De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - La Vuelta ciclista a España - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - La Vuelta ciclista a España - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2021

La Vuelta ciclista a España 2021

SpanjeSpanje - 14 Augustus 2021 - 5 September 2021


Algemeen klassement - 5 September 2021


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma83:55:29
2ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar4:42
3AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victorious7:40
4GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadiers9:06
5SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious11:33
6COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers13:27
7ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates18:33
8USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma18:55
9FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis20:27
10AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe22:22
11NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux25:14
12NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma26:42
13ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo31:21
14FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën49:09
15FRARemy Rochas (FRA)Cofidis52:32
16FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën57:29
17ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victorious1:05:31
18NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma1:09:25
19ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH1:12:43
20BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal1:22:06
21POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates1:22:14
22ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo1:22:38
23NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious1:34:52
24ESPDaniel Navarro García (ESP)1:37:26
25FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm1:37:27
26ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech1:37:47
27ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech1:39:03
28CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:42:39
29ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:45:51
30ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadi1:48:17
31ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchange1:56:31
32ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermec1:58:54
33FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroën2:03:52
34NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsm2:04:06
35RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadiers2:04:47
36RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirates2:05:50
37ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadi2:10:39
38ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis2:16:48
39USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates2:17:20
40AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm2:22:45
41SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates2:22:55
42NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma2:24:30
43ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:25:16
44KAZAndrey Zeits (KAZ)Team Bikeexchange2:27:52
45FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroën2:30:26
46ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadi2:30:33
47GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohe2:32:29
48BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenix2:37:18
49AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange2:39:13
50BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippo2:48:20
51ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assos2:49:04
52FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën2:53:05
53COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Nippo2:53:47
54AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange2:56:47
55ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:58:46
56ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar3:02:19
57ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis3:05:54
58FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj3:07:54
59UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victorious3:09:46
60ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadi3:14:26
61NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm3:14:59
62NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma3:15:18
63ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH3:15:38
64AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm3:18:33
65BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroën3:21:21
66ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar3:28:24
67GBRThomas Pidcock (GBR)3:31:54
68DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudal3:34:35
69USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education - Nippo3:36:48
70AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange3:39:31
71NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH3:39:48
72PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar3:39:49
73AUSJay Vine (AUS)Ara Pro Racing Sunshine Coast3:40:31
74PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates3:42:10
75ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BH3:43:42
76FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj3:44:56
77DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippo3:46:48
78ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:46:50
79FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroën3:47:28
80ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates3:47:40
81ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Euskaltel - Euskadi3:50:05
82BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Visma3:50:19
83BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal3:52:10
84ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BH3:52:29
85LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj3:52:41
86CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nation3:52:52
87ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:53:02
88BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudal3:53:55
89ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidis3:55:36
90ITAAndrea Bagioli (ITA)Deceuninck - Quick Step3:58:45
91KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana - Premier Tech4:02:04
92FRAEddy Fine (FRA)Cofidis4:04:47
93ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nation4:06:37
94SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious4:07:22
95AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange4:10:16
96FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj4:16:42
97FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroën4:18:28
98ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadiers4:18:54
99SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj4:19:24
100GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step4:20:47
101BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Step4:21:19
102GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohe4:22:19
103ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadi4:22:43
104AUSDylan Sunderland (AUS)Team Qhubeka Assos4:24:21
105BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assos4:27:40
106ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Burgos - BH4:28:30
107ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe4:30:10
108ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo4:30:22
109SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange4:30:30
110NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:34:38
111ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadi4:36:40
112AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohe4:38:23
113USAChad Haga (USA)Team Dsm4:38:46
114GERNico Denz (GER)Team Dsm4:42:09
115BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal4:42:31
116JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victorious4:42:59
117GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenix4:47:15
118FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step4:48:14
119AUSRobert Stannard (AUS)Team Bikeexchange4:48:56
120LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo4:50:22
121BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudal4:57:09
122BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenix5:03:10
123BELPiet Allegaert (BEL)Cofidis5:03:48
124USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredo5:06:02
125NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippo5:09:47
126BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux5:10:04
127NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj5:16:27
128NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma5:20:45
129ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm5:20:50
130USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assos5:22:42
131NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assos5:26:43
132ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rga5:29:29
133CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Step5:34:14
134GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenix5:36:20
135AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nation5:37:10
136ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadi5:45:39
137BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Step5:48:13
138ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux5:50:15
139BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohe5:53:36
140ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohe6:00:28
141NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Step6:01:24
142CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Step6:03:50

Puntenklassement - 5 September 2021


1NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Step250
2SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma199
3DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippo161
4ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates145
5ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar120
6ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm120
7AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange114
8ITAAndrea Bagioli (ITA)Deceuninck - Quick Step101
9COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers96
10FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj91
11FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm89
12GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadiers87
13BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroën82
14PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates81
15AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victorious80
16BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohe72
17AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm70
18BELPiet Allegaert (BEL)Cofidis70
19AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe66
20NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH65
21FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroën63
22RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirates63
23FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën59
24USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredo57
25USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma56
26NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma56
27ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rga55
28DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudal53
29USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education - Nippo49
30ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Euskaltel - Euskadi48
31ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victorious45
32ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux45
33ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga43
34POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates40
35ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadi40
36RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadiers40
37NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm40
38AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm40
39ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates38
40SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious37
41SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates37
42NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux34
43ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH34
44ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux33
45BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Step33
46ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BH32
47ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadi30
48FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj28
49BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal26
50BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Step25
51FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën24
52USAChad Haga (USA)Team Dsm24
53CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Step24
54GBRThomas Pidcock (GBR)23
55ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rga22
56ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadi22
57ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohe22
58SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious21
59ESPDaniel Navarro García (ESP)20
60BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippo20
61BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenix20
62AUSJay Vine (AUS)Ara Pro Racing Sunshine Coast20
63FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step19
64ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis19
65ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo18
66SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange18
67USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates17
68UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victorious17
69FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj17
70ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Burgos - BH17
71FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën15
72ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar15
73ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BH15
74ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadi15
75NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious14
76AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange14
77NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippo14
78ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadi13
79BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Visma13
80BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal13
81GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenix13
82BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudal13
83NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assos13
84FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis12
85NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsm11
86FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroën11
87ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech10
88NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma10
89BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assos10
90ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo9
91KAZAndrey Zeits (KAZ)Team Bikeexchange9
92BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenix9
93FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroën8
94LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj8
95ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadi7
96ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadi5
97GERNico Denz (GER)Team Dsm4
98ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3
99ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assos3
100BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal3
101AUSDylan Sunderland (AUS)Team Qhubeka Assos3
102AUSRobert Stannard (AUS)Team Bikeexchange3
103LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo2
104CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1

Bergklassement - 5 September 2021


1AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm80
2FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm61
3SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma51
4ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victorious33
5POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates33
6AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victorious23
7USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma19
8ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar17
9COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers16
10ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assos16
11RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadiers16
12ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux14
13FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën12
14DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippo11
15RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirates11
16SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates9
17NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious9
18NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma8
19ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadi8
20ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis7
21ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga7
22NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm7
23AUSJay Vine (AUS)Ara Pro Racing Sunshine Coast7
24ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH6
25USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates6
26ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BH6
27FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroën5
28GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadiers5
29ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo5
30AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm5
31ITAAndrea Bagioli (ITA)Deceuninck - Quick Step5
32ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates4
33KAZAndrey Zeits (KAZ)Team Bikeexchange4
34ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates4
35ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Euskaltel - Euskadi4
36ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadi3
37NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH3
38FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroën3
39USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education - Nippo3
40USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredo3
41ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadi2
42NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsm2
43GBRThomas Pidcock (GBR)2
44FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj2
45BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal2
46SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious1
47BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal1
48ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech1
49ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermec1
50FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën1
51UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victorious1
52BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroën1
53PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates1
54BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudal1
55FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj1
56CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
57BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
58ESPDaniel Navarro García (ESP)zt

Jongerenklassement - 5 September 2021


1SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious84:07:02
2COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers1:54
3ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo19:48
4FRARemy Rochas (FRA)Cofidis40:59
5FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën45:56
6BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal1:10:33
7ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermec1:47:21
8RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadiers1:53:14
9ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadi1:59:06
10AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm2:11:12
11FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën2:41:32
12COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Nippo2:42:14
13AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange2:45:14
14UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victorious2:58:13
15NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm3:03:26
16BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroën3:09:48
17GBRThomas Pidcock (GBR)3:20:21
18DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudal3:23:02
19PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates3:30:37
20FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroën3:35:55
21BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal3:40:37
22ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BH3:40:56
23LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj3:41:08
24BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudal3:42:22
25ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidis3:44:03
26ITAAndrea Bagioli (ITA)Deceuninck - Quick Step3:47:12
27KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana - Premier Tech3:50:31
28FRAEddy Fine (FRA)Cofidis3:53:14
29BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Step4:09:46
30ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadi4:11:10
31AUSDylan Sunderland (AUS)Team Qhubeka Assos4:12:48
32ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Burgos - BH4:16:57
33ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadi4:25:07
34AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohe4:26:50
35BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal4:30:58
36AUSRobert Stannard (AUS)Team Bikeexchange4:37:23
37BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudal4:45:36
38USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredo4:54:29
39ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm5:09:17
40USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assos5:11:09
41AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nation5:25:37
42BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohe5:42:03
43NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Stepzt

Ploegenklassement - 5 September 2021


1BRN Bahrain Victorious252:19:35
2NED Team Jumbo-Visma7:26
3GBR Ineos Grenadiers32:18
4UAE UAE Team Emirates1:05:10
5BEL Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:15:05
6ESP Movistar1:17:16
7FRA AG2R Citroën1:43:04
8FRA Cofidis, Solutions Crédits2:15:39
9USA Trek - Segafredo2:38:20
10GER Team DSM2:59:49
11ESP Euskaltel - Euskadi3:31:29
12ESP Burgos - BH3:49:37
13KAZ Astana - Premier Tech3:49:47
14AUS Team BikeExchange4:00:32
15ESP Caja Rural - Seguros RGA4:52:21
16GER Bora - Hansgrohe5:11:20
17BEL Lotto - Soudal5:53:56
18USA EF Education - Nippo6:48:08
19RSA Team Qhubeka Nexthash7:20:05
20FRA Groupama - FDJ7:28:30
21BEL Alpecin - Fenix8:54:50
22BEL Deceuninck - Quick Step10:47:52
23ISR Israel Start-Up Nation12:17:38

Etappe 1 - Burgos - Burgos - 8 km - 14 Augustus 2021Individuele Tijdrit

Image © La Vuelta. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma0:08:32
2ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Tech0:06
3SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious0:08
4NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippo0:10
5CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
6NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers0:11
7ITAAndrea Bagioli (ITA)Deceuninck - Quick Step0:12
8USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education - Nippo0:13
9AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange0:14
10RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
11SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates0:15
12USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
13USAChad Haga (USA)Team Dsm0:17
14FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
15ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar0:18
16GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadiers0:20
17RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirateszt
18AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
19FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
20AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victorious0:21
21COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistarzt
22ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
23RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadiers0:22
24BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
25GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
26ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana - Premier Tech0:23
27ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
28NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
29ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
30BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
31SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
32PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar0:24
33ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirateszt
34ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech0:25
35ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
36FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
37BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
38GBRSimon Carr (GBR)zt
39ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates0:26
40NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
41LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
42ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:27
43ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
44ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
45AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
46COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
47FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj0:28
48BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
49ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Euskaltel - Euskadi0:29
50COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
51FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
52SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
53FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroën0:30
54BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal0:31
55SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
56SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
57DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
58CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nation0:32
59ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
60DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel Start-Up Nationzt
61AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenix0:33
62GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
63BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
64DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
65POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
66BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
67FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
68FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
69NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm0:34
70ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis0:35
71CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Step0:36
72RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Team Qhubeka Assoszt
73ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
74GBRThomas Pidcock (GBR)zt
75NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
76NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
77GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
78COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Nippozt
79BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
80AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange0:37
81ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
82ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm0:38
83FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
84AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchangezt
85NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious0:39
86ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
87RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
88ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
89CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nationzt
90BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
91AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohe0:40
92FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
93UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victorious0:41
94AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
95ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
96NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj0:42
97FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj0:43
98AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
99ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadizt
100ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
101ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
102FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën0:44
103AUSRobert Stannard (AUS)Team Bikeexchange0:45
104ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
105ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:46
106ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
107NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Vismazt
108ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
109BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
110LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
111NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma0:47
112COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates0:48
113AUSDylan Sunderland (AUS)Team Qhubeka Assoszt
114USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirateszt
115ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadi0:49
116KAZAndrey Zeits (KAZ)Team Bikeexchangezt
117FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroënzt
118ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:50
119ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
120GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
121GERNico Denz (GER)Team Dsm0:51
122USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt
123ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
124ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
125ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Burgos - BH0:52
126ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
127FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
128ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar0:53
129ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
130ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:54
131NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Stepzt
132NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assos0:55
133BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
134BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
135ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
136ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
137FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
138AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nation0:56
139ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH0:57
140ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidiszt
141ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Start-Up Nationzt
142GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
143ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis0:58
144ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
145BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assoszt
146ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
147NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
148FRAEmmanuel Morin (FRA)Cofidiszt
149NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH0:59
150AUSJay Vine (AUS)Ara Pro Racing Sunshine Coast1:00
151JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
152GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohe1:02
153ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
154ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermec1:04
155ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
156ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:06
157ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
158BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
159CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:08
160BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenix1:10
161FRAEddy Fine (FRA)Cofidiszt
162ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
163ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadi1:12
164KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana - Premier Techzt
165USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredozt
166ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:13
167BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
168GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenixzt
169ESPDaniel Navarro García (ESP)1:15
170ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BHzt
171BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assoszt
172ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
173PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates1:17
174FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
175NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:18
176ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation1:21
177ITASacha Modolo (ITA)Alpecin - Fenix1:22
178BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenix1:23
179USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredo1:27
180BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nationzt
181ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BH1:28
182ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohe1:29
183GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenix1:34
184BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix2:17

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Caleruega - Burgos - 169,5 km - 15 Augustus 2021Sprint

Image © La Vuelta. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


1BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix3:58:57
2NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Stepzt
3AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchangezt
4COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
5ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
6ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
7ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohezt
8ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
9BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
10BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
11ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
13RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Team Qhubeka Assoszt
14FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
15ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
16ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
17RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
18FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroënzt
19FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
20ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
21AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
22ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
23ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
24NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
25COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistarzt
26ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Start-Up Nationzt
27NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
28ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
29COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
30SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
31BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
32NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Vismazt
33SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
34ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
35ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
36ITAAndrea Bagioli (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
37AUSRobert Stannard (AUS)Team Bikeexchangezt
38NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
39BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
40ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
41FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
42USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
43SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
44ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
45FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
46ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
47FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
48FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
49ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
50FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
51NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
52ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
53ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
54USAChad Haga (USA)Team Dsmzt
55SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
56FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
57FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
58BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
59ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
60ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
61FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
62ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
63CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
64AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
65GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
66FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
67BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nationzt
68NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
69BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assoszt
70FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
71PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
72NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
73BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal0:24
74BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
75NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma0:31
76AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
77GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
78ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj0:36
79DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel Start-Up Nation0:38
80ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
81GBRSimon Carr (GBR)zt
82GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohezt
83AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
84FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
85SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
86AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
87GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
88ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
89NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
90NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
91ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
92ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Burgos - BHzt
93NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
94ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
95UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victoriouszt
96ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
97ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
98CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nationzt
99ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
100ITASacha Modolo (ITA)Alpecin - Fenixzt
101ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
102AUSJay Vine (AUS)Ara Pro Racing Sunshine Coastzt
103ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
104ESPDaniel Navarro García (ESP)zt
105BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assoszt
106BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
107BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
108ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
109ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
110CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
111ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidiszt
112FRAEddy Fine (FRA)Cofidiszt
113RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
114ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
115AUSDylan Sunderland (AUS)Team Qhubeka Assoszt
116ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
117FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
118COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
119ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermeczt
120ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
121ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
122ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
123ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
124GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step0:50
125BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal0:52
126ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Tech1:00
127CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
128ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates1:11
129POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
130KAZAndrey Zeits (KAZ)Team Bikeexchange1:15
131ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
132NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
133RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
134BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
135BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippo1:28
136BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenix1:31
137ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BHzt
138USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education - Nippo1:36
139DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippo1:57
140NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assos2:10
141KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana - Premier Tech2:16
142ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana - Premier Techzt
143ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
144JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victorious0:38
145ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:29
146FRAEmmanuel Morin (FRA)Cofidiszt
147GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenix2:33
148LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj2:35
149GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
150GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
151ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
152NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
153PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
154SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
155FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdjzt
156AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchangezt
157ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
158USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt
159BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
160COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Nippozt
161ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
162ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadizt
163AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nationzt
164AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
165AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
166DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
167LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
168SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
169GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
170NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippozt
171ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadiers2:40
172USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredozt
173USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirateszt
174BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal3:10
175RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirateszt
176ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH4:11
177USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredozt
178GERNico Denz (GER)Team Dsm4:13
179GBRThomas Pidcock (GBR)4:16
180ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadi5:49
181BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohe6:19
182ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BH7:08
183AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohe7:19
184CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nation8:27

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Santo Domingo de Silos - Picón Blanco - 203 km - 16 Augustus 2021Berg

Image © La Vuelta. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


1ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux5:16:57
2USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates0:21
3FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo0:36
4FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroën1:16
5ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar1:45
6COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistar1:48
7SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
8GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
9ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
10ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
11COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
12ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
13ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assos1:55
14ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo2:00
15ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirateszt
16SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious2:05
17UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victorious2:09
18ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BHzt
19GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
20ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadi2:12
21GBRSimon Carr (GBR)2:14
22ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermeczt
23AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm2:17
24FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
25RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
26RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
27ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
28ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
29NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
30FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
31FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
32ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippo2:32
33ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Euskaltel - Euskadi2:36
34KAZAndrey Zeits (KAZ)Team Bikeexchange2:42
35BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
36SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
37BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal2:46
38ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers2:48
39ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:53
40AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenix2:57
41AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe3:15
42GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
43AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
44FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
45NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:19
46NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsm3:23
47ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo3:27
48GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohe3:28
49BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal3:31
50ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
51POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
52ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:34
53CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:35
54ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
55FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën3:39
56USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma3:43
57FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
58ESPDaniel Navarro García (ESP)zt
59NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
60NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma3:48
61ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Tech4:01
62ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech4:24
63ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana - Premier Techzt
64ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadi4:47
65ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
66NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH4:50
67ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nation5:04
68ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo5:54
69ITAAndrea Bagioli (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
70ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidis5:58
71FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdjzt
72AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm6:26
73AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
74AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
75RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
76ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
77BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
78COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
79DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel Start-Up Nation6:42
80ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BH6:53
81KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana - Premier Tech7:51
82GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal8:16
83ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar8:21
84GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohe9:48
85ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
86ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
87ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
88ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
89GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
90FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroën9:52
91FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
92SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
93ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe10:08
94BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
95FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
96ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
97DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
98GBRThomas Pidcock (GBR)10:13
99ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadizt
100NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma10:50
101ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Burgos - BH10:56
102LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj11:54
103FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj12:11
104USAChad Haga (USA)Team Dsm12:51
105NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
106BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Visma13:11
107CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
108NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
109RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirateszt
110NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
111GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenixzt
112FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroënzt
113BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
114FRAEddy Fine (FRA)Cofidiszt
115USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education - Nippozt
116BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
117PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
118PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
119ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
120BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
121AUSDylan Sunderland (AUS)Team Qhubeka Assoszt
122BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assoszt
123FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
124USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt
125NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
126NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
127AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nationzt
128COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Nippozt
129BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nation14:31
130BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assoszt
131LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo14:50
132ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Tech14:57
133ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
134ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadi15:01
135AUSRobert Stannard (AUS)Team Bikeexchange15:43
136AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchangezt
137SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
138SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
139BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
140BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
141AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchangezt
142ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
143ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
144ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
145RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Team Qhubeka Assoszt
146GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenix15:55
147USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredozt
148DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
149BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenix16:14
150ITASacha Modolo (ITA)Alpecin - Fenixzt
151CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nation16:17
152NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj16:25
153ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
154ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
155AUSJay Vine (AUS)Ara Pro Racing Sunshine Coast17:09
156ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates18:38
157COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
158FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
159USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredozt
160FRAEmmanuel Morin (FRA)Cofidiszt
161AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
162ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
163BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Step21:38
164BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
165ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation21:53
166ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
167ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
168ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
169GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
170ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
171NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippozt
172ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
173ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
174BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
175ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Start-Up Nationzt
176SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
177NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Stepzt
178NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Vismazt
179JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
180ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohezt
181CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
182BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
183BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal
184CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nation

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - El Burgo de Osma - Molina de Aragón - 163,6 km - 17 Augustus 2021Sprint

Image © La Vuelta. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


1NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Step3:43:07
2FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
3DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
4ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
5AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchangezt
6BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
7BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
8ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
9BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
10ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
11RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Team Qhubeka Assoszt
12ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
14BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nationzt
15PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
16ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
17ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Euskaltel - Euskadizt
18COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
19AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
20FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroënzt
21COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistarzt
22COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
23SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
24AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
25FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
26ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
27FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
28ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
29FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
30USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredozt
31ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
32COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
33NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Vismazt
34SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
35GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
36SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
37ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
38ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
39ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
40USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
41ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
42NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
43NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
44RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirateszt
45NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
46FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
47AUSRobert Stannard (AUS)Team Bikeexchangezt
48RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
49UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victoriouszt
50ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirateszt
51ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
52NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
53ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
54ITASacha Modolo (ITA)Alpecin - Fenixzt
55NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
56ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
57NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
58FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
59BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
60ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
61FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
62CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
63FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
64ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
65GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
66AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
67BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
68BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
69SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
70NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
71ITAAndrea Bagioli (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
72BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
73ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
74AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
75GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
76ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
77ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Burgos - BHzt
78ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
79AUSDylan Sunderland (AUS)Team Qhubeka Assoszt
80ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermeczt
81ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidiszt
82GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
83BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
84ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
85POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
86FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
87SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
88FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
89ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
90FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
91NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
92KAZAndrey Zeits (KAZ)Team Bikeexchangezt
93RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
94NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
95DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel Start-Up Nationzt
96GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohezt
97FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
98ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
99USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirateszt
100ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
101ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohezt
102GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
103CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
104ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
105ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
106BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assoszt
107ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
108ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
109ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
110NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
111BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
112FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdjzt
113USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education - Nippozt
114BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assoszt
115USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt
116GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
117GBRSimon Carr (GBR)zt
118ESPDaniel Navarro García (ESP)zt
119ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
120FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
121FRAEmmanuel Morin (FRA)Cofidiszt
122AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
123ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
124AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchangezt
125BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
126ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
127FRAEddy Fine (FRA)Cofidiszt
128ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
129SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
130BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
131GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
132ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
133GBRThomas Pidcock (GBR)zt
134ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
135NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
136ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
137ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
138AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nationzt
139ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BHzt
140ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
141KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana - Premier Techzt
142AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
143ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Start-Up Nationzt
144NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
145NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
146BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
147RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
148ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
149FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
150ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
151ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana - Premier Techzt
152COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Nippozt
153ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
154PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
155ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
156JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
157CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nationzt
158BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenixzt
159ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
160LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
161GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
162ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadizt
163ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
164CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
165AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
166BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
167ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
168NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippozt
169ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
170ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:08
171LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
172USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredozt
173DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
174BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Visma2:28
175USAChad Haga (USA)Team Dsm2:42
176ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
177AUSJay Vine (AUS)Ara Pro Racing Sunshine Coastzt
178SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious2:46
179GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenix2:50
180ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
181AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm3:17
182BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Step3:20

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Tarancón - Albacete - 184,4 km - 18 Augustus 2021Sprint

Image © La Vuelta. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


1BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix4:24:41
2NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Stepzt
3ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
4COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
5BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
6ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
7BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
8ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
9RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Team Qhubeka Assoszt
10FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
11FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
12ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
14AUSRobert Stannard (AUS)Team Bikeexchangezt
15ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
16ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
17FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
18BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
19GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
20ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
21USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
22FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
23FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
24PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
25AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchangezt
26AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
27FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
28ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
29ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
30ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
31SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
32ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
33ITASacha Modolo (ITA)Alpecin - Fenixzt
34COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
35RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
36KAZAndrey Zeits (KAZ)Team Bikeexchangezt
37NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
38BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
39ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
40BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
41NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
42GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
43SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
44ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohezt
45ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
46AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
47USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt
48ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
49ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
50GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
51ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
52ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
53BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
54ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
55SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
56DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
57LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
58AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
59RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
60ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
61ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirateszt
62ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
63NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
64KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana - Premier Techzt
65AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
66GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
67UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victoriouszt
68NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
69PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
70ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
71AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
72GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
73NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
74COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistarzt
75BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
76ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
77GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
78ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BHzt
79NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
80ESPDaniel Navarro García (ESP)zt
81BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
82POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
83ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
84ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
85ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
86ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermeczt
87GBRSimon Carr (GBR)zt
88ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
89FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdjzt
90ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
91CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nationzt
92ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
93ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
94GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohezt
95COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Nippozt
96ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
97ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
98RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirates0:20
99AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nation0:36
100ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
101RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
102AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
103ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
104ITAAndrea Bagioli (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
105CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
106BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenix0:44
107NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:48
108SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj0:54
109FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
110AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange1:02
111BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenix1:08
112CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Step1:14
113FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën1:25
114USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education - Nippozt
115ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH1:27
116GBRThomas Pidcock (GBR)1:30
117ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
118ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar1:32
119ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippo1:39
120ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis1:40
121GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenix1:51
122BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroën2:08
123FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
124JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
125ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:21
126CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
127ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
128AUSDylan Sunderland (AUS)Team Qhubeka Assoszt
129BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assoszt
130GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
131FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
132FRAEddy Fine (FRA)Cofidiszt
133USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirateszt
134ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
135SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
136ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidiszt
137BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
138ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadi2:26
139FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën2:30
140FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroën2:43
141NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippo3:43
142FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
143FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step4:33
144NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
145ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
146SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
147ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
148BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
149DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
150NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Vismazt
151NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
152NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
153ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
154NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm7:00
155USAChad Haga (USA)Team Dsmzt
156NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
157USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredo7:18
158USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredozt
159ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates8:30
160AUSJay Vine (AUS)Ara Pro Racing Sunshine Coastzt
161ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana - Premier Techzt
162ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
163ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
164ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
165ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
166COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
167ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Start-Up Nationzt
168ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
169ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Burgos - BHzt
170FRAEmmanuel Morin (FRA)Cofidiszt
171BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assoszt
172NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
173AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
174BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
175BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
176LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj9:07
177DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel Start-Up Nation11:11
178BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nation11:12
179AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm12:32
180FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
181GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
182ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Requena - Alto de la Montaña de Cullera - 159 km - 19 Augustus 2021Medium berg

Image © La Vuelta. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


1DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippo3:30:53
2SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
3ITAAndrea Bagioli (ITA)Deceuninck - Quick Step0:02
4RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Tech0:04
5ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
6AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange0:06
7COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers0:08
8ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
9COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistar0:09
10AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe0:16
11ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates0:21
12ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo0:25
13GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
14SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates0:27
15ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
16ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
17DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
18RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
19ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
20ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
21FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
22FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
23ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo0:33
24AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm0:34
25AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
26ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Euskaltel - Euskadizt
27ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermec0:40
28FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën0:47
29ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
30AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange0:50
31BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
32FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
33COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
34FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën0:53
35AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
36FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
37ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
38UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victorious0:59
39USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma1:00
40NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH1:03
41ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippo1:09
42BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Step1:11
43NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:13
44ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Burgos - BH1:14
45NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
46GBRSimon Carr (GBR)1:18
47ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadi1:21
48NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious1:27
49SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
50RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirates1:34
51ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH1:47
52NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assos1:58
53ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
54ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar2:16
55GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step2:22
56ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadiers2:36
57FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj2:39
58BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nation2:50
59GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
60FRARemy Rochas (FRA)Cofidis2:59
61ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadi3:12
62CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Step3:30
63ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech3:52
64ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
65NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers4:30
66FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroënzt
67FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
68NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
69BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
70NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma4:37
71BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
72BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
73AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
74BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
75JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victorious4:59
76ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rga5:04
77ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
78BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenix5:12
79BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
80SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
81ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
82ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
83BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Step5:32
84FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
85FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroën5:36
86FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
87ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar5:51
88ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rga5:58
89BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assos6:03
90PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar6:25
91GBRThomas Pidcock (GBR)6:27
92RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Team Qhubeka Assos6:31
93ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
94GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenix6:37
95NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux7:25
96BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
97FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj7:41
98NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj7:43
99SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
100ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
101NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma7:59
102FRAEddy Fine (FRA)Cofidiszt
103GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
104GERNico Denz (GER)Team Dsm8:23
105CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nation8:24
106ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
107LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
108BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudal8:32
109BELPiet Allegaert (BEL)Cofidis8:36
110ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
111NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippo8:43
112ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadi8:52
113ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Start-Up Nation9:24
114BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assos9:35
115ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
116ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
117ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidiszt
118USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education - Nippozt
119GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenixzt
120ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
121ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
122AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
123AUSRobert Stannard (AUS)Team Bikeexchangezt
124ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
125ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
126ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana - Premier Techzt
127POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
128USAChad Haga (USA)Team Dsmzt
129ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BHzt
130ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
131ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
132ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
133COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Nippozt
134PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
135COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
136USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredozt
137USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredozt
138FRAEmmanuel Morin (FRA)Cofidiszt
139ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj9:51
140AUSJay Vine (AUS)Ara Pro Racing Sunshine Coast9:53
141SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
142ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohe10:31
143GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal12:53
144FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdjzt
145GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
146GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohezt
147RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
148ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
149ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
150ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
151ESPDaniel Navarro García (ESP)zt
152BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
153KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana - Premier Techzt
154KAZAndrey Zeits (KAZ)Team Bikeexchangezt
155NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
156ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
157AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
158ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
159ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
160USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirateszt
161ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
162BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
163AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nationzt
164BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
165ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
166NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm13:01
167FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
168AUSDylan Sunderland (AUS)Team Qhubeka Assoszt
169USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt
170CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
171BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
172ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
173AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchangezt
174NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma13:05
175SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
176ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
177ITASacha Modolo (ITA)Alpecin - Fenix14:03
178ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation14:09
179CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Step14:17
180NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Stepzt
181LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo15:07
182DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel Start-Up Nation20:43

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Gandía - Balcón de Alicante - 152 km - 20 Augustus 2021Berg

Image © La Vuelta. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


1AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm4:10:13
2ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar0:21
3RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadiers0:59
4USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma1:16
5AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victorious1:24
6FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm1:32
7AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
8DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudal1:37
9BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal2:17
10SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates2:29
11AUSJay Vine (AUS)Ara Pro Racing Sunshine Coast2:49
12NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsm2:53
13ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
14ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis3:08
15GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadiers3:33
16SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
17ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
18COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
19COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistarzt
20ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirateszt
21RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
22RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Tech3:46
23FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis4:03
24ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
25ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
26ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
27ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
28SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious4:12
29ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
30NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
31POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
32ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo4:31
33NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma4:59
34FRARemy Rochas (FRA)Cofidis5:03
35FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj5:45
36ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadi6:13
37BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroën6:24
38FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
39ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH6:37
40NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma7:17
41GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohe8:42
42USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education - Nippozt
43FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroën8:53
44ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Tech9:26
45ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
46CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nationzt
47ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
48ESPDaniel Navarro García (ESP)zt
49ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
50BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenix9:58
51NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers10:31
52AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm11:18
53BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal11:20
54ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
55ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
56FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
57COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assos11:27
58COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Nippozt
59PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar11:42
60ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermec11:48
61ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
62BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal12:47
63USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates13:39
64ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidis14:20
65ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech16:14
66NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
67ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Tech17:59
68FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo18:07
69ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar20:38
70KAZAndrey Zeits (KAZ)Team Bikeexchangezt
71NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
72USAChad Haga (USA)Team Dsm22:20
73NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
74FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
75FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
76GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step22:26
77ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates24:13
78ITAAndrea Bagioli (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
79BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Step24:22
80ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar26:29
81ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
82FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
83GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohezt
84FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdjzt
85BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
86AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
87BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
88ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
89ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
90ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
91FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroënzt
92AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchangezt
93FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
94RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirateszt
95FRAEddy Fine (FRA)Cofidiszt
96AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
97BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nationzt
98KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana - Premier Techzt
99GBRSimon Carr (GBR)zt
100BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
101GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenixzt
102AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
103GBRThomas Pidcock (GBR)zt
104ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
105ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
106ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
107SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
108NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
109NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
110SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
111UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victoriouszt
112GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
113GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
114PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
115BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
116AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
117BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
118NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
119BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assoszt
120ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
121GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
122ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
123ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
124NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippozt
125ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Burgos - BHzt
126DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
127GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
128JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
129LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
130ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
131FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
132ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
133ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadizt
134ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
135ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
136SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj26:50
137AUSRobert Stannard (AUS)Team Bikeexchangezt
138AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchangezt
139LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
140USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt
141ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
142BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
143USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredozt
144AUSDylan Sunderland (AUS)Team Qhubeka Assoszt
145ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Start-Up Nationzt
146USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredozt
147BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
148NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
149SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
150NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Vismazt
151NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
152AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nationzt
153BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assoszt
154CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux26:57
155ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux27:17
156ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
157BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
158FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroën27:28
159COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates28:08
160ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
161ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rga28:12
162CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Step28:28
163ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadi28:36
164ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BH28:38
165ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadi28:44
166ITASacha Modolo (ITA)Alpecin - Fenix28:49
167ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Euskaltel - Euskadi29:08
168ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
169ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation29:49
170BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohe29:57
171ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
172NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Step30:01
173BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
174CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
175ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohezt
176ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
177ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana - Premier Tech
178GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippo
179ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar
180FRAEmmanuel Morin (FRA)Cofidis
181DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel Start-Up Nation
OTLRSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Team Qhubeka Assos-

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8 - Santa Pola - La Manga del Mar Menor - 163,3 km - 21 Augustus 2021Sprint

Image © La Vuelta. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


1NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Step3:56:05
2ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
3BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
4BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
5ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Start-Up Nationzt
6FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
7AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchangezt
8ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohezt
9BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
10ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
11ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
13FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroënzt
14ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
16ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
17ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Burgos - BHzt
18SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
19BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
20AUSRobert Stannard (AUS)Team Bikeexchangezt
21RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
22ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
23ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
24AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
25SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
26AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
27FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
28SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
29SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
30ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
31ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
32ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidiszt
33FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
34USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt
35AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
36BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
37USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredozt
38SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
39KAZAndrey Zeits (KAZ)Team Bikeexchangezt
40FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
41USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
42GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
43BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assoszt
44ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
45ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
46COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
47ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
48FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
49PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
50ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
51FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
52RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
53BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
54NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Vismazt
55ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
56NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
57ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
58BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
59BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
60COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistarzt
61GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
62PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
63ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirateszt
64ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
65AUSDylan Sunderland (AUS)Team Qhubeka Assoszt
66COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
67BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assoszt
68ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
69ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
70AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
71ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
72NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
73ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
74ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
75GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
76JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
77ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
78FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
79FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
80NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
81ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
82BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
83NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
84ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
85ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
86KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana - Premier Techzt
87UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victoriouszt
88ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
89ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
90BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
91ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
92ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
93NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
94NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
95FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
96ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermeczt
97RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirateszt
98ITASacha Modolo (ITA)Alpecin - Fenixzt
99FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
100BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenixzt
101NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
102FRAEddy Fine (FRA)Cofidiszt
103ESPDaniel Navarro García (ESP)zt
104ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
105FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
106ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
107NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
108SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
109GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
110GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohezt
111GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
112COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
113POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates0:25
114NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
115BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippo0:27
116AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
117ITAAndrea Bagioli (ITA)Deceuninck - Quick Step0:30
118GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
119ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
120ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BHzt
121NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
122NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
123ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
124AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchangezt
125BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
126CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
127USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirateszt
128ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
129ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
130ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
131FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
132LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
133AUSJay Vine (AUS)Ara Pro Racing Sunshine Coastzt
134ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
135BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nation0:39
136BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
137GBRThomas Pidcock (GBR)1:09
138CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Step1:21
139FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj1:24
140ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadi1:41
141LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
142ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadiers2:45
143DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippo2:56
144DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
145GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
146BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
147BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
148ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
149ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
150ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
151AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
152NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippozt
153ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
154ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
155RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
156AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nationzt
157CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nationzt
158ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
159GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenix3:03
160NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
161USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredo3:05
162CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Step3:30
163ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadizt
164SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
165AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
166ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:43
167FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm3:52
168USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education - Nippo4:11
169ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadi4:17
170ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
171COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Nippozt
172NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma4:24
173AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm5:55
174USAChad Haga (USA)Team Dsmzt
175GBRSimon Carr (GBR)zt
176ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 9 - Puerto-Lumbreras - Alto de Velefique - 187,8 km - 22 Augustus 2021Berg

Image © La Vuelta. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


1ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victorious5:03:14
2SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma1:05
3ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar1:06
4AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victorious1:44
5COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistarzt
6GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
7SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious2:07
8ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo2:10
9COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
10ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates2:40
11USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
12NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma2:43
13RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:45
14FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën3:39
15RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Tech3:48
16ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
17ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
18ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
19ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchange3:56
20AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe4:16
21NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux5:04
22UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victoriouszt
23ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
24FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
25ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo6:20
26NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious7:56
27SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates8:01
28FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
29POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
30CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nation8:32
31ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers9:08
32ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadi10:31
33FRARemy Rochas (FRA)Cofidis10:51
34BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal11:07
35AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange12:28
36ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
37RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirates13:31
38KAZAndrey Zeits (KAZ)Team Bikeexchangezt
39ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
40NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma14:32
41RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadiers14:37
42NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
43ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
44ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
45COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
46NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsm16:49
47NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
48FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo20:43
49ESPDaniel Navarro García (ESP)21:04
50ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
51ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux21:34
52ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rga22:35
53ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis22:49
54ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidiszt
55ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
56ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BHzt
57CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux22:53
58FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj23:17
59KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana - Premier Techzt
60ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
61NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
62FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
63ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
64ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
65BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assoszt
66FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroën24:55
67ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar26:02
68ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadiers26:35
69PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
70AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm27:07
71SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
72ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Tech27:46
73ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
74ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
75LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj28:13
76FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
77FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
78ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Burgos - BH28:36
79ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
80ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
81FRAEddy Fine (FRA)Cofidiszt
82FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
83GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
84AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
85USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education - Nippozt
86NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
87ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
88BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
89GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
90BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
91ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
92AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
93FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
94BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
95ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
96AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchangezt
97ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
98PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
99GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
100USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirateszt
101FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroën29:00
102BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
103AUSRobert Stannard (AUS)Team Bikeexchange29:18
104GBRThomas Pidcock (GBR)30:12
105GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal31:45
106DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
107BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
108NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
109ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
110DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudal31:52
111NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma32:52
112ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Euskaltel - Euskadizt
113ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
114AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenix32:55
115BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
116ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
117NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
118ITASacha Modolo (ITA)Alpecin - Fenixzt
119ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
120ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
121AUSDylan Sunderland (AUS)Team Qhubeka Assoszt
122SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
123FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
124ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermeczt
125BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nationzt
126AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nationzt
127USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt
128USAChad Haga (USA)Team Dsmzt
129COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Nippozt
130BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
131GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
132ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
133ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
134GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenixzt
135AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
136FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroënzt
137NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
138AUSJay Vine (AUS)Ara Pro Racing Sunshine Coastzt
139BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
140BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
141BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenixzt
142BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assoszt
143JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
144BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Visma33:46
145BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
146NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippozt
147USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredozt
148AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange33:58
149GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenix34:38
150ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates34:57
151ITAAndrea Bagioli (ITA)Deceuninck - Quick Step38:04
152BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
153FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
154CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
155BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
156LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
157BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
158NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Stepzt
159ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
160ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
161NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
162ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
163ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
164GBRSimon Carr (GBR)zt
165SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
166ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
167GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohezt
168CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
169USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo40:31
170ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohezt
171ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Start-Up Nationzt
172ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)Caja Rural - Seguros Rga
173COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates
174ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj
175SUIJohan Jacobs (SUI)Movistar

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 10 - Roquetas de Mar - Rincón de la Victoria - 190,2 km - 24 Augustus 2021Medium berg

Image © La Vuelta. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


1AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm4:09:21
2BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Step0:22
3FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
4NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
5NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
6ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadiers0:51
7AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
8FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
9FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
10FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
11ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
12FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
13ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates1:32
14BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenixzt
15FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj2:20
16ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:00
17AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange3:02
18ITAAndrea Bagioli (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
19ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
20PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates3:16
21NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsm4:20
22NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm4:54
23GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe5:17
24ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
25ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
26ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
27DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippo7:25
28ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadi8:36
29USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education - Nippozt
30BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
31BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudal11:00
32RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Tech11:49
33COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistarzt
34USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
35AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
36ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
37SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
38AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
39POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates12:26
40ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirateszt
41SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
42GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
43COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
44NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
45ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
46RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
47ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo13:03
48FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
49ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
50KAZAndrey Zeits (KAZ)Team Bikeexchangezt
51SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
52NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
53ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
54NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
55ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
56GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
57ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
58ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermeczt
59ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH13:24
60ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadi14:22
61ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
62ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
63NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH15:58
64ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
65ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
66AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange17:40
67ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victorious19:04
68FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
69CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
70RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
71USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirateszt
72COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
73ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
74ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux19:08
75AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohe19:47
76COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Nippozt
77ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
78NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
79ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
80ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech20:59
81GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohezt
82FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
83ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
84RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirateszt
85ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
86FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
87ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
88FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj21:41
89CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nationzt
90NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
91USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt
92ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
93LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
94FRAEddy Fine (FRA)Cofidiszt
95AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
96FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
97AUSDylan Sunderland (AUS)Team Qhubeka Assoszt
98ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
99BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assoszt
100USAChad Haga (USA)Team Dsmzt
101PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
102JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
103ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
104SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
105SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
106AUSRobert Stannard (AUS)Team Bikeexchangezt
107ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidiszt
108KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana - Premier Techzt
109FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdjzt
110FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroënzt
111ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
112ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
113NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
114AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchangezt
115ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
116ESPDaniel Navarro García (ESP)zt
117ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Burgos - BHzt
118BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
119GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
120GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
121ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
122ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
123NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
124BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
125ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
126ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
127NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippozt
128UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victoriouszt
129USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredozt
130USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredozt
131ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
132ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadi22:59
133ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
134NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Vismazt
135BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
136BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
137SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
138ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
139GBRSimon Carr (GBR)24:45
140ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux25:24
141NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assos25:29
142BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assoszt
143ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
144CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Step25:31
145BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
146BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
147NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Stepzt
148FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
149CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
150BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
151GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenixzt
152ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Start-Up Nationzt
153BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
154BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
155GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
156AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
157BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
158ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
159FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
160GBRThomas Pidcock (GBR)zt
161DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
162GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
163BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
164AUSJay Vine (AUS)Ara Pro Racing Sunshine Coastzt
165ITASacha Modolo (ITA)Alpecin - Fenixzt
166LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
167AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nationzt
168BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nationzt
169ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Euskaltel - Euskadizt
170ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohezt
171BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 11 - Antequera - Valdepeñas de Jaén - 131,6 km - 25 Augustus 2021Medium berg

Image © La Vuelta. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma3:11:00
2ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar0:03
3COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistar0:05
4AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victorious0:07
5GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
6FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
7AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
8RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
9COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers0:11
10NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
11FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
12COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
13SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
14DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudal0:17
15USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
16ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech0:20
17ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo0:23
18RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
19AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
20ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
21FRARemy Rochas (FRA)Cofidis0:29
22ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermeczt
23AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange0:34
24ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates0:38
25DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippo0:49
26ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
27ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
28NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
29BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal1:09
30POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
31ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
32ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar1:31
33NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma1:59
34ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victorious2:01
35SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates2:09
36FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën2:17
37BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
38FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën2:22
39CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:51
40NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
41AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm2:56
42NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
43ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadi3:00
44ESPDaniel Navarro García (ESP)zt
45ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadi3:03
46KAZAndrey Zeits (KAZ)Team Bikeexchangezt
47ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
48ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BHzt
49ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
50SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange3:23
51ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo3:31
52LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj3:38
53ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadi6:01
54ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
55FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
56ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar6:09
57FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step6:19
58ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH6:30
59KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana - Premier Tech6:51
60ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga7:07
61AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange7:31
62FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroën7:38
63FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroën7:48
64ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Burgos - BHzt
65RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirateszt
66BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
67USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates7:51
68FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroën7:53
69GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohe8:05
70GBRThomas Pidcock (GBR)8:09
71BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal8:14
72RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadiers9:06
73GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
74ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BH9:08
75BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
76AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
77ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
78GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohezt
79ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
80AUSDylan Sunderland (AUS)Team Qhubeka Assoszt
81NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
82ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
83FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdjzt
84ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
85ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
86ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippo9:24
87CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nationzt
88ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious9:25
89COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Nippozt
90BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroën9:27
91FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
92NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux9:31
93PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar9:35
94AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
95ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers10:00
96BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenix10:13
97AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange10:15
98NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma10:27
99ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadi11:28
100FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj11:31
101NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
102NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
103BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assoszt
104SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
105UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victoriouszt
106JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
107ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
108USAChad Haga (USA)Team Dsm11:50
109ITAAndrea Bagioli (ITA)Deceuninck - Quick Step11:52
110GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
111GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
112FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroën11:55
113NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm13:27
114GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
115ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
116ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
117GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenixzt
118ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
119ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
120ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Euskaltel - Euskadizt
121ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
122ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
123ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
124FRAEddy Fine (FRA)Cofidiszt
125PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
126ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidiszt
127ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
128SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
129ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
130BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenixzt
131ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
132ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
133NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
134ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe13:38
135FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
136ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo13:40
137BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Step13:44
138BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nationzt
139USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education - Nippozt
140NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assos13:49
141BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
142AUSRobert Stannard (AUS)Team Bikeexchangezt
143BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assoszt
144BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
145NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Stepzt
146BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
147BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
148ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
149AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nationzt
150CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
151ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
152BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
153BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Visma13:56
154ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
155NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Vismazt
156CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
157AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchangezt
158GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
159NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippozt
160ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Start-Up Nationzt
161USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredozt
162USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo14:00
163USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt
164FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën14:03
165ITASacha Modolo (ITA)Alpecin - Fenixzt
166AUSJay Vine (AUS)Ara Pro Racing Sunshine Coast14:05
167LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo14:07
168ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohe14:09
169GBRSimon Carr (GBR)
170ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Tech
171BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 12 - Jaén - Córdoba - 166,7 km - 26 Augustus 2021Sprint

Image © La Vuelta. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


1DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippo3:44:21
2ITAAndrea Bagioli (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
3AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchangezt
4ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
5DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
6AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
7ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdjzt
9ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
10NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
11BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
12SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
13ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
14RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
15COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
16FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
17FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
18FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
19ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirateszt
20NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
21ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
22AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
23RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
24FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
25USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
26COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistarzt
27NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
28SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
29ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
30BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
31ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
32CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nationzt
33ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
34NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
35GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
36ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
37COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
38ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermeczt
39ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
40SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates0:09
41SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange0:12
42NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma0:14
43ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
44ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH0:16
45BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
46ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchange0:20
47CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
48AUSJay Vine (AUS)Ara Pro Racing Sunshine Coast0:32
49AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange0:37
50FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm0:43
51POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates1:08
52KAZAndrey Zeits (KAZ)Team Bikeexchange1:50
53AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange2:55
54AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange3:01
55ESPDaniel Navarro García (ESP)3:15
56ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadi3:18
57FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
58ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
59ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
60ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:21
61KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana - Premier Tech5:13
62BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenix5:50
63FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroën6:31
64ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
65FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën6:57
66FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
67BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
68ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
69ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
70RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirates8:01
71BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assoszt
72FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
73FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj9:12
74NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
75ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
76NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
77GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
78JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
79NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
80FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
81FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroënzt
82BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
83COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Nippozt
84ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
85BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
86ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
87CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
88ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
89ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
90ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
91ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
92USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education - Nippozt
93ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
94ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
95FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
96ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadi12:05
97ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
98BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
99ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadizt
100ITASacha Modolo (ITA)Alpecin - Fenixzt
101PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
102GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
103NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
104AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nationzt
105USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates12:08
106AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohe14:33
107LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
108GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
109NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
110USAChad Haga (USA)Team Dsmzt
111AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
112LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
113NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippozt
114SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
115BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
116AUSDylan Sunderland (AUS)Team Qhubeka Assoszt
117ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
118BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
119ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
120AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
121AUSRobert Stannard (AUS)Team Bikeexchangezt
122RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
123ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
124BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
125BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nationzt
126ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
127NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
128FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
129PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
130ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
131ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
132GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
133GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step14:43
134GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohe16:10
135ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Burgos - BHzt
136BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
137FRAEddy Fine (FRA)Cofidiszt
138ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
139BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
140CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
141SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
142BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assoszt
143ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
144ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohezt
145ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
146ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Start-Up Nationzt
147ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
148NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
149ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidiszt
150ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
151BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
152BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
153NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Vismazt
154NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Stepzt
155GBRThomas Pidcock (GBR)zt
156GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenix17:23
157USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredo22:10
158UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victoriouszt
159USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt
160ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
161GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
162USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredozt
163ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
164ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
165ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
166ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
167NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
168AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenix

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 13 - Belmez - Villanueva de la Serena - 197,2 km - 27 Augustus 2021Ontsnapping

Image © La Vuelta. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


1FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step4:58:23
2ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
3ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm0:02
4SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange0:03
5BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
6BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
7ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Start-Up Nationzt
8ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Euskaltel - Euskadizt
9PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
10COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers0:06
11GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenix0:09
12BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
13ITASacha Modolo (ITA)Alpecin - Fenix0:11
14ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
15ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
16GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
17BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
18AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
19GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
20COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistarzt
21AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
22NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
23USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
24BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
25SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
26FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
27FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroënzt
28ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
29ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
30RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
31SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
32BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
33ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirateszt
34FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
35NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
36ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
37NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
38NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
39BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
40RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirateszt
41NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
42AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchangezt
43FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
44FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
45RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
46ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
47ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
48KAZAndrey Zeits (KAZ)Team Bikeexchangezt
49GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
50FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
51COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
52ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BH0:30
53SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
54ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
55AUSRobert Stannard (AUS)Team Bikeexchange0:37
56ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Burgos - BHzt
57ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:39
58FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
59KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana - Premier Techzt
60ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
61ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BHzt
62NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
63FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdjzt
64FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
65ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
66ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
67FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
68FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
69GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohezt
70BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
71AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohe0:45
72LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
73ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
74BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
75ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadi0:50
76CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Step0:52
77BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenix0:58
78ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
79SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious1:02
80ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohe1:05
81ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
82ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
83ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
84ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
85AUSDylan Sunderland (AUS)Team Qhubeka Assoszt
86ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidiszt
87ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
88ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadizt
89FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
90FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
91ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
92JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
93ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
94ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
95ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
96USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirateszt
97ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
98NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
99LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
100NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Stepzt
101GBRThomas Pidcock (GBR)1:18
102BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:26
103CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Step1:36
104FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
105ESPDaniel Navarro García (ESP)1:39
106AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
107NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
108GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
109AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchangezt
110GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenixzt
111ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
112BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
113NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippozt
114CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nationzt
115POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
116ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
117FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
118UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victoriouszt
119SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
120BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
121ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
122ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
123BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assoszt
124BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assoszt
125NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
126NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
127DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
128ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
129CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
130NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
131ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
132NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
133RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
134ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermeczt
135COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Nippozt
136USAChad Haga (USA)Team Dsmzt
137AUSJay Vine (AUS)Ara Pro Racing Sunshine Coastzt
138BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
139NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
140ITAAndrea Bagioli (ITA)Deceuninck - Quick Step1:48
141BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nation1:50
142AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange2:20
143AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
144ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
145ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
146ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
147BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
148AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nationzt
149DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
150PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
151USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education - Nippozt
152USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredozt
153USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredozt
154ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadiers2:48
155NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma2:53
156ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers3:35
157ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
158FRAEddy Fine (FRA)Cofidiszt
159ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
160ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
161USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt
162ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
163AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm3:43
164ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
165GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step4:12
166GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe
167ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Tech

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 14 - Don Benito - Pico Villuercas - 159,7 km - 28 Augustus 2021Berg

Image © La Vuelta. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


1FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm4:20:36
2ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis0:44
3AUSJay Vine (AUS)Ara Pro Racing Sunshine Coastzt
4GBRThomas Pidcock (GBR)1:12
5FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën1:14
6GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal1:16
7KAZAndrey Zeits (KAZ)Team Bikeexchange1:19
8LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj1:46
9FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën2:04
10SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious2:15
11RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirates2:26
12ESPDaniel Navarro García (ESP)2:43
13AUSDylan Sunderland (AUS)Team Qhubeka Assos4:02
14ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rga5:39
15FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj10:03
16COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistar10:25
17SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma10:29
18ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
19COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
20AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
21GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadiers10:41
22AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe10:42
23SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
24RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Tech10:45
25ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
26RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
27USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
28FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
29ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirateszt
30NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux10:49
31ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo10:54
32ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux11:16
33ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermec11:27
34NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma11:40
35ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
36FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën11:54
37FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
38ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rga12:05
39RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadiers12:24
40NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
41ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
42ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH12:37
43POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
44ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
45CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux12:43
46ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadi12:53
47ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
48ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
49COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
50BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippo13:31
51FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroën13:49
52BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal13:53
53ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux14:39
54UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victorious15:10
55FRARemy Rochas (FRA)Cofidis15:20
56NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma15:39
57FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroën16:32
58ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
59GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
60USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates16:36
61ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga16:55
62SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates17:10
63ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech17:33
64NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
65ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo18:25
66AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm20:16
67NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
68FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj20:54
69ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar21:16
70ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
71FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
72ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
73NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsm22:51
74ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
75ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
76NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
77ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
78ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
79BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenix23:15
80ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadi24:07
81ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
82AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
83ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
84BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assoszt
85ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
86ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
87KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana - Premier Techzt
88ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
89ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
90ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidiszt
91COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Nippozt
92JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
93PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar24:22
94NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
95BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nation24:26
96BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroën25:04
97GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohe25:08
98NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH25:17
99NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
100ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
101USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education - Nippozt
102USAChad Haga (USA)Team Dsmzt
103FRAEddy Fine (FRA)Cofidiszt
104GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenixzt
105ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
106ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
107NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Vismazt
108SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
109AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
110AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
111CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nationzt
112NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
113FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
114ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
115ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
116BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
117DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
118BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
119ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Euskaltel - Euskadizt
120FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroënzt
121USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredozt
122BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
123FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroën25:28
124PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates27:06
125ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates29:16
126AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchangezt
127BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
128BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
129DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippo29:29
130LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo29:34
131AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchangezt
132BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Step30:14
133GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
134ITASacha Modolo (ITA)Alpecin - Fenix30:16
135NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Step34:01
136CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
137FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
138ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
139AUSRobert Stannard (AUS)Team Bikeexchangezt
140ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
141BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
142ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Start-Up Nationzt
143NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippozt
144USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredozt
145BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
146BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
147NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
148ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
149ITAAndrea Bagioli (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
150SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
151BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
152CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
153ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
154GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
155ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Burgos - BHzt
156AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nationzt
157USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt
158AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
159BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assoszt
160ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
161GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
162ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohezt
163BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
164ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
165ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 15 - Navalmoral de la Mata - El Barraco - 193,4 km - 28 Augustus 2021Berg

Image © La Vuelta. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


1POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates4:51:36
2NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma1:27
3AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm2:19
4GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadiers2:42
5ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo2:57
6NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
7AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
8USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
9ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirateszt
10ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
11COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistarzt
12AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
13RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
14SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
15COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
16SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
17FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
18RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
19NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma3:03
20FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
21COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assos3:23
22ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
23ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermeczt
24BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippo3:57
25BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
26FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
27ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BHzt
28ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
29FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
30ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
31ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
32NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
33NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
34ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchange4:02
35ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar4:15
36RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
37FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën4:25
38ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
39ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
40AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm4:54
41ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nation5:17
42ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
43RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirateszt
44USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates5:20
45CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
46ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis7:37
47NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers10:26
48ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
49NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
50ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
51GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
52COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Nippozt
53GBRThomas Pidcock (GBR)10:34
54ESPDaniel Navarro García (ESP)12:08
55ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BH13:28
56NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
57FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
58ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
59NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
60FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm13:32
61BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudal15:56
62AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohe22:28
63ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
64GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
65AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchangezt
66FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdjzt
67ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
68FRAEddy Fine (FRA)Cofidiszt
69PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
70KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana - Premier Techzt
71FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
72AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
73ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
74UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victoriouszt
75ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
76ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
77ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)