De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Tsjechië - NBL - Regulier Seizoen - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Basketbal - Tsjechië - NBL - Regulier Seizoen - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië
  • Basketball Nymburk
  • BC Kolín
  • BK Olomoucko
  • BK Opava
  • BK Pardubice
  • Brno
  • Decín
  • Ostrava NH
  • Sokol Hradec Králové
  • Turi Svitavy
  • USK Praha
  • Usti nad Labem

Home

Gedetailleerde uitslagen

TsjechiëTsjechië - 4 Oktober 2019 - 29 Januari 2020

Speeldag :

Uitslagen

24 Oktober 2019
18h00Basketball NymburkBasketball Nymburk99 - 78
(23-16, 30-25, 21-18, 25-19)
USK PrahaUSK Praha
29 Januari 2020
17h30Ostrava NHOstrava NH91 - 86
(20-23, 28-16, 14-26, 29-21)
Usti nad LabemUsti nad Labem
17h30BrnoBrno82 - 98
(16-27, 22-21, 20-20, 24-30)
Sokol Hradec KrálovéSokol Hradec Králové
17h30DecínDecín77 - 70
(17-22, 19-16, 17-21, 24-11)
BK PardubiceBK Pardubice
17h30BC KolínBC Kolín69 - 82
(15-23, 20-14, 12-23, 22-22)
Turi SvitavyTuri Svitavy
18h00BK OpavaBK Opava94 - 77
(33-27, 28-13, 16-22, 17-15)
BK OlomouckoBK Olomoucko

Stand

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPctGWWVDVDTDS
1Basketball Nymburk100.02222022141612+602
2BK Opava77.32217519051672+233
3Turi Svitavy72.72216619191784+135
4BK Pardubice59.12213917511662+89
5BK Olomoucko54.522121019121825+87
6Usti nad Labem54.522121017961872-76
7USK Praha50.022111118041799+5
8Decín45.522101217821801-19
9Sokol Hradec Králové27.32261618102052-242
10Ostrava NH27.32261617912106-315
11BC Kolín18.22241817732038-265
12Brno13.62231916601894-234

Championship RondeDegradatie RondeDegradatie

Klassement thuis

Klassement uit

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden