De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Hongarije - Nemzeti Bajnokság IA - Regulier Seizoen - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Basketbal - Hongarije - Nemzeti Bajnokság IA - Regulier Seizoen - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Hongarije
  • Alba Fehervar
  • Atomerömü SE Paks
  • BC Körmend
  • Debreceni
  • Falco KC Szombathely
  • Jászberényi KSE
  • Kaposvári KK
  • KTE-Duna Aszfalt Kecskemet
  • OSE Lions
  • PVSK Pécs
  • Soproni KC
  • Szolnoki Olaj KK
  • SZTE-Szedeák Szeged
  • Zalakerámia-ZTE KK

Home

Gedetailleerde uitslagen

Regulier Seizoen

HongarijeHongarije - 27 September 2019 - 28 Maart 2020

Speeldag :

Uitslagen

29 Februari 2020
18h00SZTE-Szedeák SzegedSZTE-Szedeák Szeged84 - 82
(15-24, 24-20, 27-22, 18-16)
Kaposvári KKKaposvári KK
14 Maart 2020
15h00Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK - Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely
18h00Atomerömü SE PaksAtomerömü SE Paks - Soproni KCSoproni KC
18h00Jászberényi KSEJászberényi KSE - BC KörmendBC Körmend
18h00PVSK PécsPVSK Pécs - OSE LionsOSE Lions
18h00Zalakerámia-ZTE KKZalakerámia-ZTE KK - KTE-Duna Aszfalt KecskemetKTE-Duna Aszfalt Kecskemet
19h00DebreceniDebreceni - Alba FehervarAlba Fehervar

Stand

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPctGWWVDVDTDS
1Falco KC Szombathely0.8572118317971525+272
2BC Körmend0.8102117417851587+198
3Atomerömü SE Paks0.6672114718271702+125
4Debreceni0.6192113817491700+49
5PVSK Pécs0.5712112917801803-23
6Szolnoki Olaj KK0.52421111016711619+52
7Alba Fehervar0.52421111018511860-9
8OSE Lions0.47621101117181711+7
9Zalakerámia-ZTE KK0.47621101118381852-14
10Soproni KC0.4292191216741695-21
11KTE-Duna Aszfalt Kecskemet0.4292191216351717-82
12Kaposvári KK0.3182271517931841-48
13SZTE-Szedeák Szeged0.2272251717631966-203
14Jászberényi KSE0.0952121914491752-303

PromotieClassementDegradatie

Klassement thuis

Klassement uit

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden