De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Japan - 18 Mei 1988
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 5 Nederlagen
Seoul van 24 April tot 30 April 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Dominik Palan | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Omar Jasika | 1-6 6-2 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Seong-Chan Hong | 6-3 6-2 | |
Gwangju van 1 Mei tot 7 Mei 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Edan Leshem | 6-1 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Peter Gojowczyk | 6-4 6-4 | |
Busan van 8 Mei tot 14 Mei 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Sasi Kumar Mukund | 5-7 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Yuki Mochizuki | 6-4 4-6 6-2 | |
Cary van 7 Augustus tot 13 Augustus 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Sambee Fons Van | 7-6 1-6 6-3 | |
Winnipeg van 14 Augustus tot 19 Augustus 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Keegan Rice | 6-4 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Kiranpal Pannu | 7-5 4-6 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
Séoul van 26 September tot 2 Oktober 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Nicolás Jarry | 6-2 6-1 | |
Tokio van 1 Oktober tot 9 Oktober 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Rio Noguchi | 6-0 6-2 | |
Yokohama van 31 Oktober tot 6 November 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Nam Hoang Ly | 4-6 6-4 6-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Yosuke Watanuki | 5-7 6-0 2-1 ab. | |
Kobe van 14 November tot 20 November 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Zdenek Kolar | 6-3 2-0 ab. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 10 Overwinningen / 22 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 6 Nederlagen
Auckland ASB Classic van 11 Januari tot 19 Januari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Shuichi Sekiguchi | 6-3 4-6 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Michael Mmoh | 6-2 6-2 | |
Australian Open Heren van 14 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Prajnesh Gunneswaran | 6-4 6-2 7-5 | |
Tweede ronde | verslagen door | Novak Djokovic | 6-1 6-4 6-2 | |
Launceston van 3 Februari tot 9 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Matias Franco Descotte | 7-6 6-4 | |
Calgary van 24 Februari tot 1 Maart 2020 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Yusuke Takahashi | 6-3 6-3 | |
Roland Garros Heren van 21 September tot 11 Oktober 2020 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Nikola Milojevic | 4-6 6-0 6-1 | |
Split van 28 September tot 4 Oktober 2020 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Viktor Troicki | 6-2 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 38 Overwinningen / 30 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Yokohama)
Samenvatting : 14 Overwinningen / 14 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Taipei)
Samenvatting : 20 Overwinningen / 14 Nederlagen
Australian Open Heren van 11 Januari tot 29 Januari 2017 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Daniel Masur | 6-4 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Ernesto Escobedo | 6-1 6-3 | |
Dallas van 30 Januari tot 4 Februari 2017 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Alejandro Gomez | 6-4 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Mikhail Kukushkin | 4-6 7-6 7-6 | |
Kwartfinales | verslaat | Elias Ymer | 6-4 6-4 | |
Halve Finale | verslagen door | Ryan Harrison | 6-3 6-0 | |
San Francisco van 6 Februari tot 12 Februari 2017 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Darian King | 7-6 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Peter Polansky | 7-5 3-6 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Ze Zhang | 6-2 6-3 | |
Memphis van 13 Februari tot 19 Februari 2017 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | James McGee | 4-6 7-6 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Darian King | 6-1 3-0 ab. | |
Kyoto van 20 Februari tot 26 Februari 2017 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Shuichi Sekiguchi | 6-2 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Evgeny Karlovskiy | 3-6 7-5 3-0 ab. | |
Yokohama van 27 Februari tot 5 Maart 2017 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Joris De Loore | 7-6 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Go Soeda | 6-4 6-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Kaito Uesugi | 6-7 6-2 7-6 | |
Halve Finale | verslagen door | Soon Woo Kwon | 6-4 6-4 | |
Taipei van 17 April tot 23 April 2017 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Yasutaka Uchiyama | 6-4 3-0 ab. | |
Achtste finales | verslaat | Lukas Lacko | 6-4 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Konstantin Kravchuk | 6-4 7-6 | |
Halve Finale | verslaat | Akira Santillan | 6-4 2-6 7-5 | |
Finale | verslagen door | Yen-Hsun Lu | 6-1 7-6 | |
Gimcheon van 1 Mei tot 7 Mei 2017 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Duck Hee Lee | 4-6 6-3 6-4 | |
Roland Garros Heren van 22 Mei tot 11 Juni 2017 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Paul-Henri Mathieu | 6-7 6-2 6-2 | |
Rosmalen - Ricoh Open van 10 Juni tot 18 Juni 2017 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Soon Woo Kwon | 7-6 5-7 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Julien Benneteau | 6-4 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Andreas Seppi | 6-3 3-6 6-3 | |
Wimbledon Heren van 26 Juni tot 16 Juli 2017 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Matija Pecotic | 6-2 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Alex De Minaur | 6-2 6-4 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Sergiy Stakhovsky | 6-3 6-7 6-7 6-4 8-6 | |
Los Cabos van 31 Juli tot 8 Augustus 2017 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Bjorn Fratangelo | 6-4 6-4 | |
US Open Heren van 22 Augustus tot 11 September 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Kenny De Schepper | 2-6 6-3 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Vincent Millot | 6-0 6-4 | |
Tokio van 2 Oktober tot 8 Oktober 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Stefanos Tsitsipas | 4-6 7-6 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 15 Overwinningen / 13 Nederlagen
Bangkok van 4 Januari tot 10 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Marco Chiudinelli | 6-2 6-3 | |
Australian Open Heren van 13 Januari tot 31 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Marton Fucsovics | 6-1 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Tennys Sandgren | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Adrián Menéndez-Maceiras | 6-4 1-6 6-4 | |
Eerste ronde | verslagen door | Radek Stepánek | 6-4 6-3 6-7 6-2 | |
Dallas van 1 Februari tot 6 Februari 2016 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Denys Molchanov | 6-2 6-7 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Henri Laaksonen | 6-2 7-6 | |
Kwartfinales | verslaat | Frances Tiafoe | 3-6 7-5 6-4 | |
Halve Finale | verslagen door | Daniel Evans | 6-2 4-6 6-1 | |
Delray Beach van 15 Februari tot 21 Februari 2016 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Dennis Novikov | 6-2 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Adrian Mannarino | 7-6 6-7 6-3 | |
Kyoto van 22 Februari tot 28 Februari 2016 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ze Zhang | 6-4 1-6 6-2 | |
Miami van 21 Maart tot 3 April 2016 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Casper Ruud | 6-4 6-7(6) 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Noah Rubin | 6-4 6-4 | |
Eerste ronde | verslaat | Nicolas Mahut | 7-6 6-2 | |
Tweede ronde | verslagen door | Gaël Monfils | 6-3 6-2 | |
Léon van 29 Maart tot 3 April 2016 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Alejandro González | 6-4 7-5 | |
Le Gosier van 4 April tot 10 April 2016 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Julien Dubail | 6-2 6-7 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Andre Ghem | 7-6 6-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Taylor Fritz | 6-7 6-4 6-4 | |
Taipei van 25 April tot 1 Mei 2016 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Cheng-Yu Yu | 6-4 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Marco Chiudinelli | 6-2 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Konstantin Kravchuk | 3-6 6-1 6-2 | |
Roland Garros Heren van 17 Mei tot 5 Juni 2016 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Peter Gojowczyk | 6-4 6-3 | |
Rosmalen - Ricoh Open van 6 Juni tot 12 Juni 2016 (Gras) | ||||
1/16de finales | verslaat | Ivan Dodig | 6-3 1-6 6-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Sam Querrey | 6-3 6-4 | |
Shenzhen van 26 September tot 2 Oktober 2016 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Andrew Whittington | 3-6 7-6 2-0 ab. | |
Tokio van 3 Oktober tot 9 Oktober 2016 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Donald Young | 6-3 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 16 Overwinningen / 16 Nederlagen
Overwinning : 0
Finales : 3 (Kyoto, Gimcheon, Istanbul)
Samenvatting : 22 Overwinningen / 13 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 12 Nederlagen
Overwinning : 1 (Kyoto)
Finale : 0
Samenvatting : 21 Overwinningen / 18 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 7 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 6 Nederlagen
Burnie van 1 Februari tot 7 Februari 2010 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Joshua Crowe | 6-1 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Yuichi Sugita | 7-5 6-3 | |
Kyoto van 8 Maart tot 14 Maart 2010 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Valery Rudnev | 6-7 7-6 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Hiroki Moriya | 6-1 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Rameez Junaid | 5-7 6-2 6-4 | |
Tallahassee van 19 April tot 25 April 2010 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Luka Gregorc | 6-3 3-6 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Kei Nishikori | 4-6 6-4 6-3 | |
Bangkok van 13 September tot 19 September 2010 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Ryler DeHeart | 6-2 7-5 | |
Achtste finales | verslaat | Yuichi Sugita | 6-4 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Konstantin Kravchuk | 6-3 2-6 6-3 | |
Bangkok II van 20 September tot 26 September 2010 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Alexander Kudryavtsev | 6-3 6-3 | |
Tokio van 4 Oktober tot 10 Oktober 2010 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Andy Roddick | 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 5 Nederlagen
Burnie van 2 Februari tot 8 Februari 2009 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Kyu-Tae Im | 6-3 6-4 | |
Kyoto van 9 Maart tot 22 Maart 2009 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Hyung-Taik Lee | 6-3 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Tasuku Iwami | 7-6 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Toshihide Matsui | 6-4 7-5 | |
Halve Finale | verslagen door | Sergei Bubka | 6-3 7-6 | |
AEGON International - Eastbourne van 15 Juni tot 21 Juni 2009 (Gras) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Joshua Goodall | 6-4 6-1 | |
Tokio van 5 Oktober tot 11 Oktober 2009 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Lleyton Hewitt | 6-1 7-5 | |
Yokohama van 16 November tot 22 November 2009 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Simon Stadler | 6-4 3-6 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Uladzimir Ignatik | 4-6 6-4 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Kyoto van 3 Maart tot 9 Maart 2008 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Dieter Kindlmann | 6-1 6-4 | |
Tokio van 29 September tot 5 Oktober 2008 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Bobby Reynolds | 6-3 6-1 | |
Yokohama van 17 November tot 23 November 2008 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Sébastien De Chaunac | 6-2 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Kyoto van 5 Maart tot 18 Maart 2007 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Satoshi Iwabuchi | 7-6 6-3 | |
Yokohama van 19 November tot 25 November 2007 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Franko Skugor | 6-3 6-3 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
World Group - Play-Offs van 13 September tot 15 September 2013 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
World Group - Play-Offs | T. Ito - Y. Sugita | verslagen door | J. Cabal - R. Farah Maksoud | 6-1 6-2 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Davis Cup - Eerste Ronde van 10 Februari tot 12 Februari 2012 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
Davis Cup - Eerste Ronde | T. Ito - Y. Sugita | verslagen door | I. Karlovic - I. Dodig | 6-4 6-4 3-6 6-4 |