De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Denemarken - Competitie Heren - 2018/2019 - Home

Handbal - Denemarken - Competitie Heren - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Denemarken
  • AaB Aalborg
  • Aarhus Håndbold
  • Bjerringbro-Silkeborg
  • GOG Svendborg TGI
  • KIF Kolding København
  • Lemvig-Thyborøn HB
  • Mors-Thy Håndbold
  • Nordsjælland Håndbold
  • Ribe-Esbjerg HH
  • Skanderborg
  • Skjern
  • SønderjyskE Herrer
  • Team Sydhavsøerne
  • Team Tvis Holstebro
  • TM Tønder
  • TMS Ringsted

Home

Denemarken - Competitie Heren - Home

DenemarkenDenemarken

WinnaarAaB Aalborg : AaB Aalborg

 
 

Regulier Seizoen (Denemarken - 31/08/2018 - 06/04/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1AaB Aalborg41262015794691+103
2GOG Svendborg TGI40261925768680+88
3Bjerringbro-Silkeborg37261736780719+61
4Team Tvis Holstebro35261556779730+49
5Skjern34261709789710+79
6Skanderborg32261529726707+19
7Aarhus Håndbold292613310721725-4
8SønderjyskE Herrer232610313728740-12
9Ribe-Esbjerg HH232610313667702-35
10Mors-Thy Håndbold17267316674692-18
11Nordsjælland Håndbold17267316695740-45
12Lemvig-Thyborøn HB13265318672777-105
13KIF Kolding København12264418673746-73
14TMS Ringsted11264319646753-107
6 April 2019
15h30Lemvig-Thyborøn HBLemvig-Thyborøn HB26 - 31Aarhus HåndboldAarhus Håndbold
15h30AaB AalborgAaB Aalborg28 - 25KIF Kolding KøbenhavnKIF Kolding København
15h30Bjerringbro-SilkeborgBjerringbro-Silkeborg29 - 26SkanderborgSkanderborg
15h30Mors-Thy HåndboldMors-Thy Håndbold29 - 25Nordsjælland HåndboldNordsjælland Håndbold
15h30Team Tvis HolstebroTeam Tvis Holstebro30 - 30SønderjyskE HerrerSønderjyskE Herrer
15h30GOG Svendborg TGIGOG Svendborg TGI32 - 28Ribe-Esbjerg HHRibe-Esbjerg HH
15h30SkjernSkjern36 - 31TMS RingstedTMS Ringsted

Detail van de uitslagen


Play Out (Denemarken - 17/04/2019 - 04/05/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Ribe-Esbjerg HH84301109100+9
2Nordsjælland Håndbold743011101100
3Mors-Thy Håndbold64202108106+2
4Lemvig-Thyborøn HB34103106114-8
5KIF Kolding København24103113116-3
17 April 2019
18h30KIF Kolding KøbenhavnKIF Kolding København32 - 35Nordsjælland HåndboldNordsjælland Håndbold
19h30Lemvig-Thyborøn HBLemvig-Thyborøn HB28 - 31Mors-Thy HåndboldMors-Thy Håndbold
20 April 2019
14h00Ribe-Esbjerg HHRibe-Esbjerg HH30 - 26Lemvig-Thyborøn HBLemvig-Thyborøn HB
17h00Mors-Thy HåndboldMors-Thy Håndbold29 - 22Nordsjælland HåndboldNordsjælland Håndbold
24 April 2019
19h00Nordsjælland HåndboldNordsjælland Håndbold26 - 25Ribe-Esbjerg HHRibe-Esbjerg HH
19h30Mors-Thy HåndboldMors-Thy Håndbold24 - 31KIF Kolding KøbenhavnKIF Kolding København
27 April 2019
15h00Nordsjælland HåndboldNordsjælland Håndbold27 - 24Lemvig-Thyborøn HBLemvig-Thyborøn HB
16h00KIF Kolding KøbenhavnKIF Kolding København24 - 29Ribe-Esbjerg HHRibe-Esbjerg HH
4 Mei 2019
15h00Ribe-Esbjerg HHRibe-Esbjerg HH25 - 24Mors-Thy HåndboldMors-Thy Håndbold
15h00Lemvig-Thyborøn HBLemvig-Thyborøn HB28 - 26KIF Kolding KøbenhavnKIF Kolding København

Detail van de uitslagen


Play-Off Groep 1 (Denemarken - 17/04/2019 - 15/05/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1AaB Aalborg86303179164+15
2Skjern86402180155+25
3Team Tvis Holstebro76303166167-1
4SønderjyskE Herrer46204147186-39

Playoffs

17 April 2019
18h30SønderjyskE HerrerSønderjyskE Herrer22 - 30AaB AalborgAaB Aalborg
20h30SkjernSkjern28 - 21Team Tvis HolstebroTeam Tvis Holstebro
24 April 2019
18h30Team Tvis HolstebroTeam Tvis Holstebro30 - 32SønderjyskE HerrerSønderjyskE Herrer
20h30AaB AalborgAaB Aalborg34 - 28SkjernSkjern
29 April 2019
18h30SønderjyskE HerrerSønderjyskE Herrer19 - 26SkjernSkjern
30 April 2019
20h30Team Tvis HolstebroTeam Tvis Holstebro28 - 27AaB AalborgAaB Aalborg
6 Mei 2019
20h30SkjernSkjern35 - 28AaB AalborgAaB Aalborg
7 Mei 2019
18h30SønderjyskE HerrerSønderjyskE Herrer29 - 28Team Tvis HolstebroTeam Tvis Holstebro
12 Mei 2019
16h00Team Tvis HolstebroTeam Tvis Holstebro31 - 24SkjernSkjern
16h00AaB AalborgAaB Aalborg33 - 23SønderjyskE HerrerSønderjyskE Herrer
15 Mei 2019
19h00AaB AalborgAaB Aalborg27 - 28Team Tvis HolstebroTeam Tvis Holstebro
19h00SkjernSkjern39 - 22SønderjyskE HerrerSønderjyskE Herrer

Detail van de uitslagen


Play-Off Groep 2 (Denemarken - 18/04/2019 - 15/05/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1GOG Svendborg TGI106402177171+6
2Bjerringbro-Silkeborg86312178177+1
3Skanderborg76312181180+1
4Aarhus Håndbold26105173181-8

Playoffs

18 April 2019
18h30Aarhus HåndboldAarhus Håndbold26 - 28GOG Svendborg TGIGOG Svendborg TGI
20h30SkanderborgSkanderborg29 - 33Bjerringbro-SilkeborgBjerringbro-Silkeborg
23 April 2019
18h30GOG Svendborg TGIGOG Svendborg TGI29 - 26SkanderborgSkanderborg
25 April 2019
18h30Bjerringbro-SilkeborgBjerringbro-Silkeborg32 - 29Aarhus HåndboldAarhus Håndbold
29 April 2019
20h30Bjerringbro-SilkeborgBjerringbro-Silkeborg29 - 30GOG Svendborg TGIGOG Svendborg TGI
30 April 2019
18h30Aarhus HåndboldAarhus Håndbold31 - 32SkanderborgSkanderborg
7 Mei 2019
18h30Aarhus HåndboldAarhus Håndbold31 - 25Bjerringbro-SilkeborgBjerringbro-Silkeborg
20h30SkanderborgSkanderborg32 - 30GOG Svendborg TGIGOG Svendborg TGI
12 Mei 2019
14h00Bjerringbro-SilkeborgBjerringbro-Silkeborg30 - 30SkanderborgSkanderborg
14h00GOG Svendborg TGIGOG Svendborg TGI32 - 29Aarhus HåndboldAarhus Håndbold
15 Mei 2019
19h00GOG Svendborg TGIGOG Svendborg TGI28 - 29Bjerringbro-SilkeborgBjerringbro-Silkeborg
19h00SkanderborgSkanderborg32 - 27Aarhus HåndboldAarhus Håndbold

Detail van de uitslagen


Degradatie Playoff (Denemarken - 18/04/2019 - 17/05/2019)


Halve Finale (22/04/2019)
18 April 2019
15h00TM TønderTM Tønder28 - 25Team SydhavsøerneTeam Sydhavsøerne
22 April 2019
15h00Team SydhavsøerneTeam Sydhavsøerne28 - 29TM TønderTM Tønder

Finale (17/05/2019)
10 Mei 2019
18h30KIF Kolding KøbenhavnKIF Kolding København23 - 25TM TønderTM Tønder
14 Mei 2019
21h00TM TønderTM Tønder19 - 29KIF Kolding KøbenhavnKIF Kolding København
17 Mei 2019
20h45KIF Kolding KøbenhavnKIF Kolding København33 - 28TM TønderTM Tønder

Detail van de uitslagen


Playoffs (Denemarken - 22/05/2019 - 09/06/2019)


Halve Finale (30/05/2019)
22 Mei 2019
18h30AaB AalborgAaB Aalborg33 - 30Bjerringbro-SilkeborgBjerringbro-Silkeborg
20h30GOG Svendborg TGIGOG Svendborg TGI28 - 25SkjernSkjern
26 Mei 2019
14h00SkjernSkjern31 - 30GOG Svendborg TGIGOG Svendborg TGI
16h00Bjerringbro-SilkeborgBjerringbro-Silkeborg32 - 34AaB AalborgAaB Aalborg
30 Mei 2019
16h00GOG Svendborg TGIGOG Svendborg TGI28 - 25SkjernSkjern

Om 3e/4e plaats (05/06/2019)
2 Juni 2019
14h00Bjerringbro-SilkeborgBjerringbro-Silkeborg32 - 35SkjernSkjern
5 Juni 2019
20h30SkjernSkjern32 - 28Bjerringbro-SilkeborgBjerringbro-Silkeborg

Finale (09/06/2019)
2 Juni 2019
16h00AaB AalborgAaB Aalborg30 - 33GOG Svendborg TGIGOG Svendborg TGI
6 Juni 2019
20h30GOG Svendborg TGIGOG Svendborg TGI31 - 32AaB AalborgAaB Aalborg
9 Juni 2019
16h00AaB AalborgAaB Aalborg38 - 32GOG Svendborg TGIGOG Svendborg TGI

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden