De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Beker Van Tsjechië - 2018/2019 - Home

Basketbal - Beker Van Tsjechië - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Tsjechië
  • BC Kolín
  • BK Lokomotiva Plzen
  • BK Nový Jicín
  • BK Olomoucko
  • BK Opava
  • BK Opava 2
  • BK Snakes Ostrava
  • BK Synthesia Pardubice
  • Brno
  • CEZ Nymburk
  • Decín
  • Lions Jindrichuv Hradec
  • Ostrava NH
  • SK UP Olomouc
  • SKB Zlín
  • Slavoj BK Litomerice
  • Sokol Hradec Králové
  • Sokol Vysehrad
  • TJ Sokol Písek
  • TJ Sokol Prazský
  • Turi Svitavy
  • USK Praha
  • Usti nad Labem

Home

Beker Van Tsjechië - Home

TsjechiëTsjechië - 27 November 2018 - 10 Februari 2019

WinnaarCEZ NymburkCEZ Nymburk

 
 

Eerste ronde (04/12/2018)
27 November 2018
19h00BK Lokomotiva PlzenBK Lokomotiva Plzen73 - 62TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek
28 November 2018
17h45BK Snakes OstravaBK Snakes Ostrava93 - 83SKB ZlínSKB Zlín
18h00TJ Sokol PrazskýTJ Sokol Prazský57 - 115USK PrahaUSK Praha
18h30BK Nový JicínBK Nový Jicín57 - 78BrnoBrno
19h00BK Synthesia PardubiceBK Synthesia Pardubice81 - 99Lions Jindrichuv HradecLions Jindrichuv Hradec
2 December 2018
16h00Slavoj BK LitomericeSlavoj BK Litomerice72 - 58Sokol VysehradSokol Vysehrad
4 December 2018
18h30BK Opava 2BK Opava 272 - 98Ostrava NHOstrava NH
19h30SK UP OlomoucSK UP Olomouc75 - 103Sokol Hradec KrálovéSokol Hradec Králové

Achtste finales (03/01/2019)
13 December 2018
19h00BK Lokomotiva PlzenBK Lokomotiva Plzen55 - 114CEZ NymburkCEZ Nymburk
17 December 2018
20h00BrnoBrno88 - 93BC KolínBC Kolín
18 December 2018
18h00DecínDecín79 - 56USK PrahaUSK Praha
19h00Sokol Hradec KrálovéSokol Hradec Králové89 - 82Usti nad LabemUsti nad Labem
19 December 2018
17h30Ostrava NHOstrava NH79 - 84BK OlomouckoBK Olomoucko
18h00Lions Jindrichuv HradecLions Jindrichuv Hradec76 - 89Turi SvitavyTuri Svitavy
19h00Slavoj BK LitomericeSlavoj BK Litomerice64 - 87BK Synthesia PardubiceBK Synthesia Pardubice
3 Januari 2019
19h00BK Snakes OstravaBK Snakes Ostrava45 - 91BK OpavaBK Opava

Kwartfinales (24/01/2019)
15 Januari 2019
18h00DecínDecín86 - 74Turi SvitavyTuri Svitavy
21 Januari 2019
17h00BK OpavaBK Opava108 - 72Sokol Hradec KrálovéSokol Hradec Králové
23 Januari 2019
18h00BK OlomouckoBK Olomoucko86 - 79BK Synthesia PardubiceBK Synthesia Pardubice
24 Januari 2019
18h30CEZ NymburkCEZ Nymburk118 - 66BC KolínBC Kolín

Halve Finale (09/02/2019)
9 Februari 2019
14h00BK OlomouckoBK Olomoucko81 - 99CEZ NymburkCEZ Nymburk
17h00DecínDecín78 - 82BK OpavaBK Opava

Om 3e/4e plaats (10/02/2019)
10 Februari 2019
14h00BK OlomouckoBK Olomoucko84 - 78DecínDecín

Finale (10/02/2019)
10 Februari 2019
17h00CEZ NymburkCEZ Nymburk102 - 68BK OpavaBK Opava

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden