De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Kontinental Hockey League - KHL - 2008/2009 - Home

Ijshockey - Kontinental Hockey League - KHL - 2008/2009 - Home

Keuze van een seizoen :

Rusland
  • AK Bars Kazan
  • Amur Khabarovsk
  • Avangard Omsk
  • Barys Nur-Sultan
  • CSKA Moscow
  • Dinamo Riga
  • Dynamo Moscow
  • HC Atlant Moscow
  • HC Dinamo Minsk
  • HC MVD Balashikha
  • HC Vityaz Podolsk
  • Khimik Voskresensk
  • Lada Togliatti
  • Lokomotiv Yaroslavl
  • Metallurg Magnitogorsk
  • Metallurg Novokuznetsk
  • Neftekhimik Nizhnekamsk
  • Salavat Yulaev Ufa
  • Severstal Cherepovets
  • Sibir Novosibirsk
  • SKA Saint-Petersburg
  • Spartak Moscow
  • Torpedo Nizhny Novgorod
  • Traktor Chelyabinsk

Home

Kontinental Hockey League KHL 2008/2009 - Home

RuslandRusland

WinnaarAK Bars Kazan : AK Bars Kazan

Regulier Seizoen (Rusland - 02/09/2008 - 26/02/2009)

Klassering


Bobrov Division

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Salavat Yulaev Ufa (RUS)1295638585203116+87
2HC Atlant Moscow (RUS)12256357113189111+78
3Spartak Moscow (RUS)9356266213173158+15
4Severstal Cherepovets (RUS)7756198254142171-29
5Metallurg Novokuznetsk (RUS)5456125318127157-30
6HC Dinamo Minsk (BLR)4956123347124197-73


Tarasov Division

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1CSKA Moscow (RUS)106562771111176141+35
2Metallurg Magnitogorsk (RUS)104562513153174148+26
3SKA Saint-Petersburg (RUS)10056269174143105+38
4Traktor Chelyabinsk (RUS)8456242228147166-19
5HC MVD Balashikha (RUS)7356206291142159-17
6Khimik Voskresensk (RUS)395683369108187-79


Kharlamov Division

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Lokomotiv Yaroslavl (RUS)11156324137175111+64
2Dinamo Riga (LAT)8656245234132156-24
3Lada Togliatti (RUS)8456218225120116+4
4Avangard Omsk (RUS)7856198245161164-3
5Sibir Novosibirsk (RUS)6456156287146172-26
6Amur Khabarovsk (RUS)6056154307111158-47


Chernyshev Division

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1AK Bars Kazan (RUS)12256364106189123+66
2Dynamo Moscow (RUS)10056277175184143+41
3Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)84562442441621620
4Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)7956223247146140+6
5Barys Nur-Sultan (KAZ)7856207254174191-17
6HC Vityaz Podolsk (RUS)4056653312134230-96

Laatste wedstrijden

25 Februari 2009
16h00Dinamo Riga (LAT)Dinamo Riga2 - 1Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS)
16h30Khimik Voskresensk (RUS)Khimik Voskresensk1 - 4Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
17h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow3 - 4Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
18h00HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk2 - 1Metallurg NovokuznetskMetallurg Novokuznetsk (RUS)
26 Februari 2009
16h00Dinamo Riga (LAT)Dinamo Riga0 - 1Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS)
16h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets1 - 2Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
16h00Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan6 - 4HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS)
17h00HC Atlant Moscow (RUS)HC Atlant Moscow3 - 2Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
17h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl3 - 1Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
17h00SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg5 - 4 verlengingenSalavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
17h45CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow3 - 2HC MVD BalashikhaHC MVD Balashikha (RUS)
18h00HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk2 - 4Metallurg NovokuznetskMetallurg Novokuznetsk (RUS)

Detail van de uitslagen


Playoffs (Rusland - 01/03/2009 - 12/04/2009)


1/8ste Finales
1 Maart 2009
Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa3 - 2 verlengingenAvangard OmskAvangard Omsk (RUS)
15h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl2 - 3 verlengingenNeftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
15h00HC Atlant Moscow (RUS)HC Atlant Moscow3 - 0Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
15h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow4 - 0Dinamo RigaDinamo Riga (LAT)
2 Maart 2009
15h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa0 - 1 verlengingenAvangard OmskAvangard Omsk (RUS)
15h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk4 - 1Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
17h00SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg2 - 3Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
17h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan4 - 2Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
17h00HC Atlant Moscow (RUS)HC Atlant Moscow5 - 1Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
17h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl5 - 1Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
17h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow7 - 1Dinamo RigaDinamo Riga (LAT)
17h45CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow0 - 2Lada TogliattiLada Togliatti (RUS)
3 Maart 2009
15h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk4 - 2Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
17h00SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg1 - 2 verlengingenSpartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
17h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan4 - 2Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
17h45CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow2 - 1Lada TogliattiLada Togliatti (RUS)
4 Maart 2009
Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk1 - 5HC Atlant MoscowHC Atlant Moscow (RUS)
Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk3 - 2 verlengingenSalavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
17h00Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)Neftekhimik Nizhnekamsk0 - 3Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
18h30Dinamo Riga (LAT)Dinamo Riga3 - 4Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
5 Maart 2009
Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan1 - 2 verlengingenAK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
15h00Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk4 - 1Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
15h30Lada Togliatti (RUS)Lada Togliatti3 - 2CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
17h00Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)Neftekhimik Nizhnekamsk1 - 2Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
17h00Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod3 - 6Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
17h30Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow3 - 2SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
6 Maart 2009
15h30Lada Togliatti (RUS)Lada Togliatti1 - 2CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
8 Maart 2009
15h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow3 - 1Lada TogliattiLada Togliatti (RUS)

1/4 Finales
10 Maart 2009
17h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan0 - 2Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
17h45CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow1 - 2Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
11 Maart 2009
17h00HC Atlant Moscow (RUS)HC Atlant Moscow2 - 1 verlengingenMetallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
17h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl3 - 1Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
17h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan3 - 2 verlengingenAvangard OmskAvangard Omsk (RUS)
17h45CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow0 - 7Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
12 Maart 2009
17h00HC Atlant Moscow (RUS)HC Atlant Moscow3 - 4Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
17h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl5 - 3Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
13 Maart 2009
Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk4 - 2AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
17h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow5 - 1CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
14 Maart 2009
Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk1 - 11AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk3 - 0HC Atlant MoscowHC Atlant Moscow (RUS)
Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow4 - 5Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
15 Maart 2009
Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk4 - 2HC Atlant MoscowHC Atlant Moscow (RUS)
16 Maart 2009
18h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan3 - 2 verlengingenAvangard OmskAvangard Omsk (RUS)

Halve Finales
19 Maart 2009
17h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan4 - 1Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
20 Maart 2009
17h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl0 - 3Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
17h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan2 - 3 verlengingenDynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
21 Maart 2009
Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl6 - 1Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
22 Maart 2009
Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow0 - 1AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
23 Maart 2009
17h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow4 - 1AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
18h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk2 - 4Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
24 Maart 2009
Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk0 - 4Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
25 Maart 2009
17h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan3 - 0Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
26 Maart 2009
Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl2 - 0Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
27 Maart 2009
17h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow1 - 3AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)

Finale
2 April 2009
17h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan0 - 3Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
3 April 2009
17h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan4 - 3 verlengingenLokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
5 April 2009
Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl3 - 0AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
6 April 2009
17h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl2 - 5AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
8 April 2009
17h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan2 - 3Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
10 April 2009
17h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl2 - 3 verlengingenAK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
12 April 2009
AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan1 - 0Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)

Detail van de uitslagen


Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 2
    • Aantal speeldagen : 10
    • Wedstrijden : 733
    • Thuiszeges : 424 (58 %)
    • Overwinningen uit : 309 (42 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 1ste (862 points)
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 5.42
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten thuis : 2.92
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten uit : 2.5
    • Totaal aantal punten : 3976
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 397.6
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1AK Bars Kazan54
    2Lokomotiv Yaroslavl49
    3HC Atlant Moscow46
    4Metallurg Magnitogorsk45
    5Salavat Yulaev Ufa44
    6Dynamo Moscow42
    Nederlagen
    1HC Vityaz Podolsk45
    2Khimik Voskresensk45
    3HC Dinamo Minsk41
    4Metallurg Novokuznetsk39
    5Amur Khabarovsk37
    6Sibir Novosibirsk35

    Thuiszeges
    1AK Bars Kazan28
    2Lokomotiv Yaroslavl27
    3HC Atlant Moscow26
    4Metallurg Magnitogorsk26
    5Dynamo Moscow25
    6Salavat Yulaev Ufa24
    Thuisnederlagen
    1Khimik Voskresensk21
    2Amur Khabarovsk19
    3HC Dinamo Minsk19
    4HC Vityaz Podolsk18
    5Metallurg Novokuznetsk18
    6Neftekhimik Nizhnekamsk15

    Overwinningen uit
    1AK Bars Kazan26
    2Lokomotiv Yaroslavl22
    3HC Atlant Moscow20
    4Salavat Yulaev Ufa20
    5Metallurg Magnitogorsk19
    6Dynamo Moscow17
    Uitnederlagen
    1HC Vityaz Podolsk27
    2Khimik Voskresensk24
    3HC Dinamo Minsk22
    4Metallurg Novokuznetsk21
    5Sibir Novosibirsk21
    6Traktor Chelyabinsk21

Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden