De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - 4 Jours de Dunkerque / Tour du Nord-Pas-de-Calais - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - 4 Jours de Dunkerque / Tour du Nord-Pas-de-Calais - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2017

Uitslagen voor etappe

Etappe 6 - Coudekerque - Dunkerque - 159 km - 14 Mei 2017Ontsnapping

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energie3:34:14
2NEDBerden De Vries (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:15
3FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale0:18
4ITANiccolo Bonifazio (ITA)Bahrain - Merida0:37
5BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:37
6NEDCoen Vermeltfoort (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:37
7NEDRaymond Kreder (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:37
8BELEmiel Vermeulen (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:37
9BELKevyn Ista (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:37
10BELBert Van Lerberghe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:37
11BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:37
12FRAYannis Yssaad (FRA)Armée de Terre0:37
13BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale0:37
14ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini0:37
15FRAYannick Martinez (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:37
16BELMaxime Vantomme (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:37
17FRADamien Touzé (FRA)HP Btp - Auber930:37
18ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:37
19FRAClément Venturini (FRA)Cofidis0:37
20FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energie0:37
21FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeux0:37
22FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:37
23BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Soudal0:37
24FRASteven Tronet (FRA)Armée de Terre0:37
25NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:37
26AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Merida0:37
27NEDPim Ligthart (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:37
28FRALaurent Pichon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:37
29FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale0:37
30FRAFlorian Sénéchal (FRA)Cofidis0:37
31ITAMauro Finetto (ITA)Delko - Marseille Provence KTM0:37
32FRAFlavien Dassonville (FRA)HP Btp - Auber930:37
33BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal0:37
34CANAntoine Duchesne (CAN)Direct Energie0:37
35DENLasse Norman Hansen (DEN)Aqua Blue Sport0:37
36LTUIgnatas Konovalovas (LTU)La Française des Jeux0:37
37GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal0:37
38ITAJacopo Guarnieri (ITA)La Française des Jeux0:37
39LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale0:37
40BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal0:37
41ESTAlo Jakin (EST)HP Btp - Auber930:37
42FRAYoann Offredo (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:37
43FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:37
44ITAIuri Filosi (ITA)Nippo - Vini Fantini0:37
45BELDimitri Claeys (BEL)Cofidis0:37
46NZLAaron Gate (NZL)Aqua Blue Sport0:37
47FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:37
48FRABenjamin Thomas (FRA)Armée de Terre0:37
49ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:26
50NEDHuub Duyn (NED)Verandas Willems - Crelan1:28
51NEDTim Ariesen (NED)Roompot - Nederlandse Loterij2:12
52NEDMartijn Budding (NED)Roompot - Nederlandse Loterij2:12
53NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterij2:12
54ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:14
55ITADavide Cimolai (ITA)La Française des Jeux2:14
56ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobert2:14
57ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert2:14
58BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise2:14
59SUILukas Spengler (SUI)WB Veranclassic - Aqua Protect2:14
60BELChristophe Noppe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise2:14
61BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal2:14
62FRARomain Cardis (FRA)Direct Energie2:14
63BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:14
64FRAChristophe Masson (FRA)WB Veranclassic - Aqua Protect2:14
65FRAFabien Grellier (FRA)Direct Energie2:14
66FRAOlivier Le Gac (FRA)La Française des Jeux2:14
67ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM2:14
68FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie2:14
69FRAFabien Canal (FRA)Armée de Terre2:14
70FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Vital Concept2:14
71BELJulien Stassen (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect2:14
72FRAFrancis Mourey (FRA)Fortuneo - Vital Concept2:14
73FRADavid Menut (FRA)HP Btp - Auber932:14
74FRAQuentin Pacher (FRA)Delko - Marseille Provence KTM3:29
75FRANicolas Baldo (FRA)HP Btp - Auber933:29
76SLODavid Per (SLO)Bahrain - Merida3:29
77LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM4:59
78SLOBorut Bozic (SLO)Bahrain - Merida5:31
79ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini5:53
80ITANicolas Marini (ITA)Nippo - Vini Fantini5:53
81ITALuca Pacioni (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec5:53
82LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTM6:02
83ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM6:02
84BELJimmy Duquennoy (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect6:02
85FRAStéphane Poulhies (FRA)Armée de Terre6:19
86IRLMartyn Irvine (IRL)Aqua Blue Sport8:20
DNFFRABryan Alaphilippe (FRA)Armée de Terre-
DNFFRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Vital Concept-
DNFTPEChun Kai Feng (TPE)Bahrain - Merida-
DNFSLODomen Novak (SLO)Bahrain - Merida-
DNFCHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Merida-
DNFFRAKévin Ledanois (FRA)Fortuneo - Vital Concept-
DNFFRALoïc Chetout (FRA)Cofidis-
DNFFRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale-
DNFFRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie-
DNFBELLander Seynaeve (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille-
DNFFRAJérémy Cabot (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille-
DNFBELJens Wallays (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise-
DNFFRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTM-
DNFBELMoreno De Pauw (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise-
DNFJAPMarino Kobayashi (JAP)Nippo - Vini Fantini-
DNFFRAMarc Fournier (FRA)La Française des Jeux-
DNFBELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudal-
DNFBELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis-
DNFFRADamien Gaudin (FRA)Armée de Terre-
DNFBELKevin Deltombe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise-
DNFFRAJimmy Turgis (FRA)Cofidis-
DNFGBRAndrew Fenn (GBR)Aqua Blue Sport-
DNFITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec-
DNFFRAThibault Ferasse (FRA)Armée de Terre-
DNFITARaffaello Bonusi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec-
DNFFRAJérémy Lecroq (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille-
DNFFRAJérémy Bescond (FRA)HP Btp - Auber93-
DNFITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec-
DNFBELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal-
DNFFRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondiale-
DNFITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantini-
DNFFRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis-
DNSNEDMichel Kreder (NED)Aqua Blue Sport-
DNSBELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden