De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Turkije - 27 Januari 1999
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 14 Overwinningen / 14 Nederlagen
Oeiras van 2 Januari tot 8 Januari 2023 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | August Holmgren | 6-4 6-4 | |
Oeiras 2 van 9 Januari tot 15 Januari 2023 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Vitaliy Sachko | 7-5 6-3 | |
Ottignies - Louvain-la-Neuve van 23 Januari tot 29 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Louis Wessels | 4-6 6-4 4-2 ab. | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Gauthier Onclin | 6-1 7-6 | |
Vilnius van 6 Februari tot 12 Februari 2023 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Julius Tverijonas | 6-3 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Vitaliy Sachko | 6-2 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Mats Rosenkranz | 7-5 6-7 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Evan Furness | 3-6 7-5 6-0 | |
Antalya van 6 Maart tot 12 Maart 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Mate Valkusz | 6-3 6-2 | |
Székesfehérvár van 13 Maart tot 19 Maart 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Mirza Basic | 6-2 7-6 | |
Barletta van 3 April tot 9 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Antonio Verno | 6-0 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Stefano Travaglia | 6-4 6-4 | |
Roseto degli Abruzzi van 17 April tot 23 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Filip Bergevi | 6-2 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Stefano Napolitano | 6-3 2-6 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Santiago Fa Rodríguez Taverna | 6-4 6-0 | |
Roma van 24 April tot 30 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Alexander Weis | 6-2 5-7 7-5 | |
Tampere van 17 Juli tot 23 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Peetu Pohjola | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Vladyslav Orlov | 7-6 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Kimmer Coppejans | 3-6 7-5 6-2 | |
Zug van 24 Juli tot 30 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Henri Laaksonen | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Damien Wenger | 2-6 6-3 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Otto Virtanen | 7-6 6-4 | |
Meerbusch van 7 Augustus tot 13 Augustus 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Marcelo Zormann | 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | John Sperle | 7-6 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Rudolf Molleker | 6-4 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Camilo Ugo Carabelli | 6-1 6-4 | |
Shanghai van 2 Oktober tot 15 Oktober 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Seongchan Hong | 7-5 6-3 | |
Sofia van 5 November tot 12 November 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Francesco Passaro | 5-7 6-3 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 19 Overwinningen / 20 Nederlagen
Zadar van 21 Maart tot 27 Maart 2022 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Admir Kalender | 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Cezar Cretu | 7-5 6-3 | |
Oeiras van 28 Maart tot 3 April 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ryan Nijboer | 6-0 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Guy Den Ouden | 6-4 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Nino Serdarusic | 6-1 6-3 | |
Oeiras 2 van 4 April tot 10 April 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Luis Faria | 7-6 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Johannes Haerteis | 6-3 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Jozef Kovalík | 6-2 6-3 | |
Praag van 18 April tot 24 April 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Sanjar Fayziev | 6-4 6-3 | |
Roma van 25 April tot 1 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | John Echeverria | 6-2 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Ernests Gulbis | 6-3 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Cedrik-Marcel Stebe | 6-4 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Leandro Riedi | 2-6 6-3 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Gian Marco Moroni | 6-4 6-3 | |
Shymkent van 9 Mei tot 15 Mei 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Robin Haase | 5-7 6-4 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Illya Marchenko | 5-7 6-1 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Evgeny Karlovskiy | 6-3 4-6 6-3 | |
Halve Finale | verslagen door | Sebastian Fanselow | 7-6 6-4 | |
Shymkent II van 16 Mei tot 22 Mei 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Nicholas David Ionel | 6-2 0-6 6-4 | |
Little Rock van 30 Mei tot 5 Juni 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Christopher Eubanks | 6-3 6-4 | |
Orlando van 6 Juni tot 12 Juni 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Brandon Holt | 6-2 6-3 | |
Blois van 13 Juni tot 19 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Vincent Stouff | 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Luca Van Assche | 6-3 6-1 | |
Oeiras 3 van 20 Juni tot 26 Juni 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Johan Nikles | 4-6 6-3 6-0 | |
Salzburg van 4 Juli tot 10 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Bogdan Bobrov | 6-1 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Maximilian Neuchrist | 6-4 6-4 | |
San Benedetto del Tronto van 25 Juli tot 31 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Michael Vrbensky | 4-6 6-4 6-3 | |
Grodzisk Mazowiecki van 15 Augustus tot 21 Augustus 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Illya Marchenko | 7-6 6-3 | |
Prague 3 van 22 Augustus tot 28 Augustus 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Lukas Rosol | 4-6 6-4 7-6 | |
Tulln van 5 September tot 11 September 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Jelle Sels | 6-3 4-6 6-0 | |
Hamburg van 17 Oktober tot 23 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Tim Sandkaulen | 2-6 7-5 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | John Sperle | 6-7 6-3 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Robin Haase | 6-2 6-4 | |
Yokohama van 31 Oktober tot 6 November 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Shinji Hazawa | 6-4 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Christopher O'Connell | 6-3 6-4 | |
Matsuyama van 7 November tot 13 November 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Renta Tokuda | 4-6 6-3 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Naoki Nakagawa | 4-6 6-2 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Damir Dzumhur | 3-6 6-3 6-2 | |
Kobe van 14 November tot 20 November 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Yuki Mochizuki | 3-6 7-5 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 11 Overwinningen / 19 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Koblenz van 17 Februari tot 23 Februari 2020 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Benjamin Hassan | 4-6 6-1 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Pavel Kotov | 6-4 6-7 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Yannick Maden | 6-3 6-0 | |
Sibiu van 21 September tot 27 September 2020 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Felipe Meligeni Alves | 6-4 6-3 | |
Istanbul van 19 Oktober tot 25 Oktober 2020 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ilya Ivashka | 6-2 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Shymkent II van 10 Juni tot 16 Juni 2019 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Gleb Sakharov | 2-6 6-2 7-5 | |
Antalya van 22 Juni tot 30 Juni 2019 (Gras) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Peter Gojowczyk | 6-3 6-7 6-2 | |
Pune van 11 November tot 17 November 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | David Pichler | 1-6 7-5 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Saketh Myneni | 3-6 7-5 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Sasi Kumar Mukund | 6-0 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Antalya van 25 Juni tot 1 Juli 2018 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Radu Albot | 6-2 3-6 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Filip Horansky | 6-2 6-1 | |
Istanbul van 10 September tot 16 September 2018 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Cem Ilkel | 6-2 4-6 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Australian Open Junior Heren van 23 Januari tot 29 Januari 2017 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Olukayode Alafia Damina Ayeni | 6-4 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Chase Ferguson | 7-6 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Australian Open Junior Heren van 23 Januari tot 30 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Elliot Benchetrit | 6-2 6-4 | |
Wimbledon Junior Heren van 5 Juli tot 11 Juli 2016 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Ewan Moore | 6-2 6-3 | |
US Open Junior Heren van 4 September tot 11 September 2016 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Brandon Holt | 6-4 6-2 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Australian Open Dubbel Heren Junioren van 23 Januari tot 29 Januari 2017 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | E. Kirkin - C. Moutet | verslagen door | F. Reynolds - D. Vale | 1-6 6-4 10-7 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Australian Open Dubbel Heren Junioren van 24 Januari tot 31 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | E. Kirkin - A. Popyrin | verslagen door | T. Horie - N. Kuhn | 2-6 6-2 10-4 |
US Open Dubbel Heren Junioren van 4 September tot 11 September 2016 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | K. Hossam - E. Kirkin | verslaat | L. Caruana - S. Riffice | 1-6 6-1 10-8 |
Achtste finales | K. Hossam - E. Kirkin | verslagen door | S. Sculley - N. Stachowiak | 3-6 6-4 12-10 |