De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Nederland - FEB Eredivisie - Regulier Seizoen - 2018/2019 - Gedetailleerde uitslagen

Basketbal - Nederland - FEB Eredivisie - Regulier Seizoen - 2018/2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Nederland
  • Basketball Academie Limburg
  • BC Apollo Amsterdam
  • Defriesland Aris Leeuwarden
  • Den Bosch Basketball
  • Den Helder Suns
  • Donar Groningen
  • Dutch Windmills Dordrecht
  • Feyenoord Basketbal Rotterdam
  • Landstede Basketbal Zwolle
  • Zorg en Zekerheid Leiden

Home

Gedetailleerde uitslagen

Regulier Seizoen

NederlandNederland - 6 Oktober 2018 - 28 April 2019

Speeldag :

Uitslagen

2 April 2019
20h00Zorg en Zekerheid LeidenZorg en Zekerheid Leiden103 - 84Basketball Academie LimburgBasketball Academie Limburg
4 April 2019
19h30Basketball Academie LimburgBasketball Academie Limburg79 - 65Defriesland Aris LeeuwardenDefriesland Aris Leeuwarden
19h30Landstede Basketbal ZwolleLandstede Basketbal Zwolle92 - 57Den Helder SunsDen Helder Suns
20h00Den Bosch BasketballDen Bosch Basketball69 - 63Donar GroningenDonar Groningen
6 April 2019
19h30Landstede Basketbal ZwolleLandstede Basketbal Zwolle101 - 96Donar GroningenDonar Groningen
19h45Feyenoord Basketbal RotterdamFeyenoord Basketbal Rotterdam58 - 97Zorg en Zekerheid LeidenZorg en Zekerheid Leiden
20h00Den Bosch BasketballDen Bosch Basketball87 - 72BC Apollo AmsterdamBC Apollo Amsterdam
20h30Den Helder SunsDen Helder Suns75 - 83Dutch Windmills DordrechtDutch Windmills Dordrecht
9 April 2019
20h30Zorg en Zekerheid LeidenZorg en Zekerheid Leiden82 - 85Donar GroningenDonar Groningen
10 April 2019
19h30BC Apollo AmsterdamBC Apollo Amsterdam89 - 78Feyenoord Basketbal RotterdamFeyenoord Basketbal Rotterdam
11 April 2019
20h00Den Bosch BasketballDen Bosch Basketball89 - 72Basketball Academie LimburgBasketball Academie Limburg
13 April 2019
16h00BC Apollo AmsterdamBC Apollo Amsterdam63 - 87Landstede Basketbal ZwolleLandstede Basketbal Zwolle
19h30Donar GroningenDonar GroningenGeannuleerdDutch Windmills DordrechtDutch Windmills Dordrecht
19h30Den Helder SunsDen Helder Suns80 - 69Feyenoord Basketbal RotterdamFeyenoord Basketbal Rotterdam
20h00Defriesland Aris LeeuwardenDefriesland Aris Leeuwarden69 - 92Zorg en Zekerheid LeidenZorg en Zekerheid Leiden
16 April 2019
19h30Donar GroningenDonar Groningen76 - 81Zorg en Zekerheid LeidenZorg en Zekerheid Leiden
17 April 2019
20h00Defriesland Aris LeeuwardenDefriesland Aris Leeuwarden63 - 82Den Bosch BasketballDen Bosch Basketball
18 April 2019
19h30Landstede Basketbal ZwolleLandstede Basketbal Zwolle71 - 58Basketball Academie LimburgBasketball Academie Limburg
19h45Feyenoord Basketbal RotterdamFeyenoord Basketbal Rotterdam66 - 82Donar GroningenDonar Groningen
20h00Dutch Windmills DordrechtDutch Windmills DordrechtGeannuleerdBC Apollo AmsterdamBC Apollo Amsterdam
20h00Zorg en Zekerheid LeidenZorg en Zekerheid Leiden83 - 61Den Helder SunsDen Helder Suns
20 April 2019
16h00Basketball Academie LimburgBasketball Academie Limburg - Dutch Windmills DordrechtDutch Windmills Dordrecht
19h30Donar GroningenDonar Groningen - Den Helder SunsDen Helder Suns
20h00Zorg en Zekerheid LeidenZorg en Zekerheid Leiden - Den Bosch BasketballDen Bosch Basketball
21 April 2019
14h00Landstede Basketbal ZwolleLandstede Basketbal Zwolle - Defriesland Aris LeeuwardenDefriesland Aris Leeuwarden
25 April 2019
19h30Donar GroningenDonar Groningen - Zorg en Zekerheid LeidenZorg en Zekerheid Leiden
19h30Den Helder SunsDen Helder Suns - BC Apollo AmsterdamBC Apollo Amsterdam
19h45Feyenoord Basketbal RotterdamFeyenoord Basketbal Rotterdam - Basketball Academie LimburgBasketball Academie Limburg
20h00Dutch Windmills DordrechtDutch Windmills Dordrecht - Defriesland Aris LeeuwardenDefriesland Aris Leeuwarden
20h00Den Bosch BasketballDen Bosch Basketball - Landstede Basketbal ZwolleLandstede Basketbal Zwolle
28 April 2019
16h00Dutch Windmills DordrechtDutch Windmills Dordrecht - Den Bosch BasketballDen Bosch Basketball
16h00Donar GroningenDonar Groningen - BC Apollo AmsterdamBC Apollo Amsterdam
16h00Defriesland Aris LeeuwardenDefriesland Aris Leeuwarden - Feyenoord Basketbal RotterdamFeyenoord Basketbal Rotterdam

Stand

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPunGWWVDVDTDS
1Zorg en Zekerheid Leiden583229328082283+525
2Landstede Basketbal Zwolle543327627702241+529
3Den Bosch Basketball523326726902221+469
4Donar Groningen4032201226332312+321
5Dutch Windmills Dordrecht3429171221392088+51
6Den Helder Suns2233112223992660-261
7BC Apollo Amsterdam2033102323922723-331
8Defriesland Aris Leeuwarden183392423202652-332
9Feyenoord Basketbal Rotterdam163382523082693-385
10Basketball Academie Limburg103352821842770-586

Klassement thuis

Klassement uit

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden