De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Arctic Race of Norway - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Arctic Race of Norway - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Noorwegen

Uitslagen 2017

Uitslagen voor etappe

Etappe 4 - Tromsø - Tromsø - 160,5 km - 13 Augustus 2017Ontsnapping

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1BELDylan Theuns (BEL)BMC Racing Team3:47:03
2FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis0:11
3NORSven Erik Bystrøm (NOR)Katusha - Alpecin0:11
4UKRAndriy Grivko (UKR)Astana0:11
5BELOlivier Pardini (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:16
6NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)0:16
7NORAlexander Kristoff (NOR)Katusha - Alpecin0:16
8FRAQuentin Pacher (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:16
9BELLawrence Naesen (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:16
10ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data - Qhubeka0:16
11NORMarkus Hoelgård (NOR)Joker - Icopal0:16
12NORAnders Skaarseth (NOR)Joker - Icopal0:16
13BELEliot Lietaer (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:16
14FRAErwan Corbel (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:16
15ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:16
16NEDMichel Kreder (NED)Aqua Blue Sport0:16
17FRADorian Godon (FRA)Cofidis0:16
18NORAugust Jensen (NOR)Coop0:16
19GERJonas Koch (GER)CCC - Sprandi - Polkowice0:16
20FRAFabien Grellier (FRA)Direct Energie0:16
21ITAAlessandro Bisolti (ITA)Nippo - Vini Fantini0:16
22NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Joker - Icopal0:16
23FRAArnold Jeannesson (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:16
24RUSIvan Savitsky (RUS)Gazprom - Rusvelo0:16
25NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Sunweb0:16
26POLJakub Kaczmarek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:16
27FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:16
28ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordisk0:16
29BELAimé De Gendt (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:16
30ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantini0:43
31CANAntoine Duchesne (CAN)Direct Energie0:43
32ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:43
33NORTrond Trondsen (NOR)Sparebanken Sør0:50
34NEDFloris Gerts (NED)BMC Racing Team0:50
35KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana0:50
36RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data0:50
37POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:55
38NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Joker - Icopal0:58
39NORØivind Lukkedal (NOR)Coop1:33
40NORTruls Engen Korsaeth (NOR)Astana1:33
41BELBert De Backer (BEL)Sunweb1:33
42NORHerman Dahl (NOR)Sparebanken Sør1:33
43FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk1:39
44BELRoy Jans (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect1:39
45FRARomain Cardis (FRA)Direct Energie1:39
46NORKristoffer Halvorsen (NOR)Joker - Icopal1:39
47RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Gazprom - Rusvelo1:39
48BELKevin Deltombe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:39
49POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:39
50FRAChristophe Masson (FRA)WB Veranclassic - Aqua Protect1:39
51RWAAdrien Niyonshuti (RWA)Dimension Data1:39
52BELSébastien Delfosse (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect1:39
53AUSCalvin Watson (AUS)Aqua Blue Sport1:39
54GERMax Kanter (GER)Sunweb Development1:50
55AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Data1:50
56RUSAleksey Rybalkin (RUS)Gazprom - Rusvelo1:50
57ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert1:50
58KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana1:50
59RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:50
60SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team1:50
61FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team1:50
62NEDPeter Koning (NED)Aqua Blue Sport2:09
63ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantini2:27
64BELDimitri Claeys (BEL)Cofidis4:06
65SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecin4:46
66ESTRein Taaramäe (EST)Katusha - Alpecin4:46
67NORAndreas Vangstad (NOR)Sparebanken Sør4:46
68DENMatti Breschel (DEN)Astana4:46
69RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data - Qhubeka4:46
70NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)4:46
71BELZico Waeytens (BEL)Sunweb4:46
72FRAJonathan Couanon (FRA)4:46
73ARGDaniel Ricardo Diaz (ARG)Delko - Marseille Provence KTM6:08
74FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk6:20
75FRAJonathan Hivert (FRA)Direct Energie6:23
76BELJarl Salomein (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise6:43
77NORMarius Blålid (NOR)Fixit.no6:43
78LUXAlex Kirsch (LUX)WB Veranclassic - Aqua Protect6:43
79ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini7:35
80GERLeon Rohde (GER)Sunweb Development9:32
81AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Data11:40
82IRLMatthew Brammeier (IRL)Aqua Blue Sport11:40
83NORÅsmund Romstad Løvik (NOR)Fixit.no11:40
84NOREirik Bruland (NOR)Sparebanken Sør13:54
85NORBjørnar Vevatne Øverland (NOR)Fixit.no13:54
86RUSPavel Brutt (RUS)Gazprom - Rusvelo13:58
87NEDMartijn Verschoor (NED)Novo Nordisk14:52
88NEDBram Welten (NED)BMC Development14:52
89BELKenny Molly (BEL)AGO - Aquaservice14:52
90NORJon Sæverås Breivold (NOR)Fixit.no14:52
91JAPHiroki Nishimura (JAP)Shimano14:52
92NORHaavard Blikra (NOR)Coop14:52
93AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk15:09
94BELKenny De Ketele (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise15:09
95BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowice15:09
96IRLMartyn Irvine (IRL)Aqua Blue Sport15:09
97FINMatti Manninen (FIN)Fixit.no15:09
98NOROle Andre Austevoll (NOR)Coop15:09
DNFCOLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Katusha - Alpecin-
DNFFRATony Hurel (FRA)Direct Energie-
DNFFRAAdrien Petit (FRA)Direct Energie-
DNFESTKarl Patrick Lauk (EST)-
DNFGBRDaniel McLay (GBR)Fortuneo - Vital Concept-
DNFBELBoris Vallée (BEL)Fortuneo - Vital Concept-
DNFFRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis-
DNFBELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis-
DNFBELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis-
DNFNORLudvik Holstad (NOR)Sparebanken Sør-
DNFNORMathias Skjold (NOR)Sparebanken Sør-
DNFDENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Delko - Marseille Provence KTM-
DNFLATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTM-
DNFITASimone Ponzi (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice-
DNFNORElias Angell Spikseth (NOR)Fixit.no-
DNSFRAYoann Offredo (FRA)Wanty - Groupe Gobert-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden