De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Tsjechië - NBL - Regulier Seizoen - 2009/2010 - Gedetailleerde uitslagen

Basketbal - Tsjechië - NBL - Regulier Seizoen - 2009/2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië
  • BC Kolín
  • BK Nový Jicín
  • BK Opava
  • BK Synthesia Pardubice
  • Brno
  • CEZ Nymburk
  • Decín
  • Orli Prostejov
  • Ostrava NH
  • Podebrady
  • Sokol Vysehrad
  • USK Praha

Home

Uitslagen

Regulier Seizoen

TsjechiëTsjechië - 3 Oktober 2009 - 28 Mei 2010

Speeldag :

Uitslagen

16 April 2010
BK Synthesia PardubiceBK Synthesia Pardubice91 - 86Orli ProstejovOrli Prostejov
17 April 2010
BK OpavaBK Opava70 - 64BrnoBrno
PodebradyPodebrady69 - 88USK PrahaUSK Praha
BK Nový JicínBK Nový Jicín63 - 54CEZ NymburkCEZ Nymburk
18 April 2010
Ostrava NHOstrava NH88 - 87BC KolínBC Kolín
Sokol VysehradSokol Vysehrad56 - 107DecínDecín

Stand

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPunGWWVDVDTDS
1CEZ Nymburk844440440842768+1316
2BK Nový Jicín834439539373093+844
3Orli Prostejov794435938003113+687
4BK Synthesia Pardubice7544311336173247+370
5Decín7244281635723402+170
6USK Praha6244182632683452-184
7BK Opava6244182635183693-175
8BC Kolín6144172735783665-87
9Ostrava NH5744133133363891-555
10Brno5544113332413536-295
11Podebrady5544113332893795-506
12Sokol Vysehrad474434125414126-1585

Klassement thuis

Klassement uit

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden