De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Spanje - Liga Asobal - 2018/2019 - Home

Handbal - Spanje - Liga Asobal - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Spanje
  • AD Ciudad de Guadalajara
  • Adelma BM Sinfín
  • Ademar Leon
  • Atlético Valladolid
  • Barcelona Lassa
  • Bidasoa Irún
  • BM Alcobendas
  • BM Logroño La Rioja
  • CB Benidorm
  • Cuenca CB Ciudad Encantada
  • FM Cangas
  • Fraikin BM Granollers
  • Helvetia Anaitasuna
  • Huesca
  • Puente Genil
  • Teucro Pontevedra

Home

Spanje - Liga Asobal - Home

SpanjeSpanje - 7 September 2018 - 25 Mei 2019

WinnaarBarcelona Lassa : Barcelona Lassa

 
 

Stand

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Barcelona Lassa593029101147735+412
2Bidasoa Irún45302136792707+85
3BM Logroño La Rioja42301866895816+79
4Ademar Leon373017310819753+66
5Fraikin BM Granollers373017310814763+51
6Huesca333014511770801-31
7Atlético Valladolid333015312869859+10
8Cuenca CB Ciudad Encantada333014511813812+1
9CB Benidorm303013413796821-25
10Helvetia Anaitasuna253011316805829-24
11Adelma BM Sinfín243010416782859-77
12AD Ciudad de Guadalajara233010317821851-30
13Puente Genil19308319758844-86
14FM Cangas18307419717811-94
15Teucro Pontevedra13305322792942-150
16BM Alcobendas9304125733920-187

Laatste speeldag

24 Mei 2019
19h00Helvetia AnaitasunaHelvetia Anaitasuna37 - 38BM Logroño La RiojaBM Logroño La Rioja
25 Mei 2019
17h00HuescaHuesca27 - 47Barcelona LassaBarcelona Lassa
17h00BM AlcobendasBM Alcobendas27 - 38Atlético ValladolidAtlético Valladolid
17h00Bidasoa IrúnBidasoa Irún27 - 21Cuenca CB Ciudad EncantadaCuenca CB Ciudad Encantada
17h00Puente GenilPuente Genil28 - 25FM CangasFM Cangas
17h00Ademar LeonAdemar Leon28 - 21AD Ciudad de GuadalajaraAD Ciudad de Guadalajara
17h00Teucro PontevedraTeucro Pontevedra29 - 33CB BenidormCB Benidorm
17h00Fraikin BM GranollersFraikin BM Granollers36 - 29Adelma BM SinfínAdelma BM Sinfín

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden