De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Kontinental Hockey League - KHL - 2012/2013 - Home

Ijshockey - Kontinental Hockey League - KHL - 2012/2013 - Home

Keuze van een seizoen :

Rusland
  • AK Bars Kazan
  • Amur Khabarovsk
  • Avangard Omsk
  • Avtomobilist Yekaterinburg
  • Barys Nur-Sultan
  • CSKA Moscow
  • Dinamo Riga
  • Dynamo Moscow
  • HC Atlant Moscow
  • HC Dinamo Minsk
  • HC Donbass Donetsk
  • HC Lev Praha
  • HC Slovan Bratislava
  • HC Vityaz Podolsk
  • Lokomotiv Yaroslavl
  • Metallurg Magnitogorsk
  • Metallurg Novokuznetsk
  • Neftekhimik Nizhnekamsk
  • Salavat Yulaev Ufa
  • Severstal Cherepovets
  • Sibir Novosibirsk
  • SKA Saint-Petersburg
  • Spartak Moscow
  • Torpedo Nizhny Novgorod
  • Traktor Chelyabinsk
  • Yugra Khanty-Mansysk

Home

Kontinental Hockey League KHL 2012/2013 - Home

RuslandRusland

WinnaarDynamo Moscow : Dynamo Moscow

Regulier Seizoen (Rusland - 04/09/2012 - 17/02/2013)

Klassering

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1SKA Saint-Petersburg (RUS)11552362113182116+66
2AK Bars Kazan (RUS)10452286108157112+45
3Avangard Omsk (RUS)10252269116149121+28
4Dynamo Moscow (RUS)10152279142150115+35
5Traktor Chelyabinsk (RUS)9852283138152120+32
6CSKA Moscow (RUS)96522313151151109+42
7Metallurg Magnitogorsk (RUS)93522701312167121+46
8Lokomotiv Yaroslavl (RUS)92522410180131121+10
9Salavat Yulaev Ufa (RUS)8852245176148140+8
10Severstal Cherepovets (RUS)8552217168137117+20
11Barys Nur-Sultan (KAZ)8552235186175161+14
12Sibir Novosibirsk (RUS)8452217177124119+5
13HC Slovan Bratislava (SVK)78521711195124127-3
14Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)77521710196144150-6
15HC Lev Praha (CZE)7652231235132133-1
16Yugra Khanty-Mansysk (RUS)7452197233153163-10
17HC Atlant Moscow (RUS)7352194218137141-4
18HC Donbass Donetsk (UKR)7252177217134142-8
19HC Dinamo Minsk (BLR)7152186235125148-23
20Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)6952192238142146-4
21Metallurg Novokuznetsk (RUS)5852154285132177-45
22HC Vityaz Podolsk (RUS)5552117268119151-32
23Spartak Moscow (RUS)5252116287106151-45
24Dinamo Riga (LAT)5152134314109151-42
25Amur Khabarovsk (RUS)4452115351115167-52
26Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)3552713212104180-76

Laatste wedstrijden

17 Februari 2013
11h00Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk0 - 3Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
12h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk1 - 4Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
12h00Yugra Khanty-Mansysk (RUS)Yugra Khanty-Mansysk4 - 0Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS)
12h00Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan5 - 4SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
14h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl2 - 4Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
14h00HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk2 - 3AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
14h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets3 - 4 verlengingenNeftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
14h00Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod3 - 2Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS)
14h00Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow4 - 2CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
14h00HC Atlant Moscow (RUS)HC Atlant Moscow5 - 0Metallurg NovokuznetskMetallurg Novokuznetsk (RUS)
15h00HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk2 - 3Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
16h00Dinamo Riga (LAT)Dinamo Riga3 - 1HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava (SVK)
16h30HC Donbass Donetsk (UKR)HC Donbass Donetsk2 - 1 verlengingenHC Lev PrahaHC Lev Praha (CZE)

Detail van de uitslagen


Playoffs (Rusland - 20/02/2013 - 17/04/2013)


Achtste finales
20 Februari 2013
16h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl1 - 2Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
16h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg1 - 0 verlengingenHC Atlant MoscowHC Atlant Moscow (RUS)
16h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow3 - 2 verlengingenHC Lev PrahaHC Lev Praha (CZE)
16h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow5 - 1HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava (SVK)
21 Februari 2013
13h00Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk5 - 0Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
14h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk3 - 4 verlengingenSalavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
14h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk3 - 4 verlengingenBarys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
16h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl2 - 1Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
16h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan5 - 1Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
16h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow3 - 2 verlengingenHC Lev PrahaHC Lev Praha (CZE)
16h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow5 - 1HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava (SVK)
16h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg7 - 0HC Atlant MoscowHC Atlant Moscow (RUS)
22 Februari 2013
13h00Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk0 - 1Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
14h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk2 - 0Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
14h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk3 - 5Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
16h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan5 - 1Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
24 Februari 2013
14h00HC Atlant Moscow (RUS)HC Atlant Moscow3 - 1SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
14h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets3 - 2Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
17h00HC Lev Praha (CZE)HC Lev Praha1 - 3CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
17h00HC Slovan Bratislava (SVK)HC Slovan Bratislava2 - 4Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
25 Februari 2013
13h00Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk4 - 1Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
14h00Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan1 - 3Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
14h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa4 - 1Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
16h00Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)Neftekhimik Nizhnekamsk1 - 2AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
16h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets3 - 2 verlengingenLokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
16h30HC Atlant Moscow (RUS)HC Atlant Moscow1 - 6SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
19h00HC Lev Praha (CZE)HC Lev Praha1 - 2CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
19h00HC Slovan Bratislava (SVK)HC Slovan Bratislava2 - 3Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
26 Februari 2013
13h00Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk2 - 5Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
14h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa2 - 3Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
14h00Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan2 - 3Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
16h00Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)Neftekhimik Nizhnekamsk2 - 3 verlengingenAK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
28 Februari 2013
16h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl3 - 2Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
16h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg7 - 0HC Atlant MoscowHC Atlant Moscow (RUS)
1 Maart 2013
13h00Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk1 - 0 verlengingenSibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
14h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk2 - 1Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
14h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk6 - 3Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
2 Maart 2013
15h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets3 - 1Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
3 Maart 2013
11h00Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk3 - 0Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
12h00Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan4 - 2Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
12h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa5 - 4Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
5 Maart 2013
13h00Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk2 - 0Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
14h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk0 - 2Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
14h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk5 - 3Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)

Kwartfinales
7 Maart 2013
16h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow0 - 3Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
16h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg7 - 4Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
8 Maart 2013
11h00Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk0 - 5Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
14h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan2 - 3Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
14h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow2 - 1Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
14h00SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg4 - 1Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
9 Maart 2013
11h00Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk0 - 3Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
14h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan0 - 2Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
11 Maart 2013
16h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets0 - 4SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
16h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow3 - 2 verlengingenCSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
12 Maart 2013
14h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa0 - 3AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
15h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk3 - 0Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
16h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets2 - 4SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
16h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow2 - 1 verlengingenCSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
13 Maart 2013
14h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk1 - 3Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
14h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa3 - 5AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
15 Maart 2013
16h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow0 - 2Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
16 Maart 2013
11h00Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk0 - 4Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
14h15AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan4 - 3 verlengingenSalavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
18 Maart 2013
14h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa4 - 3 verlengingenAK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
20 Maart 2013
16h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan4 - 3Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)

Halve Finale
22 Maart 2013
16h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg2 - 3Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
23 Maart 2013
14h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan2 - 1 verlengingenTraktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
14h00SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg2 - 4Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
24 Maart 2013
14h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan3 - 1Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
26 Maart 2013
16h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow4 - 2SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
27 Maart 2013
14h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk1 - 0 verlengingenAK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
16h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow2 - 6SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
28 Maart 2013
14h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk5 - 6 verlengingenAK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
30 Maart 2013
14h00SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg2 - 1 verlengingenDynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
31 Maart 2013
15h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan1 - 2 verlengingenTraktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
1 April 2013
17h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow5 - 1SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
2 April 2013
15h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk3 - 2AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
4 April 2013
17h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan1 - 2Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)

Finale
7 April 2013
15h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow2 - 1Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
8 April 2013
17h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow3 - 2Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
11 April 2013
15h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk3 - 1Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
12 April 2013
15h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk0 - 1Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
15 April 2013
17h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow3 - 4Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
17 April 2013
15h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk2 - 3 verlengingenDynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)

Detail van de uitslagen


Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 2
    • Aantal speeldagen : 10
    • Wedstrijden : 760
    • Thuiszeges : 424 (56 %)
    • Overwinningen uit : 336 (44 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 2de (960 points)
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 5.27
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten thuis : 2.84
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten uit : 2.42
    • Totaal aantal punten : 4003
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 400.3
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1Dynamo Moscow52
    2SKA Saint-Petersburg48
    3AK Bars Kazan45
    4Traktor Chelyabinsk45
    5CSKA Moscow41
    6Avangard Omsk40
    Nederlagen
    1Avtomobilist Yekaterinburg44
    2Amur Khabarovsk36
    3Dinamo Riga35
    4Spartak Moscow35
    5HC Vityaz Podolsk34
    6HC Atlant Moscow33

    Thuiszeges
    1Dynamo Moscow28
    2SKA Saint-Petersburg27
    3Traktor Chelyabinsk25
    4AK Bars Kazan23
    5Avangard Omsk21
    6Salavat Yulaev Ufa21
    Thuisnederlagen
    1Avtomobilist Yekaterinburg21
    2HC Vityaz Podolsk20
    3Metallurg Novokuznetsk17
    4Dinamo Riga16
    5Spartak Moscow16
    6HC Atlant Moscow15

    Overwinningen uit
    1Dynamo Moscow24
    2AK Bars Kazan22
    3CSKA Moscow21
    4SKA Saint-Petersburg21
    5Traktor Chelyabinsk20
    6Avangard Omsk19
    Uitnederlagen
    1Amur Khabarovsk23
    2Avtomobilist Yekaterinburg23
    3Torpedo Nizhny Novgorod21
    4Dinamo Riga19
    5Salavat Yulaev Ufa19
    6Severstal Cherepovets19

Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden