De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Bulgarije - NBL - 2018/2019 - Home

Basketbal - Bulgarije - NBL - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Bulgarije
  • Academic Plovdiv
  • BC Cherno More Varna
  • BC Levski Sofia
  • BK Beroe Stara Zagora
  • Lukoil Academic Sofia
  • PFC Balkan Botevgrad
  • Rilski Sportist Samokov
  • Spartak-Pleven
  • Tundja Yambol

Home

Bulgarije - NBL - Home

BulgarijeBulgarije

WinnaarPFC Balkan Botevgrad : PFC Balkan Botevgrad

 
 

Regulier Seizoen (Bulgarije - 06/10/2018 - 24/04/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1BC Levski Sofia462422222531896+357
2BK Beroe Stara Zagora432419522241963+261
3PFC Balkan Botevgrad402416821821928+254
4Academic Plovdiv3724131120741985+89
5Rilski Sportist Samokov3724131120612021+40
6Spartak-Pleven3424101419532058-105
7Tundja Yambol322481619422070-128
8Lukoil Academic Sofia282442018172193-376
9BC Cherno More Varna272432118712263-392
24 April 2019
17h00Rilski Sportist SamokovRilski Sportist Samokov74 - 67Tundja YambolTundja Yambol
17h30Academic PlovdivAcademic Plovdiv100 - 79BC Cherno More VarnaBC Cherno More Varna
18h00Spartak-PlevenSpartak-Pleven89 - 78Lukoil Academic SofiaLukoil Academic Sofia
18h00BK Beroe Stara ZagoraBK Beroe Stara Zagora92 - 84PFC Balkan BotevgradPFC Balkan Botevgrad

Detail van de uitslagen


Playoffs (Bulgarije - 27/04/2019 - 29/05/2019)


Kwartfinales (29/04/2019)
27 April 2019
15h00BC Levski SofiaBC Levski Sofia106 - 95Lukoil Academic SofiaLukoil Academic Sofia
17h00Academic PlovdivAcademic Plovdiv60 - 79Rilski Sportist SamokovRilski Sportist Samokov
17h00PFC Balkan BotevgradPFC Balkan Botevgrad96 - 63Spartak-PlevenSpartak-Pleven
17h00BK Beroe Stara ZagoraBK Beroe Stara Zagora98 - 81Tundja YambolTundja Yambol
29 April 2019
17h00Tundja YambolTundja Yambol64 - 99BK Beroe Stara ZagoraBK Beroe Stara Zagora
17h00Rilski Sportist SamokovRilski Sportist Samokov83 - 77Academic PlovdivAcademic Plovdiv
17h00Lukoil Academic SofiaLukoil Academic Sofia105 - 108BC Levski SofiaBC Levski Sofia
18h00Spartak-PlevenSpartak-Pleven57 - 71PFC Balkan BotevgradPFC Balkan Botevgrad

Halve Finale (16/05/2019)
6 Mei 2019
18h00BK Beroe Stara ZagoraBK Beroe Stara Zagora70 - 88PFC Balkan BotevgradPFC Balkan Botevgrad
7 Mei 2019
17h00BC Levski SofiaBC Levski Sofia83 - 74Rilski Sportist SamokovRilski Sportist Samokov
8 Mei 2019
18h00BK Beroe Stara ZagoraBK Beroe Stara Zagora85 - 81PFC Balkan BotevgradPFC Balkan Botevgrad
9 Mei 2019
18h00BC Levski SofiaBC Levski Sofia85 - 77Rilski Sportist SamokovRilski Sportist Samokov
11 Mei 2019
18h00PFC Balkan BotevgradPFC Balkan Botevgrad96 - 101BK Beroe Stara ZagoraBK Beroe Stara Zagora
12 Mei 2019
18h00Rilski Sportist SamokovRilski Sportist Samokov77 - 84BC Levski SofiaBC Levski Sofia
13 Mei 2019
18h00PFC Balkan BotevgradPFC Balkan Botevgrad110 - 91BK Beroe Stara ZagoraBK Beroe Stara Zagora
16 Mei 2019
18h00BK Beroe Stara ZagoraBK Beroe Stara Zagora65 - 81PFC Balkan BotevgradPFC Balkan Botevgrad

Om 3e/4e plaats (22/05/2019)
20 Mei 2019
18h00BK Beroe Stara ZagoraBK Beroe Stara Zagora94 - 78Rilski Sportist SamokovRilski Sportist Samokov
22 Mei 2019
19h00Rilski Sportist SamokovRilski Sportist Samokov69 - 94BK Beroe Stara ZagoraBK Beroe Stara Zagora

Finale (29/05/2019)
21 Mei 2019
20h00BC Levski SofiaBC Levski Sofia94 - 88PFC Balkan BotevgradPFC Balkan Botevgrad
23 Mei 2019
18h00BC Levski SofiaBC Levski Sofia99 - 105 verlengingenPFC Balkan BotevgradPFC Balkan Botevgrad
27 Mei 2019
18h00PFC Balkan BotevgradPFC Balkan Botevgrad81 - 77BC Levski SofiaBC Levski Sofia
29 Mei 2019
18h00PFC Balkan BotevgradPFC Balkan Botevgrad90 - 75BC Levski SofiaBC Levski Sofia

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden