De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Hongarije - Nemzeti Bajnokság IA - Regulier Seizoen - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Basketbal - Hongarije - Nemzeti Bajnokság IA - Regulier Seizoen - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Hongarije
  • Alba Fehervar
  • Atomerömü SE Paks
  • BC Körmend
  • Debreceni
  • Falco KC Szombathely
  • Jászberényi KSE
  • Kaposvári KK
  • KTE-Duna Aszfalt Kecskemet
  • OSE Lions
  • PVSK Pécs
  • Soproni KC
  • Szolnoki Olaj KK
  • SZTE-Szedeák Szeged
  • Zalakerámia-ZTE KK

Home

Gedetailleerde uitslagen

Regulier Seizoen

HongarijeHongarije - 27 September 2019 - 28 Maart 2020

Speeldag :

Uitslagen

18 Oktober 2019
18h00Alba FehervarAlba Fehervar95 - 83
(32-22, 14-21, 26-14, 23-26)
SZTE-Szedeák SzegedSZTE-Szedeák Szeged
18h00Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK80 - 62
(3-6, 7-5, 6-7)
DebreceniDebreceni
18h00Atomerömü SE PaksAtomerömü SE Paks63 - 78
(18-22, 15-18, 12-19, 18-21)
BC KörmendBC Körmend
19 Oktober 2019
18h00Jászberényi KSEJászberényi KSE85 - 88
(24-19, 13-21, 19-23, 29-25)
PVSK PécsPVSK Pécs
18h00OSE LionsOSE Lions78 - 85
(30-23, 12-23, 15-22, 21-17)
Kaposvári KKKaposvári KK
18h00Soproni KCSoproni KC78 - 85
(26-18, 20-16, 16-22, 16-29)
Zalakerámia-ZTE KKZalakerámia-ZTE KK
1 December 2019
18h00KTE-Duna Aszfalt KecskemetKTE-Duna Aszfalt Kecskemet - Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely

Stand

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPctGWWVDVDTDS
1BC Körmend1.000440335266+69
2PVSK Pécs1.000330282244+38
3Falco KC Szombathely1.000330255219+36
4Alba Fehervar0.750431369337+32
5Debreceni0.750431317302+15
6Atomerömü SE Paks0.500422313312+1
7Zalakerámia-ZTE KK0.500422306319-13
8Szolnoki Olaj KK0.500422309326-17
9KTE-Duna Aszfalt Kecskemet0.500211170167+3
10Kaposvári KK0.250413314322-8
11Soproni KC0.250413305322-17
12OSE Lions0.250413304340-36
13Jászberényi KSE0.000404288330-42
14SZTE-Szedeák Szeged0.000404323384-61

Klassement thuis

Klassement uit

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden