De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Kontinental Hockey League - KHL - 2018/2019 - Home

Ijshockey - Kontinental Hockey League - KHL - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Rusland
  • Admiral Vladivostok
  • AK Bars Kazan
  • Amur Khabarovsk
  • Avangard Omsk
  • Avtomobilist Yekaterinburg
  • Barys Nur-Sultan
  • CSKA Moscow
  • Dinamo Riga
  • Dynamo Moscow
  • HC Dinamo Minsk
  • HC Kunlun Red Star
  • HC Slovan Bratislava
  • HC Sochi
  • HC Vityaz Podolsk
  • Jokerit Helsinki
  • Lokomotiv Yaroslavl
  • Metallurg Magnitogorsk
  • Neftekhimik Nizhnekamsk
  • Salavat Yulaev Ufa
  • Severstal Cherepovets
  • Sibir Novosibirsk
  • SKA Saint-Petersburg
  • Spartak Moscow
  • Torpedo Nizhny Novgorod
  • Traktor Chelyabinsk

Home

Kontinental Hockey League - KHL - Home

RuslandRusland

WinnaarCSKA Moscow : CSKA Moscow

 
 

Regulier Seizoen (Rusland - 01/09/2018 - 22/02/2019)


West

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1CSKA Moscow (RUS)1066243109019175+116
2SKA Saint-Petersburg (RUS)103624548520980+129
3Lokomotiv Yaroslavl (RUS)8662346166159118+41
4Jokerit Helsinki (FIN)8062325196197164+33
5Dynamo Moscow (RUS)7262276236153139+14
6HC Sochi (RUS)66621992410145155-10
7Spartak Moscow (RUS)6462217268156158-2
8Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)64622072510175193-18
9HC Vityaz Podolsk (RUS)6362235277133169-36
10Dinamo Riga (LAT)62621882610129155-26
11Severstal Cherepovets (RUS)5162149345124178-54
12HC Dinamo Minsk (BLR)4262152378119180-61
13HC Slovan Bratislava (SVK)3362105443101213-112


Oosten

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)9562398141191125+66
2Barys Nur-Sultan (KAZ)866228101410190149+41
3Metallurg Magnitogorsk (RUS)8462356192182132+50
4Avangard Omsk (RUS)83622910185177133+44
5AK Bars Kazan (RUS)8262344186165138+27
6Salavat Yulaev Ufa (RUS)72622472110158140+18
7Traktor Chelyabinsk (RUS)5862189314102151-49
8Sibir Novosibirsk (RUS)5462195326148192-44
9Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)5262158336130164-34
10Admiral Vladivostok (RUS)5162185345139175-36
11HC Kunlun Red Star (CHN)51621913111142190-48
12Amur Khabarovsk (RUS)4962173339126175-49
20 Februari 2019
17h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow2 - 1 verlengingenLokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
17h30Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki7 - 1HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava (SVK)
22 Februari 2019
10h00Admiral Vladivostok (RUS)Admiral Vladivostok1 - 0Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS)
12h30HC Kunlun Red Star (CHN)HC Kunlun Red Star2 - 3 verlengingenBarys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
15h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk1 - 3SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
15h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk4 - 0AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
17h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets3 - 0Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
17h30HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk1 - 5Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS)
17h30HC Sochi (RUS)HC Sochi2 - 0HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava (SVK)
17h30Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki3 - 5HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
17h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow3 - 0Dinamo RigaDinamo Riga (LAT)
17h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow4 - 1Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
17h30Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk7 - 3Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)

Detail van de uitslagen


Playoffs (Rusland - 25/02/2019 - 19/04/2019)


Achtste finales (10/03/2019)
25 Februari 2019
15h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk2 - 1 verlengingenSalavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
17h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl4 - 3 verlengingenHC SochiHC Sochi (RUS)
17h30Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki2 - 4Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
17h30Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk6 - 0AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
26 Februari 2019
14h30Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan4 - 1Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
15h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg3 - 0Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
17h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg0 - 2Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
17h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow4 - 0HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS)
27 Februari 2019
15h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk1 - 4Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
17h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl3 - 0HC SochiHC Sochi (RUS)
17h30Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki2 - 3Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
17h30Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk6 - 3AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
28 Februari 2019
14h30Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan5 - 4 verlengingenTorpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
15h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg4 - 2Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
17h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg2 - 3Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
17h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow6 - 2HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS)
1 Maart 2019
15h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa5 - 1Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
17h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan1 - 4Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
17h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow2 - 3 verlengingenJokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)
17h30HC Sochi (RUS)HC Sochi3 - 2 verlengingenLokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
2 Maart 2019
13h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk1 - 2 verlengingenAvtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS)
15h00HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk1 - 3CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
15h00Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow2 - 5SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
15h00Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod3 - 1Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
3 Maart 2019
12h30Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa1 - 2 verlengingenMetallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
15h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan2 - 3Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
15h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow3 - 0Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)
16h00HC Sochi (RUS)HC Sochi3 - 1Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
4 Maart 2019
15h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk3 - 4Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS)
17h00Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod5 - 4 verlengingenBarys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
17h30HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk1 - 3CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
17h30Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow2 - 3 verlengingenSKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
5 Maart 2019
15h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk1 - 2 verlengingenSalavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
17h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl3 - 0HC SochiHC Sochi (RUS)
17h30Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki2 - 1Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
6 Maart 2019
14h30Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan3 - 1Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
17h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg2 - 1Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
7 Maart 2019
15h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa3 - 2Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
17h30HC Sochi (RUS)HC Sochi2 - 5Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
17h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow6 - 2Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)
8 Maart 2019
15h00Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow1 - 2SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
15h00Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod3 - 1Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
10 Maart 2019
12h00Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan3 - 2Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)

Kwartfinales (22/03/2019)
13 Maart 2019
17h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg1 - 0Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
17h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow4 - 1Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
14 Maart 2019
14h30Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan1 - 3Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
15h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg0 - 1Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
15 Maart 2019
17h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow0 - 1 verlengingenDynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
17h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg6 - 1Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
16 Maart 2019
12h00Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan4 - 2Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
13h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg2 - 0Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
17 Maart 2019
15h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow0 - 4CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
15h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl3 - 1SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
18 Maart 2019
15h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa2 - 1 verlengingenAvtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS)
17h30Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk5 - 0Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
19 Maart 2019
17h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl1 - 3SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
17h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow1 - 2CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
20 Maart 2019
15h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa4 - 2Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS)
17h30Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk3 - 1Barys Nur-SultanBarys Nur-Sultan (KAZ)
21 Maart 2019
17h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow3 - 2Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
17h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg5 - 4 verlengingenLokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
22 Maart 2019
12h00Barys Nur-Sultan (KAZ)Barys Nur-Sultan3 - 5Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
15h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg1 - 4Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)

Halve Finale (09/04/2019)
28 Maart 2019
17h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow2 - 1SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
29 Maart 2019
17h30Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk4 - 3 verlengingenSalavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
30 Maart 2019
15h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow3 - 1SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
31 Maart 2019
16h00Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk4 - 1Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
1 April 2019
18h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg2 - 1 verlengingenCSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
2 April 2019
16h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa5 - 1Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
3 April 2019
18h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg3 - 1CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
4 April 2019
16h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa2 - 4Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
5 April 2019
18h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow3 - 0SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
6 April 2019
16h00Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk2 - 3 verlengingenSalavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
7 April 2019
16h00SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg3 - 2CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
8 April 2019
16h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa0 - 1 verlengingenAvangard OmskAvangard Omsk (RUS)
9 April 2019
18h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow3 - 1SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)

Finale (19/04/2019)
13 April 2019
16h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow5 - 2Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
15 April 2019
18h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow3 - 0Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
17 April 2019
18h30Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk0 - 2CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
19 April 2019
18h30Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk2 - 3 verlengingenCSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden