De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Duitsland - Bundesliga Heren - 2018/2019 - Home

Handbal - Duitsland - Bundesliga Heren - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Duitsland
  • BBM Bietigheim SG
  • Bergischer HC Solingen
  • DHfK Leipzig SC
  • Die Eulen Ludwigshafen
  • Erlangen HC
  • Flensburg-Handewitt
  • Frisch Auf Göppingen
  • Füchse Berlin
  • HSG Wetzlar
  • MT Melsungen
  • Rhein-Neckar Löwen
  • SC Magdeburg
  • TBV Lemgo
  • THW Kiel
  • TSV GWD Minden
  • TSV Hannover-Burgdorf
  • TVB 1898 Stuttgart
  • VfL Gummersbach

Home

Duitsland - Bundesliga Heren - Home

DuitslandDuitsland - 23 Augustus 2018 - 9 Juni 2019

WinnaarFlensburg-Handewitt : Flensburg-Handewitt

 
 

Stand

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Flensburg-Handewitt64343202958768+190
2THW Kiel623431031018806+212
3SC Magdeburg543427071010867+143
4Rhein-Neckar Löwen50342428960851+109
5MT Melsungen423421013922900+22
6Füchse Berlin383419015923898+25
7Bergischer HC Solingen383418214891880+11
8Frisch Auf Göppingen363417215901899+2
9Erlangen HC303414218853881-28
10HSG Wetzlar293414119859883-24
11DHfK Leipzig SC273412319861871-10
12TBV Lemgo263411419861885-24
13TSV Hannover-Burgdorf263412220935960-25
14TSV GWD Minden253412121941976-35
15TVB 1898 Stuttgart233410321911998-87
16Die Eulen Ludwigshafen14345425802955-153
17VfL Gummersbach14346226809963-154
18BBM Bietigheim SG14346226809983-174

Laatste speeldag

9 Juni 2019
15h00Bergischer HC SolingenBergischer HC Solingen24 - 27Flensburg-HandewittFlensburg-Handewitt
15h00Frisch Auf GöppingenFrisch Auf Göppingen24 - 31SC MagdeburgSC Magdeburg
15h00BBM Bietigheim SGBBM Bietigheim SG25 - 25VfL GummersbachVfL Gummersbach
15h00Füchse BerlinFüchse Berlin25 - 27HSG WetzlarHSG Wetzlar
15h00TVB 1898 StuttgartTVB 1898 Stuttgart26 - 28Erlangen HCErlangen HC
15h00DHfK Leipzig SCDHfK Leipzig SC28 - 26Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen
15h00THW KielTHW Kiel30 - 26TSV Hannover-BurgdorfTSV Hannover-Burgdorf
15h00Die Eulen LudwigshafenDie Eulen Ludwigshafen31 - 30TSV GWD MindenTSV GWD Minden
15h00MT MelsungenMT Melsungen31 - 27TBV LemgoTBV Lemgo

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden