De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Euroleague Dames - Groep B - 2016/2017 - Gedetailleerde uitslagen

Basketbal - Euroleague Dames - Groep B - 2016/2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 
  • Avenida Salamanca
  • Bourges Tango
  • CCC Polkowice
  • Hatay Belediye
  • Nadezhda Orenburg
  • Sopron Basket
  • UMMC Ekaterinburg
  • Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole

Home

Gedetailleerde uitslagen

26 Oktober 2016 - 22 Februari 2017

Uitslagen

26 Oktober 2016
19h00CCC Polkowice (POL)CCC Polkowice82 - 90 verlengingenSopron BasketSopron Basket (HUN)
20h00Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole74 - 81Bourges TangoBourges Tango (FRA)
20h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca83 - 72UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (RUS)
27 Oktober 2016
17h00Hatay Belediye (TUR)Hatay Belediye58 - 70Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (RUS)
2 November 2016
15h00Nadezhda Orenburg (RUS)Nadezhda Orenburg58 - 48Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
15h00UMMC Ekaterinburg (RUS)UMMC Ekaterinburg82 - 61Sopron BasketSopron Basket (HUN)
20h00Bourges Tango (FRA)Bourges Tango65 - 60CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
20h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca92 - 62Hatay BelediyeHatay Belediye (TUR)
9 November 2016
16h00Hatay Belediye (TUR)Hatay Belediye64 - 73UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (RUS)
18h00Sopron Basket (HUN)Sopron Basket77 - 69Bourges TangoBourges Tango (FRA)
20h00Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole69 - 68Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
20h15CCC Polkowice (POL)CCC Polkowice46 - 70Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (RUS)
30 November 2016
15h00UMMC Ekaterinburg (RUS)UMMC Ekaterinburg81 - 66Bourges TangoBourges Tango (FRA)
20h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca81 - 60CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
1 December 2016
15h00Nadezhda Orenburg (RUS)Nadezhda Orenburg65 - 57Sopron BasketSopron Basket (HUN)
16h00Hatay Belediye (TUR)Hatay Belediye76 - 81Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
7 December 2016
18h00Sopron Basket (HUN)Sopron Basket77 - 68Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
19h00CCC Polkowice (POL)CCC Polkowice54 - 64Hatay BelediyeHatay Belediye (TUR)
20h00Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole69 - 88UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (RUS)
20h30Bourges Tango (FRA)Bourges Tango58 - 60Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (RUS)
14 December 2016
15h00Nadezhda Orenburg (RUS)Nadezhda Orenburg59 - 88UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (RUS)
20h00Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole75 - 55CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
20h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca63 - 50Bourges TangoBourges Tango (FRA)
15 December 2016
18h00Hatay Belediye (TUR)Hatay Belediye74 - 66Sopron BasketSopron Basket (HUN)
4 Januari 2017
18h00Sopron Basket (HUN)Sopron Basket62 - 72Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
20h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca49 - 64Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (RUS)
20h30Bourges Tango (FRA)Bourges Tango68 - 55Hatay BelediyeHatay Belediye (TUR)
5 Januari 2017
19h00CCC Polkowice (POL)CCC Polkowice64 - 77UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (RUS)
11 Januari 2017
18h00Sopron Basket (HUN)Sopron Basket76 - 64CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
20h30Bourges Tango (FRA)Bourges Tango63 - 42Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
12 Januari 2017
15h00Nadezhda Orenburg (RUS)Nadezhda Orenburg63 - 54Hatay BelediyeHatay Belediye (TUR)
15h00UMMC Ekaterinburg (RUS)UMMC Ekaterinburg74 - 68Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
18 Januari 2017
18h00Sopron Basket (HUN)Sopron Basket56 - 82UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (RUS)
19h00CCC Polkowice (POL)CCC Polkowice59 - 65Bourges TangoBourges Tango (FRA)
20h00Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole83 - 71Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (RUS)
19 Januari 2017
16h00Hatay Belediye (TUR)Hatay Belediye68 - 64Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
25 Januari 2017
15h00Nadezhda Orenburg (RUS)Nadezhda Orenburg50 - 60CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
15h00UMMC Ekaterinburg (RUS)UMMC Ekaterinburg103 - 40Hatay BelediyeHatay Belediye (TUR)
20h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca79 - 70Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
20h30Bourges Tango (FRA)Bourges Tango80 - 59Sopron BasketSopron Basket (HUN)
1 Februari 2017
18h00Sopron Basket (HUN)Sopron Basket69 - 89Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (RUS)
19h00CCC Polkowice (POL)CCC Polkowice71 - 75Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
20h00Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole71 - 72Hatay BelediyeHatay Belediye (TUR)
20h30Bourges Tango (FRA)Bourges Tango63 - 97UMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg (RUS)
7 Februari 2017
15h00UMMC Ekaterinburg (RUS)UMMC Ekaterinburg91 - 69Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
8 Februari 2017
15h00Nadezhda Orenburg (RUS)Nadezhda Orenburg69 - 61Bourges TangoBourges Tango (FRA)
20h30Avenida Salamanca (ESP)Avenida Salamanca84 - 67Sopron BasketSopron Basket (HUN)
9 Februari 2017
16h00Hatay Belediye (TUR)Hatay Belediye58 - 54CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
15 Februari 2017
18h00Sopron Basket (HUN)Sopron Basket95 - 98 verlengingenHatay BelediyeHatay Belediye (TUR)
20h15CCC Polkowice (POL)CCC Polkowice77 - 68Villeneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)
20h30Bourges Tango (FRA)Bourges Tango69 - 63Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
16 Februari 2017
15h00UMMC Ekaterinburg (RUS)UMMC Ekaterinburg88 - 81Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg (RUS)
22 Februari 2017
15h00UMMC Ekaterinburg (RUS)UMMC Ekaterinburg94 - 57CCC PolkowiceCCC Polkowice (POL)
15h30Nadezhda Orenburg (RUS)Nadezhda Orenburg65 - 62Avenida SalamancaAvenida Salamanca (ESP)
15h30Hatay Belediye (TUR)Hatay Belediye69 - 51Bourges TangoBourges Tango (FRA)
20h00Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole78 - 63Sopron BasketSopron Basket (HUN)

Stand

PloegPunGWWVDVDTDS
1UMMC Ekaterinburg (RUS)27141311190900+290
2Nadezhda Orenburg (RUS)2414104934881+53
3Avenida Salamanca (ESP)211477999938+61
4Bourges Tango (FRA)211477909928-19
5Hatay Belediye (TUR)2114779121005-93
6Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA)2014689691004-35
7Sopron Basket (HUN)18144109751087-112
8CCC Polkowice (POL)16142128631008-145

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden