De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Kontinental Hockey League - KHL - 2022/2023 - Home

Ijshockey - Kontinental Hockey League - KHL - 2022/2023 - Home

Keuze van een seizoen :

Rusland
  • Admiral Vladivostok
  • AK Bars Kazan
  • Amur Khabarovsk
  • Avangard Omsk
  • Avtomobilist Yekaterinburg
  • Barys Nur-Sultan
  • CSKA Moscow
  • Dynamo Moscow
  • HC Dinamo Minsk
  • HC Kunlun Red Star
  • HC Sochi
  • HC Vityaz Balashikha
  • Lokomotiv Yaroslavl
  • Metallurg Magnitogorsk
  • Neftekhimik Nizhnekamsk
  • Salavat Yulaev Ufa
  • Severstal Cherepovets
  • Sibir Novosibirsk
  • SKA Saint-Petersburg
  • Spartak Moscow
  • Torpedo Nizhny Novgorod
  • Traktor Chelyabinsk

Home

Kontinental Hockey League KHL 2022/2023 - Home

RuslandRusland

Regulier Seizoen (Rusland - 01/09/2022 - 26/02/2023)

Klassering

PloegPunGWWGVDVDTDS
1SKA Saint-Petersburg (RUS)5837290813273+59
2Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)48352401111584+31
3CSKA Moscow (RUS)46342301111380+33
4Metallurg Magnitogorsk (RUS)46352301210982+27
5Lokomotiv Yaroslavl (RUS)4436220149270+22
6Sibir Novosibirsk (RUS)4438220169485+9
7Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)4235210149781+16
8Admiral Vladivostok (RUS)4236210157167+4
9Avangard Omsk (RUS)3835190169794+3
10Salavat Yulaev Ufa (RUS)3635180178771+16
11Dynamo Moscow (RUS)3635180178979+10
12Spartak Moscow (RUS)3637180197992-13
13HC Dinamo Minsk (BLR)32361602096106-10
14AK Bars Kazan (RUS)3034150198587-2
15HC Vityaz Balashikha (RUS)3035150208791-4
16Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)30351502088112-24
17Traktor Chelyabinsk (RUS)2836140227594-19
18Barys Nur-Sultan (KAZ)28361402275103-28
19Severstal Cherepovets (RUS)26361302394105-11
20HC Kunlun Red Star (CHN)26371302483117-34
21Amur Khabarovsk (RUS)2433120216490-26
22HC Sochi (RUS)1034502975134-59

Laatste wedstrijden

27 November 2022
12h30Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa1 - 3
(1-0, 0-1, 0-2)
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
12h30Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk3 - 5
(1-2, 1-3, 1-0)
Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
15h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan6 - 2
(2-0, 3-2, 1-0)
HC SochiHC Sochi (RUS)
28 November 2022
10h00Amur Khabarovsk (RUS)Amur Khabarovsk3 - 4 verlengingen
(0-1, 2-2, 1-0, 0-1)
Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
15h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg4 - 3 verlengingen
(1-3, 1-0, 1-0, 1-0)
Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
17h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets2 - 3
(0-0, 2-1, 0-2)
Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
17h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow2 - 6
(2-1, 0-3, 0-2)
HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
17h30Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl3 - 2
(1-0, 0-2, 2-0)
Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
17h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow6 - 4
(0-3, 2-0, 4-1)
HC Vityaz BalashikhaHC Vityaz Balashikha (RUS)
29 November 2022
17h00HC Kunlun Red Star (CHN)HC Kunlun Red Star1 - 6
(1-0, 0-4, 0-2)
Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
17h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg5 - 2
(2-0, 1-0, 2-2)
HC SochiHC Sochi (RUS)

Volgende wedstrijden

24 Februari 2023
11h00Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk - Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
25 Februari 2023
08h00Amur Khabarovsk (RUS)Amur Khabarovsk - Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS)
12h00Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan - SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
15h00HC Vityaz Balashikha (RUS)HC Vityaz Balashikha - HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
26 Februari 2023
11h30Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk - Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS)
12h30Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk - Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
13h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk - Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
15h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan - Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
15h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets - CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
15h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow - Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
15h00HC Sochi (RUS)HC Sochi - HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN)

Detail van de uitslagen


Playoffs (Rusland - )



Achtste finales

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 2
    • Aantal speeldagen : 10
    • Wedstrijden : 390
    • Thuiszeges : 223 (57 %)
    • Overwinningen uit : 167 (43 %)
    • Gelijke spelen : 0 (0 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 2de (691 points)
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 5.12
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten thuis : 2.73
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten uit : 2.39
    • Totaal aantal punten : 1997
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 199.7
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1SKA Saint-Petersburg29
    2Avtomobilist Yekaterinburg24
    3CSKA Moscow23
    4Metallurg Magnitogorsk23
    5Lokomotiv Yaroslavl22
    6Sibir Novosibirsk22
    Gelijke spelen
    1AK Bars Kazan0
    2Admiral Vladivostok0
    3Amur Khabarovsk0
    4Avangard Omsk0
    5Avtomobilist Yekaterinburg0
    6Barys Nur-Sultan0
    Nederlagen
    1HC Sochi29
    2HC Kunlun Red Star24
    3Severstal Cherepovets23
    4Barys Nur-Sultan22
    5Traktor Chelyabinsk22
    6Amur Khabarovsk21

    Thuiszeges
    1SKA Saint-Petersburg18
    2Avtomobilist Yekaterinburg16
    3Torpedo Nizhny Novgorod14
    4Admiral Vladivostok12
    5CSKA Moscow12
    6Metallurg Magnitogorsk12
    Gelijke spelen thuis
    1AK Bars Kazan0
    2Admiral Vladivostok0
    3Amur Khabarovsk0
    4Avangard Omsk0
    5Avtomobilist Yekaterinburg0
    6Barys Nur-Sultan0
    Thuisnederlagen
    1HC Sochi13
    2HC Kunlun Red Star12
    3Severstal Cherepovets11
    4Spartak Moscow11
    5Traktor Chelyabinsk11
    6HC Vityaz Balashikha10

    Overwinningen uit
    1CSKA Moscow11
    2Lokomotiv Yaroslavl11
    3Metallurg Magnitogorsk11
    4SKA Saint-Petersburg11
    5Spartak Moscow11
    6Avangard Omsk10
    Gelijke spelen buitenshuis
    1AK Bars Kazan0
    2Admiral Vladivostok0
    3Amur Khabarovsk0
    4Avangard Omsk0
    5Avtomobilist Yekaterinburg0
    6Barys Nur-Sultan0
    Uitnederlagen
    1HC Sochi16
    2Neftekhimik Nizhnekamsk14
    3Barys Nur-Sultan13
    4Amur Khabarovsk12
    5Avangard Omsk12
    6HC Dinamo Minsk12

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden