De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Rusland - Superliga A - Regulier Seizoen - 2007/2008 - Gedetailleerde uitslagen

Basketbal - Rusland - Superliga A - Regulier Seizoen - 2007/2008 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland
  • BC Khimki Moscow
  • BC Novosibirsk
  • CSK VVS Samara
  • CSKA Moscow
  • Dynamo Moscow
  • Enisey Krasnoyarsk
  • Lokomotiv Kuban Krasnodar
  • Spartak Saint Petersburg
  • Spartak Vladivostok
  • Triumph Lyubertsy
  • Unics Kazan
  • University Yugra Surgut
  • Ural Great Perm

Home

Uitslagen

Regulier Seizoen

RuslandRusland - 3 Oktober 2007 - 16 April 2008

Speeldag :

Uitslagen

4 April 2008
BC Khimki MoscowBC Khimki Moscow94 - 87Dynamo MoscowDynamo Moscow
5 April 2008
Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar85 - 71University Yugra SurgutUniversity Yugra Surgut
6 April 2008
Spartak VladivostokSpartak Vladivostok81 - 75CSK VVS SamaraCSK VVS Samara
8 April 2008
Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk93 - 87CSK VVS SamaraCSK VVS Samara
9 April 2008
Spartak Saint PetersburgSpartak Saint Petersburg86 - 84Ural Great PermUral Great Perm
15 April 2008
Triumph LyubertsyTriumph Lyubertsy104 - 74Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk
BC Khimki MoscowBC Khimki Moscow101 - 67University Yugra SurgutUniversity Yugra Surgut
Ural Great PermUral Great Perm91 - 80Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar
Spartak Saint PetersburgSpartak Saint Petersburg72 - 97CSKA MoscowCSKA Moscow
16 April 2008
Spartak VladivostokSpartak Vladivostok65 - 66Unics KazanUnics Kazan

Stand

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPunGWWVDVDTDS
1CSKA Moscow472423121741577+597
2BC Khimki Moscow462422220921698+394
3Unics Kazan412417719621752+210
4Triumph Lyubertsy402416820491794+255
5Dynamo Moscow392415919921834+158
6Ural Great Perm3624121218851880+5
7Lokomotiv Kuban Krasnodar36241212188118810
8Spartak Vladivostok3524111318801905-25
9CSK VVS Samara3424101418552018-163
10University Yugra Surgut302461818702121-251
11Spartak Saint Petersburg292451917852088-303
12BC Novosibirsk282442018152269-454
13Enisey Krasnoyarsk272432117702193-423

Klassement thuis

Klassement uit

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden