De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Kroatië - A-1 Liga - Regulier Seizoen - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Basketbal - Kroatië - A-1 Liga - Regulier Seizoen - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Kroatië
  • GKK Sibenka
  • KK Alkar Sinj
  • KK Borik Puntamika Zadar
  • KK Cibona Zagreb
  • KK Dubrava Zagreb
  • KK Gorica
  • KK Hermes Analitica Zagreb
  • KK Skrljevo
  • KK Split
  • KK Vrijednosnice Osijek
  • KK Zabok
  • KK Zadar

Home

Gedetailleerde uitslagen

Regulier Seizoen

KroatiëKroatië - 28 September 2019 - 15 Maart 2020

Speeldag :

Uitslagen

6 Maart 2020
18h00KK GoricaKK Gorica74 - 73
(20-25, 26-15, 21-22, 7-11)
KK ZadarKK Zadar
18h00KK Hermes Analitica ZagrebKK Hermes Analitica Zagreb67 - 106
(14-27, 10-28, 27-31, 16-20)
KK SplitKK Split
7 Maart 2020
19h00KK SkrljevoKK Skrljevo96 - 89
(31-20, 17-27, 18-27, 30-15)
KK Vrijednosnice OsijekKK Vrijednosnice Osijek
19h00KK Borik Puntamika ZadarKK Borik Puntamika Zadar86 - 66
(29-11, 14-16, 26-18, 17-21)
KK Dubrava ZagrebKK Dubrava Zagreb
20h00GKK SibenkaGKK Sibenka93 - 72
(30-19, 16-22, 27-11, 20-20)
KK Alkar SinjKK Alkar Sinj
8 Maart 2020
17h00KK ZabokKK Zabok58 - 77
(14-20, 21-15, 7-24, 16-18)
KK Cibona ZagrebKK Cibona Zagreb

Stand

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPunGWWVDVDTDS
1KK Zadar392118319291587+342
2KK Cibona Zagreb382117420171553+464
3KK Split362115618241645+179
4KK Gorica362115617561585+171
5GKK Sibenka332112916891687+2
6KK Vrijednosnice Osijek3221111018611889-28
7KK Zabok302191217141646+68
8KK Alkar Sinj292181316491824-175
9KK Borik Puntamika Zadar282171416021705-103
10KK Skrljevo282171416301819-189
11KK Dubrava Zagreb262151616181965-347
12KK Hermes Analitica Zagreb232121915481932-384

PlayoffsDegradatie

Klassement thuis

Klassement uit

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden