De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Tsjechië - NBL - Regulier Seizoen - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Basketbal - Tsjechië - NBL - Regulier Seizoen - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië
  • BC Kolín
  • BK Olomoucko
  • BK Opava
  • BK Synthesia Pardubice
  • Brno
  • CEZ Nymburk
  • Decín
  • Ostrava NH
  • Sokol Hradec Králové
  • Turi Svitavy
  • USK Praha
  • Usti nad Labem

Home

Gedetailleerde uitslagen

TsjechiëTsjechië - 4 Oktober 2019 - 29 Januari 2020

Speeldag :

Uitslagen

12 Oktober 2019
17h30BK Synthesia PardubiceBK Synthesia Pardubice91 - 65BrnoBrno
17h30Ostrava NHOstrava NH75 - 105Turi SvitavyTuri Svitavy
17h45BC KolínBC Kolín75 - 106CEZ NymburkCEZ Nymburk
18h00BK OlomouckoBK Olomoucko90 - 77USK PrahaUSK Praha
18h00Sokol Hradec KrálovéSokol Hradec Králové90 - 106Usti nad LabemUsti nad Labem
18h00DecínDecín63 - 88BK OpavaBK Opava

Stand

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPctGWWVDVDTDS
1CEZ Nymburk100.0330291197+94
2BK Opava100.0330279198+81
3Usti nad Labem100.0330297275+22
4BK Olomoucko66.7321280247+33
5USK Praha66.7321253227+26
6BK Synthesia Pardubice66.7321236215+21
7Decín66.7321252259-7
8Turi Svitavy33.3312271270+1
9Brno0.0303212258-46
10Sokol Hradec Králové0.0303228294-66
11BC Kolín0.0303217293-76
12Ostrava NH0.0303215298-83

Klassement thuis

Klassement uit

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden