De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Kontinental Hockey League - KHL - 2014/2015 - Home

Ijshockey - Kontinental Hockey League - KHL - 2014/2015 - Home

Keuze van een seizoen :

Rusland
  • Admiral Vladivostok
  • AK Bars Kazan
  • Amur Khabarovsk
  • Avangard Omsk
  • Avtomobilist Yekaterinburg
  • Barys Nur-Sultan
  • CSKA Moscow
  • Dinamo Riga
  • Dynamo Moscow
  • HC Atlant Moscow
  • HC Dinamo Minsk
  • HC Slovan Bratislava
  • HC Sochi
  • HC Vityaz Podolsk
  • Jokerit Helsinki
  • KHL Medvescak Zagreb
  • Lada Togliatti
  • Lokomotiv Yaroslavl
  • Metallurg Magnitogorsk
  • Metallurg Novokuznetsk
  • Neftekhimik Nizhnekamsk
  • Salavat Yulaev Ufa
  • Severstal Cherepovets
  • Sibir Novosibirsk
  • SKA Saint-Petersburg
  • Torpedo Nizhny Novgorod
  • Traktor Chelyabinsk
  • Yugra Khanty-Mansysk

Home

Kontinental Hockey League KHL 2014/2015 - Home

RuslandRusland

WinnaarSKA Saint-Petersburg : SKA Saint-Petersburg

Regulier Seizoen (Rusland - 03/09/2014 - 24/02/2015)

Klassering

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1CSKA Moscow (RUS)1396039109220798+109
2SKA Saint-Petersburg (RUS)12360365145210136+74
3Dynamo Moscow (RUS)12360356136172120+52
4AK Bars Kazan (RUS)12060346146169115+54
5Jokerit Helsinki (FIN)11960355164171136+35
6Metallurg Magnitogorsk (RUS)11760328155174129+45
7Sibir Novosibirsk (RUS)11160343203176125+51
8Avangard Omsk (RUS)10860305178172139+33
9HC Dinamo Minsk (BLR)10060277215171159+12
10Lokomotiv Yaroslavl (RUS)9760248199155143+12
11Barys Nur-Sultan (KAZ)9360246219170165+5
12Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)9060228228153144+9
13HC Sochi (RUS)8860235239164170-6
14Traktor Chelyabinsk (RUS)8660218247144154-10
15Salavat Yulaev Ufa (RUS)8660253275158173-15
16HC Atlant Moscow (RUS)8560234258158161-3
17Severstal Cherepovets (RUS)85601982112157168-11
18Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)8160215268134147-13
19Admiral Vladivostok (RUS)8060208284162172-10
20HC Vityaz Podolsk (RUS)7860206286152186-34
21Dinamo Riga (LAT)7760223305136160-24
22Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)7360178296165199-34
23Lada Togliatti (RUS)6860168324130158-28
24KHL Medvescak Zagreb (CRO)6860176325147191-44
25Yugra Khanty-Mansysk (RUS)6460147318134176-42
26HC Slovan Bratislava (SVK)6360155328136188-52
27Metallurg Novokuznetsk (RUS)53601010373115190-75
28Amur Khabarovsk (RUS)4560113406117207-90

Laatste wedstrijden

22 Februari 2015
13h00Yugra Khanty-Mansysk (RUS)Yugra Khanty-Mansysk1 - 0Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS)
24 Februari 2015
11h00Admiral Vladivostok (RUS)Admiral Vladivostok6 - 0Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS)
14h00Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk2 - 3 verlengingenMetallurg NovokuznetskMetallurg Novokuznetsk (RUS)
15h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa3 - 2Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
15h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk3 - 2 verlengingenAvtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS)
15h00Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan4 - 2Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
15h30Yugra Khanty-Mansysk (RUS)Yugra Khanty-Mansysk4 - 3 verlengingenMetallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
17h00Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)Neftekhimik Nizhnekamsk0 - 6AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
17h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl2 - 1 verlengingenSeverstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
17h00HC Sochi (RUS)HC Sochi3 - 1Lada TogliattiLada Togliatti (RUS)
17h30HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk1 - 2 verlengingenCSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
17h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow3 - 1HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
17h30HC Atlant Moscow (RUS)HC Atlant Moscow7 - 2Dinamo RigaDinamo Riga (LAT)
19h00HC Slovan Bratislava (SVK)HC Slovan Bratislava2 - 3 verlengingenJokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)

Detail van de uitslagen


Playoffs (Rusland - 27/02/2015 - 19/04/2015)


Achtste finales
27 Februari 2015
17h30Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki2 - 3 verlengingenHC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
17h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow3 - 0HC SochiHC Sochi (RUS)
17h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow3 - 1Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
17h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg6 - 3Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
28 Februari 2015
12h30Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk1 - 4Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
12h30Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk2 - 0Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
12h30Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk5 - 2Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
15h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow1 - 2Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
15h00SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg1 - 2Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
15h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan3 - 2 verlengingenAvtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS)
15h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow3 - 1HC SochiHC Sochi (RUS)
16h00Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki4 - 1HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
1 Maart 2015
12h30Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk0 - 2Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
12h30Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk1 - 2Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
12h30Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk5 - 2Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
15h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan3 - 2 verlengingenAvtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS)
2 Maart 2015
17h30HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk0 - 5Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)
17h30HC Sochi (RUS)HC Sochi1 - 2CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
17h30Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl2 - 1 verlengingenDynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
17h30Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod2 - 4SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
3 Maart 2015
14h30Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa1 - 2Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
14h30Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg2 - 0AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
14h30Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan3 - 0Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
14h30Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk3 - 7Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
17h30Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl0 - 3Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
17h30Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod1 - 3SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
17h30HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk1 - 2Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)
17h30HC Sochi (RUS)HC Sochi2 - 6CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
4 Maart 2015
14h30Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg1 - 2AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
14h30Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk2 - 1 verlengingenSibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
14h30Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan3 - 4Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
14h30Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa4 - 6Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
5 Maart 2015
17h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg2 - 0Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
17h30Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki7 - 1HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
17h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow7 - 3Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
6 Maart 2015
14h30Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk2 - 0Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
14h30Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk3 - 1Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
14h30Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk3 - 1Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
17h30AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan3 - 2Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS)
7 Maart 2015
15h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl0 - 4Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
8 Maart 2015
12h30Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk1 - 2Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
12h30Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan4 - 1Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
10 Maart 2015
14h30Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk3 - 1Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)

Kwartfinales
12 Maart 2015
17h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow3 - 2Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)
17h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg3 - 2 verlengingenDynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
13 Maart 2015
14h30Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk2 - 0Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
17h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg1 - 4Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
17h30AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan3 - 4 verlengingenAvangard OmskAvangard Omsk (RUS)
17h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow4 - 0Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)
14 Maart 2015
12h30Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk3 - 2Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
15h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan4 - 0Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
15 Maart 2015
15h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow0 - 2SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
16 Maart 2015
14h30Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk0 - 2AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
14h30Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk5 - 2Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
17h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow1 - 6SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
17h30Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki3 - 2CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
17 Maart 2015
14h30Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk1 - 3AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
14h30Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk2 - 3 verlengingenSibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
17h30Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki0 - 3CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
18 Maart 2015
17h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg3 - 2 verlengingenDynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
19 Maart 2015
14h30Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk3 - 1Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
17h30AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan2 - 0Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
17h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow4 - 2Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)

Halve Finale
26 Maart 2015
17h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow3 - 0SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
27 Maart 2015
17h30AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan2 - 0Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
28 Maart 2015
15h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow3 - 2 verlengingenSKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
29 Maart 2015
16h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan2 - 1Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
30 Maart 2015
18h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg1 - 3CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
31 Maart 2015
15h30Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk2 - 1AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
1 April 2015
18h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg4 - 1CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
2 April 2015
15h30Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk0 - 1 verlengingenAK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
3 April 2015
18h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow2 - 6SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
4 April 2015
16h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan1 - 0 verlengingenSibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
5 April 2015
17h00SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg2 - 1 verlengingenCSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
7 April 2015
18h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow2 - 3SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)

Finale
11 April 2015
16h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan2 - 4SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
13 April 2015
18h30AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan0 - 1SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
15 April 2015
18h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg1 - 2AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
17 April 2015
18h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg3 - 2AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
19 April 2015
16h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan1 - 6SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)

Detail van de uitslagen


Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 2
    • Aantal speeldagen : 10
    • Wedstrijden : 920
    • Thuiszeges : 505 (55 %)
    • Overwinningen uit : 415 (45 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 1ste (1025 points)
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 5.18
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten thuis : 2.74
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten uit : 2.44
    • Totaal aantal punten : 4762
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 476.2
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1CSKA Moscow60
    2SKA Saint-Petersburg57
    3AK Bars Kazan53
    4Dynamo Moscow46
    5Sibir Novosibirsk46
    6Jokerit Helsinki45
    Nederlagen
    1Amur Khabarovsk46
    2HC Slovan Bratislava40
    3Metallurg Novokuznetsk40
    4Yugra Khanty-Mansysk39
    5Avtomobilist Yekaterinburg38
    6KHL Medvescak Zagreb37

    Thuiszeges
    1CSKA Moscow32
    2SKA Saint-Petersburg31
    3AK Bars Kazan28
    4Sibir Novosibirsk26
    5Metallurg Magnitogorsk24
    6Dynamo Moscow23
    Thuisnederlagen
    1Amur Khabarovsk22
    2HC Slovan Bratislava20
    3Neftekhimik Nizhnekamsk19
    4KHL Medvescak Zagreb18
    5Metallurg Novokuznetsk18
    6Severstal Cherepovets18

    Overwinningen uit
    1CSKA Moscow28
    2SKA Saint-Petersburg26
    3AK Bars Kazan25
    4Dynamo Moscow23
    5Jokerit Helsinki22
    6Metallurg Magnitogorsk21
    Uitnederlagen
    1Amur Khabarovsk24
    2Avtomobilist Yekaterinburg22
    3Barys Nur-Sultan22
    4Dinamo Riga22
    5Metallurg Novokuznetsk22
    6Admiral Vladivostok21

Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden