De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Kontinental Hockey League - KHL - 2019/2020 - Home

Ijshockey - Kontinental Hockey League - KHL - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

Rusland
  • Admiral Vladivostok
  • AK Bars Kazan
  • Amur Khabarovsk
  • Avangard Omsk
  • Avtomobilist Yekaterinburg
  • Barys Nur-Sultan
  • CSKA Moscow
  • Dinamo Riga
  • Dynamo Moscow
  • HC Dinamo Minsk
  • HC Kunlun Red Star
  • HC Sochi
  • HC Vityaz Podolsk
  • Jokerit Helsinki
  • Lokomotiv Yaroslavl
  • Metallurg Magnitogorsk
  • Neftekhimik Nizhnekamsk
  • Salavat Yulaev Ufa
  • Severstal Cherepovets
  • Sibir Novosibirsk
  • SKA Saint-Petersburg
  • Spartak Moscow
  • Torpedo Nizhny Novgorod
  • Traktor Chelyabinsk

Home

Kontinental Hockey League KHL 2019/2020 - Home

RuslandRusland

Regulier Seizoen (Rusland - 01/09/2019 - 27/02/2020)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1CSKA Moscow (RUS)3520152217226+46
2AK Bars Kazan (RUS)3019141406736+31
3HC Vityaz Podolsk (RUS)3020104425035+15
4Avangard Omsk (RUS)2920112435641+15
5Barys Nur-Sultan (KAZ)2819112424130+11
6Sibir Novosibirsk (RUS)2619110444235+7
7Dynamo Moscow (RUS)2521101735549+6
8SKA Saint-Petersburg (RUS)252292835145+6
9Salavat Yulaev Ufa (RUS)2520101634541+4
10Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)252275916158+3
11Admiral Vladivostok (RUS)251975614240+2
12Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)222064824852-4
13Spartak Moscow (RUS)222163845156-5
14Jokerit Helsinki (FIN)211863635152-1
15Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)2122631034551-6
16Traktor Chelyabinsk (RUS)2023721223855-17
17Metallurg Magnitogorsk (RUS)182061944552-7
18HC Kunlun Red Star (CHN)1820531024253-11
19Amur Khabarovsk (RUS)1720611033141-10
20Severstal Cherepovets (RUS)1720441114556-11
21Lokomotiv Yaroslavl (RUS)1619711104452-8
22HC Dinamo Minsk (BLR)161942944758-11
23HC Sochi (RUS)1520411053956-17
24Dinamo Riga (LAT)1219331303169-38
20 Oktober 2019
13h00Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan3 - 2 verlengingenHC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS)
14h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk3 - 0Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
21 Oktober 2019
11h00Amur Khabarovsk (RUS)Amur Khabarovsk1 - 5Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
13h30HC Kunlun Red Star (CHN)HC Kunlun Red Star3 - 2HC SochiHC Sochi (RUS)
16h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg1 - 6AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
18h30Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl1 - 2Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
18h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow5 - 2Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
22 Oktober 2019
14h30Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk4 - 1HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS)
16h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa1 - 2 verlengingenAvangard OmskAvangard Omsk (RUS)
17h30Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki2 - 3Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
18h10HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk1 - 2 verlengingenBarys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
18h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg2 - 3 verlengingenNeftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)

Detail van de uitslagen


Playoffs (Rusland - 25/02/2020 - 19/04/2020)



Achtste finales (25/02/2020)

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden