De site voor alle sporten

Menu
 

Basketbal - FIBA Europe Cup - Kwalificatieronde - 2021/2022 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Academic Plovdiv
  • BBC Bayreuth
  • BC Hallmann Vienna
  • CSO Voluntari
  • Dnipro Dnipropetrovsk
  • Donar Groningen
  • Enisey Krasnoyarsk
  • FC Porto
  • Hapoel Haifa
  • Iraklis Thessaloniki
  • Ironi Nes Ziona
  • Keravnos Nicosia
  • KK Pärnu
  • KK TFT Skopje
  • Kumanovo KK
  • SL Benfica Lissabon
  • Swans Gmunden
  • SZTE-Szedeák Szeged
  • Trefl Sopot

Home

FIBA Europe Cup 2021/2022 - Home

Kwalificatieronde (28/09/2021 - 01/10/2021)


Eerste ronde
28 September 2021
14h30KK TFT Skopje (MAC)KK TFT Skopje76 - 92
(22-24, 21-26, 12-18, 21-24)
SZTE-Szedeák SzegedSZTE-Szedeák Szeged (HUN)
19h00BC Hallmann Vienna (AUT)BC Hallmann Vienna67 - 72
(13-12, 19-18, 25-16, 10-26)
KK PärnuKK Pärnu (EST)
19h30Kumanovo KK (MAC)Kumanovo KK60 - 83
(14-27, 10-12, 12-25, 24-19)
Swans GmundenSwans Gmunden (AUT)

Tweede ronde
29 September 2021
12h00BBC Bayreuth (GER)BBC Bayreuth84 - 77
(25-7, 16-23, 16-23, 27-24)
SZTE-Szedeák SzegedSZTE-Szedeák Szeged (HUN)
15h00Enisey Krasnoyarsk (RUS)Enisey Krasnoyarsk80 - 85
(18-21, 19-14, 19-18, 24-32)
Hapoel HaifaHapoel Haifa (ISR)
15h00Dnipro Dnipropetrovsk (UKR)Dnipro Dnipropetrovsk82 - 88
(12-25, 26-19, 22-17, 22-27)
Trefl SopotTrefl Sopot (POL)
16h00Keravnos Nicosia (CYP)Keravnos Nicosia58 - 70
(16-20, 12-11, 15-17, 15-22)
FC PortoFC Porto (POR)
17h00SL Benfica Lissabon (POR)SL Benfica Lissabon83 - 77
(21-22, 16-13, 15-18, 31-24)
CSO VoluntariCSO Voluntari (ROU)
18h00Iraklis Thessaloniki (GRE)Iraklis Thessaloniki95 - 75
(25-19, 26-17, 23-24, 21-15)
Academic PlovdivAcademic Plovdiv (BUL)
19h00Ironi Nes Ziona (ISR)Ironi Nes Ziona86 - 82
(22-21, 23-8, 16-24, 25-29)
KK PärnuKK Pärnu (EST)
20h00Swans Gmunden (AUT)Swans Gmunden53 - 80
(12-22, 17-14, 15-30, 9-14)
Donar GroningenDonar Groningen (NED)

Derde ronde
1 Oktober 2021
14h30BBC Bayreuth (GER)BBC Bayreuth80 - 75
(21-18, 22-17, 19-16, 18-24)
Hapoel HaifaHapoel Haifa (ISR)
18h00Trefl Sopot (POL)Trefl Sopot72 - 74
(21-20, 19-22, 15-19, 17-13)
Iraklis ThessalonikiIraklis Thessaloniki (GRE)
19h00Ironi Nes Ziona (ISR)Ironi Nes Ziona70 - 79
(14-6, 16-24, 15-23, 25-26)
FC PortoFC Porto (POR)
19h30Donar Groningen (NED)Donar Groningen73 - 81
(17-22, 15-15, 20-22, 21-22)
SL Benfica LissabonSL Benfica Lissabon (POR)

Detail van de uitslagen


Groep A (13/10/2021 - 17/11/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
-Donar Groningen (NED)0000000
-Kapfenberg Bulls (AUT)0000000
-BBC Bayreuth (GER)0000000
-London Lions (GBR)0000000
13 Oktober 2021
19h00Kapfenberg Bulls (AUT)Kapfenberg Bulls - BBC BayreuthBBC Bayreuth (GER)
19h30Donar Groningen (NED)Donar Groningen - London LionsLondon Lions (GBR)
20 Oktober 2021
20h00BBC Bayreuth (GER)BBC Bayreuth - Donar GroningenDonar Groningen (NED)
20h30London Lions (GBR)London Lions - Kapfenberg BullsKapfenberg Bulls (AUT)
27 Oktober 2021
19h00Kapfenberg Bulls (AUT)Kapfenberg Bulls - Donar GroningenDonar Groningen (NED)
20h30London Lions (GBR)London Lions - BBC BayreuthBBC Bayreuth (GER)
3 November 2021
21h00BBC Bayreuth (GER)BBC Bayreuth - Kapfenberg BullsKapfenberg Bulls (AUT)
21h30London Lions (GBR)London Lions - Donar GroningenDonar Groningen (NED)
10 November 2021
19h00Kapfenberg Bulls (AUT)Kapfenberg Bulls - London LionsLondon Lions (GBR)
19h30Donar Groningen (NED)Donar Groningen - BBC BayreuthBBC Bayreuth (GER)
17 November 2021
19h30Donar Groningen (NED)Donar Groningen - Kapfenberg BullsKapfenberg Bulls (AUT)
20h00BBC Bayreuth (GER)BBC Bayreuth - London LionsLondon Lions (GBR)

Detail van de uitslagen


Groep B (13/10/2021 - 17/11/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
-Hapoel Eilat (ISR)0000000
-Rilski Sportist Samokov (BUL)0000000
-Trefl Sopot (POL)0000000
-Kyiv-Basket (UKR)0000000
13 Oktober 2021
18h00Kyiv-Basket (UKR)Kyiv-Basket - Trefl SopotTrefl Sopot (POL)
18h00Rilski Sportist Samokov (BUL)Rilski Sportist Samokov - Hapoel EilatHapoel Eilat (ISR)
20 Oktober 2021
19h00Trefl Sopot (POL)Trefl Sopot - Rilski Sportist SamokovRilski Sportist Samokov (BUL)
19h30Hapoel Eilat (ISR)Hapoel Eilat - Kyiv-BasketKyiv-Basket (UKR)
27 Oktober 2021
18h00Rilski Sportist Samokov (BUL)Rilski Sportist Samokov - Kyiv-BasketKyiv-Basket (UKR)
19h00Trefl Sopot (POL)Trefl Sopot - Hapoel EilatHapoel Eilat (ISR)
3 November 2021
20h00Trefl Sopot (POL)Trefl Sopot - Kyiv-BasketKyiv-Basket (UKR)
20h30Hapoel Eilat (ISR)Hapoel Eilat - Rilski Sportist SamokovRilski Sportist Samokov (BUL)
10 November 2021
18h00Kyiv-Basket (UKR)Kyiv-Basket - Hapoel EilatHapoel Eilat (ISR)
18h00Rilski Sportist Samokov (BUL)Rilski Sportist Samokov - Trefl SopotTrefl Sopot (POL)
17 November 2021
18h00Kyiv-Basket (UKR)Kyiv-Basket - Rilski Sportist SamokovRilski Sportist Samokov (BUL)
19h30Hapoel Eilat (ISR)Hapoel Eilat - Trefl SopotTrefl Sopot (POL)

Detail van de uitslagen


Groep C (12/10/2021 - 17/11/2021)

12 Oktober 2021
20h00Den Bosch Basketball (NED)Den Bosch Basketball - SL Benfica LissabonSL Benfica Lissabon (POR)
13 Oktober 2021
20h00Parma Basket Perm (RUS)Parma Basket Perm - BK OpavaBK Opava (CZE)
20 Oktober 2021
18h00BK Opava (CZE)BK Opava - Den Bosch BasketballDen Bosch Basketball (NED)
22h00SL Benfica Lissabon (POR)SL Benfica Lissabon - Parma Basket PermParma Basket Perm (RUS)
26 Oktober 2021
20h00Den Bosch Basketball (NED)Den Bosch Basketball - Parma Basket PermParma Basket Perm (RUS)
27 Oktober 2021
18h00BK Opava (CZE)BK Opava - SL Benfica LissabonSL Benfica Lissabon (POR)
3 November 2021
19h00BK Opava (CZE)BK Opava - Parma Basket PermParma Basket Perm (RUS)
23h00SL Benfica Lissabon (POR)SL Benfica Lissabon - Den Bosch BasketballDen Bosch Basketball (NED)
9 November 2021
20h00Den Bosch Basketball (NED)Den Bosch Basketball - BK OpavaBK Opava (CZE)
10 November 2021
15h00Parma Basket Perm (RUS)Parma Basket Perm - SL Benfica LissabonSL Benfica Lissabon (POR)
17 November 2021
20h00Parma Basket Perm (RUS)Parma Basket Perm - Den Bosch BasketballDen Bosch Basketball (NED)
22h00SL Benfica Lissabon (POR)SL Benfica Lissabon - BK OpavaBK Opava (CZE)

Detail van de uitslagen


Groep D (13/10/2021 - 17/11/2021)

13 Oktober 2021
20h00Basket Zaragoza 2002 (ESP)Basket Zaragoza 2002 - Avtodor SaratovAvtodor Saratov (RUS)
20h30Pallacanestro Reggiana (ITA)Pallacanestro Reggiana - Hapoel Gilboa Galil ElyonHapoel Gilboa Galil Elyon (ISR)
20 Oktober 2021
17h00Avtodor Saratov (RUS)Avtodor Saratov - Pallacanestro ReggianaPallacanestro Reggiana (ITA)
18h00Hapoel Gilboa Galil Elyon (ISR)Hapoel Gilboa Galil Elyon - Basket Zaragoza 2002Basket Zaragoza 2002 (ESP)
27 Oktober 2021
17h00Avtodor Saratov (RUS)Avtodor Saratov - Hapoel Gilboa Galil ElyonHapoel Gilboa Galil Elyon (ISR)
20h30Pallacanestro Reggiana (ITA)Pallacanestro Reggiana - Basket Zaragoza 2002Basket Zaragoza 2002 (ESP)
3 November 2021
18h00Avtodor Saratov (RUS)Avtodor Saratov - Basket Zaragoza 2002Basket Zaragoza 2002 (ESP)
19h00Hapoel Gilboa Galil Elyon (ISR)Hapoel Gilboa Galil Elyon - Pallacanestro ReggianaPallacanestro Reggiana (ITA)
10 November 2021
20h00Basket Zaragoza 2002 (ESP)Basket Zaragoza 2002 - Hapoel Gilboa Galil ElyonHapoel Gilboa Galil Elyon (ISR)
20h30Pallacanestro Reggiana (ITA)Pallacanestro Reggiana - Avtodor SaratovAvtodor Saratov (RUS)
17 November 2021
18h00Hapoel Gilboa Galil Elyon (ISR)Hapoel Gilboa Galil Elyon - Avtodor SaratovAvtodor Saratov (RUS)
20h00Basket Zaragoza 2002 (ESP)Basket Zaragoza 2002 - Pallacanestro ReggianaPallacanestro Reggiana (ITA)

Detail van de uitslagen


Groep E (13/10/2021 - 17/11/2021)

13 Oktober 2021
18h00Bahçesehir University (TUR)Bahçesehir University - Mornar BarMornar Bar (MNE)
20h30Zorg en Zekerheid Leiden (NED)Zorg en Zekerheid Leiden - Iraklis ThessalonikiIraklis Thessaloniki (GRE)
20 Oktober 2021
19h00Mornar Bar (MNE)Mornar Bar - Zorg en Zekerheid LeidenZorg en Zekerheid Leiden (NED)
19h30Iraklis Thessaloniki (GRE)Iraklis Thessaloniki - Bahçesehir UniversityBahçesehir University (TUR)
27 Oktober 2021
19h00Mornar Bar (MNE)Mornar Bar - Iraklis ThessalonikiIraklis Thessaloniki (GRE)
20h30Zorg en Zekerheid Leiden (NED)Zorg en Zekerheid Leiden - Bahçesehir UniversityBahçesehir University (TUR)
3 November 2021
20h00Mornar Bar (MNE)Mornar Bar - Bahçesehir UniversityBahçesehir University (TUR)
20h30Iraklis Thessaloniki (GRE)Iraklis Thessaloniki - Zorg en Zekerheid LeidenZorg en Zekerheid Leiden (NED)
10 November 2021
17h00Bahçesehir University (TUR)Bahçesehir University - Iraklis ThessalonikiIraklis Thessaloniki (GRE)
20h30Zorg en Zekerheid Leiden (NED)Zorg en Zekerheid Leiden - Mornar BarMornar Bar (MNE)
17 November 2021
17h00Bahçesehir University (TUR)Bahçesehir University - Zorg en Zekerheid LeidenZorg en Zekerheid Leiden (NED)
19h30Iraklis Thessaloniki (GRE)Iraklis Thessaloniki - Mornar BarMornar Bar (MNE)

Detail van de uitslagen


Groep F (12/10/2021 - 17/11/2021)

12 Oktober 2021
20h30Belfius Mons-Hainaut (BEL)Belfius Mons-Hainaut - Ionikos Nikaias BCIonikos Nikaias BC (GRE)
13 Oktober 2021
20h00Antwerp Giants (BEL)Antwerp Giants - Sporting CPSporting CP (POR)
20 Oktober 2021
18h00Ionikos Nikaias BC (GRE)Ionikos Nikaias BC - Antwerp GiantsAntwerp Giants (BEL)
21h30Sporting CP (POR)Sporting CP - Belfius Mons-HainautBelfius Mons-Hainaut (BEL)
27 Oktober 2021
20h00Antwerp Giants (BEL)Antwerp Giants - Belfius Mons-HainautBelfius Mons-Hainaut (BEL)
21h30Sporting CP (POR)Sporting CP - Ionikos Nikaias BCIonikos Nikaias BC (GRE)
3 November 2021
19h00Ionikos Nikaias BC (GRE)Ionikos Nikaias BC - Belfius Mons-HainautBelfius Mons-Hainaut (BEL)
22h30Sporting CP (POR)Sporting CP - Antwerp GiantsAntwerp Giants (BEL)
10 November 2021
20h00Antwerp Giants (BEL)Antwerp Giants - Ionikos Nikaias BCIonikos Nikaias BC (GRE)
20h30Belfius Mons-Hainaut (BEL)Belfius Mons-Hainaut - Sporting CPSporting CP (POR)
17 November 2021
18h00Ionikos Nikaias BC (GRE)Ionikos Nikaias BC - Sporting CPSporting CP (POR)
20h30Belfius Mons-Hainaut (BEL)Belfius Mons-Hainaut - Antwerp GiantsAntwerp Giants (BEL)

Detail van de uitslagen


Groep G (13/10/2021 - 17/11/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
-Peristeri (GRE)0000000
-Bakken Bears Aarhus (DEN)0000000
-Tsmoki Minsk (BLR)0000000
-Crailsheim Merlins (GER)0000000
13 Oktober 2021
18h00Tsmoki Minsk (BLR)Tsmoki Minsk - PeristeriPeristeri (GRE)
18h30Bakken Bears Aarhus (DEN)Bakken Bears Aarhus - Crailsheim MerlinsCrailsheim Merlins (GER)
20 Oktober 2021
18h00Peristeri (GRE)Peristeri - Bakken Bears AarhusBakken Bears Aarhus (DEN)
20h00Crailsheim Merlins (GER)Crailsheim Merlins - Tsmoki MinskTsmoki Minsk (BLR)
27 Oktober 2021
18h00Peristeri (GRE)Peristeri - Crailsheim MerlinsCrailsheim Merlins (GER)
18h30Bakken Bears Aarhus (DEN)Bakken Bears Aarhus - Tsmoki MinskTsmoki Minsk (BLR)
3 November 2021
19h00Peristeri (GRE)Peristeri - Tsmoki MinskTsmoki Minsk (BLR)
21h00Crailsheim Merlins (GER)Crailsheim Merlins - Bakken Bears AarhusBakken Bears Aarhus (DEN)
10 November 2021
17h00Tsmoki Minsk (BLR)Tsmoki Minsk - Crailsheim MerlinsCrailsheim Merlins (GER)
18h30Bakken Bears Aarhus (DEN)Bakken Bears Aarhus - PeristeriPeristeri (GRE)
17 November 2021
17h00Tsmoki Minsk (BLR)Tsmoki Minsk - Bakken Bears AarhusBakken Bears Aarhus (DEN)
20h00Crailsheim Merlins (GER)Crailsheim Merlins - PeristeriPeristeri (GRE)

Detail van de uitslagen


Groep H (13/10/2021 - 17/11/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
-FC Porto (POR)0000000
-Szolnoki Olaj KK (HUN)0000000
-Legia Warszawa (POL)0000000
-CSM Oradea (ROU)0000000
13 Oktober 2021
18h00CSM Oradea (ROU)CSM Oradea - Legia WarszawaLegia Warszawa (POL)
18h00Szolnoki Olaj KK (HUN)Szolnoki Olaj KK - FC PortoFC Porto (POR)
20 Oktober 2021
19h00Legia Warszawa (POL)Legia Warszawa - Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK (HUN)
21h30FC Porto (POR)FC Porto - CSM OradeaCSM Oradea (ROU)
27 Oktober 2021
18h00Szolnoki Olaj KK (HUN)Szolnoki Olaj KK - CSM OradeaCSM Oradea (ROU)
19h00Legia Warszawa (POL)Legia Warszawa - FC PortoFC Porto (POR)
3 November 2021
20h00Legia Warszawa (POL)Legia Warszawa - CSM OradeaCSM Oradea (ROU)
22h30FC Porto (POR)FC Porto - Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK (HUN)
9 November 2021
18h00CSM Oradea (ROU)CSM Oradea - FC PortoFC Porto (POR)
10 November 2021
18h00Szolnoki Olaj KK (HUN)Szolnoki Olaj KK - Legia WarszawaLegia Warszawa (POL)
17 November 2021
18h00CSM Oradea (ROU)CSM Oradea - Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK (HUN)
21h30FC Porto (POR)FC Porto - Legia WarszawaLegia Warszawa (POL)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (23/03/2022 - 25/04/2022)



Achtste finales

Kwartfinales

Halve Finale

Om 3e/4e plaats

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden