De site voor alle sporten

Menu

Basketbal : Archief van de Website

Deze pagina geeft de uitslagen weer van alle evenementen op de site voor de geselecteerde sport. Je hebt toegang tot het archief van het gekozen onderwerp door te klikken op de hoofding er van. Je hebt toegang tot de resultaten van elk evenement door te klikken op het corresponderende seizoen.

De wedstrijden in italics behoren niet meer bij de huidige kalender


FRANSE COMPETITIE


Pro A
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004    2002/2003    2001/2002  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004    2002/2003    2001/2002  

Pro B
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  

Damescompetitie
Eerste Ronde   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004    2001/2002  
Tweede Ronde - Groep A   2004/2005    2003/2004    2001/2002  
Tweede Ronde - Groep B   2004/2005    2003/2004    2001/2002  
Tweede Ronde - Groep C   2004/2005    2003/2004    2001/2002  
Play-downs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004    2001/2002  

Ligue Féminine 2
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012  
All-Star Game LNB   2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008    2007  
  2006    2005    2004    2003    2002    2001    2000    1999/2000    1999    1998    1997    1996  
  1995    1994    1993    1992    1991    1990    1989    1988    1987  

NATIONALE CLUBCOMPETITIES


Spanje - ACB
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004    2002/2003  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004    2002/2003  

Spanje - LEB Oro
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  

Griekenland - HEBA A1
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  

Griekenland - A2 Ethniki
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018  
Play Downs   2019/2020    2018/2019    2017/2018  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018  

Italië - Lega Basket Serie A
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  

Italië - Serie A2 Basket
Groep East   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  
Groep West   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  
Play Downs   2019/2020    2018/2019  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  
Finale   2019/2020    2018/2019  

VTB United League
Kwalificatie- Groep A   2011/2012  
Kwalificatie- Groep B   2011/2012  
Final Klassementsronde   2011/2012  
Groep A   2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010  
Groep B   2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010  
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  

Rusland - Superliga A
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
Degradatie Ronde   2019/2020    2018/2019  
Tweede Ronde - Groep A1   2009/2010  
Tweede Ronde - Groep A2   2009/2010  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2011/2012  
  2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  

Rusland Division 1 Dames - Superliga A
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  
Plaatsen 5-10   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  

Turkije - TBL
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  

Turkije Division 1 Dames - KBSL
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  

Duitsland - BBL
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  

Israël - Super League
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006  
Degradatie Ronde   2013/2014    2012/2013  
Championship Ronde   2013/2014    2012/2013  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006  

België - Ethias League
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004    2002/2003    2001/2002    2000/2001    1999/2000  
Finaleronde - Groep A   2015/2016    2014/2015  
Finaleronde - Groep B   2015/2016    2014/2015  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004    2002/2003    2001/2002    2000/2001    1999/2000  

Adriatic League - NLB
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004    2002/2003    2001/2002  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004    2002/2003    2001/2002  

Balkan League
Regulier Seizoen - Groep A   2016/2017    2015/2016    2014/2015    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  
Regulier Seizoen - Groep B   2016/2017    2015/2016    2014/2015    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  
Tweede Ronde - Groep C   2016/2017    2015/2016    2014/2015    2012/2013  
Tweede Ronde - Groep D   2016/2017    2015/2016    2014/2015    2012/2013  
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2013/2014  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  

Baltic Basketball League - BBL
Regulier Seizoen   2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  
Groep A   2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015  
Groep B   2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015  
Groep C   2014/2015  
Top 16   2012/2013  
Play Downs   2010/2011  
Playoffs   2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012  
  2010/2011    2009/2010    2008/2009  

Nederland - FEB Eredivisie
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010  
Championship Ronde   2011/2012  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010  

Bulgarije - NBL
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  

Zwitserse - LNA
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  
Degradatie Ronde   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017  
Championship Ronde   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2014/2015  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  

Polen - PLK
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  
Tweede Ronde - Groep 1   2013/2014    2012/2013    2011/2012  
Tweede Ronde - Groep 2   2013/2014    2012/2013    2011/2012  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  

Tsjechië - NBL
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008  
Tweede Ronde - Championship Groep   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2012/2013    2011/2012    2010/2011  
Tweede Ronde - Degradatie Groep   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2012/2013    2011/2012    2010/2011  
Play Downs   2019/2020    2018/2019    2017/2018  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008  

Oostenrijk - ABL
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010  
Tweede Ronde - Groep H1   2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010  
Tweede Ronde - Groep H2   2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010  

Litouwen - LKL
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008  

Finland - Korisliiga
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008  

Ukraine - Superleague
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  

Servië - Kosarkaska
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012  
Championship Ronde   2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012  
Tweede Ronde - Groep A   2019/2020    2018/2019    2017/2018  
Tweede Ronde - Groep B   2019/2020    2018/2019    2017/2018  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012  

Roemenië - Liga Nationala
Regulier Seizoen   2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015  
Regulier Seizoen - Groep A   2019/2020    2018/2019  
Regulier Seizoen - Groep B   2019/2020    2018/2019  
Regulier Seizoen - Groep C   2018/2019  
Groep Rood   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017  
Groep Geel   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017  
Groep Blauw   2019/2020    2018/2019  
Groep Green   2019/2020    2018/2019  
Playout   2019/2020    2018/2019  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015  

Kroatië - A-1 Liga
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015  
Degradatie Ronde   2015/2016    2014/2015  
Championship Ronde   2015/2016    2014/2015  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015  

Zweden - Basketligan
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  

Slovenië - Premier A
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  
Degradatie Ronde   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  
Championship Ronde   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  

Hongarije - Nemzeti Bajnokság IA
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017  
Degradatie Groep   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017  
Plaatsingsronde   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017  
Championship Groep   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017  
Play Downs   2019/2020    2018/2019    2017/2018  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017  

Letland - Latvijas Basketbola Liga
Regulier Seizoen   2017/2018    2016/2017    2015/2016  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  

Slowakije - Extraliga
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017  

Portugal - LPB
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018  
Tweede Ronde - Degradatie Groep   2019/2020    2018/2019    2017/2018  
Tweede Ronde - Championship Groep   2019/2020    2018/2019    2017/2018  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018  

Estland - KML
Regulier Seizoen   2017/2018    2016/2017    2015/2016  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  

Noorwegen - BLNO
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017  

Wit-Rusland - Premier League

Montenegro - Prva A Liga

Estland - Letland - Korvpalliliiga
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019  
Playoffs   2019/2020    2018/2019  

ANDERE NATIONALE COMPETITIES


Australië - NBL
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  

Puerto Rico - BSN
Regulier Seizoen   2019    2018    2017    2016  
Championship Groep   2018  
Playoffs   2019    2018    2017    2016  

NATIONAL BASKETBALL ASSOCIATION

 
Preseason   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007  
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004    2002/2003    2001/2002    2000/2001    1999/2000    1998/1999    1997/1998    1996/1997  
  1995/1996    1994/1995    1993/1994    1992/1993    1991/1992    1990/1991    1989/1990    1988/1989  
  1987/1988    1986/1987    1985/1986    1984/1985    1983/1984    1982/1983    1981/1982    1980/1981  
  1979/1980    1978/1979    1977/1978    1976/1977    1975/1976  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004    2002/2003    2001/2002    2000/2001    1999/2000    1998/1999    1997/1998    1996/1997  
  1995/1996    1994/1995    1993/1994    1992/1993    1991/1992    1990/1991    1989/1990    1988/1989  
  1987/1988    1986/1987    1985/1986    1984/1985    1983/1984    1982/1983    1981/1982    1980/1981  
  1979/1980    1978/1979    1977/1978    1976/1977    1975/1976  
NBA All-Star Game   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004    2002/2003    2001/2002    2000/2001    1999/2000    1997/1998    1996/1997    1995/1996  
  1994/1995    1993/1994    1992/1993    1991/1992    1990/1991    1989/1990    1988/1989    1987/1988  
  1986/1987    1985/1986    1984/1985    1983/1984    1982/1983    1981/1982    1980/1981    1979/1980  
  1978/1979    1977/1978    1976/1977    1975/1976    1974/1975    1973/1974    1972/1973    1971/1972  
  1970/1971    1969/1970    1968/1969    1967/1968    1966/1967    1965/1966    1964/1965    1963/1964  
  1962/1963    1961/1962    1960/1961    1959/1960    1958/1959    1957/1958    1956/1957    1955/1956  
  1954/1955    1953/1954    1952/1953    1951/1952    1950/1951  

Orlando Summer League
Regulier Seizoen   2017  
Playoffs   2017  
 
Utah Summer League   2019    2018    2017  
Sacramento Summer League   2019    2018  

Las Vegas Summer League
Regulier Seizoen   2019    2018    2017  
Troostingsronde   2019  
Playoffs   2019    2018    2017  

WNBA


WNBA
Preseason   2019    2018    2017  
Regulier Seizoen   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009  
Playoffs   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009  
 
WNBA All-Star Game   2019    2018    2017    2015    2014    2013    2011    2009    2007    2006    2005    2003  
  2002    2001    2000    1999  

NATIONALE BEKERS

Franse Beker   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  
Frankrijk - Leaders Cup   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004    2002/2003  
Franse Beker Dames   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010  
Frankrijk - Match des Champions   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006    2005  
Frankrijk - Match des Champions Dames   2016    2015    2014  
Spaanse Beker   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  
Spanje - Supercup   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006    2005    2004    1987/1988    1986/1987    1985/1986    1984/1985  
Italiaanse Beker   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  
Supercup van Italië   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006    2005    2004    2003    2002    2001    2000    1999    1998    1997    1996  
  1995  
Griekenland Beker   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  
Duitsland Beker   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
Israël Beker   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006  
België Beker   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004    2002/2003    2001/2002  
Belgische Supercup   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008  
Beker Van Rusland   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006  
Beker Van Turkije   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006  
Beker Van Polen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006  
Beker Van Zwitserland   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008  
Beker Van Bulgarije   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010  
Beker Van Servië   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012  
Beker Van Tsjechië   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011  
ABA Super Cup   2019    2018    2017  

EUROPESE BEKERS


Euroleague Heren
Kwalificatierondes   2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010  
Regulier Seizoen - Groep A   2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  
  2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005    2003/2004  
Regulier Seizoen - Groep B   2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  
  2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005    2003/2004  
Regulier Seizoen - Groep C   2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  
  2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005    2003/2004  
Regulier Seizoen - Groep D   2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  
Top 16 - Groep E   2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  
  2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005    2003/2004  
Top 16 - Groep F   2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  
  2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005    2003/2004  
Top 16 - Groep G   2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  
Top 16 - Groep H   2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  
Round Robin   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017  
Final four   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  

Euroleague Dames
Kwalificatierondes   2019/2020    2018/2019    2017/2018  
Groep A   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004    2002/2003    2001/2002  
Groep B   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004    2002/2003    2001/2002  
Groep C   2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007  
  2005/2006    2004/2005  
Groep D   2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008  
Playoff   2013/2014    2012/2013    2011/2012  
Kwartfinales - Groep A   2013/2014    2012/2013    2011/2012  
Kwartfinales - Groep B   2013/2014    2012/2013    2011/2012  
Finaleronde   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004    2002/2003    2001/2002  

Basketball Champions League
Eerste Kwalificatieronde   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017  
Tweede Kwalificatieronde   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017  
Derde Kwalificatieronde   2019/2020    2018/2019    2017/2018  
Groep A   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017  
Groep B   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017  
Groep C   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017  
Groep D   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017  
Groep E   2016/2017  
Finaleronde   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017  

Eurocup Heren
Kwalificatieronde   2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  
Tweede Kwalificatieronde   2008/2009  
Groep A   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004    2002/2003  
Groep B   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004    2002/2003  
Groep C   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004    2002/2003  
Groep D   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004    2002/2003  
Groep E   2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  
  2007/2008    2004/2005    2003/2004  
Groep F   2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  
  2007/2008    2004/2005    2003/2004  
Groep G   2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2004/2005  
Groep H   2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008  
Groep I   2007/2008  
Top 16 - Groep E   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015  
Top 16 - Groep F   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015  
Top 16 - Groep G   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  
Top 16 - Groep H   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  
Last 32 - Group K   2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  
Last 32 - Group L   2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  
Last 32 - Group M   2015/2016    2014/2015    2013/2014  
Last 32 - Group N   2015/2016    2014/2015    2013/2014  
Last 32 - Group O   2013/2014  
Last 32 - Group P   2013/2014  
Finaleronde   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004    2002/2003  

EuroChallenge
Kwalificatieronde   2012/2013    2011/2012    2010/2011    2008/2009    2007/2008  
Eliminatieronde 2   2008/2009    2007/2008  
Groep A   2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008  
  2006/2007    2005/2006    2004/2005    2003/2004  
Groep B   2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008  
  2006/2007    2005/2006    2004/2005    2003/2004  
Groep C   2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008  
  2006/2007    2005/2006    2004/2005    2003/2004  
Groep D   2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008  
  2006/2007    2005/2006    2004/2005    2003/2004  
Groep E   2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2006/2007  
  2005/2006  
Groep F   2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2006/2007  
  2005/2006  
Groep G   2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2006/2007  
  2005/2006  
Groep H   2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2006/2007  
  2005/2006  
Round II - Groep I   2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2006/2007  
  2005/2006  
Round II - Groep J   2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2006/2007  
  2005/2006  
Round II - Groep K   2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2006/2007  
  2005/2006  
Round II - Groep L   2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2006/2007  
  2005/2006  
Finaleronde   2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008  
  2006/2007    2005/2006    2004/2005    2003/2004  

Eurocup Dames
Kwalificatieronde   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2008/2009  
Voorronde - Groep A   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  
Voorronde - Groep B   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  
Voorronde - Groep C   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  
Voorronde - Groep D   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  
Voorronde - Groep E   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  
Voorronde - Groep F   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  
Voorronde - Groep G   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  
Voorronde - Groep H   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2012/2013    2011/2012  
  2010/2011    2009/2010    2008/2009  
Voorronde - Groep I   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2010/2011    2009/2010    2008/2009  
Voorronde - Groep J   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2010/2011    2009/2010    2008/2009  
Voorronde - Groep K   2010/2011    2009/2010    2008/2009  
Voorronde - Groep L   2010/2011    2008/2009  
Voorlopige Finaleronde   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  
Finaleronde   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  

FIBA Europe Cup
Kwalificatieronde   2019/2020    2018/2019    2017/2018  
Groep A   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  
Groep B   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  
Groep C   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  
Groep D   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  
Groep E   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  
Groep F   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  
Groep G   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  
Groep H   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  
Groep I   2016/2017    2015/2016  
Groep J   2016/2017    2015/2016  
Tweede Ronde - Groep I   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  
Tweede Ronde - Groep J   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  
Tweede Ronde - Groep K   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  
Tweede Ronde - Groep L   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  
Tweede Ronde - Groep O   2016/2017    2015/2016  
Tweede Ronde - Groep P   2016/2017    2015/2016  
Tweede Ronde - Groep Q   2015/2016  
Tweede Ronde - Groep R   2015/2016  
Tweede Ronde - Groep S   2015/2016  
Tweede Ronde - Groep T   2015/2016  
Tweede Ronde - Groep U   2015/2016  
Tweede Ronde - Groep V   2015/2016  
Finaleronde   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  
 
SuperCup Women   2016    2015    2013    2011    2010    2009  

ANDERE CONTINENTALE CLUB BEKERS


FIBA Africa Clubs Champions Cup
Groep A   2019    2017    2016    2015  
Groep B   2019    2017    2016    2015  
Groep C   2019  
Groep D   2019  
Finaleronde   2019    2017    2016    2015  

Fiba Africa Clubs Champions Cup Dames
Groep A   2019    2018  
Groep B   2019    2018  
Finaleronde   2019    2018  

FIBA Americas League
Groep A   2019    2018    2017  
Groep B   2019    2018    2017  
Groep C   2019    2018    2017  
Groep D   2019    2018    2017  
Tweede Ronde - Groep E   2019    2018    2017  
Tweede Ronde - Groep F   2019    2018    2017  
Finaleronde   2019    2018    2017  

Liga Sudamericana
Groep A   2019    2018    2017  
Groep B   2019    2018    2017  
Groep C   2019    2018    2017  
Groep D   2019    2018    2017  
Tweede Ronde - Groep E   2019    2018    2017  
Tweede Ronde - Groep F   2019    2018    2017  
Finaleronde   2019    2018    2017  

INTERCONTINENTALE BEKERS

 
FIBA Intercontinentale Beker   2019    2017    2016    2015    2014    2012/2013  
FIBA Wereldkampioenschap voor Clubs   2010/2011  

Efes Pilsen World Cup
Round Robin   2013    2011    2010  
Groep A   2009    2007    2005    2004    2003    2002  
Groep B   2009    2007    2005    2004    2003    2002  
Finaleronde   2009    2008    2007    2006    2005    2004    2003    2002  

INTERNATIONALE COMPETITIES


Wereldkampioenschap Heren
Eerste Ronde - Groep A   2019    2014    2010    2006    2002    1998    1994    1990    1986    1982    1978    1974  
  1970    1967    1963    1959    1954    1950  
Eerste Ronde - Groep B   2019    2014    2010    2006    2002    1998    1994    1990    1986    1982    1978    1974  
  1970    1967    1963    1959    1954    1950  
Eerste Ronde - Groep C   2019    2014    2010    2006    2002    1998    1994    1990    1986    1982    1978    1974  
  1970    1967    1963    1959    1954    1950  
Eerste Ronde - Groep D   2019    2014    2010    2006    2002    1998    1994    1990    1986    1954    1950  
Eerste Ronde - Groep E   2019  
Eerste Ronde - Groep F   2019  
Eerste Ronde - Groep H   2019  
Eerste Ronde - Groep G   2019  
Tweede Ronde - Groep E   2002    1998    1994    1990    1986    1982    1978  
Tweede Ronde - Groep F   2002    1998    1994    1990    1986  
Tweede Ronde - Groep I   2019  
Tweede Ronde - Groep J   2019  
Tweede Ronde - Groep K   2019  
Tweede Ronde - Groep L   2019  
Classificatieronde - Groep M   2019    1994    1990    1982    1978    1974    1970    1967    1963    1959    1954    1950  
Classificatieronde - Groep N   2019    1994    1990    1959  
Classificatieronde - Groep O   2019    1959  
Classificatieronde - Groep P   2019  
Finaleronde   2019    2014    2010    2006    2002    1998    1994    1990    1986    1982    1978    1974  
  1970    1967    1963    1959    1954    1950  

Wereldkampioenschap Dames
Eerste Ronde - Groep A   2018    2014    2010    2006    2002    1998    1994    1990    1986    1983    1979    1975  
  1971    1967    1964    1957    1953  
Eerste Ronde - Groep B   2018    2014    2010    2006    2002    1998    1994    1990    1986    1983    1979    1975  
  1971    1967    1964    1957    1953  
Eerste Ronde - Groep C   2018    2014    2010    2006    2002    1998    1994    1990    1983    1979    1975    1971  
  1967    1964    1957    1953  
Eerste Ronde - Groep D   2018    2014    2010    2006    2002    1998    1994    1990  
Tweede Ronde - Groep E   2010    2006    2002    1998    1994    1990    1983    1979  
Tweede Ronde - Groep F   2010    2006    2002    1998    1994    1990  
Classificatieronde - Groep G   1994    1990    1983    1975    1971    1967    1953  
Classificatieronde - Groep H   1994    1990    1979    1975    1967    1964    1957  
Finaleronde   2018    2014    2010    2006    2002    1998    1994    1990    1986    1983    1971    1964  
  1959    1957    1953  

EuroBasket Heren
Groep A   2017    2015    2013    2011    2009    2007    2005    2003    2001    1999    1997    1995  
  1993    1991    1989    1987    1985    1983    1981    1979    1977    1975    1973    1971  
  1969    1967    1965    1963    1961    1959    1957    1955    1953    1951    1947    1946  
  1937  
Groep B   2017    2015    2013    2011    2009    2007    2005    2003    2001    1999    1997    1995  
  1993    1991    1989    1987    1985    1983    1981    1979    1977    1975    1973    1971  
  1969    1967    1965    1963    1961    1959    1957    1955    1953    1951    1947    1946  
  1937  
Groep C   2017    2015    2013    2011    2009    2007    2005    2003    2001    1999    1997    1993  
  1979    1975    1961    1959    1957    1955    1953    1951    1947    1946  
Groep D   2017    2015    2013    2011    2009    2007    2005    2003    2001    1999    1997    1993  
  1961    1959    1957    1955    1953    1951    1947  
Groep E   1961  
Groep F   1961  
Eliminatiewedstrijden   2005    2003    2001    1935  
Kwalificatieronde - Groep E   2013    2011    2009    2007    1999    1997    1993    1981    1979    1975    1961    1959  
  1955    1951    1947  
Kwalificatieronde - Groep F   2013    2011    2009    2007    1999    1997    1993    1981    1979    1961    1959    1955  
  1951    1947  
Tweede Ronde - Groep G   1959    1947  
Tweede Ronde - Groep H   1959    1947  
Tweede Ronde - Groep I   1959  
Klassementswedstrijden   1961    1959    1957    1955    1953    1951    1951  
Finaleronde   2017    2015    2013    2011    2009    2007    2005    2003    2001    1999    1997    1995  
  1993    1991    1989    1987    1985    1983    1981    1979    1977    1975    1973    1971  
  1969    1967    1965    1963    1961    1959    1957    1955    1953    1951    1949    1947  
  1946    1939    1937    1935  

EuroBasket Dames
Groep A   2019    2017    2015    2013    2011    2009    2007    2005    2003    2001    1999    1997  
  1995    1993    1991    1989    1987    1985    1983    1981    1980    1978    1976    1974  
  1972    1970    1968    1966    1964    1962    1960    1958    1956    1954    1952    1950  
Groep B   2019    2017    2015    2013    2011    2009    2007    2005    2003    2001    1999    1997  
  1995    1993    1991    1989    1987    1985    1983    1981    1980    1978    1976    1974  
  1972    1970    1968    1966    1964    1962    1960    1958    1956    1954    1952    1950  
Groep C   2019    2017    2015    2013    2011    2009    2007    1980    1978    1976    1974    1968  
  1958    1956    1954    1952    1950  
Groep D   2019    2017    2015    2013    2011    2009    2007    1956  
Classificatieronde 9-14   1980    1978    1976    1974    1972    1968    1960    1958    1956    1954    1950  
Classificatieronde - 10-12   1952  
Classificatieronde - 7-9   1952  
Classificatieronde - 4-6   1952  
Kwalificatieronde - Groep E   2015    2013    2011    2009    2007    1980    1956  
Kwalificatieronde - Groep F   2015    2013    2011    2009    2007    1980    1956  
Finaleronde   2019    2017    2015    2013    2011    2009    2007    2005    2003    2001    1999    1997  
  1995    1993    1991    1989    1987    1985    1983    1981    1980    1978    1976    1974  
  1972    1970    1968    1966    1964    1962    1960    1958    1956    1954    1952    1950  
  1938  

Zuid-Amerikaans Kampioenschap Heren
Groep A   2016    2014    2012    2010    2006    2001    1999    1997    1989  
Groep B   2016    2014    2012    2010    2006    2001    1999    1997    1989  
Round Robin   2008    2004    2003    1995    1993    1991  
Tweede Ronde   2001  
Klassementswedstrijden   1997    1989  
Finaleronde   2016    2014    2012    2010    2008    2006    2004    2003    2001    1999    1997    1995  
  1993    1991    1989    1987    1985    1983    1981    1979    1977    1976    1973    1971  
  1969    1968  

Zuid-Amerikaans Kampioenschap Dames
Groep A   2018    2016  
Groep B   2018    2016  
Finaleronde   2018    2016  

Middenamerikaans Kampioenschap Dames
Groep A   2018    2014  
Groep B   2018    2014  
Round Robin   2017  
Finaleronde   2018    2014  

Middenamerikaans Kampioenschap Herren
Groep A   2016    2014  
Groep B   2016    2014  
Finaleronde   2016    2014  

Afrikaans Kampioenschap Heren
Eerste Ronde - Groep A   2017    2015    2013    2011    2009    2007    2005    2003    2001    1999    1997    1995  
  1993    1992    1989    1987    1985    1983    1981    1980    1978    1975    1974    1972  
  1970    1968    1965    1964    1962  
Eerste Ronde - Groep B   2017    2015    2013    2011    2009    2007    2005    2003    2001    1999    1997    1995  
  1993    1992    1989    1987    1985    1983    1981    1980    1978    1974    1972    1970  
  1968  
Eerste Ronde - Groep C   2017    2015    2013    2011    2009    2007  
Eerste Ronde - Groep D   2017    2015    2013    2011    2009    2007  
Tweede Ronde - Groep E   2009  
Tweede Ronde - Groep F   2009  
Klassementswedstrijden 13-16   2009    2007  
Klassementswedstrijden 9-12   2009    2007    2005  
Klassementswedstrijden 9-16   2007  
Finaleronde   2017    2015    2013    2011    2009    2007    2005    2003    2001    1999    1997    1995  
  1993    1992    1989    1987    1985    1983    1981    1980    1978    1974    1972    1970  
  1968  

Afrikaanse Kampioenschap Dames
Groep A   2019    2017    2015    2013    2011    2009    2007    2005    2003    2001    1997    1994  
  1992    1990    1986    1984    1983    1981    1979    1977    1974    1970    1968    1966  
Groep B   2019    2017    2015    2013    2011    2009    2007    2005    2003    2001    1997    1994  
  1992    1990    1984    1981    1977    1974    1970  
Groep C   2019  
Groep D   2019  
Finaleronde   2019    2017    2015    2013    2011    2009    2007    2005    2003    2001    1997    1994  
  1992    1990    1984    1981    1977    1974    1970  

FIBA Americas Heren
Groep A   2017    2015    2013    2011    2009    2007    2005    2003    2001    1999    1997    1995  
  1993    1992    1989    1988  
Groep B   2017    2015    2013    2011    2009    2007    2005    2003    2001    1999    1997    1995  
  1993    1992    1989  
Groep C   2017  
Tweede Ronde   2015    2013    2011    2009    2007    2005    2003    2001    1999    1997    1995  
Finalronde   2017    2015    2013    2011    2009    2007    2005    2003    2001    1999    1997    1995  
  1993    1992    1989    1988    1984    1980  

FIBA Americas Dames
Groep A   2019    2017    2015    2013    2011    2009    2007    2003    2001    1999    1997    1995  
  1993    1989  
Groep B   2019    2017    2015    2013    2011    2009    2007    2003    2001    1999    1997    1993  
  1989  
Groep Final   2001    1997    1993    1989  
Finaleronde   2019    2017    2015    2013    2011    2009    2007    2005    2003    2001    1999    1997  
  1995    1993    1989  

Aziatische Spelen Heren
Kwalificatiewedstrijden   2010  
Groep A   2018    2014    2010  
Groep B   2018    2014    2010  
Groep C   2018  
Groep D   2018  
Tweede Ronde - Groep C   2014  
Tweede Ronde - Groep D   2014  
Tweede Ronde - Groep E   2014  
Tweede Ronde - Groep F   2014  
Derde Ronde - Groep G   2014  
Derde Ronde - Groep H   2014  
Finaleronde   2018    2014    2010  

Aziatische Spelen Dames
Groep A   2018    2010  
Groep B   2018    2010  
Klassementsronde   2014  
Finaleronde   2018    2014    2010  

Aziatisch Kampioenschap Dames
Round Robin   2015    2013    2011  
Groep A   2019    2017  
Groep B   2019    2017  
Finaleronde   2019    2017    2015    2013    2011  

Aziatisch Kampioenschap Heren
Groep A   2017    2015    2013    2011  
Groep B   2017    2015    2013    2011  
Groep C   2017    2015    2013    2011  
Groep D   2017    2015    2013    2011  
Tweede Ronde - Groep E   2015    2013    2011  
Tweede Ronde - Groep F   2015    2013    2011  
Finaleronde   2017    2015    2013    2011  

Panamerikaanse Spelen Heren
Groep A   2019    2015    2011    2007    2003    1999    1995    1991    1987    1983    1979    1971  
  1967  
Groep B   2019    2015    2011    2007    2003    1999    1991    1987    1983    1979    1971    1967  
Groep C   1971  
Groep de Classification   1979    1967    1951  
Finaleronde   2019    2015    2011    2007    2003    1999    1995    1991    1987    1983    1979    1975  
  1971    1967    1963    1959    1955    1951  

Panamerikaanse Spelen Dames
Groep A   2019    2015    2011    2007    2003    1999    1991    1987    1979    1975    1971    1967  
  1963    1959    1955  
Groep B   2019    2015    2011    2007    1987  
Finaleronde   2019    2015    2011    2007    2003    1999    1991    1987    1983    1963  

Middellandse Zeespelen Heren
Groep A   2013  
Groep B   2013  
Finaleronde   2013  

Middellandse Zeespelen Dames

Universiade Heren
Groep A   2019    2017    2015    2013  
Groep B   2019    2017    2015    2013  
Groep C   2019    2017    2015    2013  
Groep D   2019    2017    2015    2013  
Finaleronde   2019    2017    2015    2013  

Universiade Dames
Groep A   2019    2017    2015    2013  
Groep B   2019    2017    2015    2013  
Groep C   2019    2017    2015    2013  
Groep D   2019    2017    2015    2013  
Finaleronde   2019    2017    2015    2013  

Caribbean Basketball Championships
Groep A   2015  
Groep B   2015  
Finaleronde   2015  

Caribbean Basketball Championships Dames
Groep A   2018    2015  
Groep B   2018    2015  
Finaleronde   2018    2015  

COCABA Championship Heren
Groep A   2015  
Groep B   2015  
Finaleronde   2015  

COCABA Championship Dames
Groep A   2015  
Groep B   2015  
Finaleronde   2015  

Commonwealth Games Heren
Groep A   2018  
Groep B   2018  
Finaleronde   2018  

Commonwealth Games Dames
Groep A   2018  
Groep B   2018  
Finaleronde   2018  

Kampioenschap van de Kleine Staten van Europa Heren
Round Robin   2019    2018    2016  
Groep B   2018    2016  
Groep de Classement - Groupe C   2018  
Finaleronde   2018    2016  

Kampioenschap Vvan de Kleine Staten van Europa Dames
Round Robin   2019    2018  
Groep B   2018  
Finaleronde   2018  

KWALIFICATIES INTERNATIONALE COMPETITIES


Eurobasket Heren - Kwalificatierondes
Groep A   2019/2020    2017/2018    2016    2013    2012    2010    2008  
Groep B   2019/2020    2017/2018    2016    2013    2012    2010    2008  
Groep C   2019/2020    2017/2018    2016    2013    2012    2010    2008  
Groep D   2019/2020    2016    2013    2012    2008  
Groep E   2019/2020    2016    2012  
Groep F   2019/2020    2016    2012  
Groep G   2019/2020    2016  
Groep H   2019/2020  
Aanvullende Voorronde - Groep A   2011    2009  
Aanvullende Voorronde - Groep B   2009  
Degradatie ronde - Groep C   2009  
Play-Off   2013    2009  
Tweede Ronde - Groep A   2018/2019    2014  
Tweede Ronde - Groep B   2018/2019    2014  
Tweede Ronde - Groep C   2018/2019    2014  
Tweede Ronde - Groep D   2018/2019    2014  
Derde Ronde - Groep E   2019    2014  
Derde Ronde - Groep F   2019    2014  
Derde Ronde - Groep G   2019    2014  
Derde Ronde - Groep H   2019  

Eurobasket Dames - Kwalificatierondes
Groep A   2017/2018    2016    2013    2012    2010  
Groep B   2017/2018    2016    2013    2012    2010  
Groep C   2017/2018    2016    2013    2012    2010  
Groep D   2017/2018    2016    2013    2012    2010  
Groep E   2017/2018    2016    2012  
Groep F   2017/2018    2016  
Groep G   2017/2018    2016  
Groep H   2017/2018    2016  
Groep I   2016  
Aanvullende Voorronde - Groep E   2011  
Aanvullende Voorronde - Groep F   2011  
Tweede Ronde - Groep A   2014  
Tweede Ronde - Groep B   2014  
Tweede Ronde - Groep C   2014  
Tweede Ronde - Groep D   2014  
Tweede Ronde - Groep E   2014  
Tweede Ronde - Groep F   2014  
Play-Off   2013    2011  

WK Heren - Kwalificaties Europa
Pre-Kwalificatie - Groep A   2017/2018  
Pre-Kwalificatie - Groep B   2017/2018  
Pre-Kwalificatie - Groep C   2017/2018  
Pre-Kwalificatie - Groep D   2017/2018  
Eerste Ronde - Groep A   2017/2018  
Eerste Ronde - Groep B   2017/2018  
Eerste Ronde - Groep C   2017/2018  
Eerste Ronde - Groep D   2017/2018  
Eerste Ronde - Groep E   2017/2018  
Eerste Ronde - Groep F   2017/2018  
Eerste Ronde - Groep G   2017/2018  
Eerste Ronde - Groep H   2017/2018  
Tweede Ronde - Groep I   2017/2018  
Tweede Ronde - Groep K   2017/2018  
Tweede Ronde - Groep J   2017/2018  
Tweede Ronde - Groep L   2017/2018  

WK Heren - Kwalificaties Afrika
Eerste Ronde - Groep A   2017/2018  
Eerste Ronde - Groep B   2017/2018  
Eerste Ronde - Groep C   2017/2018  
Eerste Ronde - Groep D   2017/2018  
Tweede Ronde - Groep E   2017/2018  
Tweede Ronde - Groep F   2017/2018  

WK Heren - Kwalificaties Amerika
Eerste Ronde - Groep A   2017/2018  
Eerste Ronde - Groep B   2017/2018  
Eerste Ronde - Groep C   2017/2018  
Eerste Ronde - Groep D   2017/2018  
Tweede Ronde - Groep E   2017/2018  
Tweede Ronde - Groep F   2017/2018  

WK Heren - Kwalificaties Azië
Eerste Ronde - Groep A   2017/2018  
Eerste Ronde - Groep B   2017/2018  
Eerste Ronde - Groep C   2017/2018  
Eerste Ronde - Groep D   2017/2018  
Tweede Ronde - Groep E   2017/2018  
Tweede Ronde - Groep F   2017/2018  

FIBA Asia Cup - Kwalificaties
Groep A   2020/2021  
Groep B   2020/2021  
Groep C   2020/2021  
Groep D   2020/2021  
Groep E   2020/2021  
Groep F   2020/2021  

OLYMPISCHE SPELEN


Olympische Spelen Heren
Voorronde   1952  
Groep A   2020    2016    2012    2008    2004    2000    1996    1992    1988    1984    1980    1976  
  1972    1968    1964    1960    1956    1952    1948  
Groep B   2020    2016    2012    2008    2004    2000    1996    1992    1988    1984    1980    1976  
  1972    1968    1964    1960    1956    1952    1948  
Groep C   2020    1980    1960    1956    1952    1948  
Groep D   1960    1956    1952    1948  
Classificatiewedstrijden   1960  
Kwartfinale Groep A   1956    1952  
Kwartfinale Groep B   1956    1952  
Kwartfinale Groep C   1956  
Kwartfinale Groep D   1956  
Finaleronde   2020    2016    2012    2008    2004    2000    1996    1992    1988    1984    1980    1976  
  1972    1968    1964    1960    1956    1952    1948    1936  

Olympische Spelen Dames
Groep A   2020    2016    2012    2008    2004    2000    1996    1992    1988  
Groep B   2020    2016    2012    2008    2004    2000    1996    1992    1988  
Groep C   2020  
Voorronde   1984    1980  
Finaleronde   2020    2016    2012    2008    2004    2000    1996    1992    1988    1984    1980    1976  

OLYMPISCHE SPELEN - KWALIFICATIES


Olympisch Kwalificatietornooi 1
Groep A   2016  
Groep B   2016  
Finaleronde   2016  

Olympisch Kwalificatietornooi 2
Groep A   2016  
Groep B   2016  
Finaleronde   2016  

Olympisch Kwalificatietornooi 3
Groep A   2016  
Groep B   2016  
Finaleronde   2016  

Olympisch Kwalificatietornooi
Groep A   2012  
Groep B   2012  
Groep C   2012  
Groep D   2012  
Finaleronde   2012  

Olympisch Kwalificatietornooi Dames
Groep A   2016    2012  
Groep B   2016    2012  
Groep C   2016    2012  
Groep D   2016    2012  
Finaleronde   2016    2012  

INTERNATIONALE JEUGDCOMPETITIES


Wereldkampioenschap Heren U-17
Groep A   2018    2016    2014    2012    2010  
Groep B   2018    2016    2014    2012    2010  
Groep C   2018    2016    2014  
Groep D   2018    2016    2014  
Finaleronde   2018    2016    2014    2012    2010  

Wereldkampioenschap Dames U-17
Groep A   2018    2016    2014    2012    2010  
Groep B   2018    2016    2014    2012    2010  
Groep C   2018    2016    2014  
Groep D   2018    2016    2014  
Finaleronde   2018    2016    2014    2012    2010  

Wereldkampioenschap Heren U-19
Groep A   2019    2017    2015    2013    2011    2009    2007    2003    1999    1995    1991    1987  
  1983    1979  
Groep B   2019    2017    2015    2013    2011    2009    2007    2003    1999    1995    1991    1987  
  1983    1979  
Groep C   2019    2017    2015    2013    2011    2009    2007    2003    1999    1995    1991    1983  
Groep D   2019    2017    2015    2013    2011    2009    2007    2003    1999    1995    1991  
Tweede Ronde - Groep E   2013    2011    2009    2007    2003    1999    1995    1991    1983  
Tweede Ronde - Groep F   2013    2011    2009    2007    2003    1999    1995    1991  
Klassementswedstrijden I   2013    2011    2003    1999    1995    1991    1983    1979  
Klassementswedstrijden II   2003    1999    1995    1991  
Finaleronde   2019    2017    2015    2013    2011    2009    2007    2003    1999    1995    1991    1987  
  1983    1979  

Wereldkampioenschap U-19 Dames
Groep A   2019    2017    2015    2013    2011    2009    2007    2005    2001    1999    1997    1993  
  1989    1985  
Groep B   2019    2017    2015    2013    2011    2009    2007    2005    2001    1999    1997    1993  
  1989    1985  
Groep C   2019    2017    2015    2013    2011    2009    2007    1999  
Groep D   2019    2017    2015    2013    2011    2009    2007    1999  
Tweede Ronde - Groep E   2013    2011    2009    2007    1999  
Tweede Ronde - Groep F   2013    2011    2009    2007    1999  
Tweede Ronde - Groep G   1999  
Tweede Ronde - Groep H   1999  
Klassementswedstrijden 13-16   2013  
Finaleronde   2019    2017    2015    2013    2011    2009    2007    2005    2001    1999    1997    1993  
  1989    1985  

Europees Kampioenschap Heren U-16
Groep A   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006    2005    2004  
Groep B   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006    2005    2004  
Groep C   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006    2005    2004  
Groep D   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006    2005    2004  
Tweede Ronde - Groep E   2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008    2007    2006    2005    2004  
Tweede Ronde - Groep F   2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008    2007    2006    2005    2004  
Klassementsronde - Groep G   2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008    2007    2006    2005    2004  
Klassementsronde - Groep H   2006    2005    2004  
Finaleronde   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006    2005    2004  

Europees Kampioenschap Dames U-16
Groep A   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011  
Groep B   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011  
Groep C   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011  
Groep D   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011  
Tweede Ronde - Groep E   2015    2014    2013    2012    2011  
Tweede Ronde - Groep F   2015    2014    2013    2012    2011  
Klassementsronde - Groep G   2015    2014    2013    2012    2011  
Finaleronde   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011  

Europees Kampioenschap Heren U-18
Groep A   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007  
Groep B   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007  
Groep C   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007  
Groep D   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007  
Tweede Ronde - Groep E   2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008    2007  
Tweede Ronde - Groep F   2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008    2007  
Klassementswedstrijden - Groep G   2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008    2007  
Finaleronde   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007  

Europees Kampioenschap Dames U-18
Groep A   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010  
Groep B   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010  
Groep C   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010  
Groep D   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010  
Tweede Ronde - Groep E   2015    2014    2013    2012    2011    2010  
Tweede Ronde - Groep F   2015    2014    2013    2012    2011    2010  
Groep G - Klassementswedstrijden   2015    2014    2013    2012    2011    2010  
Finaleronde   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010  

Europees Kampioenschap U-20 Heren
Groep A   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006    2005    2004    2002    2000    1998    1996    1994    1992  
Groep B   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006    2005    2004    2002    2000    1998    1996    1994    1992  
Groep C   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006    2005  
Groep D   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006    2005  
Tweede Ronde - Groep E   2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008    2007    2006    2005  
Tweede Ronde - Groep F   2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008    2007    2006    2005  
Plaatsingsronde - Groep G   2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008    2007    2006    2005  
Plaatsingsronde - Groep H   2015    2014    2013    2006    2005  
Finaleronde   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006    2005    2004    2002    2000    1998    1996    1994    1992  

Europees Kampioenschap Dames U-20
Groep A   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006    2004    2002    2000  
Groep B   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006    2004    2002    2000  
Groep C   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010  
Groep D   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010  
Tweede Ronde - Groep E   2015    2014    2013    2012    2011    2010  
Tweede Ronde - Groep F   2015    2014    2013    2012    2011    2010  
Plaatsingsronde - Groep G   2015    2014    2013    2012    2011    2010  
Plaatsen 9-11   2009  
Round Robin   2005  
Finaleronde   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006    2004    2002    2000  

Americas Kampioenschap U-18 Heren
Groupe A   2018    2016    2014    2012    2010    2008    2006    2002    1998    1994  
Groupe B   2018    2016    2014    2012    2010    2008    2006    2002    1998    1994  
Tweede Ronde   1998  
Finaleronde   2018    2016    2014    2012    2010    2008    2006    2002    1998    1994  

Americas Kampioenschap U-18 Dames
Groep A   2018    2016    2014    2012    2010    2006    2004    2000    1996  
Groep B   2018    2016    2014    2012    2010    2006    2004    2000    1996  
Finaleronde   2018    2016    2015    2014    2013    2012    2010    2008    2006    2004    2000  

Americas Kampioenschap U-16 Heren
Groep A   2019    2017    2015  
Groep B   2019    2017    2015  
Finaleronde   2019    2017    2015  

Americas Kampioenschap U-16 Dames
Groep A   2019    2017    2015    2013  
Groep B   2019    2017    2015    2013  
Finaleronde   2019    2017    2015    2013  

Aziatisch Kampioenschap U-16 Heren
Groep A   2018    2015    2013    2011    2009  
Groep B   2018    2015    2013    2011    2009  
Groep C   2018    2015    2013    2011    2009  
Groep D   2018    2015    2013    2011    2009  
Tweede Ronde - Groep E   2015    2013    2011    2009  
Tweede Ronde - Groep F   2015    2013    2011    2009  
Klassementsronde - Groep III   2009  
Klassementsronde IV   2009  
Finaleronde   2011    2009    1996  

Aziatisch Kampioenschap U-16 Dames
Groep A   2017    2009  
Groep B   2017    2009  
Round Robin   2015    2013    2011  
Finaleronde   2018    2017    2015    2013    2011    2009  

Aziatisch Kampioenschap U-18 Heren
Groep A   2018    2016    2014    2012    2010    2008    2006    2004    2002    2000    1998    1996  
  1995  
Groep B   2018    2016    2014    2012    2010    2008    2006    2004    2002    2000    1998    1996  
  1995  
Groep C   2018    2014    2012    2010    2008    2006    2004    2002    2000    1998    1996    1995  
Groep D   2018    2014    2012    2010    2008    2006    2004    2002    2000    1998    1996    1995  
Tweede Ronde - Groep E   2014    2012    2010    2008    2006    2004    2002    2000    1998    1996    1995  
Tweede Ronde - Groep F   2014    2012    2010    2008    2006    2004    2002    2000    1998    1996    1995  
Klassementsronde - Groupe III   2008    2006    2004    2002    2000    1998    1996    1995  
Klassementsronde - Groupe IV   2008    2006    2004    2002    2000    1998    1996    1995  
Finaleronde   2018    2016    2014    2012    2010    2008    2006    2004    2002    2000    1998    1996  
  1995  

Aziatisch Kampioenschap U-18 Dames
Groep A   2018    2016    2014  
Groep B   2018    2016    2014  
Finaleronde   2018    2016    2014  

Aziatisch Kampioenschap U-18 Dames - Divisie B
Groep A   2018  
Groep B   2018  
Finaleronde   2018  

Zuid-Amerikaans Kampioenschap U-17 Heren
Groep A   2017  
Groep B   2017  
Finaleronde   2017  

Zuid-Amerikaans Kampioenschap U-17 Dames
Groep A   2017  
Groep B   2017  
Finaleronde   2017  

Centrobasket U-17 Heren
Groep A   2017  
Groep B   2017  
Finaleronde   2017  

Afrikaans Kampioenschap U-16 Heren
Groep A   2019    2017    2015  
Groep B   2019    2017    2015  
Finaleronde   2019    2017    2015  

Afrikaans Kampioenschap U-16 Dames
Groep A   2019    2017  
Groep B   2019  
Finaleronde   2019    2017  

Oceanisch Kampioenschap U-17 Heren
Groep A   2017  
Groep B   2017  
Finaleronde   2017  

Oceanisch Kampioenschap U-17 Dames
Groep A   2017  
Groep B   2017  
Finaleronde   2017  

Oceanisch Kampioenschap Heren U-15
Round Robin   2018  
Finaleronde   2018  

Oceanisch Kampioenschap Dames U-15
Round Robin   2018  
Finaleronde   2018  

Albert Schweitzer Toernooi
Groep A   2018    2016    2014    2012    2010    2008    2006  
Groep B   2018    2016    2014    2012    2010    2008    2006  
Groep C   2014    2012    2010    2008    2006  
Groep D   2014    2012    2010    2008    2006  
Tweede Ronde - Groep E   2014    2012    2010    2008    2006  
Tweede Ronde - Groep F   2014    2012    2010    2008    2006  
Tweede Ronde - Groep G   2014    2012    2010    2008    2006  
Tweede Ronde - Groep H   2014    2012    2010    2008    2006  
Finaleronde   2018    2016    2014    2012    2010    2008    2006  

Aziatisch Kampioenschap U-16 Dames - Divisie B
Groep A   2017  
Groep B   2017  
Round Robin   2015    2013    2011  
Finaleronde   2017    2015    2013    2011  

EK Heren U20 - Divisie B
Groep A   2019    2018  
Groep B   2019    2018  
Groep C   2019    2018  
Groep D   2019    2018  
Klassementswedstrijden 17-21   2019    2018  
Klassementswedstrijden 17-22 - Groep F   2018  
Finaleronde   2019    2018  

EK Dames U20 - Divisie B
Groep A   2019    2018  
Groep B   2019    2018  
Groep C   2019  
Groep D   2019  
Tweede Ronde - Groep E   2019  
Tweede Ronde - Groep F   2019  
Klassementswedstrijden 9-13   2019  
Finaleronde   2019    2018  

EK Heren U18 - Divisie B
Groep A   2019    2018    2017    2016  
Groep B   2019    2018    2017    2016  
Groep C   2019    2018    2017    2016  
Groep D   2019    2018    2017    2016  
Finaleronde   2019    2018    2017    2016  

EK Dames U18 - Divisie B
Groep A   2019    2018  
Groep B   2019    2018  
Groep C   2019    2018  
Groep D   2019    2018  
Groep E - Plaats 17-22   2019  
Finaleronde   2019    2018  

EK Heren U16 - Divisie B
Groep A   2019    2018  
Groep B   2019    2018  
Groep C   2019    2018  
Groep D   2019    2018  
Finaleronde   2019    2018  

EK Dames U16 - Divisie B
Groep A   2019    2018  
Groep B   2019    2018  
Groep C   2019    2018  
Groep D   2019    2018  
Klassementswedstrijden 21-23   2019  
Finaleronde   2019    2018  

Afrikaans Kampioenschap U-18 Dames
Groep A   2018  
Groep B   2018  
Finaleronde   2018  

Afrikaans Kampioenschap U-18 Heren
Groep A   2018    2016    2014    2012  
Groep B   2018    2016    2014    2012  
Finaleronde   2018    2016    2014    2012  

Europees Kampioenschap U-16 Dames - Divisie C
Groep A   2019  
Groep B   2019  
Klassementsronde   2019  
Finaleronde   2019  

Europees Kampioenschap U-16 Heren - Divisie C
Groep A   2019    2018    2017    2016    2015    2012    2011    2010    2008  
Groep B   2019    2018    2017    2016    2015    2012    2011    2010    2008  
Plaatsingsronde 5-9   2019    2012  
Round Robin   2014    2013  
Finaleronde   2019    2018    2017    2016    2015    2012    2011    2010    2008  

EK Dames U18 - Divisie C
Groep A   2019  
Groep B   2019  
Groep de Classement 5-7   2019  
Finaleronde   2019  

EK Heren U18 - Divisie C
Groep A   2019  
Groep B   2019  
Klassementsronde   2019  
Finaleronde   2019  

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN EN TORNOOIEN

 
DBB Supercup   2017    2016    2015  
Tornooi Acropolis   2019    2017    2013  

Testwedstrijden
Tornooi van Straatsburg   2009    2008    2007    2006  
Tornooi van Parijs   2007  
 
London International Invitational   2011  
Marchand Continental Championship Cup   2015    2013  

European Basketball Tour
Round Robin   2013  

Stankovic Cup
Round Robin   2017    2015    2014    2013  
Play Offs   2017    2015    2014  
 
Vriendschappelijke wedstrijden Heren   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006    2005  
Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U16   2017    2014  
Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U18   2019    2017    2013  
Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U19   2019    2017    2013  
Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U20   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013  
Vriendschappelijke Wedstrijden Dames   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006    2005  
Vriendschappelijke Wedstrijden Dames U18   2019    2017  
Vriendschappelijke Wedstrijden Dames U19   2017    2015  
Vriendschappelijke Wedstrijden Dames U20   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013  
Vriendschappelijke Wedstrijden Dames U23   2013  
Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2006  
Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs Dames   2019    2018    2017    2016    2015    2014  

3X3


Olympische Spelen Heren 3x3
Round Robin   2020  
Finaleronde   2020  

Olympische Spelen Dames 3x3
Round Robin   2020  
Finaleronde   2020  

Europese Spelen Heren 3x3
Groep A   2019    2015  
Groep B   2019    2015  
Groep C   2019    2015  
Groep D   2019    2015  
Finaleronde   2019    2015  

Europese Spelen Dames 3x3
Groep A   2019    2015  
Groep B   2019    2015  
Groep C   2019    2015  
Groep D   2019    2015  
Finaleronde   2019    2015  

EK Heren 3x3
Groep A   2019    2018    2017    2016    2014  
Groep B   2019    2018    2017    2016    2014  
Groep C   2019    2018    2017    2016    2014  
Groep D   2019    2018    2017    2016    2014  
Finaleronde   2019    2018    2017    2016    2014  

EK Dames 3x3
Groep A   2019    2018    2017    2016    2014  
Groep B   2019    2018    2017    2016    2014  
Groep C   2019    2018    2017    2016    2014  
Groep D   2019    2018    2017    2016    2014  
Finaleronde   2019    2018    2017    2016    2014  

Wereldkampioenschap Heren 3x3
Groep A   2019    2018    2017    2016    2014    2012  
Groep B   2019    2018    2017    2016    2014    2012  
Groep C   2019    2018    2017    2016    2014    2012  
Groep D   2019    2018    2017    2016    2014    2012  
Finaleronde   2019    2018    2017    2016    2014    2012  

Wereldkampioenschap Dames 3x3
Groep A   2019    2018    2017    2016    2014    2012  
Groep B   2019    2018    2017    2016    2014    2012  
Groep C   2019    2018    2017    2016    2014    2012  
Groep D   2019    2018    2017    2016    2014    2012  
Finaleronde   2019    2018    2017    2016    2014    2012  

WK Heren U-18 3x3
Groep A   2019    2017    2016    2015  
Groep B   2019    2017    2016    2015  
Groep C   2019    2017    2016    2015  
Groep D   2019    2017    2016    2015  
Finaleronde   2019    2017    2016    2015  

WK Dames U-18 3x3
Groep A   2019    2017    2016    2015    2013    2012    2011  
Groep B   2019    2017    2016    2015    2013    2012    2011  
Groep C   2019    2017    2016    2015    2013    2012    2011  
Groep D   2019    2017    2016    2015    2013    2012    2011  
Finaleronde   2019    2017    2016    2015    2013    2012    2011  

Kwalificaties Europees Kampioenschap 3x3
Groep A   2018    2017  
Groep B   2018    2017  
Groep C   2017  
Groep D   2017  
Finaleronde   2018    2017  

Kwalificaties Europees Kampioenschap 3x3 Dames
Groep A   2018    2017  
Groep B   2018    2017  
Groep C   2017  
Groep D   2017  
Finaleronde   2018    2017  

Kwalificaties II Europees Kampioenschap 3x3
Groep A   2018    2017  
Groep B   2018    2017  
Groep C   2018    2017  
Groep D   2018    2017  
Finaleronde   2018    2017  

Kwalificaties II Europees Kampioenschap Dames 3x3
Groep A   2018    2017  
Groep B   2018    2017  
Finaleronde   2018    2017  

EK Dames 3x3 U-18
Groep A   2019    2018    2017    2016  
Groep B   2019    2018    2017    2016  
Groep C   2019    2018    2017    2016  
Groep D   2019    2018    2017    2016  
Finaleronde   2019    2018    2017    2016  

EK Heren 3x3 U-18
Groep A   2019    2018    2017    2016  
Groep B   2019    2018    2017    2016  
Groep C   2019    2018    2017    2016  
Groep D   2019    2018    2017    2016  
Finaleronde   2019    2018    2017    2016  

Aziatisch Kampioenschap Dames 3x3 U-18
Groep de Qualification A   2019    2018    2017  
Groep de Qualification B   2017  
Groep A   2019    2018    2017    2016    2013  
Groep B   2019    2018    2017    2016    2013  
Groep C   2019    2018    2017    2013  
Groep D   2019    2018    2017    2013  
Finaleronde   2019    2018    2017    2016    2013  

Aziatisch Kampioenschap Heren 3x3 U-18
Groep de Qualification A   2019    2018    2017  
Groep de Qualification B   2019    2018    2017  
Groep A   2019    2018    2017    2016    2013  
Groep B   2019    2018    2017    2016    2013  
Groep C   2019    2018    2017    2013  
Groep D   2019    2018    2017    2013  
Finaleronde   2019    2018    2017    2016    2013  

Aziatisch Kampioenschap Heren 3x3
Kwalificatie A   2019    2018  
Kwalificatie B   2019    2018  
Kwalificatie A_plus_B   2018  
Kwalificatie C   2019  
Groep A   2019    2018    2017  
Groep B   2019    2018    2017  
Groep C   2019    2018    2017  
Groep D   2019    2018    2017  
Finaleronde   2019    2018    2017  

Aziatisch Kampioenschap Dames 3x3
Kwalificatie A   2019    2018  
Kwalificatie B   2019    2018  
Groep A   2019    2018    2017  
Groep B   2019    2018    2017  
Groep C   2019    2018    2017  
Groep D   2019    2018    2017  
Finaleronde   2019    2018    2017  

Afrikaans Kampioenschap Heren 3x3
Groep A   2018    2017    2016  
Groep B   2018    2017    2016  
Groep C   2018    2017    2016  
Groep D   2018    2017    2016  
Finaleronde   2018    2017    2016  

Afrikaans Kampioenschap Dames 3x3
Groep A   2018    2017  
Groep B   2018    2017  
Groep C   2018  
Groep D   2018  
Finaleronde   2018    2017  

Olympische Jeugdspelen Heren 3x3
Groep A   2018  
Groep B   2018  
Groep C   2018  
Groep D   2018  
Finaleronde   2018  

Olympische Jeugdspelen Dames 3x3
Groep A   2018  
Groep B   2018  
Groep C   2018  
Groep D   2018  
Finaleronde   2018  

Middellandse Zeespelen Heren 3x3
Groep A   2018  
Groep B   2018  
Groep C   2018  
Groep D   2018  
Finaleronde   2018  

Middellandse Zeespelen Dames 3x3
Groep A   2018  
Groep B   2018  
Finaleronde   2018  

WK Heren U23 3x3
Groep A   2018  
Groep B   2018  
Groep C   2018  
Groep D   2018  
Finaleronde   2018  

WK Dames U23 3x3
Groep A   2018  
Groep B   2018  
Groep C   2018  
Groep D   2018  
Finaleronde   2018  

Beach Games Heren

Beach Games Dames

Kwalificaties WK Heren 3x3
Groep A   2019  
Groep B   2019  
Finaleronde   2019  

Kwalificaties WK Dames 3x3
Groep A   2019  
Groep B   2019  
Finaleronde   2019  

Panamerikaanse Spelen Heren 3x3
Round Robin   2019  
Finaleronde   2019  

Panamerikaanse Spelen Dames 3x3
Round Robin   2019  
Finaleronde   2019  

Afrikaanse Spelen Heren 3x3
Groep A   2019  
Groep B   2019  
Finaleronde   2019  

Afrikaanse Spelen Dames 3x3
Groep A   2019  
Groep B   2019  
Groep C   2019  
Groep D   2019  
Finaleronde   2019  

3X3 WORLD TOUR


Chengdu
Kwalificatie   2019  
Groep A   2019  
Groep B   2019  
Groep C   2019  
Groep D   2019  
Finaleronde   2019  

Doha
Groep A   2019  
Groep B   2019  
Groep C   2019  
Groep D   2019  
Finaleronde   2019  

Mexico
Groep A   2019  
Groep B   2019  
Groep C   2019  
Groep D   2019  
Finaleronde   2019  

Saskatoon
Groep A   2019  
Groep B   2019  
Groep C   2019  
Groep D   2019  
Finaleronde   2019  

Prague
Groep A   2019  
Groep B   2019  
Groep C   2019  
Groep D   2019  
Finaleronde   2019  

Lausanne
Kwalificatie   2019  
Groep A   2019  
Groep B   2019  
Groep C   2019  
Groep D   2019  
Finaleronde   2019  

Debrecen
Kwalificatie A   2019  
Kwalificatie B   2019  
Groep A   2019  
Groep B   2019  
Groep C   2019  
Groep D   2019  
Finaleronde   2019  

Montreal
Groep A   2019  
Groep B   2019  
Groep C   2019  
Groep D   2019  
Finaleronde   2019  

Los Angeles
Groep A   2019  
Groep B   2019  
Groep C   2019  
Groep D   2019  
Finaleronde   2019  

Nanjing
Groep A   2019  
Groep B   2019  
Groep C   2019  
Groep D   2019  
Finaleronde   2019  

Jeddah
Groep A   2019  
Groep B   2019  
Groep C   2019  
Groep D   2019  
Finaleronde   2019  

ROLSTOELBASKETBAL


EK Rolstoelbasketbal Heren
Groep A   2019    2017    2015  
Groep B   2019    2017    2015  
Finaleronde   2019    2017    2015  

EK Rolstoelbasketbal Dames
Round Robin   2015  
Round Robin   2019    2017  
Finaleronde   2019    2017    2015  

Paralympische Spelen Heren
Groep A   2016    2012  
Groep B   2016    2012  
Finaleronde   2016    2012  

Paralympische Spelen Dames
Groep A   2016    2012  
Groep B   2016    2012  
Finaleronde   2016    2012  

WK Rolstoelbasketbal Heren
Groep A   2018  
Groep B   2018  
Groep C   2018  
Groep D   2018  
Finaleronde   2018  

WK Rolstoelbasketbal Dames
Groep A   2018  
Groep B   2018  
Finaleronde   2018  

EK Rolstoelbasketbal Heren - Divisie B
Groep A   2018  
Groep B   2018  
Finaleronde   2018  

EK Rolstoelbasketbal Heren - Divisie C
Groep A   2019  
Groep B   2019  
Finaleronde   2019  

EK Rolstoelbasketbal Dames - Divisie B
Round Robin   2018  

EK Rolstoelbasketbal Heren U-22
Groep A   2018  
Groep B   2018  
Finaleronde   2018  

EK Rolstoelbasketbal Heren U-24

WK Rolstoelbasketbal Dames U-25
Groep A   2019    2011  
Groep B   2019    2011  
Round Robin   2015  
Finaleronde   2019    2015    2011  

Panamerikaans Kampioenschap Rolstoelbasketbal Heren
Groep A   2019  
Groep B   2019  
Finaleronde   2019  

Panamerikaans Kampioenschap Rolstoelbasketbal Dames
Groep A   2019  
Groep B   2019  
Finaleronde   2019  

Aziatisch-Oceanisch Kampioenschap Rolstoelbasketbal Heren
Groep A   2017  
Groep B   2017  
Groep C   2017  
Groep D   2017  
Finaleronde   2017  

Aziatisch-Oceanisch Kampioenschap Rolstoelbasketbal Dames
Round Robin   2017  
Finaleronde   2017  
© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden