De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Kontinental Hockey League - KHL - Regulier Seizoen - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Ijshockey - Kontinental Hockey League - KHL - Regulier Seizoen - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland
  • Admiral Vladivostok
  • AK Bars Kazan
  • Amur Khabarovsk
  • Avangard Omsk
  • Avtomobilist Yekaterinburg
  • Barys Nur-Sultan
  • CSKA Moscow
  • Dinamo Riga
  • Dynamo Moscow
  • HC Dinamo Minsk
  • HC Kunlun Red Star
  • HC Sochi
  • HC Vityaz Podolsk
  • Jokerit Helsinki
  • Lokomotiv Yaroslavl
  • Metallurg Magnitogorsk
  • Neftekhimik Nizhnekamsk
  • Salavat Yulaev Ufa
  • Severstal Cherepovets
  • Sibir Novosibirsk
  • SKA Saint-Petersburg
  • Spartak Moscow
  • Torpedo Nizhny Novgorod
  • Traktor Chelyabinsk

Home

Gedetailleerde uitslagen

Regulier Seizoen

RuslandRusland - 1 September 2019 - 27 Februari 2020

Speeldag :

Uitslagen

1 Oktober 2019
16h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa5 - 1Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
16h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg4 - 1Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
18h30Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow3 - 9CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
18h30HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk2 - 1 verlengingenHC SochiHC Sochi (RUS)
2 Oktober 2019
11h30Admiral Vladivostok (RUS)Admiral Vladivostok1 - 2Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
18h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan2 - 1SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
18h00Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)Neftekhimik Nizhnekamsk1 - 2Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)
18h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow1 - 2 verlengingenSeverstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
18h30Dinamo Riga (LAT)Dinamo Riga0 - 7Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
3 Oktober 2019
11h00Amur Khabarovsk (RUS)Amur Khabarovsk3 - 2HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN)
15h30Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan2 - 1Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
16h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk5 - 3Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
18h10HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk5 - 3Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
18h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow1 - 2HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS)
4 Oktober 2019
16h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa3 - 1Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
18h30HC Sochi (RUS)HC Sochi4 - 3 verlengingenAvangard OmskAvangard Omsk (RUS)
5 Oktober 2019
09h00Admiral Vladivostok (RUS)Admiral Vladivostok2 - 1HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN)
12h30Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk4 - 2Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
14h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk2 - 2 verlengingenTorpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
14h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg1 - 4Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
16h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow6 - 1Dinamo RigaDinamo Riga (LAT)
16h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg1 - 2Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
16h30HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk1 - 2 verlengingenSpartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
6 Oktober 2019
13h00Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan5 - 1Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
16h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl2 - 1Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
16h00HC Sochi (RUS)HC Sochi1 - 2Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS)
16h10HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk2 - 4AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
7 Oktober 2019
11h30Admiral Vladivostok (RUS)Admiral Vladivostok2 - 0Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
14h30Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk1 - 0Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
16h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg3 - 0Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
16h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa0 - 3Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
18h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg2 - 3 verlengingenSpartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
18h30Dinamo Riga (LAT)Dinamo Riga1 - 2HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS)
8 Oktober 2019
17h30Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki3 - 2 verlengingenHC SochiHC Sochi (RUS)
18h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl0 - 4AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
18h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow4 - 1Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS)
9 Oktober 2019
13h30HC Kunlun Red Star (CHN)HC Kunlun Red Star2 - 1Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
16h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk3 - 2Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
16h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa1 - 2Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
18h00Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod4 - 2HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS)
18h30Dinamo Riga (LAT)Dinamo Riga3 - 2HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
18h30Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets3 - 2Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
10 Oktober 2019
13h30HC Kunlun Red Star (CHN)HC Kunlun Red Star2 - 1 verlengingenNeftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
16h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk3 - 4 verlengingenAdmiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS)
18h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl1 - 0HC SochiHC Sochi (RUS)
18h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg2 - 1 verlengingenAvtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS)
18h30Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk1 - 0Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS)
11 Oktober 2019
14h30Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk0 - 2Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
17h30Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki3 - 2HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
18h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan2 - 5CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
18h00Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod1 - 2 verlengingenSalavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
12 Oktober 2019
14h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk2 - 3 verlengingenAdmiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS)
16h00Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk4 - 1Dinamo RigaDinamo Riga (LAT)
16h00Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow1 - 2 verlengingenAmur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS)
16h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow6 - 3Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS)
16h30Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets1 - 2Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
13 Oktober 2019
09h00HC Kunlun Red Star (CHN)HC Kunlun Red Star3 - 6Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
15h00Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki3 - 2 verlengingenSalavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
16h00HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk3 - 0HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
16h00Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod1 - 4SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
16h00HC Sochi (RUS)HC Sochi0 - 2CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
14 Oktober 2019
15h30Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan0 - 1 verlengingenAdmiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS)
16h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk3 - 4Dinamo RigaDinamo Riga (LAT)
18h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan3 - 1Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS)
18h00Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)Neftekhimik Nizhnekamsk2 - 1 verlengingenSibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
18h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow6 - 3Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
15 Oktober 2019
18h00Amur Khabarovsk (RUS)Amur Khabarovsk - Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
18h00Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk - SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
18h00HC Kunlun Red Star (CHN)HC Kunlun Red Star - Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
18h00HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk - Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
16 Oktober 2019
18h00Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan - Dinamo RigaDinamo Riga (LAT)
18h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow - CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
18h00HC Sochi (RUS)HC Sochi - Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
18h00Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow - Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
17 Oktober 2019
18h00Admiral Vladivostok (RUS)Admiral Vladivostok - Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
18h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan - Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)
18h00Amur Khabarovsk (RUS)Amur Khabarovsk - Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
18h00HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk - Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
18h00Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)Neftekhimik Nizhnekamsk - SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
18h00HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk - Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
18 Oktober 2019
18h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg - Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
18h00HC Sochi (RUS)HC Sochi - Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
19 Oktober 2019
18h00Admiral Vladivostok (RUS)Admiral Vladivostok - Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
18h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow - Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
18h00Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki - Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
18h00HC Kunlun Red Star (CHN)HC Kunlun Red Star - Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
18h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa - AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
20 Oktober 2019
18h00Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan - HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS)
18h00Dinamo Riga (LAT)Dinamo Riga - Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
18h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk - Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
18h00SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg - Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
21 Oktober 2019
18h00Amur Khabarovsk (RUS)Amur Khabarovsk - Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
18h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg - AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
18h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow - Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
18h00HC Kunlun Red Star (CHN)HC Kunlun Red Star - HC SochiHC Sochi (RUS)
18h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl - Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
22 Oktober 2019
18h00HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk - Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
18h00Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki - Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
18h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa - Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
18h00Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk - HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS)
18h00SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg - Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
23 Oktober 2019
18h00Admiral Vladivostok (RUS)Admiral Vladivostok - Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
18h00Amur Khabarovsk (RUS)Amur Khabarovsk - HC SochiHC Sochi (RUS)
18h00Dinamo Riga (LAT)Dinamo Riga - Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
18h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk - AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
24 Oktober 2019
18h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow - Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)
18h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl - Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
18h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa - HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS)
18h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets - Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
18h00Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod - Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
25 Oktober 2019
18h00Admiral Vladivostok (RUS)Admiral Vladivostok - HC SochiHC Sochi (RUS)
18h00Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk - HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN)
18h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg - Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
18h00HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk - Dinamo RigaDinamo Riga (LAT)
26 Oktober 2019
18h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan - Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
18h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl - SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
18h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets - Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)
18h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk - Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS)
27 Oktober 2019
17h00Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk - CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
17h00HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk - Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
17h00Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk - Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
17h00Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow - Dinamo RigaDinamo Riga (LAT)
17h00HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk - HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN)
28 Oktober 2019
17h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan - Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS)
17h00Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)Neftekhimik Nizhnekamsk - Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS)
17h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets - SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
29 Oktober 2019
17h00Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan - Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
17h00Dinamo Riga (LAT)Dinamo Riga - HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN)
17h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow - Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
17h00HC Sochi (RUS)HC Sochi - Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
17h00Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk - Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS)
17h00Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow - Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)
17h00Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod - Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
30 Oktober 2019
17h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan - Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS)
17h00Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)Neftekhimik Nizhnekamsk - Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS)
17h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk - HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
17h00HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk - SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
31 Oktober 2019
17h00Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan - Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS)
17h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow - Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
17h00Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki - Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
17h00Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk - CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
17h00Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow - Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
17h00Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod - HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN)

Stand

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1CSKA Moscow (RUS)2917122216223+39
2HC Vityaz Podolsk (RUS)271694214325+18
3AK Bars Kazan (RUS)2616130305629+27
4SKA Saint-Petersburg (RUS)241892524434+10
5Avangard Omsk (RUS)231691334834+14
6Barys Nur-Sultan (KAZ)2316110413323+10
7Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)221864624643+3
8Admiral Vladivostok (RUS)221765603433+1
9Dynamo Moscow (RUS)211881634745+2
10Salavat Yulaev Ufa (RUS)201781623937+2
11Sibir Novosibirsk (RUS)2016804432320
12Jokerit Helsinki (FIN)191563514341+2
13Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)191963814850-2
14Spartak Moscow (RUS)181843744450-6
15Traktor Chelyabinsk (RUS)1820621023548-13
16HC Dinamo Minsk (BLR)151742834650-4
17Severstal Cherepovets (RUS)151743914049-9
18Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)1519421033847-9
19HC Kunlun Red Star (CHN)151743913747-10
20Lokomotiv Yaroslavl (RUS)141670903845-7
21HC Sochi (RUS)141741843345-12
22Amur Khabarovsk (RUS)131741932735-8
23Metallurg Magnitogorsk (RUS)131850933848-10
24Dinamo Riga (LAT)1017321202664-38

Klassement thuis

Klassement uit

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden