De site voor alle sporten

Menu
Cholet Basket

Basketbal - Cholet Basket

FrankrijkFrankrijk - Cholet- Opgericht 1975

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Cholet Basket - Uitslagen

Pro A - Betclic Elite - 2026/2027

27 September 2026 - 19h00
Speeldag 1
Cholet BasketCholet Basket - ASVEL Lyon-VilleurbanneASVEL Lyon-Villeurbanne
3 Oktober 2026 - 18h00
Speeldag 2
SLUC Nancy BasketSLUC Nancy Basket - Cholet BasketCholet Basket
10 Oktober 2026 - 18h00
Speeldag 3
Cholet BasketCholet Basket - Elan Béarnais Pau-Lacq-OrthezElan Béarnais Pau-Lacq-Orthez
17 Oktober 2026 - 18h30
Speeldag 4
Cholet BasketCholet Basket - Elan Chalon-sur-SaoneElan Chalon-sur-Saone
24 Oktober 2026 - 20h30
Speeldag 5
Nanterre 92 BasketNanterre 92 Basket - Cholet BasketCholet Basket
31 Oktober 2026 - 18h30
Speeldag 6
Strasbourg IG BasketStrasbourg IG Basket - Cholet BasketCholet Basket
7 November 2026 - 20h00
Speeldag 7
Cholet BasketCholet Basket - JDA Dijon BourgogneJDA Dijon Bourgogne
14 November 2026 - 20h00
Speeldag 8
Saint-Quentin Basket-BallSaint-Quentin Basket-Ball - Cholet BasketCholet Basket
21 November 2026 - 20h00
Speeldag 9
Cholet BasketCholet Basket - Boulazac Basket Dordogne ProBoulazac Basket Dordogne Pro
5 December 2026 - 20h00
Speeldag 10
Limoges CSPLimoges CSP - Cholet BasketCholet Basket
12 December 2026 - 20h00
Speeldag 11
Cholet BasketCholet Basket - JL Bourg-en-Bresse BasketJL Bourg-en-Bresse Basket
19 December 2026 - 20h00
Speeldag 12
BCM Gravelines DunkerqueBCM Gravelines Dunkerque - Cholet BasketCholet Basket
22 December 2026 - 20h00
Speeldag 13
Cholet BasketCholet Basket - Paris BasketballParis Basketball
27 December 2026 - 20h00
Speeldag 14
Le Mans Sarthe BasketLe Mans Sarthe Basket - Cholet BasketCholet Basket
9 Januari 2027 - 20h00
Speeldag 15
Cholet BasketCholet Basket - Chorale de Roanne BasketChorale de Roanne Basket
16 Januari 2027 - 20h00
Speeldag 16
Cholet BasketCholet Basket - SLUC Nancy BasketSLUC Nancy Basket
23 Januari 2027 - 20h00
Speeldag 17
JL Bourg-en-Bresse BasketJL Bourg-en-Bresse Basket - Cholet BasketCholet Basket
30 Januari 2027 - 20h00
Speeldag 18
Cholet BasketCholet Basket - BCM Gravelines DunkerqueBCM Gravelines Dunkerque
6 Februari 2027 - 20h00
Speeldag 19
Boulazac Basket Dordogne ProBoulazac Basket Dordogne Pro - Cholet BasketCholet Basket
13 Februari 2027 - 20h00
Speeldag 20
Cholet BasketCholet Basket - Saint-Quentin Basket-BallSaint-Quentin Basket-Ball
6 Maart 2027 - 20h00
Speeldag 21
Chorale de Roanne BasketChorale de Roanne Basket - Cholet BasketCholet Basket
13 Maart 2027 - 20h00
Speeldag 22
Cholet BasketCholet Basket - Nanterre 92 BasketNanterre 92 Basket
20 Maart 2027 - 20h00
Speeldag 23
Elan Chalon-sur-SaoneElan Chalon-sur-Saone - Cholet BasketCholet Basket
27 Maart 2027 - 20h00
Speeldag 24
ASVEL Lyon-VilleurbanneASVEL Lyon-Villeurbanne - Cholet BasketCholet Basket
3 April 2027 - 20h00
Speeldag 25
Cholet BasketCholet Basket - Limoges CSPLimoges CSP
10 April 2027 - 20h00
Speeldag 26
Paris BasketballParis Basketball - Cholet BasketCholet Basket
17 April 2027 - 20h00
Speeldag 27
Cholet BasketCholet Basket - Le Mans Sarthe BasketLe Mans Sarthe Basket
27 April 2027 - 20h00
Speeldag 28
JDA Dijon BourgogneJDA Dijon Bourgogne - Cholet BasketCholet Basket
1 Mei 2027 - 20h00
Speeldag 29
Cholet BasketCholet Basket - Strasbourg IG BasketStrasbourg IG Basket
9 Mei 2027 - 20h00
Speeldag 30
Elan Béarnais Pau-Lacq-OrthezElan Béarnais Pau-Lacq-Orthez - Cholet BasketCholet Basket

Identiteit

Erelijst

© Copyright 2007-2026 - Alle rechten voorbehouden - Contacteer