De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Tsjechië - NBL - Tweede Ronde - Degradatie Groep - 2016/2017 - Gedetailleerde uitslagen

Basketbal - Tsjechië - NBL - Tweede Ronde - Degradatie Groep - 2016/2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië
  • Brno
  • Lions Jindrichuv Hradec
  • Orli Prostejov
  • Ostrava NH
  • Turi Svitavy
  • Usti nad Labem

Home

Gedetailleerde uitslagen

Tweede Ronde - Degradatie Groep

TsjechiëTsjechië - 7 Februari 2017 - 4 April 2017

Speeldag :

Uitslagen

4 April 2017
18h00Lions Jindrichuv HradecLions Jindrichuv Hradec72 - 80Usti nad LabemUsti nad Labem
18h00BrnoBrno73 - 77Turi SvitavyTuri Svitavy
18h00Ostrava NHOstrava NH79 - 73Orli ProstejovOrli Prostejov

Stand

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPunGWWVDVDTDS
1Turi Svitavy4832161624402399+41
2Usti nad Labem4632141824732581-108
3Ostrava NH4532131924472555-108
4Lions Jindrichuv Hradec4332112125332784-251
5Brno4232102224322695-263
6Orli Prostejov413292325002705-205

Klassement thuis

Klassement uit

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden