De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - VTB United League - Regulier Seizoen - 2022/2023 - Gedetailleerde uitslagen

Basketbal - VTB United League - Regulier Seizoen - 2022/2023 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 
  • Astana Tigers
  • Avtodor Saratov
  • BC Samara
  • CSKA Moscow
  • Enisey Krasnoyarsk
  • Lokomotiv Kuban Krasnodar
  • MBA Moscow
  • Nizhny Novgorod
  • Parma Basket Perm
  • Tsmoki Minsk
  • Unics Kazan
  • Zenith Saint-Petersburg

Home

Gedetailleerde uitslagen

Regulier Seizoen

2 Oktober 2022 - 20 Januari 2023

Speeldag :

Uitslagen - - Regulier Seizoen 2022/2023

2 December 2022
15h00Parma Basket Perm (RUS)Parma Basket Perm81 - 83
(16-25, 31-23, 10-19, 24-16)
BC SamaraBC Samara (RUS)
3 December 2022
13h00Avtodor Saratov (RUS)Avtodor Saratov72 - 68
(11-13, 17-22, 29-11, 15-22)
MBA MoscowMBA Moscow (RUS)
15h00Lokomotiv Kuban Krasnodar (RUS)Lokomotiv Kuban Krasnodar75 - 71
(18-15, 19-19, 18-21, 20-16)
Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk (RUS)
4 December 2022
12h30Unics Kazan (RUS)Unics Kazan - CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
14h30Zenith Saint-Petersburg (RUS)Zenith Saint-Petersburg - Astana TigersAstana Tigers (KAZ)
5 December 2022
16h00Tsmoki Minsk (BLR)Tsmoki Minsk - Nizhny NovgorodNizhny Novgorod (RUS)
7 December 2022
16h00Enisey Krasnoyarsk (RUS)Enisey Krasnoyarsk - Unics KazanUnics Kazan (RUS)
16h00MBA Moscow (RUS)MBA Moscow - Astana TigersAstana Tigers (KAZ)
8 December 2022
16h00Zenith Saint-Petersburg (RUS)Zenith Saint-Petersburg - Parma Basket PermParma Basket Perm (RUS)
16h00Nizhny Novgorod (RUS)Nizhny Novgorod - Avtodor SaratovAvtodor Saratov (RUS)
9 December 2022
16h00Tsmoki Minsk (BLR)Tsmoki Minsk - CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
16h00BC Samara (RUS)BC Samara - Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (RUS)
11 December 2022
16h00Unics Kazan (RUS)Unics Kazan - Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg (RUS)
16h00Nizhny Novgorod (RUS)Nizhny Novgorod - Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk (RUS)
12 December 2022
16h00MBA Moscow (RUS)MBA Moscow - Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (RUS)
13 December 2022
16h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow - BC SamaraBC Samara (RUS)
16h00Astana Tigers (KAZ)Astana Tigers - Avtodor SaratovAvtodor Saratov (RUS)
16h00Parma Basket Perm (RUS)Parma Basket Perm - Tsmoki MinskTsmoki Minsk (BLR)
16 December 2022
16h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow - Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (RUS)
16h00Enisey Krasnoyarsk (RUS)Enisey Krasnoyarsk - BC SamaraBC Samara (RUS)
17 December 2022
16h00Parma Basket Perm (RUS)Parma Basket Perm - Astana TigersAstana Tigers (KAZ)
18 December 2022
16h00Unics Kazan (RUS)Unics Kazan - Nizhny NovgorodNizhny Novgorod (RUS)
16h00Tsmoki Minsk (BLR)Tsmoki Minsk - MBA MoscowMBA Moscow (RUS)
16h00Avtodor Saratov (RUS)Avtodor Saratov - Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg (RUS)
22 December 2022
16h00Lokomotiv Kuban Krasnodar (RUS)Lokomotiv Kuban Krasnodar - Parma Basket PermParma Basket Perm (RUS)
16h00BC Samara (RUS)BC Samara - Nizhny NovgorodNizhny Novgorod (RUS)
16h00Astana Tigers (KAZ)Astana Tigers - Unics KazanUnics Kazan (RUS)
16h00Avtodor Saratov (RUS)Avtodor Saratov - Tsmoki MinskTsmoki Minsk (BLR)
23 December 2022
16h00MBA Moscow (RUS)MBA Moscow - CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
16h00Zenith Saint-Petersburg (RUS)Zenith Saint-Petersburg - Enisey KrasnoyarskEnisey Krasnoyarsk (RUS)
25 December 2022
16h00Astana Tigers (KAZ)Astana Tigers - Tsmoki MinskTsmoki Minsk (BLR)

Stand - - Regulier Seizoen 2022/2023

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPctGWWVDVDTDS
1CSKA Moscow (RUS)100.0131301270925+345
2Unics Kazan (RUS)92.3131211153910+243
3Zenith Saint-Petersburg (RUS)83.312102974804+170
4MBA Moscow (RUS)64.3149511451095+50
5Lokomotiv Kuban Krasnodar (RUS)57.1148610941074+20
6Nizhny Novgorod (RUS)46.213679721008-36
7BC Samara (RUS)42.9146810841066+18
8Parma Basket Perm (RUS)35.7145910721149-77
9Avtodor Saratov (RUS)35.7145911031188-85
10Enisey Krasnoyarsk (RUS)21.41431110171106-89
11Astana Tigers (KAZ)9.111110706988-282
12Tsmoki Minsk (BLR)8.312111707984-277

Playoffs

Klassement thuis

Klassement uit

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden