De site voor alle sporten

Menu
Swans Gmunden

Basketbal - Swans Gmunden

OostenrijkOostenrijk - Gmunden- Opgericht 1966

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Swans Gmunden - Uitslagen

Oostenrijk - ABL - Playoffs - 2018/2019

1 Mei 2019 - 18h00
Kwartfinales
Swans GmundenSwans Gmunden91 - 45Arkadia Traiskirchen LionsArkadia Traiskirchen Lions
4 Mei 2019 - 20h15
Kwartfinales
Swans GmundenSwans Gmunden73 - 68Arkadia Traiskirchen LionsArkadia Traiskirchen Lions
7 Mei 2019 - 19h00
Kwartfinales
Arkadia Traiskirchen LionsArkadia Traiskirchen Lions74 - 72Swans GmundenSwans Gmunden
9 Mei 2019 - 19h00
Kwartfinales
Arkadia Traiskirchen LionsArkadia Traiskirchen Lions76 - 72Swans GmundenSwans Gmunden
12 Mei 2019 - 20h15
Kwartfinales
Swans GmundenSwans Gmunden70 - 61Arkadia Traiskirchen LionsArkadia Traiskirchen Lions
15 Mei 2019 - 19h00
Halve Finale
Oberwart GunnersOberwart Gunners92 - 94 verlengingenSwans GmundenSwans Gmunden
18 Mei 2019 - 19h00
Halve Finale
Oberwart GunnersOberwart Gunners58 - 71Swans GmundenSwans Gmunden
21 Mei 2019 - 19h00
Halve Finale
Swans GmundenSwans Gmunden70 - 81Oberwart GunnersOberwart Gunners
24 Mei 2019 - 19h00
Halve Finale
Swans GmundenSwans Gmunden92 - 76Oberwart GunnersOberwart Gunners
29 Mei 2019 - 19h00
Finale
Kapfenberg BullsKapfenberg Bulls91 - 73Swans GmundenSwans Gmunden
1 Juni 2019 - 18h00
Finale
Kapfenberg BullsKapfenberg Bulls69 - 61Swans GmundenSwans Gmunden
5 Juni 2019 - 19h00
Finale
Swans GmundenSwans Gmunden65 - 71Kapfenberg BullsKapfenberg Bulls

Oostenrijk - ABL - Regulier Seizoen - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
3de4836241230112725+286
Klassement thuisPunGWWVDVDTDS
3de281815415631320+243
Klassement uitPunGWWVDVDTDS
3de20189814481405+43
4 Oktober 2018 - 19h00
Speeldag 1
BC Vienna (8)BC Vienna78 - 86Swans GmundenSwans Gmunden (3)
7 Oktober 2018 - 17h00
Speeldag 2
Swans Gmunden (1)Swans Gmunden105 - 59BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld PanthersBSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld Panthers (10)
13 Oktober 2018 - 19h00
Speeldag 3
Kapfenberg Bulls (4)Kapfenberg Bulls70 - 79Swans GmundenSwans Gmunden (1)
20 Oktober 2018 - 20h05
Speeldag 4
Swans Gmunden (1)Swans Gmunden89 - 71Graz UBSCGraz UBSC (9)
28 Oktober 2018 - 17h00
Speeldag 5
Arkadia Traiskirchen Lions (1)Arkadia Traiskirchen Lions83 - 79 verlengingenSwans GmundenSwans Gmunden (2)
3 November 2018 - 20h05
Speeldag 6
Swans Gmunden (2)Swans Gmunden89 - 74XD KlosterneuburgXD Klosterneuburg (9)
10 November 2018 - 17h00
Speeldag 7
Vienna Timberwolves (9)Vienna Timberwolves63 - 70Swans GmundenSwans Gmunden (1)
18 November 2018 - 17h00
Speeldag 8
Swans Gmunden (1)Swans Gmunden109 - 67Oberwart GunnersOberwart Gunners (4)
25 November 2018 - 17h00
Speeldag 9
Swans Gmunden (1)Swans Gmunden96 - 82WBC Raiffeisen WelsWBC Raiffeisen Wels (9)
9 December 2018 - 17h00
Speeldag 10
Swans Gmunden (1)Swans Gmunden67 - 69BC ViennaBC Vienna (7)
15 December 2018 - 19h00
Speeldag 11
BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld Panthers (10)BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld Panthers74 - 87Swans GmundenSwans Gmunden (1)
22 December 2018 - 19h00
Speeldag 12
Swans Gmunden (1)Swans Gmunden85 - 87Kapfenberg BullsKapfenberg Bulls (2)
26 December 2018 - 18h00
Speeldag 13
Swans Gmunden (1)Swans Gmunden81 - 74Graz UBSCGraz UBSC (8)
29 December 2018 - 19h00
Speeldag 14
Swans Gmunden (1)Swans Gmunden75 - 64Arkadia Traiskirchen LionsArkadia Traiskirchen Lions (5)
3 Januari 2019 - 19h00
Speeldag 15
XD Klosterneuburg (4)XD Klosterneuburg77 - 80 verlengingenSwans GmundenSwans Gmunden (1)
6 Januari 2019 - 17h00
Speeldag 16
Swans Gmunden (1)Swans Gmunden92 - 80Vienna TimberwolvesVienna Timberwolves (7)
13 Januari 2019 - 17h00
Speeldag 17
Oberwart Gunners (2)Oberwart Gunners83 - 78Swans GmundenSwans Gmunden (1)
17 Januari 2019 - 19h00
Speeldag 18
WBC Raiffeisen Wels (7)WBC Raiffeisen Wels83 - 75Swans GmundenSwans Gmunden (1)
20 Januari 2019 - 19h00
Speeldag 19
BC Vienna (6)BC Vienna79 - 85Swans GmundenSwans Gmunden (1)
24 Januari 2019 - 19h00
Speeldag 20
Swans Gmunden (1)Swans Gmunden85 - 67BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld PanthersBSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld Panthers (10)
31 Januari 2019 - 19h00
Speeldag 21
Kapfenberg Bulls (2)Kapfenberg Bulls79 - 66Swans GmundenSwans Gmunden (1)
3 Februari 2019 - 19h30
Speeldag 22
Graz UBSC (9)Graz UBSC79 - 92Swans GmundenSwans Gmunden (1)
10 Februari 2019 - 17h00
Speeldag 23
Arkadia Traiskirchen Lions (6)Arkadia Traiskirchen Lions80 - 87Swans GmundenSwans Gmunden (1)
16 Februari 2019 - 19h00
Speeldag 24
Swans Gmunden (1)Swans Gmunden91 - 86XD KlosterneuburgXD Klosterneuburg (4)
2 Maart 2019 - 17h00
Speeldag 25
Vienna Timberwolves (8)Vienna Timberwolves74 - 68Swans GmundenSwans Gmunden (1)
7 Maart 2019 - 19h00
Speeldag 26
Swans Gmunden (2)Swans Gmunden76 - 81Oberwart GunnersOberwart Gunners (1)
9 Maart 2019 - 19h00
Speeldag 27
Swans Gmunden (2)Swans Gmunden99 - 69WBC Raiffeisen WelsWBC Raiffeisen Wels (6)
14 Maart 2019 - 19h00
Speeldag 28
Swans Gmunden (1)Swans Gmunden88 - 81BC ViennaBC Vienna (7)
16 Maart 2019 - 19h00
Speeldag 29
BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld Panthers (10)BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld Panthers78 - 83Swans GmundenSwans Gmunden (2)
30 Maart 2019 - 20h05
Speeldag 30
Swans Gmunden (3)Swans Gmunden68 - 81Kapfenberg BullsKapfenberg Bulls (1)
4 April 2019 - 19h00
Speeldag 31
Graz UBSC (9)Graz UBSC83 - 102Swans GmundenSwans Gmunden (2)
7 April 2019 - 17h00
Speeldag 32
Swans Gmunden (3)Swans Gmunden87 - 67Arkadia Traiskirchen LionsArkadia Traiskirchen Lions (7)
14 April 2019 - 18h00
Speeldag 33
XD Klosterneuburg (4)XD Klosterneuburg73 - 72Swans GmundenSwans Gmunden (3)
18 April 2019 - 19h00
Speeldag 34
Swans Gmunden (3)Swans Gmunden81 - 61Vienna TimberwolvesVienna Timberwolves (8)
21 April 2019 - 17h00
Speeldag 35
Oberwart Gunners (2)Oberwart Gunners84 - 79 verlengingenSwans GmundenSwans Gmunden (3)
27 April 2019 - 20h05
Speeldag 36
WBC Raiffeisen Wels (5)WBC Raiffeisen Wels85 - 80Swans GmundenSwans Gmunden (3)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden