De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour du Jura Cycliste - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour du Jura Cycliste - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2017

Uitslagen voor etappe

Etappe 2 - Dole - Station des Rousses - 193 km - 28 Mei 2017Berg

  • Etappe
  • Algemeen
  • Berg
  • Jongeren

Etappe

1ITAPierpaolo Ficara (ITA)Amore & Vita - Selle SMP5:14:16
2FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:00
3BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
4FRAFlorent Castellarnau (FRA)1:09
5BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:53
6SUIMatteo Badilatti (SUI)1:54
7AUSBen Dyball (AUS)St. George2:02
8SUIPatrick Müller (SUI)BMC Development3:03
9FRAJérémy Defaye (FRA)3:03
10RUSNikolay Cherkasov (RUS)3:04
11ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:06
12COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec4:00
13FRANicolas David (FRA)4:06
14FRAFlorent Pereira (FRA)5:10
15DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Lotto - Soudal Espoirs5:10
16FRAAdrien Guillonnet (FRA)5:10
17FRAAlexis Dulin (FRA)5:10
18NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert5:10
19FRAThéo Vimpere (FRA)5:17
20FRAWilly Artus (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon6:10
21FRAYoann Barbas (FRA)6:10
22SUIValentin Baillifard (SUI)Roth - Akros6:12
23FRAClément Penven (FRA)CC Nogent-Sur-Oise6:12
24FRAJulien Guay (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon6:15
25ITANicola Toffali (ITA)7:55
26BELWard Jaspers (BEL)Lotto - Soudal Espoirs7:55
27FRAThomas Joly (FRA)CC Nogent-Sur-Oise9:33
28ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec9:33
29FRAMathieu Caramel (FRA)9:33
30BIHAntonio Barac (BIH)9:33
31BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert10:21
32FINJaakko Hänninen (FIN)10:21
33FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobert10:21
34FRAGregoire Tarride (FRA)10:21
35FRAGuillaume Gauthier (FRA)10:21
36SUIRoland Thalmann (SUI)Roth - Akros11:09
37FRARomain Seigle (FRA)CC Etupes Le Doubs11:11
38FRAFrançois Fonfrède (FRA)12:28
39RUSStepan Kurianov (RUS)12:33
40RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)12:33
41COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec12:33
42ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec12:33
43FRAEdouard Lauber (FRA)CC Etupes Le Doubs13:29
44FRAArnaud Pfrimmer (FRA)CC Etupes Le Doubs13:29
45SUIAnthony Rappo (SUI)13:29
46FRAMaxime Renault (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon13:29
47FRAAdrien Lagree (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon13:29
48SUIJustin Paroz (SUI)13:29
49GERMoritz Fußnegger (GER)0711/cycling13:58
50CZEJan Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro18:22
51BELRuben Apers (BEL)Lotto - Soudal Espoirs18:22
52BELLaurens Huys (BEL)Lotto - Soudal Espoirs18:22
53HUNBarnabás Peák (HUN)18:22
54TUROnur Balkan (TUR)18:22
55FRAGeoffroy Becret (FRA)CC Nogent-Sur-Oise18:22
56FRASébastien Fournet Fayard (FRA)18:22
57FRALudovic Viennet (FRA)18:22
58GERJonas Engel (GER)0711/cycling18:58
59ALBBesmir Banushi (ALB)Amore & Vita - Selle SMP20:09
60FRAAlexandre Pacot (FRA)20:11
61FRAJulien Souton (FRA)20:11
62CRCDaniel Jara Rodriguez (CRC)22:40
63FRAMaxime Urruty (FRA)22:41
64BELMatthias Van Aken (BEL)Start Vaxes23:15
65MEXUri Martins Sandoval (MEX)Amore & Vita - Selle SMP24:14
66ESPDavid Galarreta Ugarte (ESP)Amore & Vita - Selle SMP24:14
67CZEPavel Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro24:25
68SUIColin Stüssi (SUI)Roth - Akros25:06
69SUIJonathan Fumeaux (SUI)Roth - Akros25:06
70ERIAfewerki Elyas (ERI)25:06
71CRCKevin Rivera Serrano (CRC)25:06
72NZLMichael Vink (NZL)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon25:06
73FRAAntonin Dauriannes (FRA)25:06
74BLRSiarhei Shauchenka (BLR)25:06
75FRABaptiste Constantin (FRA)25:06
76CZEMartin Hebík (CZE)CK Pribram - Fany Gastro25:06
77RUSDmitrii Markov (RUS)25:06
78ITAMarco Zamparella (ITA)Amore & Vita - Selle SMP25:06
79VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)26:36
80CZEPavel Gruber (CZE)CK Pribram - Fany Gastro30:28
81CZEMartin Boubal (CZE)CK Pribram - Fany Gastro30:28
82GERHenrik Hamm (GER)0711/cycling34:04
83RUSNikita Razumov (RUS)34:39
84RUSAleksander Borisov (RUS)37:10
85SUIMatthias Reutimann (SUI)Roth - Akros37:49
86SUILukas Jaun (SUI)Roth - Akros37:49
87FRAMaxime Robert (FRA)CC Etupes Le Doubs39:24
DNFFRALéo Bouvier (FRA)-
DNFFRAMatthieu Converset (FRA)-
DNFFRAThomas Girard (FRA)-
DNFFRAMaxime Teulière (FRA)-
DNFFRASamuel Leroux (FRA)CC Nogent-Sur-Oise-
DNFFRARomain Bacon (FRA)CC Nogent-Sur-Oise-
DNFFRANicolas Thomasson (FRA)-
DNFFRAPierre Bonnet (FRA)-
DNFFRAPierre Almeida (FRA)-
DNFGBRAlexander Colman (GBR)-
DNFITAMarco Bernardinetti (ITA)Amore & Vita - Selle SMP-
DNFFRAMatthieu Garnier (FRA)CC Etupes Le Doubs-
DNFFRARémi Aubert (FRA)CC Etupes Le Doubs-
DNSSUIMartin Schäppi (SUI)BMC Development-

Algemeen

Berg

Jongeren

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden