De site voor alle sporten

Menu

Basketbal : Livescore

  • Bijgewerkt elke 30 sec., niet vernieuwen 14 December 2019 - 08h39'01''

Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 11Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 11
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
07h30Q31'Melbourne United (Aus)Melbourne United (Aus)Sydney Kings (Aus)Sydney Kings (Aus)18-3118-210-0---
10h00AanstaandePerth Wildcats (Aus)Perth Wildcats (Aus)Brisbane Bullets (Aus)Brisbane Bullets (Aus)------

België Beker - KwartfinalesBelgië Beker - Kwartfinales
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
20h30FinOkapi Aalstar AalstOkapi Aalstar AalstPhoenix BrusselsPhoenix Brussels------

Bulgarije - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 11Bulgarije - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 11
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
17h00AanstaandeBK Beroe Stara ZagoraBK Beroe Stara ZagoraTundja YambolTundja Yambol------
17h00AanstaandePFC Balkan BotevgradPFC Balkan BotevgradLukoil Academic SofiaLukoil Academic Sofia------
18h30AanstaandeRilski Sportist SamokovRilski Sportist SamokovChernomorets BurgasChernomorets Burgas------

Duitsland Beker - KwartfinalesDuitsland Beker - Kwartfinales
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
18h00AanstaandeBraunschweigBraunschweigBrose BambergBrose Bamberg------
20h30AanstaandeRatiopharm UlmRatiopharm UlmBG 74 GöttingenBG 74 Göttingen------

Finland - Korisliiga - Regulier Seizoen - December 2019Finland - Korisliiga - Regulier Seizoen - December 2019
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
16h00AanstaandeNamika LahtiNamika LahtiUra BasketUra Basket------

Franse Beker Dames - Achtste finalesFranse Beker Dames - Achtste finales
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
20h00AanstaandeLa Roche-sur-Yon VBCLa Roche-sur-Yon VBCFCBA Charleville-MézièresFCBA Charleville-Mézières------
20h00AanstaandeTarbes Gespe BigorreTarbes Gespe BigorreNantes RezéNantes Rezé------
20h00AanstaandeToulouse MétropoleToulouse MétropoleVilleneuve d'Ascq - Lille MetropoleVilleneuve d'Ascq - Lille Metropole------

Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 13Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 13
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
20h00AanstaandeBoulazacBoulazacÉlan Béarnais Pau-Lacq-OrthezÉlan Béarnais Pau-Lacq-Orthez------
20h00AanstaandeDijon JDADijon JDALimoges CSPLimoges CSP------
20h00FinÉlan Chalon-sur-SaôneÉlan Chalon-sur-SaôneESSM Le Portel Côte d'OpaleESSM Le Portel Côte d'Opale------
20h00FinLe Mans SartheLe Mans SartheCholet BasketCholet Basket------
20h30AanstaandeNanterre 92Nanterre 92JL Bourg BasketJL Bourg Basket------

Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 10Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 10
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
20h00AanstaandeNancy SLUCNancy SLUCSouffelweyersheimSouffelweyersheim------
20h00AanstaandeQuimperQuimperLille MétropoleLille Métropole------

Griekenland - HEBA A1 - Regulier Seizoen - Speeldag 11Griekenland - HEBA A1 - Regulier Seizoen - Speeldag 11
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
14h30AanstaandeIfaistos Limnou BCIfaistos Limnou BCKolossos RhodesKolossos Rhodes------
14h45AanstaandeIraklis ThessalonikiIraklis ThessalonikiPromitheas Patras BCPromitheas Patras BC------
14h45AanstaandePanionios AthensPanionios AthensLarisa BCLarisa BC------
14h45AanstaandeRethymno Aegean BCRethymno Aegean BCIonikos Nikaias BCIonikos Nikaias BC------
16h45AanstaandeGS Lavrio BCGS Lavrio BCPAOK BC ThessalonikiPAOK BC Thessaloniki------

Griekenland - A2 Ethniki - Regulier Seizoen - Speeldag 11Griekenland - A2 Ethniki - Regulier Seizoen - Speeldag 11
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
16h00FinAE PsychikouAE PsychikouAmyntasAmyntas------
16h00FinAO AgriniouAO AgriniouAS Diagoras DriopideonAS Diagoras Driopideon------
16h00FinAO Pagrati AthensAO Pagrati AthensApollon PatrasApollon Patras------
16h00FinAO TritonAO TritonFilippos VeroiasFilippos Veroias------
16h00FinAS KarditsasAS KarditsasOlympiakos Piraeus BOlympiakos Piraeus B------
16h00FinGS Dafni DafniouGS Dafni DafniouOiakas NafpliouOiakas Nafpliou------
16h00FinKoroivos Amaliadas BCKoroivos Amaliadas BCCharilaos TrikoupisCharilaos Trikoupis------
16h00FinSAAK AnatoliaSAAK AnatoliaGS Eleftheroupoli KavalasGS Eleftheroupoli Kavalas------

Hongarije - Nemzeti Bajnokság IA - Regulier Seizoen - Speeldag 10Hongarije - Nemzeti Bajnokság IA - Regulier Seizoen - Speeldag 10
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
13h00FinBC KörmendBC KörmendFalco KC SzombathelyFalco KC Szombathely------
16h30FinZalakerámia-ZTE KKZalakerámia-ZTE KKAlba FehervarAlba Fehervar------
18h00FinAtomerömü SE PaksAtomerömü SE PaksSzolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK------
19h00FinKaposvári KKKaposvári KKKTE-Duna Aszfalt KecskemetKTE-Duna Aszfalt Kecskemet------

Adriatic League - NLB - Regulier Seizoen - Speeldag 11Adriatic League - NLB - Regulier Seizoen - Speeldag 11
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
18h00RFSMornar Bar (Mne)Mornar Bar (Mne)KK Mega Bemax (Srb)KK Mega Bemax (Srb)------
20h00RFSKK FMP Beograd (Srb)KK FMP Beograd (Srb)Buducnost Podgorica (Mne)Buducnost Podgorica (Mne)------

VTB United League - Regulier Seizoen - December 2019VTB United League - Regulier Seizoen - December 2019
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
14h00AanstaandeAvtodor Saratov (Rus)Avtodor Saratov (Rus)Nizhny Novgorod (Rus)Nizhny Novgorod (Rus)------
15h00AanstaandeLokomotiv Kuban Krasnodar (Rus)Lokomotiv Kuban Krasnodar (Rus)Parma Basket Perm (Rus)Parma Basket Perm (Rus)------

Estland - Letland - Korvpalliliiga - Regulier Seizoen - December 2019Estland - Letland - Korvpalliliiga - Regulier Seizoen - December 2019
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
16h00AanstaandeJurmalas Sports (Lat)Jurmalas Sports (Lat)Valmiera Glass Via (Lat)Valmiera Glass Via (Lat)------
16h00AanstaandeTalTech Basketball (Est)TalTech Basketball (Est)BK Ventspils (Lat)BK Ventspils (Lat)------
16h00AanstaandeVEF Riga (Lat)VEF Riga (Lat)Rapla KK (Est)Rapla KK (Est)------

Israël - Super League - Regulier Seizoen - Speeldag 10Israël - Super League - Regulier Seizoen - Speeldag 10
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
17h00FinHapoel HolonHapoel HolonIroni Nes ZionaIroni Nes Ziona------
19h00FinHapoel Tel AvivHapoel Tel AvivMaccabi Tel-AvivMaccabi Tel-Aviv------

Italië - Lega Basket Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 13Italië - Lega Basket Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 13
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
20h00AanstaandeAquila Basket TrentoAquila Basket TrentoVirtus RomaVirtus Roma------
20h30AanstaandeVirtus BolognaVirtus BolognaNB BrindisiNB Brindisi------

Kroatië - A-1 Liga - Regulier Seizoen - Speeldag 12Kroatië - A-1 Liga - Regulier Seizoen - Speeldag 12
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
17h00AanstaandeKK Vrijednosnice OsijekKK Vrijednosnice OsijekKK Cibona ZagrebKK Cibona Zagreb------
17h30AanstaandeKK GoricaKK GoricaKK SplitKK Split------
18h00AanstaandeKK Borik Puntamika ZadarKK Borik Puntamika ZadarKK Alkar SinjKK Alkar Sinj------
18h00AanstaandeKK Hermes Analitica ZagrebKK Hermes Analitica ZagrebGKK SibenkaGKK Sibenka------
19h00AanstaandeKK ZabokKK ZabokKK Dubrava ZagrebKK Dubrava Zagreb------

Litouwen - LKL - Regulier Seizoen - December 2019Litouwen - LKL - Regulier Seizoen - December 2019
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
15h30FinPieno Zvaigzdes PasvalysPieno Zvaigzdes PasvalysLietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius------
16h00FinJuventus UtenaJuventus UtenaKlaipedos NeptunasKlaipedos Neptunas------
17h30FinBC Dzukija AlytusBC Dzukija AlytusLietkabelis PanevezysLietkabelis Panevezys------

Fiba Africa Clubs Champions Cup Dames - Finaleronde - Om 3e/4e plaatsFiba Africa Clubs Champions Cup Dames - Finaleronde - Om 3e/4e plaats
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
15h00AanstaandeSporting Alexandria (Egy)Sporting Alexandria (Egy)Al Ahly SC (Egy)Al Ahly SC (Egy)------

Fiba Africa Clubs Champions Cup Dames - Finaleronde - Plaats 7Fiba Africa Clubs Champions Cup Dames - Finaleronde - Plaats 7
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
10h30AanstaandeMFM Queens (Ngr)MFM Queens (Ngr)Energie BBC (Ben)Energie BBC (Ben)------

Fiba Africa Clubs Champions Cup Dames - Finaleronde - Plaats 5Fiba Africa Clubs Champions Cup Dames - Finaleronde - Plaats 5
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
12h45AanstaandeFAP Basketball (Cmr)FAP Basketball (Cmr)I.N.S.S. (Cod)I.N.S.S. (Cod)------

Fiba Africa Clubs Champions Cup Dames - Finaleronde - FinaleFiba Africa Clubs Champions Cup Dames - Finaleronde - Finale
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
17h15AanstaandeFerroviário de Maputo (Moz)Ferroviário de Maputo (Moz)Interclube (Ang)Interclube (Ang)------

Nederland - FEB Eredivisie - Regulier Seizoen - December 2019Nederland - FEB Eredivisie - Regulier Seizoen - December 2019
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
20h00AanstaandeBasketball Academie LimburgBasketball Academie LimburgBC Apollo AmsterdamBC Apollo Amsterdam------
20h00AanstaandeZorg en Zekerheid LeidenZorg en Zekerheid LeidenDen Bosch BasketballDen Bosch Basketball------

Ukraine - Superleague - Regulier Seizoen - December 2019Ukraine - Superleague - Regulier Seizoen - December 2019
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
13h00AanstaandeKhimik YuzhnyKhimik YuzhnyBK ZaporozhyeBK Zaporozhye------
15h00AanstaandeBC OdessaBC OdessaSC Prometey KamianskeSC Prometey Kamianske------

Oostenrijk - ABL - Regulier Seizoen - Speeldag 11Oostenrijk - ABL - Regulier Seizoen - Speeldag 11
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
17h30AanstaandeVienna TimberwolvesVienna TimberwolvesWBC Raiffeisen WelsWBC Raiffeisen Wels------
20h00AanstaandeOberwart GunnersOberwart GunnersSwans GmundenSwans Gmunden------

Polen - PLK - Regulier Seizoen - Speeldag 12Polen - PLK - Regulier Seizoen - Speeldag 12
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
14h00AanstaandeSlask WroclawSlask WroclawPolski TorunPolski Torun------
17h30AanstaandeTrefl SopotTrefl SopotAstoria BydgoszczAstoria Bydgoszcz------

Portugal - LPB - Regulier Seizoen - Speeldag 12Portugal - LPB - Regulier Seizoen - Speeldag 12
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
15h30AanstaandeVitória de GuimarãesVitória de GuimarãesAD OvarenseAD Ovarense------
16h00AanstaandeIlliabum ClubeIlliabum ClubeFC PortoFC Porto------
17h00AanstaandeSC LusitâniaSC LusitâniaLisboa e BenficaLisboa e Benfica------
17h00AanstaandeSporting CPSporting CPCAB MadeiraCAB Madeira------
17h00AanstaandeTerceira BasketTerceira BasketUD OliveirenseUD Oliveirense------
17h30AanstaandeMaia Basket ClubeMaia Basket ClubeEsgueira/OliEsgueira/Oli------
19h00AanstaandeGalitos-BarreiroGalitos-BarreiroBarreirenseBarreirense------

Roemenië - Liga Nationala - Regulier Seizoen - Groep B - Speeldag 10Roemenië - Liga Nationala - Regulier Seizoen - Groep B - Speeldag 10
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
17h00FinABC Athletic ConstantaABC Athletic ConstantaACS Târgu JiuACS Târgu Jiu------
17h00FinCSM MediasCSM MediasCSO VoluntariCSO Voluntari------
18h00FinPhoenix Galati - CSM GalatiPhoenix Galati - CSM GalatiCS BC Miercurea CiucCS BC Miercurea Ciuc------

Roemenië - Liga Nationala - Regulier Seizoen - Groep A - Speeldag 10Roemenië - Liga Nationala - Regulier Seizoen - Groep A - Speeldag 10
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
17h30AanstaandeCSU SibiuCSU SibiuDinamo BucurestiDinamo Bucuresti------
19h30AanstaandeCSM OradeaCSM OradeaU-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca------

Rusland Division 1 Dames - Superliga A - Regulier Seizoen - December 2019Rusland Division 1 Dames - Superliga A - Regulier Seizoen - December 2019
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
13h00AanstaandeDynamo MoscowDynamo MoscowUMMC EkaterinburgUMMC Ekaterinburg------
14h00AanstaandeDynamo KurskDynamo KurskDynamo NovosibirskDynamo Novosibirsk------

Servië - Kosarkaska - Regulier Seizoen - Speeldag 11Servië - Kosarkaska - Regulier Seizoen - Speeldag 11
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
18h00AanstaandeHemofarm VrsacHemofarm VrsacKK Zlatibor CajetinaKK Zlatibor Cajetina------
19h30AanstaandeKK Kolubara Lazarevac 2003KK Kolubara Lazarevac 2003KK Dunav Stari BanovciKK Dunav Stari Banovci------

Slovenië - Premier A - Regulier Seizoen - Speeldag 11Slovenië - Premier A - Regulier Seizoen - Speeldag 11
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
19h00FinHelios Suns DomzaleHelios Suns DomzaleSentjur TajfunSentjur Tajfun------
19h00FinKD Hopsi PolzelaKD Hopsi PolzelaRogaska CrystalRogaska Crystal------
19h00FinSencur GorenjskaSencur GorenjskaZlatorog LaskoZlatorog Lasko------

Slowakije - Extraliga - Regulier Seizoen - Speeldag 18Slowakije - Extraliga - Regulier Seizoen - Speeldag 18
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
18h00AanstaandeMBK Banik HandlováMBK Banik HandlováBK 04 AC LB Spisska Nova VesBK 04 AC LB Spisska Nova Ves------

Spanje - ACB - Regulier Seizoen - Speeldag 13Spanje - ACB - Regulier Seizoen - Speeldag 13
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
18h00AanstaandeCB Miraflores (Esp)CB Miraflores (Esp)Bilbao Basket (Esp)Bilbao Basket (Esp)------
20h30AanstaandeBC Andorra (And)BC Andorra (And)CB Canarias La Laguna (Esp)CB Canarias La Laguna (Esp)------
20h30AanstaandeJoventut Badalona (Esp)Joventut Badalona (Esp)Bàsquet Manresa (Esp)Bàsquet Manresa (Esp)------
20h30AanstaandeReal Betis Baloncesto (Esp)Real Betis Baloncesto (Esp)Real Madrid (Esp)Real Madrid (Esp)------

Spanje - LEB Oro - Regulier Seizoen - Speeldag 13Spanje - LEB Oro - Regulier Seizoen - Speeldag 13
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
19h00AanstaandeMarín PeixegalegoMarín PeixegalegoCB AlmansaCB Almansa------

Tsjechië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 14Tsjechië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 14
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
17h30AanstaandeUSK PrahaUSK PrahaBK OlomouckoBK Olomoucko------
18h00CancBK OpavaBK OpavaDecínDecín------
18h00FinTuri SvitavyTuri SvitavyOstrava NHOstrava NH------
19h00FinBrnoBrnoBK PardubiceBK Pardubice------

Turkije - TBL - Regulier Seizoen - Speeldag 12Turkije - TBL - Regulier Seizoen - Speeldag 12
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
11h00AanstaandeBüyükçekmece BasketbolBüyükçekmece BasketbolGalatasaray IstanbulGalatasaray Istanbul------
13h15AanstaandeOrmanspor Genclik AnkaraOrmanspor Genclik AnkaraTofas BursaTofas Bursa------
15h30AanstaandeAnadolu Efes IstanbulAnadolu Efes IstanbulFenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul------
18h00AanstaandeBursasporBursasporBahçesehir UniversityBahçesehir University------

Turkije Division 1 Dames - KBSL - Regulier Seizoen - Speeldag 9Turkije Division 1 Dames - KBSL - Regulier Seizoen - Speeldag 9
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
12h00AanstaandeElazig Il Özel IdareElazig Il Özel IdareOrmanspor AnkaraOrmanspor Ankara------
12h00AanstaandeGalatasaray SK IstanbulGalatasaray SK IstanbulAdana ASKIAdana ASKI------
13h15AanstaandeIzmit BelediyesporIzmit BelediyesporFenerbahçe SK IstanbulFenerbahçe SK Istanbul------
14h00AanstaandePanküp TED Kayseri KolejiPanküp TED Kayseri KolejiCanik Belediyespor SamsunCanik Belediyespor Samsun------
16h30AanstaandeÇankaya Üniversitesi SKÇankaya Üniversitesi SKÇukurova BKÇukurova BK------

National Basketball Association - Regulier Seizoen - 14 December 2019National Basketball Association - Regulier Seizoen - 14 December 2019
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
01h00BeëindigdMiami Heat (Usa)Miami Heat (Usa)Los Angeles Lakers (Usa)Los Angeles Lakers (Usa)29-3030-2126-3725-25-110-113
01h00BeëindigdOrlando Magic (Usa)Orlando Magic (Usa)Houston Rockets (Usa)Houston Rockets (Usa)22-2833-3423-3429-34-107-130
01h00BeëindigdPhiladelphia 76ers (Usa)Philadelphia 76ers (Usa)New Orleans Pelicans (Usa)New Orleans Pelicans (Usa)39-2523-3230-2524-27-116-109
01h30BeëindigdAtlanta Hawks (Usa)Atlanta Hawks (Usa)Indiana Pacers (Usa)Indiana Pacers (Usa)22-2926-3435-2317-24-100-110
02h00BeëindigdChicago Bulls (Usa)Chicago Bulls (Usa)Charlotte Hornets (Usa)Charlotte Hornets (Usa)15-2425-2010-1523-24-73-83
02h00BeëindigdMemphis Grizzlies (Usa)Memphis Grizzlies (Usa)Milwaukee Bucks (Usa)Milwaukee Bucks (Usa)29-3533-2933-2619-37-114-127
03h00BeëindigdUtah Jazz (Usa)Utah Jazz (Usa)Golden State Warriors (Usa)Golden State Warriors (Usa)22-2927-2737-2828-22-114-106
03h30BeëindigdMinnesota Timberwolves (Usa)Minnesota Timberwolves (Usa)Los Angeles Clippers (Usa)Los Angeles Clippers (Usa)29-3329-3223-3736-22-117-124
04h00BeëindigdSacramento Kings (Usa)Sacramento Kings (Usa)New York Knicks (Usa)New York Knicks (Usa)32-2022-2526-2721-31-101-103
23h00FinPhoenix Suns (Usa)Phoenix Suns (Usa)San Antonio Spurs (Usa)San Antonio Spurs (Usa)------

Zweden - Basketligan - Regulier Seizoen - December 2019Zweden - Basketligan - Regulier Seizoen - December 2019
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
16h04AanstaandeKöping StarsKöping StarsKFUM NässjöKFUM Nässjö------
17h34AanstaandeNorrköping DolphinsNorrköping DolphinsDjurgården IFDjurgården IF------

Zwitserse - LNA - Regulier Seizoen - Speeldag 11Zwitserse - LNA - Regulier Seizoen - Speeldag 11
StartStaatTijdThuisUitK1K2K3K4ETUitslag
17h30FinBBC NyonBBC NyonPully Lausanne BasketPully Lausanne Basket------
17h30FinFribourg OlympicFribourg OlympicBasket MassagnoBasket Massagno------
17h30FinLions de GenèveLions de GenèveSwiss Central BasketSwiss Central Basket------
17h30FinLugano TigersLugano TigersBC BoncourtBC Boncourt------
17h30FinStarwings Basket Regio BaselStarwings Basket Regio BaselUnion NeuchâtelUnion Neuchâtel------
17h45FinVevey Riviera BasketVevey Riviera BasketBBC Monthey-ChablaisBBC Monthey-Chablais------
© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden