De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Tsjechië - NBL - 2018/2019 - Home

Basketbal - Tsjechië - NBL - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Tsjechië
  • BC Kolín
  • BK Olomoucko
  • BK Opava
  • BK Synthesia Pardubice
  • Brno
  • CEZ Nymburk
  • Decín
  • GBA Sparta Praha
  • Lions Jindrichuv Hradec
  • Ostrava NH
  • Sokol Hradec Králové
  • Turi Svitavy
  • USK Praha
  • Usti nad Labem

Home

Tsjechië - NBL - Home

TsjechiëTsjechië

WinnaarCEZ Nymburk : CEZ Nymburk

 
 

Regulier Seizoen (Tsjechië - 26/09/2018 - 02/02/2019)

PloegPctGWWVDVDTDS
1CEZ Nymburk1.0002222021301601+529
2Turi Svitavy0.7272216618901667+223
3Decín0.6362214818551780+75
4Usti nad Labem0.5912213918151817-2
5BK Olomoucko0.5912213919231820+103
6BK Synthesia Pardubice0.5912213918851769+116
7BK Opava0.45522101217921851-59
8Brno0.3642281416171744-127
9BC Kolín0.3182271518521974-122
10USK Praha0.3182271516371793-156
11Ostrava NH0.2732261617732067-294
12Sokol Hradec Králové0.1362231917302016-286
2 Februari 2019
18h00USK PrahaUSK Praha59 - 97CEZ NymburkCEZ Nymburk
18h00BK OlomouckoBK Olomoucko65 - 81Turi SvitavyTuri Svitavy
18h00BK Synthesia PardubiceBK Synthesia Pardubice78 - 84BC KolínBC Kolín
18h00BrnoBrno89 - 77Sokol Hradec KrálovéSokol Hradec Králové
18h00DecínDecín106 - 109 verlengingenUsti nad LabemUsti nad Labem
18h00Ostrava NHOstrava NH108 - 120BK OpavaBK Opava

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde - Championship Groep (Tsjechië - 06/02/2019 - 10/04/2019)

PloegPctGWWVDVDTDS
1CEZ Nymburk1.0003636034722621+851
2Turi Svitavy0.61136221429892872+117
3Decín0.55636201628862915-29
4BK Olomoucko0.55636201632202983+237
5BK Synthesia Pardubice0.55636201630022875+127
6BK Opava0.52836191729602945+15
7Usti nad Labem0.47236171928883005-117
8Brno0.30636112525922935-343
10 April 2019
18h00BK OpavaBK Opava72 - 64BK OlomouckoBK Olomoucko
18h00Usti nad LabemUsti nad Labem78 - 85Turi SvitavyTuri Svitavy
18h00DecínDecín80 - 69BK Synthesia PardubiceBK Synthesia Pardubice
20h00BrnoBrno60 - 111CEZ NymburkCEZ Nymburk

Detail van de uitslagen


Tweede Ronde - Degradatie Groep (Tsjechië - 06/02/2019 - 10/04/2019)

PloegPctGWWVDVDTDS
1USK Praha0.44134151926932733-40
2BC Kolín0.41234142029103072-162
3Ostrava NH0.29434102427783122-344
4Sokol Hradec Králové0.2353482627483060-312
10 April 2019
18h00Ostrava NHOstrava NH72 - 96USK PrahaUSK Praha
18h00Sokol Hradec KrálovéSokol Hradec Králové82 - 81BC KolínBC Kolín

Detail van de uitslagen


Play Downs (Tsjechië - 10/05/2019 - 12/05/2019)

10 Mei 2019
20h00GBA Sparta PrahaGBA Sparta Praha106 - 98 verlengingenLions Jindrichuv HradecLions Jindrichuv Hradec
11 Mei 2019
19h00Lions Jindrichuv HradecLions Jindrichuv Hradec93 - 90Sokol Hradec KrálovéSokol Hradec Králové
12 Mei 2019
17h00Sokol Hradec KrálovéSokol Hradec Králové94 - 82GBA Sparta PrahaGBA Sparta Praha

Detail van de uitslagen


Playoffs (Tsjechië - 12/04/2019 - 28/05/2019)


Eerste ronde (16/04/2019)
12 April 2019
18h00Usti nad LabemUsti nad Labem84 - 76BC KolínBC Kolín
19h30BrnoBrno61 - 78USK PrahaUSK Praha
14 April 2019
15h00BC KolínBC Kolín80 - 70Usti nad LabemUsti nad Labem
18h00USK PrahaUSK Praha77 - 69BrnoBrno
16 April 2019
18h00Usti nad LabemUsti nad Labem83 - 72BC KolínBC Kolín

Kwartfinales (02/05/2019)
19 April 2019
18h00BK OlomouckoBK Olomoucko86 - 81BK Synthesia PardubiceBK Synthesia Pardubice
20 April 2019
18h00DecínDecín84 - 79BK OpavaBK Opava
18h00BK OlomouckoBK Olomoucko102 - 91BK Synthesia PardubiceBK Synthesia Pardubice
21 April 2019
18h00DecínDecín90 - 82BK OpavaBK Opava
18h00Turi SvitavyTuri Svitavy95 - 83Usti nad LabemUsti nad Labem
18h00CEZ NymburkCEZ Nymburk100 - 78USK PrahaUSK Praha
22 April 2019
18h00Turi SvitavyTuri Svitavy87 - 76Usti nad LabemUsti nad Labem
18h00CEZ NymburkCEZ Nymburk95 - 58USK PrahaUSK Praha
23 April 2019
18h00BK Synthesia PardubiceBK Synthesia Pardubice87 - 93BK OlomouckoBK Olomoucko
24 April 2019
18h00BK OpavaBK Opava89 - 68DecínDecín
18h00BK Synthesia PardubiceBK Synthesia Pardubice91 - 100BK OlomouckoBK Olomoucko
25 April 2019
18h00USK PrahaUSK Praha50 - 88CEZ NymburkCEZ Nymburk
18h00Usti nad LabemUsti nad Labem71 - 81Turi SvitavyTuri Svitavy
18h00BK OpavaBK Opava74 - 63DecínDecín
26 April 2019
18h00USK PrahaUSK Praha77 - 92CEZ NymburkCEZ Nymburk
18h00Usti nad LabemUsti nad Labem94 - 90 verlengingenTuri SvitavyTuri Svitavy
28 April 2019
18h00DecínDecín93 - 87BK OpavaBK Opava
29 April 2019
18h20Turi SvitavyTuri Svitavy109 - 71Usti nad LabemUsti nad Labem
30 April 2019
18h00BK OpavaBK Opava84 - 74DecínDecín
2 Mei 2019
18h00DecínDecín79 - 62BK OpavaBK Opava

Halve Finale (17/05/2019)
6 Mei 2019
18h00Turi SvitavyTuri Svitavy86 - 81DecínDecín
7 Mei 2019
19h00Turi SvitavyTuri Svitavy84 - 95DecínDecín
8 Mei 2019
18h00CEZ NymburkCEZ Nymburk103 - 80BK OlomouckoBK Olomoucko
9 Mei 2019
18h00CEZ NymburkCEZ Nymburk88 - 78 verlengingenBK OlomouckoBK Olomoucko
10 Mei 2019
18h00DecínDecín59 - 78Turi SvitavyTuri Svitavy
11 Mei 2019
18h00DecínDecín93 - 80Turi SvitavyTuri Svitavy
12 Mei 2019
18h00BK OlomouckoBK Olomoucko76 - 85CEZ NymburkCEZ Nymburk
13 Mei 2019
18h00BK OlomouckoBK Olomoucko67 - 102CEZ NymburkCEZ Nymburk
14 Mei 2019
18h00Turi SvitavyTuri Svitavy73 - 79DecínDecín
17 Mei 2019
18h00DecínDecín88 - 85Turi SvitavyTuri Svitavy

Om 3e/4e plaats (25/05/2019)
23 Mei 2019
18h00Turi SvitavyTuri Svitavy84 - 91BK OlomouckoBK Olomoucko
25 Mei 2019
18h00BK OlomouckoBK Olomoucko100 - 88Turi SvitavyTuri Svitavy

Finale (28/05/2019)
24 Mei 2019
18h00CEZ NymburkCEZ Nymburk105 - 65DecínDecín
26 Mei 2019
17h15DecínDecín65 - 76CEZ NymburkCEZ Nymburk
28 Mei 2019
18h00CEZ NymburkCEZ Nymburk89 - 60DecínDecín

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden