De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Bulgarije - NBL - Regulier Seizoen - 2016/2017 - Gedetailleerde uitslagen

Basketbal - Bulgarije - NBL - Regulier Seizoen - 2016/2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Bulgarije
  • Academic Plovdiv
  • BC Cherno More Varna
  • BC Levski Sofia
  • BK Beroe Stara Zagora
  • Lukoil Academic Sofia
  • PFC Balkan Botevgrad
  • Rilski Sportist Samokov
  • Spartak-Pleven
  • Tundja Yambol

Home

Uitslagen

Regulier Seizoen

BulgarijeBulgarije - 14 Oktober 2016 - 22 April 2017

Speeldag :

Uitslagen

20 April 2017
17h00Tundja YambolTundja Yambol93 - 81
(23-10, 29-26, 23-24, 18-21)
BC Levski SofiaBC Levski Sofia
22 April 2017
17h00Spartak-PlevenSpartak-Pleven88 - 77
(28-14, 23-21, 22-25, 15-17)
BC Cherno More VarnaBC Cherno More Varna
17h00Academic PlovdivAcademic Plovdiv80 - 83
(27-21, 15-18, 13-23, 25-21)
Rilski Sportist SamokovRilski Sportist Samokov
17h00BK Beroe Stara ZagoraBK Beroe Stara Zagora64 - 79
(20-21, 14-24, 16-18, 14-16)
PFC Balkan BotevgradPFC Balkan Botevgrad

Stand

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPunGWWVDVDTDS
1Lukoil Academic Sofia442420421081769+339
2Academic Plovdiv402416820282012+16
3BK Beroe Stara Zagora392415919891825+164
4PFC Balkan Botevgrad3824141018881795+93
5Rilski Sportist Samokov3824141020301973+57
6Spartak-Pleven3524111320102046-36
7Tundja Yambol312471718682010-142
8BC Cherno More Varna312471718271992-165
9BC Levski Sofia282442017532079-326

Klassement thuis

Klassement uit

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden