De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Kontinental Hockey League - KHL - 2021/2022 - Home

Ijshockey - Kontinental Hockey League - KHL - 2021/2022 - Home

Keuze van een seizoen :

Rusland
  • Admiral Vladivostok
  • AK Bars Kazan
  • Amur Khabarovsk
  • Avangard Omsk
  • Avtomobilist Yekaterinburg
  • Barys Nur-Sultan
  • CSKA Moscow
  • Dinamo Riga
  • Dynamo Moscow
  • HC Dinamo Minsk
  • HC Kunlun Red Star
  • HC Sochi
  • HC Vityaz Podolsk
  • Jokerit Helsinki
  • Lokomotiv Yaroslavl
  • Metallurg Magnitogorsk
  • Neftekhimik Nizhnekamsk
  • Salavat Yulaev Ufa
  • Severstal Cherepovets
  • Sibir Novosibirsk
  • SKA Saint-Petersburg
  • Spartak Moscow
  • Torpedo Nizhny Novgorod
  • Traktor Chelyabinsk

Home

Kontinental Hockey League KHL 2021/2022 - Home

RuslandRusland

WinnaarCSKA Moscow : CSKA Moscow

Regulier Seizoen (Rusland - 01/09/2021 - 01/03/2022)

Klassering

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Metallurg Magnitogorsk (RUS)7148268113164120+44
2Traktor Chelyabinsk (RUS)71492212123152119+33
3SKA Saint-Petersburg (RUS)684825611614698+48
4AK Bars Kazan (RUS)6648219126129109+20
5Dynamo Moscow (RUS)6448264144159119+40
6Jokerit Helsinki (FIN)6447227126143113+30
7CSKA Moscow (RUS)63471811135120107+13
8Severstal Cherepovets (RUS)63491810147129119+10
9Salavat Yulaev Ufa (RUS)624524411613196+35
10Avangard Omsk (RUS)5847244172137104+33
11Sibir Novosibirsk (RUS)5750188195109108+1
12Spartak Moscow (RUS)5648197184122118+4
13Lokomotiv Yaroslavl (RUS)5547194159113103+10
14HC Dinamo Minsk (BLR)5447185168138144-6
15Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)5249166198121140-19
16Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)4947201197117113+4
17Barys Nur-Sultan (KAZ)4847148214127138-11
18Amur Khabarovsk (RUS)465012723897125-28
19HC Vityaz Podolsk (RUS)4348962013121149-28
20Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)4245153216127129-2
21HC Sochi (RUS)4148135255111133-22
22Dinamo Riga (LAT)37459522993143-50
23Admiral Vladivostok (RUS)354911429588150-62
24HC Kunlun Red Star (CHN)254872327101198-97

Playoffs

Laatste wedstrijden

9 Januari 2022
08h00Amur Khabarovsk (RUS)Amur Khabarovsk0 - 1
(0-1, 0-0, 0-0)
Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
13h30Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk3 - 4 verlengingen
(1-1, 1-2, 1-0, 0-1)
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
10 Januari 2022
10h00Amur Khabarovsk (RUS)Amur Khabarovsk2 - 3 verlengingen
(0-1, 0-1, 2-0, 0-0)
Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
17h30HC Kunlun Red Star (CHN)HC Kunlun Red Star2 - 4
(0-2, 1-1, 1-1)
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
11 Januari 2022
17h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg1 - 3
(1-2, 0-0, 0-1)
AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
17h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow2 - 3
(0-0, 1-1, 1-2)
Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)
17h30HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk2 - 3 verlengingen
(1-0, 0-1, 1-1, 0-1)
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
12 Januari 2022
10h30Admiral Vladivostok (RUS)Admiral Vladivostok2 - 1
(0-0, 1-1, 1-0)
Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
17h00Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)Neftekhimik Nizhnekamsk4 - 2
(2-1, 0-1, 2-0)
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
13 Januari 2022
15h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg5 - 2
(2-0, 2-2, 1-0)
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
17h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg2 - 1
(1-0, 0-0, 1-1)
HC SochiHC Sochi (RUS)
14 Januari 2022
10h30Admiral Vladivostok (RUS)Admiral Vladivostok3 - 2
(2-2, 0-0, 1-0)
Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)

Detail van de uitslagen


Playoffs (Rusland - 01/03/2022 - 30/04/2022)


Achtste finales
1 Maart 2022
15h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk2 - 3
(0-0, 0-1, 2-2)
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
17h30Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit HelsinkiGeannuleerdSpartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
17h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow4 - 3 verlengingen
(1-0, 1-2, 1-1, 1-0)
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
2 Maart 2022
15h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa2 - 1
(1-1, 1-0, 0-0)
Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
17h30AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan1 - 2 verlengingen
(0-0, 0-0, 1-1, 0-1)
Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
17h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow3 - 6
(0-2, 2-2, 1-2)
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
17h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg8 - 3
(1-2, 7-0, 0-1)
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
3 Maart 2022
15h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk2 - 1
(1-0, 1-1, 0-0)
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
15h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk6 - 2
(2-1, 3-0, 1-1)
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
17h30Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit HelsinkiGeannuleerdSpartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
17h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow4 - 1
(1-1, 0-0, 3-0)
Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
4 Maart 2022
15h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa4 - 2
(1-0, 2-1, 1-1)
Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
17h30AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan2 - 5
(2-2, 0-2, 0-1)
Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
17h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow3 - 4
(2-3, 0-1, 1-0)
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
17h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg3 - 1
(0-0, 1-0, 2-1)
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
5 Maart 2022
14h30Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan3 - 5
(0-1, 0-3, 3-1)
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
17h30Spartak Moscow (RUS)Spartak MoscowGeannuleerdJokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)
17h30Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl2 - 3 verlengingen
(1-1, 0-1, 1-0, 0-1)
CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
17h30Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)Neftekhimik Nizhnekamsk2 - 3 verlengingen
(1-0, 0-1, 1-1, 0-1)
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
6 Maart 2022
11h30Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk1 - 2 verlengingen
(0-0, 1-0, 0-1, 1-0)
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
15h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets1 - 3
(0-0, 0-1, 1-2)
Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
15h00Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk2 - 0
(0-0, 0-0, 2-0)
AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
15h10HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk2 - 3
(1-0, 1-2, 0-1)
SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
7 Maart 2022
12h00Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan2 - 5
(1-2, 1-3, 0-0)
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
15h00Spartak Moscow (RUS)Spartak MoscowGeannuleerdJokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)
15h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl1 - 4
(1-2, 0-0, 0-2)
CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
15h00Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)Neftekhimik Nizhnekamsk2 - 3
(1-0, 1-2, 0-1)
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
8 Maart 2022
11h30Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk3 - 6
(0-2, 2-2, 1-2)
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
15h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets2 - 3 verlengingen
(1-0, 0-1, 1-1, 0-1)
Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
15h00Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk2 - 3 verlengingen
(1-1, 0-1, 1-0, 0-1)
AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
15h10HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk3 - 4
(0-0, 1-1, 2-3)
SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
9 Maart 2022
15h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk3 - 1
(1-0, 0-0, 2-1)
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
10 Maart 2022
15h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa3 - 2
(0-0, 2-0, 1-2)
Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
17h30AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan4 - 3 verlengingen
(1-1, 1-2, 1-0, 1-0)
Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
17h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow5 - 2
(0-0, 4-2, 1-0)
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
12 Maart 2022
13h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets3 - 2
(1-0, 2-2, 0-0)
Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
15h00Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk2 - 0
(1-0, 1-0, 0-0)
AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
14 Maart 2022
17h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow2 - 1
(2-0, 0-0, 0-1)
Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)

Kwartfinales
17 Maart 2022
15h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk0 - 1
(0-0, 0-1, 0-0)
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
17h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow3 - 2
(1-0, 0-1, 2-1)
Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
18 Maart 2022
15h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk1 - 8
(0-4, 1-3, 0-1)
Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
17h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg1 - 6
(0-3, 1-1, 0-2)
Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
19 Maart 2022
12h30Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk4 - 1
(0-0, 2-1, 2-0)
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
15h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow4 - 2
(2-1, 1-1, 1-0)
Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
20 Maart 2022
12h30Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk5 - 7
(1-4, 4-2, 0-1)
Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
15h00SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg2 - 1
(1-0, 0-1, 1-0)
Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
21 Maart 2022
15h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa3 - 1
(1-0, 1-1, 1-0)
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
17h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow1 - 2
(0-0, 1-1, 0-1)
CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
22 Maart 2022
17h30Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow1 - 2
(0-0, 0-2, 1-0)
SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
17h30Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk2 - 5
(1-0, 0-2, 1-3)
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
23 Maart 2022
15h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa1 - 7
(1-2, 0-4, 0-1)
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
17h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow3 - 6
(3-1, 0-1, 0-4)
CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
24 Maart 2022
17h30Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk1 - 5
(0-3, 1-1, 0-1)
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
17h30Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow1 - 2 verlengingen
(0-0, 0-1, 1-0, 0-1)
SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
25 Maart 2022
15h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk2 - 1
(0-1, 1-0, 1-0)
Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
26 Maart 2022
13h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk5 - 2
(1-1, 1-0, 3-1)
Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
15h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg2 - 1
(0-1, 1-0, 1-0)
Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
27 Maart 2022
13h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa1 - 2
(0-0, 0-2, 1-0)
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
28 Maart 2022
18h30Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk5 - 1
(2-0, 2-0, 1-1)
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
30 Maart 2022
16h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk4 - 0
(2-0, 1-0, 1-0)
Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)

Halve Finale
2 April 2022
16h00SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg1 - 3
(0-1, 1-0, 0-2)
CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
3 April 2022
14h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk3 - 2
(1-1, 0-1, 2-0)
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
4 April 2022
18h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg2 - 1
(0-1, 2-0, 0-0)
CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
5 April 2022
16h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk4 - 6
(0-0, 2-4, 2-2)
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
6 April 2022
18h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow6 - 2
(0-1, 0-1, 6-0)
SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
7 April 2022
16h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk1 - 2
(0-0, 1-0, 0-2)
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
8 April 2022
18h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow2 - 3
(0-0, 1-3, 1-0)
SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
9 April 2022
14h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk0 - 6
(0-3, 0-1, 0-2)
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
10 April 2022
16h00SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg3 - 2
(1-1, 1-1, 1-0)
CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
11 April 2022
16h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk2 - 1
(1-0, 0-1, 1-0)
Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
12 April 2022
18h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow3 - 1
(1-0, 0-1, 2-0)
SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
14 April 2022
18h00SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg0 - 3
(0-0, 0-2, 0-1)
CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)

Finale
18 April 2022
16h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk1 - 3
(0-0, 1-2, 0-1)
CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
20 April 2022
16h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk6 - 4
(1-0, 4-3, 1-1)
CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
24 April 2022
15h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow0 - 1
(0-0, 0-1, 0-0)
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
26 April 2022
16h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk2 - 3 verlengingen
(0-0, 0-1, 2-1, 0-1)
CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
28 April 2022
18h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow2 - 1
(0-1, 0-1, 0-2)
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
30 April 2022
14h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk1 - 4
(0-2, 1-1, 0-1)
CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)

Detail van de uitslagen


Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 2
    • Aantal speeldagen : 11
    • Wedstrijden : 645
    • Thuiszeges : 329 (51 %)
    • Overwinningen uit : 316 (49 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 1ste (920 points)
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 5.24
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten thuis : 2.63
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten uit : 2.61
    • Totaal aantal punten : 3380
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 307.27
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1Metallurg Magnitogorsk48
    2CSKA Moscow45
    3SKA Saint-Petersburg42
    4Traktor Chelyabinsk42
    5Avangard Omsk35
    6Salavat Yulaev Ufa35
    Nederlagen
    1HC Kunlun Red Star39
    2Admiral Vladivostok34
    3HC Vityaz Podolsk33
    4Amur Khabarovsk31
    5Dinamo Riga31
    6HC Sochi30

    Thuiszeges
    1Metallurg Magnitogorsk24
    2CSKA Moscow22
    3Traktor Chelyabinsk21
    4Avangard Omsk20
    5SKA Saint-Petersburg20
    6Dynamo Moscow17
    Thuisnederlagen
    1HC Kunlun Red Star20
    2HC Vityaz Podolsk20
    3Admiral Vladivostok16
    4Amur Khabarovsk16
    5HC Sochi16
    6Barys Nur-Sultan15

    Overwinningen uit
    1Metallurg Magnitogorsk24
    2CSKA Moscow23
    3SKA Saint-Petersburg22
    4Traktor Chelyabinsk21
    5Salavat Yulaev Ufa19
    6Dynamo Moscow17
    Uitnederlagen
    1HC Kunlun Red Star19
    2Admiral Vladivostok18
    3Neftekhimik Nizhnekamsk17
    4Sibir Novosibirsk17
    5Avangard Omsk16
    6Dinamo Riga16

Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden