De site voor alle sporten

Menu

Handbal : Livescore

  • Bijgewerkt elke 30 sec., niet vernieuwen 17 April 2021 - 07h00'25''

Denemarken - Competitie Heren - Play-Off Groep 1Denemarken - Competitie Heren - Play-Off Groep 1
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
18h00AanstaandeGOG GudmeGOG GudmeSønderjyskE HerrerSønderjyskE Herrer----

Denemarken - Competitie Heren - Play OutDenemarken - Competitie Heren - Play Out
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
14h00AanstaandeFredericia HKFredericia HKLemvig-Thyborøn HBLemvig-Thyborøn HB----
14h00AanstaandeMors-Thy HåndboldMors-Thy HåndboldRibe-Esbjerg HHRibe-Esbjerg HH----

Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 26Duitsland - Bundesliga Heren - Speeldag 26
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
18h30AanstaandeCobourg HSC 2000Cobourg HSC 2000TBV LemgoTBV Lemgo----
20h30AanstaandeRhein-Neckar LöwenRhein-Neckar LöwenTSV Hannover-BurgdorfTSV Hannover-Burgdorf----

Franse Division 1 Heren - Speeldag 23Franse Division 1 Heren - Speeldag 23
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
16h00AanstaandeTremblay-en-FranceTremblay-en-FranceFENIX ToulouseFENIX Toulouse----
20h30AanstaandeParis SGParis SGMontpellier HBMontpellier HB----

Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 23Franse Division 2 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 23
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
20h30AanstaandeSarrebourg HBCSarrebourg HBCValence HBValence HB----

Hongaarse Division 1 Heren - NBI - Regulier Seizoen - Speeldag 20Hongaarse Division 1 Heren - NBI - Regulier Seizoen - Speeldag 20
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
17h00AanstaandeBalatonfüredi KSEBalatonfüredi KSETelekom VeszprémTelekom Veszprém----
18h00AanstaandeCeglédi KKSECeglédi KKSEBudakalász FKCBudakalász FKC----
18h00AanstaandeGyöngyösi FKKGyöngyösi FKKDabas VSE KCDabas VSE KC----
18h00AanstaandeKomlói BSKKomlói BSKFerencvarosi Torna ClubFerencvarosi Torna Club----
18h00AanstaandeOrosházi FKSEOrosházi FKSECsurgói KKCsurgói KK----
19h00AanstaandeTatabanya KCTatabanya KCPick SzegedPick Szeged----

EHF European Cup Heren - Halve FinaleEHF European Cup Heren - Halve Finale
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
18h00AanstaandeAEK Athens (Gre)AEK Athens (Gre)RK Gorenje Velenje (Slo)RK Gorenje Velenje (Slo)----
19h15AanstaandeAnorthosis Famagusta HB (Cyp)Anorthosis Famagusta HB (Cyp)Ystads IF HF (Swe)Ystads IF HF (Swe)----

Vriendschappelijke Wedstrijden DamesVriendschappelijke Wedstrijden Dames
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
16h10AanstaandeDenemarkenDenemarkenSpanjeSpanje----

WK Handbal Dames - Kwalificaties Europa - Play-OffWK Handbal Dames - Kwalificaties Europa - Play-Off
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
16h00AanstaandeOekraïneOekraïneZwedenZweden----
17h00AanstaandeRoemeniëRoemeniëNoord-MacedoniëNoord-Macedonië----
17h30AanstaandeSloveniëSloveniëIjslandIjsland----
18h00AanstaandeSlowakijeSlowakijeServiëServië----
20h10AanstaandeTsjechiëTsjechiëZwitserlandZwitserland----
21h30AanstaandePortugalPortugalDuitslandDuitsland----

Italië - Serie A Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 25Italië - Serie A Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 25
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
15h30AanstaandeBozen BolzanoBozen BolzanoSassariSassari----
18h00AanstaandePolisportiva CingoliPolisportiva CingoliFondi ASD HCFondi ASD HC----
19h00AanstaandeASV EppanASV EppanAlbatro SyracusaAlbatro Syracusa----
19h00AanstaandePressano LavisPressano LavisJunior FasanoJunior Fasano----
19h00AanstaandeSSV Brixen HandballSSV Brixen HandballEgo HB SienaEgo HB Siena----
19h00AanstaandeTorggler Group MeranTorggler Group MeranConversanoConversano----
20h00AanstaandeHC San Giorgio MoltenoHC San Giorgio MoltenoCassano Magnago HCCassano Magnago HC----

Luxemburg Division 1 Heren - Division Nationale - Championship RondeLuxemburg Division 1 Heren - Division Nationale - Championship Ronde
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
18h00AanstaandeHC BerchemHC BerchemHandball KäerjengHandball Käerjeng----
20h15AanstaandeHB DudelangeHB DudelangeRed Boys DifferdangeRed Boys Differdange----

Luxemburg Division 1 Heren - Division Nationale - Degradatie ChampionshipLuxemburg Division 1 Heren - Division Nationale - Degradatie Championship
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
18h00AanstaandeHB BartrengHB BartrengHC Standard LuxembourgHC Standard Luxembourg----
20h15AanstaandeHB PétangeHB PétangeHBC Schifflange ASBLHBC Schifflange ASBL----

Noord-Macedonië Division 1 Heren - Super League - Championship Ronde - Speeldag 7Noord-Macedonië Division 1 Heren - Super League - Championship Ronde - Speeldag 7
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
14h30AanstaandeTinex Prolet SkopjeTinex Prolet SkopjeRK StrugaRK Struga----
15h00AanstaandeMetalurg SkopjeMetalurg SkopjeRK Vardar 1961RK Vardar 1961----
15h00AanstaandeRK Eurofarm Pelister IIRK Eurofarm Pelister IIRK Butel SkopjeRK Butel Skopje----

Noord-Macedonië Division 1 Heren - Super League - Degradatie Ronde - Speeldag 7Noord-Macedonië Division 1 Heren - Super League - Degradatie Ronde - Speeldag 7
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
17h30AanstaandeRK Golden Art KL7RK Golden Art KL7RK Rabotnicki SkopjeRK Rabotnicki Skopje----

Oekraïne Division 1 Heren - Super League - Degradatie RondeOekraïne Division 1 Heren - Super League - Degradatie Ronde
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
12h00AanstaandeMotor-Polytechnic-ZAS ZaporozhyeMotor-Polytechnic-ZAS ZaporozhyeHC Portovik YuzhnyHC Portovik Yuzhny----
12h00AanstaandeSKA LvivSKA LvivCSKA KyivCSKA Kyiv----

Oekraïne Division 1 Heren - Super League - Championship RondeOekraïne Division 1 Heren - Super League - Championship Ronde
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
12h00AanstaandeHandball AcademyHandball AcademyHB OdessaHB Odessa----
12h00AanstaandeHC Donbas MariupolHC Donbas MariupolHC Motor ZaporozhyeHC Motor Zaporozhye----

Oostenrijk Division 1 Heren - HLA - Degradatie RondeOostenrijk Division 1 Heren - HLA - Degradatie Ronde
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
19h30AanstaandeHC Linz AGHC Linz AGBregenz HandballBregenz Handball----

Oostenrijk Division 1 Heren - HLA - Championship RondeOostenrijk Division 1 Heren - HLA - Championship Ronde
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
17h30AanstaandeHC Alpla HardHC Alpla HardUHK KremsUHK Krems----
19h30AanstaandeSG Handball West WienSG Handball West WienSC FerlachSC Ferlach----

Polen Division 1 Heren - Ekstraklasa - Regulier Seizoen - Speeldag 20Polen Division 1 Heren - Ekstraklasa - Regulier Seizoen - Speeldag 20
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
14h30AanstaandeSPR Wisla PlockSPR Wisla PlockMKS KaliszMKS Kalisz----
18h00AanstaandePogón SzczecinPogón SzczecinGwardia OpoleGwardia Opole----
18h00AanstaandeSPR Stal MielecSPR Stal MielecPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiPiotrkowianin Piotrków Trybunalski----

Portugal Division 1 Heren - Liga LPA - Regulier Seizoen - Speeldag 23Portugal Division 1 Heren - Liga LPA - Regulier Seizoen - Speeldag 23
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
16h00AanstaandeSport Lisboa e BenficaSport Lisboa e BenficaBoa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff----
19h00AanstaandeAA Águas SantasAA Águas SantasPóvoa AndebolPóvoa Andebol----
19h00AanstaandeBoavista FC AndebolBoavista FC AndebolAA AvancaAA Avanca----
19h00AanstaandeFC GaiaFC GaiaAcademica da Maia/ISMAIAcademica da Maia/ISMAI----
19h00AanstaandeFC Porto/VitalisFC Porto/VitalisVitória FCVitória FC----
23h00AanstaandeSC HortaSC HortaAD Sanjoanense / Clinicas CMPAD Sanjoanense / Clinicas CMP----

Rusland Division 1 Heren - Super League - Regulier Seizoen - April 2021Rusland Division 1 Heren - Super League - Regulier Seizoen - April 2021
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
13h00AanstaandeSKIF KrasnodarSKIF KrasnodarMedvedi PermMedvedi Perm----
15h00AanstaandeChehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, ChekhovAkbuzat UfaAkbuzat Ufa----
15h00AanstaandeCSKA MoscowCSKA MoscowFakel-TKZ Torch TaganrogFakel-TKZ Torch Taganrog----
16h00AanstaandeDinamo Viktor StavropolDinamo Viktor StavropolDynamo ChelyabinskDynamo Chelyabinsk----

Servië Division 1 Heren - Super League - Championship Ronde - Speeldag 8Servië Division 1 Heren - Super League - Championship Ronde - Speeldag 8
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
18h00AanstaandeRK Dubocica 54RK Dubocica 54Zeleznicar NisZeleznicar Nis----
19h00AanstaandeDinamo PancevoDinamo PancevoVojvodina Novi SadVojvodina Novi Sad----
19h00AanstaandeMetaloplastika SabacMetaloplastika SabacRadnicki KragujevacRadnicki Kragujevac----
19h00AanstaandeRudar KostolacRudar KostolacPartizan BeogradPartizan Beograd----

Servië Division 1 Heren - Super League - Degradatie RondeServië Division 1 Heren - Super League - Degradatie Ronde
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
18h00AanstaandeCrvenkaCrvenkaRK Novi PazarRK Novi Pazar----
18h00AanstaandeRK KikindaRK KikindaRK Crvena Zvezda BeogradRK Crvena Zvezda Beograd----
18h30AanstaandeObilic BeogradObilic BeogradSpartak Vojput SuboticaSpartak Vojput Subotica----
19h00AanstaandeRK Samot ArandjelovacRK Samot ArandjelovacProleter ZrenjaninProleter Zrenjanin----

Slovenië Division 1 Heren - 1. A DRL - Regulier Seizoen - Speeldag 22Slovenië Division 1 Heren - 1. A DRL - Regulier Seizoen - Speeldag 22
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
18h00AanstaandeRD LokaRD LokaRK Slovenj Gradec 2011RK Slovenj Gradec 2011----
18h00AanstaandeRD Ribnica RHRD Ribnica RHRD IzolaRD Izola----
19h00AanstaandeMRD DobovaMRD DobovaSlovan LjubljanaSlovan Ljubljana----
19h00UitgesteldMRK KrkaMRK KrkaRK Gorenje VelenjeRK Gorenje Velenje----
19h00AanstaandeRK Jeruzalem OrmozRK Jeruzalem OrmozRK Maribor BranikRK Maribor Branik----

Slowakije Division 1 Heren - Play-Off 5-8Slowakije Division 1 Heren - Play-Off 5-8
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
18h00AanstaandeSKP BratislavaSKP BratislavaHC Start Nové ZámkyHC Start Nové Zámky----

Slowakije Division 1 Heren - Finaleronde - Halve FinaleSlowakije Division 1 Heren - Finaleronde - Halve Finale
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
18h00AanstaandeHT Tatran PresovHT Tatran PresovHK KosiceHK Kosice----
18h00AanstaandeMSK Povazska BystricaMSK Povazska BystricaKosice CrowsKosice Crows----

Spanje - Liga Asobal - Speeldag 28Spanje - Liga Asobal - Speeldag 28
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
12h00AanstaandeHuescaHuescaFraikin BM GranollersFraikin BM Granollers----
17h00AanstaandeCB NavaCB NavaPuente GenilPuente Genil----
18h30AanstaandeAD Ciudad de GuadalajaraAD Ciudad de GuadalajaraCB Villa de ArandaCB Villa de Aranda----
19h00AanstaandeAtlético ValladolidAtlético ValladolidCB BenidormCB Benidorm----
20h30AanstaandeHelvetia AnaitasunaHelvetia AnaitasunaAdemar LeonAdemar Leon----

Turkije Division 1 Heren - Speeldag 20Turkije Division 1 Heren - Speeldag 20
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
19h30AanstaandeSpor Toto SKSpor Toto SKBesiktas IstanbulBesiktas Istanbul----

Zweden - Elitserien Heren - Playoffs - Halve FinaleZweden - Elitserien Heren - Playoffs - Halve Finale
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
16h00AanstaandeKristianstad IFKKristianstad IFKIFK SkövdeIFK Skövde----

Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - April 2021Zwitserse Division 1 Heren - Nationalliga A - Regulier Seizoen - April 2021
StartStaatTijdThuisUit1 HH2 HHVEUitslag
17h00AanstaandeWacker ThunWacker ThunBSV Bern MuriBSV Bern Muri----
18h00AanstaandeHC Kriens-LuzernHC Kriens-LuzernKadetten SchaffhausenKadetten Schaffhausen----
© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden