De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Adriatic League - NLB - 2007/2008 - Home

Basketbal - Adriatic League - NLB - 2007/2008 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Buducnost Podgorica
  • Helios Suns Domzale
  • Hemofarm Vrsac
  • KK Cibona Zagreb
  • KK Crvena Zvezda Beograd
  • KK FMP
  • KK Split
  • KK Zadar
  • KK Zagreb
  • Olimpija Ljubljana
  • Partizan Beograd
  • Siroki Brijeg
  • Slovan Ljubljana
  • Vojvodina Novi Sad

Home

Adriatic League - NLB - Home

2 Oktober 2007 - 25 April 2008

WinnaarPartizan Beograd : Partizan Beograd

 
 

Regulier Seizoen (02/10/2007 - 23/03/2008)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Partizan Beograd (SRB)502624221191855+264
2KK Zadar (CRO)442618820802001+79
3Hemofarm Vrsac (SRB)4226161020631986+77
4KK Crvena Zvezda Beograd (SRB)4226161022752212+63
5Olimpija Ljubljana (SLO)4126151120711961+110
6Buducnost Podgorica (MNE)4126151120992014+85
7KK FMP (SRB)4126151121472083+64
8KK Cibona Zagreb (CRO)4126151121172103+14
9Vojvodina Novi Sad (SRB)3826121419711991-20
10KK Split (CRO)3726111520202069-49
11KK Zagreb (CRO)332671920432167-124
12Siroki Brijeg (BIH)332671919492082-133
13Helios Suns Domzale (SLO)322662019862127-141
14Slovan Ljubljana (SLO)312652119072196-289
19 Maart 2008
Helios Suns Domzale (SLO)Helios Suns Domzale74 - 88KK Cibona ZagrebKK Cibona Zagreb (CRO)
21 Maart 2008
KK Zagreb (CRO)KK Zagreb79 - 80Siroki BrijegSiroki Brijeg (BIH)
22 Maart 2008
Vojvodina Novi Sad (SRB)Vojvodina Novi Sad59 - 66Hemofarm VrsacHemofarm Vrsac (SRB)
KK Zadar (CRO)KK Zadar74 - 86KK Crvena Zvezda BeogradKK Crvena Zvezda Beograd (SRB)
Slovan Ljubljana (SLO)Slovan Ljubljana75 - 89Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
KK FMP (SRB)KK FMP92 - 90Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana (SLO)
23 Maart 2008
Partizan Beograd (SRB)Partizan Beograd78 - 67KK SplitKK Split (CRO)

Detail van de uitslagen


Playoffs (25/03/2008 - 26/04/2008)


1/4 Finales (31/03/2008)
25 Maart 2008
Hemofarm Vrsac (SRB)Hemofarm Vrsac87 - 71Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
Partizan Beograd (SRB)Partizan Beograd90 - 80KK Cibona ZagrebKK Cibona Zagreb (CRO)
KK Zadar (CRO)KK Zadar95 - 91 verlengingenKK FMPKK FMP (SRB)
26 Maart 2008
KK Crvena Zvezda Beograd (SRB)KK Crvena Zvezda Beograd93 - 87Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana (SLO)
27 Maart 2008
Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica64 - 55Hemofarm VrsacHemofarm Vrsac (SRB)
KK Cibona Zagreb (CRO)KK Cibona Zagreb93 - 100Partizan BeogradPartizan Beograd (SRB)
KK FMP (SRB)KK FMP99 - 94 verlengingenKK ZadarKK Zadar (CRO)
29 Maart 2008
KK Zadar (CRO)KK Zadar74 - 73KK FMPKK FMP (SRB)
Hemofarm Vrsac (SRB)Hemofarm Vrsac75 - 69Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
Olimpija Ljubljana (SLO)Olimpija Ljubljana88 - 60KK Crvena Zvezda BeogradKK Crvena Zvezda Beograd (SRB)
31 Maart 2008
KK Crvena Zvezda Beograd (SRB)KK Crvena Zvezda Beograd74 - 97Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana (SLO)

Halve Finales (25/04/2008)
25 April 2008
KK Zadar (CRO)KK Zadar72 - 81Hemofarm VrsacHemofarm Vrsac (SRB)
Partizan Beograd (SRB)Partizan Beograd94 - 90Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana (SLO)

Finale (26/04/2008)
26 April 2008
Partizan Beograd (SRB)Partizan Beograd69 - 51Hemofarm VrsacHemofarm Vrsac (SRB)

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden