De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Zweden - Elitserien Heren - 2018/2019 - Home

Handbal - Zweden - Elitserien Heren - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Zweden
  • AIK Solna
  • Alingsås HK
  • Eskilstuna Guif
  • Hallby Jonkoping
  • Hammarby IF HB
  • HIF Karlskrona
  • IFK Skövde
  • IFK Ystad HK
  • Kristianstad IFK
  • LUGI Lund HB
  • Malmö
  • Redbergslids IK
  • Skånela Märsta
  • Sävehof Partille
  • Varberg HK
  • Ystads IF HF
  • Önnereds Vastra-Frolunda

Home

Zweden - Elitserien Heren - Home

ZwedenZweden

Regulier Seizoen (Zweden - 05/09/2018 - 18/03/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Kristianstad IFK52322606932807+125
2Malmö44322129876793+83
3IFK Skövde433221110941855+86
4Alingsås HK413219310893821+72
5LUGI Lund HB393218311872813+59
6Ystads IF HF383217411896853+43
7Sävehof Partille373217312917890+27
8Redbergslids IK373217312861845+16
9Eskilstuna Guif273212317807854-47
10IFK Ystad HK22328618827869-42
11Önnereds Vastra-Frolunda19327520842948-106
12HIF Karlskrona18329023802918-116
13AIK Solna17328123781865-84
14Hammarby IF HB14327025807923-116
14 Maart 2019
19h00Eskilstuna GuifEskilstuna Guif25 - 32LUGI Lund HBLUGI Lund HB
19h00IFK SkövdeIFK Skövde30 - 29Ystads IF HFYstads IF HF
18 Maart 2019
19h00Redbergslids IKRedbergslids IK22 - 23LUGI Lund HBLUGI Lund HB
19h00MalmöMalmö24 - 21IFK SkövdeIFK Skövde
19h00AIK SolnaAIK Solna26 - 22Kristianstad IFKKristianstad IFK
19h00Ystads IF HFYstads IF HF27 - 34Sävehof PartilleSävehof Partille
19h00Eskilstuna GuifEskilstuna Guif28 - 24IFK Ystad HKIFK Ystad HK
19h00Önnereds Vastra-FrolundaÖnnereds Vastra-Frolunda30 - 30Alingsås HKAlingsås HK
19h00HIF KarlskronaHIF Karlskrona32 - 25Hammarby IF HBHammarby IF HB

Detail van de uitslagen


Degradatie Play-Offs (Zweden - 25/03/2019 - 08/04/2019)

25 Maart 2019
19h00Hallby JonkopingHallby Jonkoping - HIF KarlskronaHIF Karlskrona
26 Maart 2019
19h15Skånela MärstaSkånela Märsta - Önnereds Vastra-FrolundaÖnnereds Vastra-Frolunda
19h15Varberg HKVarberg HK - AIK SolnaAIK Solna
29 Maart 2019
19h00Önnereds Vastra-FrolundaÖnnereds Vastra-Frolunda - Skånela MärstaSkånela Märsta
31 Maart 2019
15h30HIF KarlskronaHIF Karlskrona - Hallby JonkopingHallby Jonkoping
1 April 2019
18h00AIK SolnaAIK Solna - Varberg HKVarberg HK
5 April 2019
17h00Önnereds Vastra-FrolundaÖnnereds Vastra-Frolunda - Skånela MärstaSkånela Märsta
7 April 2019
15h30HIF KarlskronaHIF Karlskrona - Hallby JonkopingHallby Jonkoping
8 April 2019
18h00AIK SolnaAIK Solna - Varberg HKVarberg HK

Detail van de uitslagen


Playoffs (Zweden - 22/03/2019 - 05/04/2019)


Kwartfinales (22/03/2019)
22 Maart 2019
19h00Alingsås HKAlingsås HK19 - 19Ystads IF HFYstads IF HF
19h00Kristianstad IFKKristianstad IFK27 - 25Redbergslids IKRedbergslids IK
24 Maart 2019
16h15MalmöMalmö - Sävehof PartilleSävehof Partille
25 Maart 2019
18h45IFK SkövdeIFK Skövde - LUGI Lund HBLUGI Lund HB
28 Maart 2019
19h00Redbergslids IKRedbergslids IK - Kristianstad IFKKristianstad IFK
19h45Sävehof PartilleSävehof Partille - MalmöMalmö
29 Maart 2019
19h00LUGI Lund HBLUGI Lund HB - IFK SkövdeIFK Skövde
19h30Ystads IF HFYstads IF HF - Alingsås HKAlingsås HK
3 April 2019
18h00Alingsås HKAlingsås HK - Ystads IF HFYstads IF HF
4 April 2019
18h00Kristianstad IFKKristianstad IFK - Redbergslids IKRedbergslids IK
18h00IFK SkövdeIFK Skövde - LUGI Lund HBLUGI Lund HB
5 April 2019
18h00MalmöMalmö - Sävehof PartilleSävehof Partille

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden