3 Maart 2020 |
15h15 | BC Ufimets Ufa | 76 - 86 (24-27, 17-20, 19-20, 16-19) | Spartak Vladivostok |
16h00 | BC Samara | 80 - 66 (27-15, 20-22, 21-10, 12-19) | BC Vostok-65 |
4 Maart 2020 |
10h00 | BC Novosibirsk | 76 - 85 (18-28, 21-28, 21-14, 16-15) | BK Burevestnik Jaroslav |
14h00 | Khimky Podmoskoye | 99 - 100 verlengingen (22-24, 20-29, 18-14, 29-22) | Kupol Rodniki Izhevsk |
14h00 | Temp-Sumz Revda | 87 - 71 (21-20, 21-19, 25-19, 20-13) | Ural Yekaterinburg |
15h00 | Uralmash Ekaterinburg | 90 - 62 (28-18, 18-16, 19-17, 25-11) | Runa Basket Moscow |
15h00 | University Yugra Surgut | 86 - 71 (20-23, 23-20, 23-17, 20-11) | Spartak Saint Petersburg |
17h30 | MBA Moscow | 94 - 80 (26-22, 32-23, 19-16, 17-19) | CSKA Moscou 2 |
6 Maart 2020 |
15h15 | BC Ufimets Ufa | 83 - 75 (13-16, 15-24, 23-14, 32-21) | BC Vostok-65 |
16h00 | BC Samara | 79 - 76 (22-14, 20-25, 22-23, 15-14) | Spartak Vladivostok |
7 Maart 2020 |
11h30 | BC Novosibirsk | 85 - 78 (26-17, 24-19, 12-22, 23-20) | Spartak Saint Petersburg |
12h00 | Khimky Podmoskoye | 83 - 89 (21-18, 19-20, 25-35, 18-16) | CSKA Moscou 2 |
13h00 | University Yugra Surgut | 84 - 79 (17-21, 29-21, 18-23, 20-14) | BK Burevestnik Jaroslav |
13h00 | Uralmash Ekaterinburg | 82 - 80 (16-23, 21-25, 19-12, 26-20) | Ural Yekaterinburg |
14h00 | Temp-Sumz Revda | 88 - 65 (31-10, 14-23, 23-20, 20-12) | Runa Basket Moscow |
16h00 | MBA Moscow | 80 - 75 (17-15, 23-23, 15-22, 25-15) | Kupol Rodniki Izhevsk |
17 Maart 2020 |
14h00 | Temp-Sumz Revda | 76 - 70 (17-12, 23-26, 21-16, 15-16) | BC Samara |
18 Maart 2020 |
15h15 | Ural Yekaterinburg | 105 - 107 verlengingen (29-28, 22-22, 18-22, 20-17) | MBA Moscow |
16h00 | Kupol Rodniki Izhevsk | 107 - 73 (31-14, 27-18, 24-16, 25-25) | University Yugra Surgut |
16h00 | CSKA Moscou 2 | Geannuleerd | BC Novosibirsk |
17h00 | BK Burevestnik Jaroslav | 94 - 112 (25-25, 19-24, 32-34, 18-29) | Spartak Vladivostok |
17h00 | Runa Basket Moscow | Geannuleerd | Khimky Podmoskoye |
18h30 | Spartak Saint Petersburg | 77 - 94 (14-23, 25-12, 22-23, 16-36) | BC Vostok-65 |
20 Maart 2020 |
17h00 | Temp-Sumz Revda | Geannuleerd | BC Ufimets Ufa |
17h00 | Uralmash Ekaterinburg | Geannuleerd | BC Samara |
21 Maart 2020 |
16h00 | Kupol Rodniki Izhevsk | Geannuleerd | BC Novosibirsk |
17h00 | BK Burevestnik Jaroslav | Geannuleerd | BC Vostok-65 |
17h00 | CSKA Moscou 2 | Geannuleerd | University Yugra Surgut |
17h00 | Ural Yekaterinburg | Geannuleerd | Khimky Podmoskoye |
17h00 | Spartak Saint Petersburg | Geannuleerd | Spartak Vladivostok |
17h00 | Runa Basket Moscow | Geannuleerd | MBA Moscow |
23 Maart 2020 |
17h00 | Uralmash Ekaterinburg | Geannuleerd | BC Ufimets Ufa |
28 Maart 2020 |
17h00 | BC Samara | Geannuleerd | Spartak Saint Petersburg |
17h00 | Khimky Podmoskoye | Geannuleerd | Uralmash Ekaterinburg |
17h00 | MBA Moscow | Geannuleerd | Temp-Sumz Revda |
17h00 | BC Novosibirsk | Geannuleerd | Ural Yekaterinburg |
17h00 | Spartak Vladivostok | Geannuleerd | Kupol Rodniki Izhevsk |
17h00 | BC Ufimets Ufa | Geannuleerd | BK Burevestnik Jaroslav |
17h00 | University Yugra Surgut | Geannuleerd | Runa Basket Moscow |
17h00 | BC Vostok-65 | Geannuleerd | CSKA Moscou 2 |
31 Maart 2020 |
16h00 | BC Samara | Geannuleerd | BK Burevestnik Jaroslav |
16h00 | Khimky Podmoskoye | Geannuleerd | Temp-Sumz Revda |
16h00 | MBA Moscow | Geannuleerd | Uralmash Ekaterinburg |
16h00 | BC Novosibirsk | Geannuleerd | Runa Basket Moscow |
16h00 | Spartak Vladivostok | Geannuleerd | CSKA Moscou 2 |
16h00 | BC Ufimets Ufa | Geannuleerd | Spartak Saint Petersburg |
16h00 | University Yugra Surgut | Geannuleerd | Ural Yekaterinburg |
16h00 | BC Vostok-65 | Geannuleerd | Kupol Rodniki Izhevsk |