De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Kontinental Hockey League - KHL - Regulier Seizoen - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Ijshockey - Kontinental Hockey League - KHL - Regulier Seizoen - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland
  • Admiral Vladivostok
  • AK Bars Kazan
  • Amur Khabarovsk
  • Avangard Omsk
  • Avtomobilist Yekaterinburg
  • Barys Nur-Sultan
  • CSKA Moscow
  • Dinamo Riga
  • Dynamo Moscow
  • HC Dinamo Minsk
  • HC Kunlun Red Star
  • HC Sochi
  • HC Vityaz Podolsk
  • Jokerit Helsinki
  • Lokomotiv Yaroslavl
  • Metallurg Magnitogorsk
  • Neftekhimik Nizhnekamsk
  • Salavat Yulaev Ufa
  • Severstal Cherepovets
  • Sibir Novosibirsk
  • SKA Saint-Petersburg
  • Spartak Moscow
  • Torpedo Nizhny Novgorod
  • Traktor Chelyabinsk

Home

Gedetailleerde uitslagen

Regulier Seizoen

RuslandRusland - 1 September 2019 - 27 Februari 2020

Speeldag :

Uitslagen

3 Januari 2020
11h30Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk1 - 2
(0-0, 1-1, 0-1)
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
12h30Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk3 - 2
(1-1, 2-0, 0-1)
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS)
15h00Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk4 - 1
(1-0, 1-0, 2-1)
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS)
15h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow2 - 0
(0-0, 1-0, 1-0)
HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN)
15h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl2 - 0
(0-0, 0-0, 2-0)
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS)
15h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets2 - 3
(1-0, 1-1, 0-2)
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
15h00Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow2 - 3
(2-1, 0-1, 0-1)
HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS)
15h00Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod1 - 6
(1-3, 0-0, 0-3)
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
17h30Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki6 - 0
(0-0, 5-0, 1-0)
SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
4 Januari 2020
15h00HC Sochi (RUS)HC Sochi1 - 7
(0-1, 1-2, 0-4)
CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
16h00Dinamo Riga (LAT)Dinamo Riga1 - 0
(1-0, 0-0, 0-0)
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
5 Januari 2020
13h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg3 - 0
(0-0, 3-0, 0-0)
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
13h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk3 - 1
(0-1, 2-0, 1-0)
Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
15h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl5 - 0
(0-0, 3-0, 2-0)
HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN)
15h00HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk4 - 3
(2-0, 1-2, 1-1)
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS)
15h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets2 - 1
(1-1, 0-0, 1-0)
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS)
15h10HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk1 - 4
(0-2, 0-1, 1-1)
SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
15h30AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan4 - 3 verlengingen
(0-1, 0-2, 3-0, 1-0)
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
15h30Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow0 - 3
(0-1, 0-1, 0-1)
Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
6 Januari 2020
12h30Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa4 - 2
(3-1, 0-1, 1-0)
CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
15h30Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk2 - 3
(1-1, 1-1, 0-1)
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
18h30Dinamo Riga (LAT)Dinamo Riga0 - 7
(0-4, 0-3, 0-0)
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)
7 Januari 2020
12h30Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg3 - 4 verlengingen
(2-2, 0-1, 1-0, 0-1)
Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
14h10HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk1 - 5
(0-0, 1-2, 0-3, 0-1)
HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN)
15h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow4 - 2
(2-0, 0-2, 2-0, 0-1)
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS)
15h00Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow3 - 1
(2-1, 0-0, 1-0, 0-1)
SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
15h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan2 - 0
(0-0, 1-0, 1-0, 0-1)
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
15h00Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod1 - 2
(0-2, 1-0, 0-0, 0-1)
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS)
15h00HC Sochi (RUS)HC Sochi0 - 2
(0-0, 0-1, 0-1, 0-1)
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
8 Januari 2020
12h30Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa1 - 2 verlengingen
(0-0, 1-0, 0-1, 0-1)
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
15h00Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow2 - 3 verlengingen
(2-1, 0-1, 0-0, 0-1)
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)
15h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow1 - 4
(1-0, 0-3, 0-1, 0-1)
CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
15h00Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)Neftekhimik Nizhnekamsk1 - 5
(0-0, 1-3, 0-2, 0-1)
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
18h30Dinamo Riga (LAT)Dinamo Riga2 - 3 verlengingen
(0-0, 2-1, 0-1, 0-0)
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
9 Januari 2020
15h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg5 - 2
(2-0, 0-1, 3-1)
Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS)
15h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk4 - 3
(1-0, 3-0, 0-3)
Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS)
17h30AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan1 - 4
(1-0, 0-2, 0-2)
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
10 Januari 2020
13h30Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk2 - 1
(0-0, 1-1, 1-0)
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
15h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa3 - 4
(0-1, 1-1, 2-2)
Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
17h10HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk3 - 2
(0-0, 2-0, 1-2)
HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS)
17h30Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki4 - 1
(1-0, 2-1, 1-0)
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
17h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow3 - 0
(1-0, 1-0, 1-0)
HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN)
17h30HC Sochi (RUS)HC Sochi2 - 1 verlengingen
(0-0, 0-0, 1-1, 0-0)
Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
11 Januari 2020
11h30Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan0 - 3
(0-1, 0-0, 0-2)
Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
14h00Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki2 - 5
(1-1, 1-3, 0-1)
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
15h00Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)Neftekhimik Nizhnekamsk4 - 2
(0-0, 3-2, 1-0)
Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
12 Januari 2020
08h00Admiral Vladivostok (RUS)Admiral Vladivostok5 - 1
(2-0, 2-1, 1-0)
AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
12h00Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan4 - 3 verlengingen
(2-0, 1-2, 0-1, 1-0)
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
12h30Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa5 - 0
(1-0, 2-0, 2-0)
Dinamo RigaDinamo Riga (LAT)
13h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk2 - 3 verlengingen
(1-1, 1-0, 0-1, 0-0)
HC SochiHC Sochi (RUS)
15h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow2 - 3 verlengingen
(2-0, 0-2, 0-0, 0-0)
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS)
15h00Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)Neftekhimik Nizhnekamsk2 - 3
(0-1, 1-1, 1-1)
HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS)
15h00SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg2 - 1 verlengingen
(0-1, 0-0, 1-0, 1-0)
Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
15h10HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk1 - 5
(0-2, 0-2, 1-1)
Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
13 Januari 2020
10h00Amur Khabarovsk (RUS)Amur Khabarovsk1 - 2 verlengingen
(0-0, 1-0, 0-1, 0-0)
Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
12h30HC Kunlun Red Star (CHN)HC Kunlun Red Star3 - 4
(2-0, 1-2, 0-2)
Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
14 Januari 2020
10h00Amur Khabarovsk (RUS)Amur Khabarovsk2 - 3 verlengingen
(1-1, 0-0, 1-1, 0-0)
AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
12h30HC Kunlun Red Star (CHN)HC Kunlun Red Star4 - 5 verlengingen
(1-1, 0-1, 3-2, 0-0)
Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
14h30Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan5 - 3
(2-1, 1-1, 2-1)
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
15h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk2 - 1
(0-0, 2-1, 0-0)
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
17h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets3 - 1
(0-0, 1-0, 2-1)
Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS)
17h00Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod2 - 1 verlengingen
(1-0, 0-1, 0-0, 1-0)
HC SochiHC Sochi (RUS)
17h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow5 - 1
(1-0, 1-0, 3-1)
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
17h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg3 - 0
(0-0, 1-0, 2-0)
Dinamo RigaDinamo Riga (LAT)
17h30HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk2 - 3
(0-1, 1-0, 1-2)
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)
15 Januari 2020
10h30Admiral Vladivostok (RUS)Admiral Vladivostok2 - 5
(1-0, 1-3, 0-2)
Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
16 Januari 2020
10h00Amur Khabarovsk (RUS)Amur Khabarovsk1 - 2 verlengingen
(0-1, 1-0, 0-0, 0-0)
Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
10h30Admiral Vladivostok (RUS)Admiral Vladivostok1 - 3
(0-2, 1-0, 0-1)
Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
12h30HC Kunlun Red Star (CHN)HC Kunlun Red Star3 - 1
(0-1, 2-0, 1-0)
AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
14h30Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan4 - 3
(0-0, 2-1, 2-2)
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
15h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg4 - 2
(0-0, 2-0, 2-2)
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
17h00Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod6 - 4
(2-1, 2-2, 2-1)
Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
17h00Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)Neftekhimik Nizhnekamsk3 - 4 verlengingen
(1-0, 2-0, 0-3, 0-0)
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
17h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets1 - 2 verlengingen
(0-0, 0-1, 1-0, 0-1)
Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
17h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow6 - 1
(1-0, 0-0, 5-1)
HC SochiHC Sochi (RUS)
17h30HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk5 - 1
(2-0, 2-0, 1-1)
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
17h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg4 - 1
(0-0, 3-0, 1-1)
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)
21 Januari 2020
17h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow - SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
17h00HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk - Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
17h00Dinamo Riga (LAT)Dinamo Riga - HC SochiHC Sochi (RUS)
17h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow - AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
17h00Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki - Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
17h00HC Kunlun Red Star (CHN)HC Kunlun Red Star - Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS)
17h00Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)Neftekhimik Nizhnekamsk - Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS)
17h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa - Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS)
17h00Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk - Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
17h00Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod - Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
17h00HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk - Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
22 Januari 2020
17h00HC Kunlun Red Star (CHN)HC Kunlun Red Star - Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS)
23 Januari 2020
17h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan - Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
17h00Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk - HC SochiHC Sochi (RUS)
17h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
17h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow - HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS)
17h00Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki - Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS)
17h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl - CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
17h00SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg - Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
17h00Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow - Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
24 Januari 2020
17h00Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)Neftekhimik Nizhnekamsk - Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
17h00Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
25 Januari 2020
17h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg - AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
17h00HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk - Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
17h00Dinamo Riga (LAT)Dinamo Riga - Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS)
17h00Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki - HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN)
17h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa - Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
17h00Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow - Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
17h00HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk - Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
26 Januari 2020
17h00Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk - Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
17h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow - Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
17h00Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki - Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
17h00SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg - Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
27 Januari 2020
17h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
17h00HC Sochi (RUS)HC Sochi - Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
17h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets - HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS)
17h00Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow - HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN)
17h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk - AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
28 Januari 2020
17h00Amur Khabarovsk (RUS)Amur Khabarovsk - Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
17h00Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk - Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
17h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow - Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
17h00Dinamo Riga (LAT)Dinamo Riga - Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
17h00SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg - HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
29 Januari 2020
17h00Admiral Vladivostok (RUS)Admiral Vladivostok - CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
17h00Amur Khabarovsk (RUS)Amur Khabarovsk - Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
17h00HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk - AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
30 Januari 2020
17h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg - HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
17h00Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan - Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
17h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow - Dinamo RigaDinamo Riga (LAT)
17h00HC Sochi (RUS)HC Sochi - Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
17h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl - Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
17h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk - Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)
17h00SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg - Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
17h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk - HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN)
31 Januari 2020
17h00Admiral Vladivostok (RUS)Admiral Vladivostok - Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
17h00Amur Khabarovsk (RUS)Amur Khabarovsk - CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)

Stand

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1CSKA Moscow (RUS)744930510415381+72
2SKA Saint-Petersburg (RUS)6949211112512996+33
3AK Bars Kazan (RUS)684727511413289+43
4Avangard Omsk (RUS)684926512613092+38
5Dynamo Moscow (RUS)6550245147145116+29
6Jokerit Helsinki (FIN)6548227127145122+23
7Barys Nur-Sultan (KAZ)6549227137119103+16
8Spartak Moscow (RUS)6249198148133112+21
9Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)6148189147125115+10
10Sibir Novosibirsk (RUS)5748215175108109-1
11Lokomotiv Yaroslavl (RUS)5648179184127120+7
12HC Vityaz Podolsk (RUS)5548186177105118-13
13Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)5449187204139130+9
14Metallurg Magnitogorsk (RUS)5349176197113109+4
15HC Kunlun Red Star (CHN)5351176217115128-13
16Salavat Yulaev Ufa (RUS)5248185196117111+6
17Admiral Vladivostok (RUS)4947158213103120-17
18Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)4748146217112127-15
19HC Sochi (RUS)464913622898130-32
20Severstal Cherepovets (RUS)46501082210104138-34
21Traktor Chelyabinsk (RUS)4550164255104130-26
22Amur Khabarovsk (RUS)444814422891108-17
23Dinamo Riga (LAT)32489530480150-70
24HC Dinamo Minsk (BLR)3249832810103176-73

Klassement thuis

Klassement uit

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden