De site voor alle sporten

Menu
Oberwart Gunners

Basketbal - Oberwart Gunners

OostenrijkOostenrijk - Oberwart- Opgericht 1957

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Oberwart Gunners - Uitslagen

Oostenrijk - ABL - Playoffs - 2018/2019

1 Mei 2019 - 18h00
Kwartfinales
Oberwart GunnersOberwart Gunners97 - 64BC ViennaBC Vienna
4 Mei 2019 - 19h00
Kwartfinales
Oberwart GunnersOberwart Gunners84 - 68BC ViennaBC Vienna
7 Mei 2019 - 19h00
Kwartfinales
BC ViennaBC Vienna88 - 86 verlengingenOberwart GunnersOberwart Gunners
9 Mei 2019 - 19h00
Kwartfinales
BC ViennaBC Vienna78 - 82Oberwart GunnersOberwart Gunners
15 Mei 2019 - 19h00
Halve Finale
Oberwart GunnersOberwart Gunners92 - 94 verlengingenSwans GmundenSwans Gmunden
18 Mei 2019 - 19h00
Halve Finale
Oberwart GunnersOberwart Gunners58 - 71Swans GmundenSwans Gmunden
21 Mei 2019 - 19h00
Halve Finale
Swans GmundenSwans Gmunden70 - 81Oberwart GunnersOberwart Gunners
24 Mei 2019 - 19h00
Halve Finale
Swans GmundenSwans Gmunden92 - 76Oberwart GunnersOberwart Gunners

Oostenrijk - ABL - Regulier Seizoen - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
2de543627928912662+229
Klassement thuisPunGWWVDVDTDS
1ste321816214941271+223
Klassement uitPunGWWVDVDTDS
2de221811713971391+6
4 Oktober 2018 - 19h30
Speeldag 1
Oberwart Gunners (1)Oberwart Gunners89 - 64WBC Raiffeisen WelsWBC Raiffeisen Wels (10)
7 Oktober 2018 - 17h00
Speeldag 2
Arkadia Traiskirchen Lions (3)Arkadia Traiskirchen Lions80 - 67Oberwart GunnersOberwart Gunners (4)
13 Oktober 2018 - 19h00
Speeldag 3
Oberwart Gunners (5)Oberwart Gunners86 - 81BC ViennaBC Vienna (9)
21 Oktober 2018 - 18h00
Speeldag 4
XD Klosterneuburg (6)XD Klosterneuburg75 - 56Oberwart GunnersOberwart Gunners (5)
27 Oktober 2018 - 19h30
Speeldag 5
Oberwart Gunners (3)Oberwart Gunners86 - 44BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld PanthersBSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld Panthers (10)
3 November 2018 - 16h00
Speeldag 6
Vienna Timberwolves (6)Vienna Timberwolves65 - 86Oberwart GunnersOberwart Gunners (3)
10 November 2018 - 20h05
Speeldag 7
Oberwart Gunners (3)Oberwart Gunners69 - 83Kapfenberg BullsKapfenberg Bulls (4)
18 November 2018 - 17h00
Speeldag 8
Swans Gmunden (1)Swans Gmunden109 - 67Oberwart GunnersOberwart Gunners (4)
21 November 2018 - 19h30
Speeldag 14
BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld Panthers (10)BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld Panthers82 - 99Oberwart GunnersOberwart Gunners (2)
24 November 2018 - 19h00
Speeldag 9
Oberwart Gunners (5)Oberwart Gunners86 - 78Graz UBSCGraz UBSC (8)
8 December 2018 - 20h05
Speeldag 10
WBC Raiffeisen Wels (9)WBC Raiffeisen Wels65 - 67Oberwart GunnersOberwart Gunners (5)
15 December 2018 - 20h05
Speeldag 11
Oberwart Gunners (5)Oberwart Gunners78 - 65Arkadia Traiskirchen LionsArkadia Traiskirchen Lions (2)
23 December 2018 - 18h00
Speeldag 12
BC Vienna (7)BC Vienna83 - 86Oberwart GunnersOberwart Gunners (5)
26 December 2018 - 18h00
Speeldag 13
Oberwart Gunners (4)Oberwart Gunners75 - 61XD KlosterneuburgXD Klosterneuburg (5)
3 Januari 2019 - 19h30
Speeldag 15
Oberwart Gunners (2)Oberwart Gunners86 - 75Vienna TimberwolvesVienna Timberwolves (7)
5 Januari 2019 - 19h00
Speeldag 16
Kapfenberg Bulls (2)Kapfenberg Bulls80 - 71Oberwart GunnersOberwart Gunners (3)
13 Januari 2019 - 17h00
Speeldag 17
Oberwart Gunners (2)Oberwart Gunners83 - 78Swans GmundenSwans Gmunden (1)
17 Januari 2019 - 19h00
Speeldag 18
Graz UBSC (9)Graz UBSC67 - 81Oberwart GunnersOberwart Gunners (2)
20 Januari 2019 - 17h00
Speeldag 19
Oberwart Gunners (2)Oberwart Gunners78 - 60WBC Raiffeisen WelsWBC Raiffeisen Wels (8)
24 Januari 2019 - 19h00
Speeldag 20
Arkadia Traiskirchen Lions (5)Arkadia Traiskirchen Lions72 - 73Oberwart GunnersOberwart Gunners (2)
31 Januari 2019 - 19h30
Speeldag 21
Oberwart Gunners (3)Oberwart Gunners84 - 89 verlengingenBC ViennaBC Vienna (6)
3 Februari 2019 - 19h00
Speeldag 22
XD Klosterneuburg (4)XD Klosterneuburg64 - 62Oberwart GunnersOberwart Gunners (3)
10 Februari 2019 - 17h00
Speeldag 23
Oberwart Gunners (3)Oberwart Gunners103 - 66BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld PanthersBSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld Panthers (10)
16 Februari 2019 - 17h00
Speeldag 24
Vienna Timberwolves (8)Vienna Timberwolves75 - 77Oberwart GunnersOberwart Gunners (3)
2 Maart 2019 - 20h05
Speeldag 25
Oberwart Gunners (2)Oberwart Gunners75 - 66Kapfenberg BullsKapfenberg Bulls (3)
7 Maart 2019 - 19h00
Speeldag 26
Swans Gmunden (2)Swans Gmunden76 - 81Oberwart GunnersOberwart Gunners (1)
10 Maart 2019 - 17h00
Speeldag 27
Oberwart Gunners (1)Oberwart Gunners69 - 60Graz UBSCGraz UBSC (9)
14 Maart 2019 - 19h00
Speeldag 28
WBC Raiffeisen Wels (5)WBC Raiffeisen Wels69 - 68Oberwart GunnersOberwart Gunners (3)
16 Maart 2019 - 19h00
Speeldag 29
Oberwart Gunners (3)Oberwart Gunners78 - 64Arkadia Traiskirchen LionsArkadia Traiskirchen Lions (6)
30 Maart 2019 - 18h00
Speeldag 30
BC Vienna (6)BC Vienna77 - 76Oberwart GunnersOberwart Gunners (2)
4 April 2019 - 19h00
Speeldag 31
Oberwart Gunners (3)Oberwart Gunners88 - 80XD KlosterneuburgXD Klosterneuburg (4)
6 April 2019 - 19h00
Speeldag 32
BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld Panthers (10)BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld Panthers82 - 96Oberwart GunnersOberwart Gunners (2)
13 April 2019 - 19h00
Speeldag 33
Oberwart Gunners (2)Oberwart Gunners97 - 78Vienna TimberwolvesVienna Timberwolves (8)
18 April 2019 - 19h00
Speeldag 34
Kapfenberg Bulls (1)Kapfenberg Bulls73 - 77Oberwart GunnersOberwart Gunners (2)
21 April 2019 - 17h00
Speeldag 35
Oberwart Gunners (2)Oberwart Gunners84 - 79 verlengingenSwans GmundenSwans Gmunden (3)
27 April 2019 - 18h00
Speeldag 36
Graz UBSC (9)Graz UBSC97 - 107Oberwart GunnersOberwart Gunners (2)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden