De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tirreno-Adriatico - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tirreno-Adriatico - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2021

Tirreno-Adriatico 2021

ItaliëItalië - 10 Maart 2021 - 16 Maart 2021


Algemeen klassement - 16 Maart 2021


1SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates26:36:17
2BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma1:03
3ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious3:57
4COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers4:13
5ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe4:37
6PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step4:54
7BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal5:00
8FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm5:50
9ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredo6:30
10GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange7:45
11ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar7:59
12COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic9:39
13CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Tech12:06
14ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Tech12:22
15NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma12:39
16FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj14:07
17ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nation14:20
18ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergie14:27
19RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadiers14:58
20ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates15:06
21DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Tech15:25
22ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux16:48
23ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergie17:11
24GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers17:12
25FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën17:31
26ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo17:50
27AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe18:57
28ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assos19:18
29AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm19:55
30ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Tech20:48
31RUSIlnur Zakarin (RUS)Gazprom - Rusvelo20:54
32NEDMathieu Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenix20:57
33NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsm21:55
34BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroën22:01
35COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippo22:12
36ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermec22:52
37ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victorious25:31
38ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)25:51
39GBRSimon Carr (GBR)26:17
40BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux26:42
41FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step26:54
42ITADavide Villella (ITA)Movistar26:58
43FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj28:25
44AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assos29:20
45ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohe30:18
46SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroën30:45
47BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal30:59
48ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermec31:17
49ITADario Cataldo (ITA)Movistar31:52
50CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Step33:00
51POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers34:59
52ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers35:34
53FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergie35:54
54USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredo36:17
55FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj36:53
56DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange37:07
57POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates37:08
58DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step37:13
59FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj38:05
60USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroën38:25
61ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious38:31
62NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma38:42
63ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nation39:44
64AUSRobert Stannard (AUS)Team Bikeexchange40:07
65DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel Start-Up Nation40:16
66ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën40:38
67FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nation40:42
68PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar41:34
69ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe41:36
70POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsic42:27
71ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers42:53
72NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma43:36
73SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj43:50
74CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenix44:04
75SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates44:15
76KAZAndrey Zeits (KAZ)Team Bikeexchange44:25
77CZERoman Kreuziger (CZE)Gazprom - Rusvelo44:38
78BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux44:39
79RUSPavel Kochetkov (RUS)Gazprom - Rusvelo44:45
80LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo45:05
81CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux45:15
82COLDaniel Felipe Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec45:20
83ESPAlejandro Ropero Molina (ESP)Eolo - Kometa45:59
84ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippo46:37
85ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux47:27
86SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange48:28
87ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step48:30
88BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenix49:12
89FRAThibault Guernalec (FRA)Arkéa - Samsic49:13
90FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic49:29
91BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal49:34
92GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe49:58
93BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Visma50:08
94NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsm50:43
95ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Techzt
96DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Team Qhubeka Assos50:55
97GERNiklas Arndt (GER)Team Dsm51:05
98SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj51:12
99ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec51:14
100ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadiers52:07
101GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious53:24
102ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec53:42
103FRALaurent Pichon (FRA)Arkéa - Samsic54:00
104FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën54:28
105LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj54:51
106PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates54:58
107BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenix55:10
108BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Step55:33
109LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredo55:35
110ITASimone Velasco (ITA)Gazprom - Rusvelo56:14
111FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct énergie56:37
112GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometa56:38
113BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assos58:49
114POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe59:01
115BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenix59:17
116ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct énergie1:00:27
117BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:00:40
118BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal1:02:42
119NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assos1:03:43
120FRALorenzo Manzin (FRA)Total Direct énergie1:04:00
121ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victorious1:04:35
122UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victorious1:06:00
123RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:06:04
124AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchange1:06:10
125ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
126COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates1:06:25
127CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nation1:06:33
128FRAThomas Boudat (FRA)Arkéa - Samsic1:07:02
129ITAMarco Canola (ITA)Gazprom - Rusvelo1:07:28
130SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe1:07:31
131GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal1:07:35
132BELOtto Vergaerde (BEL)Alpecin - Fenix1:08:05
133ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometa1:08:21
134BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal1:09:07
135BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidiszt
136IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo1:10:30
137ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:11:06
138BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:11:09
139ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsic1:11:31
140NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippo1:11:33
141ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates1:12:14
142ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar1:12:49
143FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroën1:13:07
144ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma1:13:51
145NEDNiki Terpstra (NED)Total Direct énergie1:14:18
146SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious1:14:37
147ITAElia Viviani (ITA)Cofidis1:16:56
148SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec1:18:18
149GBRJohn Archibald (GBR)Eolo - Kometa1:18:19
150USAAlex Howes (USA)EF Education - Nippo1:18:36
151NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippo1:19:06
152RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelo1:20:36
153ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometa1:22:02
154ITADavide Martinelli (ITA)Astana - Premier Tech1:24:08
155GERPaul Martens (GER)Jumbo - Visma1:25:26
156ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo1:30:21
157ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometa1:32:10
158ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis1:34:34
159ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidis1:38:47

Etappe 1 - Lido di Camaiore›Lido di Camaiore 156km - 10 Maart 2021Sprint

Image © RCS MEDIAGROUP S.P.A. . Source : Site officiel du Tirreno-Adriatico.


1BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma3:36:17
2AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
3COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
4ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
5SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
6BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
7COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
8ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
9ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
10FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
11SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
12GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
13POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
14ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
15GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
16FRAThomas Boudat (FRA)Arkéa - Samsiczt
17FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct énergiezt
18ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct énergiezt
19ITAManuel Belletti (ITA)Eolo - Kometazt
20ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
21ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
22AUSRobert Stannard (AUS)Team Bikeexchangezt
23POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
24PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
25ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
26ITADavide Martinelli (ITA)Astana - Premier Techzt
27RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
28FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
29SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
30ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
31NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchangezt
32BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
33ITAMarco Canola (ITA)Gazprom - Rusvelozt
34AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
35BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
36ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
37COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippozt
38BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
39SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
40ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
41BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
42GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
43ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidiszt
44FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
45NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
46USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
47SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
48ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
49ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
50COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
51ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
52RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelozt
53ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
54CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Techzt
55BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
56SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
57FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
58COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
59ITASimone Velasco (ITA)Gazprom - Rusvelozt
60ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
61ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippozt
62CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nationzt
63RUSIlnur Zakarin (RUS)Gazprom - Rusvelozt
64FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
65CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenixzt
66FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
67ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
68ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
69SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
70POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsiczt
71FRALorenzo Manzin (FRA)Total Direct énergiezt
72ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsiczt
73GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
74PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
75ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
76UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victoriouszt
77NEDMathieu Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
78IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredozt
79GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
80AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
81ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
82NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
83ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
84ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
85ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
86BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
87SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
88LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
89POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
90ITADavide Villella (ITA)Movistarzt
91ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
92ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
93SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
94ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
95NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
96BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
97ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
98CZERoman Kreuziger (CZE)Gazprom - Rusvelozt
99FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdjzt
100RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
101GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
102ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)zt
103RUSPavel Kochetkov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
104BELJenthe Biermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
105DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Team Qhubeka Assoszt
106LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredozt
107BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
108DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
109PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
110ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
111FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
112BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroënzt
113FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
114GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
115USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredozt
116ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
117GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohezt
118KAZAndrey Zeits (KAZ)Team Bikeexchangezt
119COLDaniel Felipe Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
120ESPAlejandro Ropero Molina (ESP)Eolo - Kometazt
121ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergiezt
122ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
123DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel Start-Up Nationzt
124POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
125ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
126GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
127ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
128LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
129GBRJohn Archibald (GBR)Eolo - Kometazt
130AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
131GBRSimon Carr (GBR)zt
132FRALaurent Pichon (FRA)Arkéa - Samsiczt
133ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victoriouszt
134CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
135AUTMichael Gogl (AUT)Team Qhubeka Assoszt
136NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
137FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
138NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
139FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
140ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
141DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
142FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsiczt
143ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Techzt
144BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assoszt
145AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
146DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
147CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
148BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
149BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis0:18
150BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal0:21
151BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Visma0:39
152NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
153ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nation0:52
154BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenix0:59
155GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
156ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
157ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
158NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippozt
159NEDNiki Terpstra (NED)Total Direct énergiezt
160USAAlex Howes (USA)EF Education - Nippozt
161USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education - Nippozt
162ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidis1:02
163ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
164BELOtto Vergaerde (BEL)Alpecin - Fenix1:20
165BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal1:25
166BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal1:28
167FRAThibault Guernalec (FRA)Arkéa - Samsic1:42
168ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometa1:48
169LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Cofidis2:01
170ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar2:06
171ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers2:07
172NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippo2:43
173SUITom Bohli (SUI)Cofidis3:15
174AUSNathan Haas (AUS)Cofidiszt
175ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometa4:32

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Camaiore›Chiusdino 202km - 11 Maart 2021Medium berg

Image © RCS MEDIAGROUP S.P.A. . Source : Site officiel du Tirreno-Adriatico.


1FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step5:01:32
2NEDMathieu Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
3BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
4SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
5ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
6AUSRobert Stannard (AUS)Team Bikeexchangezt
7PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
8BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroënzt
9BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
10ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
11ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
12COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
13GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
14COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippozt
15ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
16AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
17ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
18BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
19ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
20DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
21COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
22ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
23AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
24FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
25ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
26POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
27AUTMichael Gogl (AUT)Team Qhubeka Assoszt
28ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
29BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
30ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
31ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
32RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
33ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
34ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
35DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
36ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
37GBRSimon Carr (GBR)0:11
38NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
39ESPAlejandro Ropero Molina (ESP)Eolo - Kometazt
40ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
41FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën0:16
42ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)zt
43FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj0:19
44ITADavide Villella (ITA)Movistar0:28
45ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
46ITADario Cataldo (ITA)Movistar0:31
47ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar0:32
48ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
49ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergiezt
50AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm0:34
51FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdjzt
52CZERoman Kreuziger (CZE)Gazprom - Rusvelozt
53SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates0:40
54ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
55CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Step0:42
56ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
57USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredozt
58RUSIlnur Zakarin (RUS)Gazprom - Rusvelo1:03
59SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroën1:22
60NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
61CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Techzt
62CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenixzt
63GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
64NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma1:42
65ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates2:22
66POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
67FRAThibault Guernalec (FRA)Arkéa - Samsic2:55
68ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victorious5:51
69FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergie9:08
70FRALaurent Pichon (FRA)Arkéa - Samsiczt
71NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchangezt
72ITAMarco Canola (ITA)Gazprom - Rusvelozt
73ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
74ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Techzt
75SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
76GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
77FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
78FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
79SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
80BELOtto Vergaerde (BEL)Alpecin - Fenixzt
81NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
82BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assoszt
83FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
84ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippozt
85PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
86RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
87KAZAndrey Zeits (KAZ)Team Bikeexchangezt
88BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
89ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
90COLDaniel Felipe Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
91UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victoriouszt
92BELJenthe Biermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
93ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
94SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
95USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
96DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
97BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
98ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
99DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel Start-Up Nationzt
100GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohezt
101BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
102POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
103FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
104BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
105NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
106CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
107RUSPavel Kochetkov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
108ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
109ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistar11:15
110FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct énergiezt
111AUSNathan Haas (AUS)Cofidiszt
112DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Team Qhubeka Assoszt
113GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
114FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
115LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
116PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
117BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
118BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
119ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsiczt
120POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsiczt
121COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
122BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
123FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsiczt
124ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar11:57
125ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step12:35
126NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assos13:17
127IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredozt
128GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal15:01
129SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
130GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
131ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
132ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidiszt
133SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
134POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
135ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
136NEDNiki Terpstra (NED)Total Direct énergiezt
137BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
138BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidiszt
139BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
140BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
141CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nationzt
142BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
143BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
144SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
145COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
146ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
147RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelozt
148FRALorenzo Manzin (FRA)Total Direct énergiezt
149LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Cofidiszt
150ITAManuel Belletti (ITA)Eolo - Kometazt
151ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
152ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct énergiezt
153ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
154ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
155FRAThomas Boudat (FRA)Arkéa - Samsiczt
156LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
157ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
158NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippozt
159GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
160NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippozt
161GBRJohn Archibald (GBR)Eolo - Kometazt
162ITASimone Velasco (ITA)Gazprom - Rusvelozt
163USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education - Nippozt
164AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
165USAAlex Howes (USA)EF Education - Nippozt
166ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo17:54
167LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredozt
168SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
169GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
170ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
171ITADavide Martinelli (ITA)Astana - Premier Techzt
172GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
173AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
174ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
175ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Monticiano›Gualdo Tadino 219km - 12 Maart 2021Medium berg

Image © RCS MEDIAGROUP S.P.A. . Source : Site officiel du Tirreno-Adriatico.


1NEDMathieu Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenix5:24:18
2BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
3ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
4COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippozt
5BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroënzt
6BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
7ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
8SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
9ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)zt
10FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
11ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
12ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct énergiezt
13AUSRobert Stannard (AUS)Team Bikeexchangezt
14LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
15CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
16ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
17COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
18PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
19AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
20ITAMarco Canola (ITA)Gazprom - Rusvelozt
21FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
22ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
23FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
24PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
25ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
26AUTMichael Gogl (AUT)Team Qhubeka Assoszt
27DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
28ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
29ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
30ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
31FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
32BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
33ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
34FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
35NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
36FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
37ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
38CZERoman Kreuziger (CZE)Gazprom - Rusvelozt
39GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
40ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
41ESPAlejandro Ropero Molina (ESP)Eolo - Kometazt
42ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergiezt
43ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
44ITADavide Villella (ITA)Movistarzt
45BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
46GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohezt
47GBRSimon Carr (GBR)zt
48COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers0:18
49GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers0:19
50BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal0:20
51USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
52RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
53ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
54NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchangezt
55GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
56ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
57ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsiczt
58PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
59LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Cofidiszt
60SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
61AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm0:26
62GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange0:29
63POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsiczt
64LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredozt
65FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
66NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
67ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo0:38
68RUSIlnur Zakarin (RUS)Gazprom - Rusvelo0:42
69FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën0:48
70FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj0:52
71CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Techzt
72NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
73GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious0:56
74BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
75IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo1:05
76SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec1:08
77ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
78ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
79FRAThibault Guernalec (FRA)Arkéa - Samsiczt
80GERNiklas Arndt (GER)Team Dsm1:13
81AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assos1:29
82BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assoszt
83NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
84DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Team Qhubeka Assoszt
85COLDaniel Felipe Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec1:37
86COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
87BELJenthe Biermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
88ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
89ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
90FRALorenzo Manzin (FRA)Total Direct énergie1:44
91FRALaurent Pichon (FRA)Arkéa - Samsiczt
92SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange1:51
93GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
94RUSPavel Kochetkov (RUS)Gazprom - Rusvelo2:04
95KAZAndrey Zeits (KAZ)Team Bikeexchangezt
96ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Tech2:12
97RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelozt
98ITASimone Velasco (ITA)Gazprom - Rusvelo2:20
99FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
100POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
101ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
102ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
103ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
104RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
105ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
106FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
107ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
108ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
109AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
110BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
111GBRJohn Archibald (GBR)Eolo - Kometazt
112ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
113DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel Start-Up Nationzt
114CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nationzt
115USAAlex Howes (USA)EF Education - Nippozt
116ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victoriouszt
117ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippozt
118SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
119SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
120UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victorious2:25
121BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
122BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
123DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange2:28
124DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step2:33
125BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
126BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
127BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
128ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometa2:36
129POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assos2:38
130POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
131POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
132NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippozt
133CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
134FRAThomas Boudat (FRA)Arkéa - Samsic2:42
135ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma3:11
136ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates3:20
137SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
138ITADavide Martinelli (ITA)Astana - Premier Techzt
139ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
140NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
141GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal3:47
142NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
143BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis3:53
144BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
145ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
146CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenix4:23
147ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nation4:40
148NEDNiki Terpstra (NED)Total Direct énergiezt
149ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohe4:42
150USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredozt
151FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct énergie4:44
152BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal4:52
153GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
154SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
155LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
156FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic5:25
157NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippo5:47
158ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech7:36
159ITAManuel Belletti (ITA)Eolo - Kometa7:46
160BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenix7:50
161BELOtto Vergaerde (BEL)Alpecin - Fenixzt
162COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
163BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
164ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
165ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
166SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj9:03
167ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometa9:49
168ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
169ITAElia Viviani (ITA)Cofidis9:57
170ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis16:00
171ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidis16:16
172USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education - Nippo
173AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal
174SUITom Bohli (SUI)Cofidis
175AUSNathan Haas (AUS)Cofidis

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Terni›Prati di Tivo 148km - 13 Maart 2021Berg

Image © RCS MEDIAGROUP S.P.A. . Source : Site officiel du Tirreno-Adriatico.


1SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates3:51:24
2GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange0:06
3COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippo0:29
4ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
5COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic0:31
6PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step0:35
7ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe0:42
8GBRSimon Carr (GBR)zt
9BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma0:45
10DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
11COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers0:58
12GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
13FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm1:17
14FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën1:27
15ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
16ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
17FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step1:44
18BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal2:05
19ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergie2:06
20FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj3:03
21NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
22ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
23ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
24AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm3:47
25ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergie4:00
26KAZAndrey Zeits (KAZ)Team Bikeexchange4:03
27RUSIlnur Zakarin (RUS)Gazprom - Rusvelozt
28NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
29AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
30CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:19
31ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
32ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermec4:41
33DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel Start-Up Nationzt
34FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj4:58
35ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
36CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Tech5:14
37ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nation5:43
38BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
39ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
40ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
41ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo6:24
42FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj6:55
43POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers7:04
44USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredo7:31
45ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers8:46
46ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
47NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma8:55
48ITADavide Villella (ITA)Movistarzt
49ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec9:40
50ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
51ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
52COLDaniel Felipe Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
53FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj10:22
54RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
55ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech10:53
56DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
57ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
58BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenix11:31
59SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj14:19
60SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
61SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
62USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
63FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
64FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
65GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
66ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
67GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
68CZERoman Kreuziger (CZE)Gazprom - Rusvelozt
69LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
70ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadiers15:00
71ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
72ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
73SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates15:46
74POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
75CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
76POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsiczt
77PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
78RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
79FRALaurent Pichon (FRA)Arkéa - Samsiczt
80FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsiczt
81FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
82FRAThibault Guernalec (FRA)Arkéa - Samsiczt
83RUSPavel Kochetkov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
84DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Team Qhubeka Assoszt
85ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
86ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Techzt
87ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct énergiezt
88ITAMarco Canola (ITA)Gazprom - Rusvelo17:29
89GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal17:35
90BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
91BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assoszt
92BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
93BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroënzt
94BELJenthe Biermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
95BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
96NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
97BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
98BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
99BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
100FRALorenzo Manzin (FRA)Total Direct énergiezt
101LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
102ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippo20:30
103AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
104DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
105ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
106NEDMathieu Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
107BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
108ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)zt
109NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippozt
110PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
111ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
112UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victorious21:23
113POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
114AUSRobert Stannard (AUS)Team Bikeexchange21:31
115ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis22:53
116ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victoriouszt
117LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredozt
118ITASimone Velasco (ITA)Gazprom - Rusvelozt
119NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
120CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nationzt
121ITADavide Martinelli (ITA)Astana - Premier Techzt
122ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
123ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
124ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
125ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
126IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredozt
127GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
128NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
129GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
130LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Cofidiszt
131SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
132SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
133GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohezt
134ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
135ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
136AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
137BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidiszt
138ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
139CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenixzt
140BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
141RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelozt
142ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
143ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
144FRAThomas Boudat (FRA)Arkéa - Samsiczt
145COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
146SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
147SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
148BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
149ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsiczt
150FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
151BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
152BELOtto Vergaerde (BEL)Alpecin - Fenixzt
153BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
154ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
155FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct énergiezt
156POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
157GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
158AUTMichael Gogl (AUT)Team Qhubeka Assoszt
159NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippozt
160GBRJohn Archibald (GBR)Eolo - Kometazt
161GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
162ESPAlejandro Ropero Molina (ESP)Eolo - Kometazt
163BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
164USAAlex Howes (USA)EF Education - Nippozt
165NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchangezt
166NEDNiki Terpstra (NED)Total Direct énergiezt
167ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
168COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates24:28
169ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
170ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
171ITAManuel Belletti (ITA)Eolo - Kometa

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Castellalto›Castelfidardo 205km - 14 Maart 2021Medium berg

Image © RCS MEDIAGROUP S.P.A. . Source : Site officiel du Tirreno-Adriatico.


1NEDMathieu Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenix4:48:17
2SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates0:10
3BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma0:49
4ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Tech1:26
5COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers2:07
6ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
7BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal2:18
8ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
9ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious2:25
10ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe2:45
11ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar3:31
12RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadiers3:37
13FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm3:39
14BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroënzt
15AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
16CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Tech3:51
17PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step4:00
18ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)4:17
19ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
20ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredo4:20
21GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange5:02
22COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic8:08
23NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma8:54
24ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo9:39
25FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
26ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergie11:10
27ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
28ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
29FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
30BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux11:36
31BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal11:45
32ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippo13:49
33BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
34AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
35NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
36ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
37SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
38GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
39POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
40LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredozt
41SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
42POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsiczt
43FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
44FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
45RUSIlnur Zakarin (RUS)Gazprom - Rusvelozt
46SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
47FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
48USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
49FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
50AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
51LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
52ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
53ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
54ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
55SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
56DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
57DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
58ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
59FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsiczt
60DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
61ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
62GBRSimon Carr (GBR)zt
63BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
64NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
65CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenixzt
66GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers13:53
67CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
68ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
69BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Step14:09
70ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
71ITASimone Velasco (ITA)Gazprom - Rusvelo15:59
72ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
73ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
74NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma16:02
75RUSPavel Kochetkov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
76GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohezt
77FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct énergiezt
78ITADavide Villella (ITA)Movistarzt
79PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar16:58
80AUSRobert Stannard (AUS)Team Bikeexchange17:07
81BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Visma19:32
82BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
83LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
84ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
85ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Tech19:34
86BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
87BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenix21:10
88ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
89ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
90ESPAlejandro Ropero Molina (ESP)Eolo - Kometazt
91COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippozt
92ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
93ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
94DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Team Qhubeka Assoszt
95NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assos22:41
96FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
97AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
98BELJenthe Biermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
99COLDaniel Felipe Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
100BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
101BELOtto Vergaerde (BEL)Alpecin - Fenixzt
102USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredozt
103UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victoriouszt
104AUTMichael Gogl (AUT)Team Qhubeka Assoszt
105ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victoriouszt
106NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
107PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
108DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel Start-Up Nation24:56
109GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
110GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
111BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidiszt
112NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchangezt
113ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
114FRAThibault Guernalec (FRA)Arkéa - Samsiczt
115ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
116ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsiczt
117SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
118ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
119BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
120FRALaurent Pichon (FRA)Arkéa - Samsiczt
121FRAThomas Boudat (FRA)Arkéa - Samsiczt
122ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
123ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
124POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
125SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
126POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
127USAAlex Howes (USA)EF Education - Nippozt
128NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippozt
129SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
130GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
131CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nationzt
132ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
133ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
134ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
135KAZAndrey Zeits (KAZ)Team Bikeexchange27:53
136ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
137ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
138CZERoman Kreuziger (CZE)Gazprom - Rusvelozt
139GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
140ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidiszt
141FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
142FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
143ITADavide Martinelli (ITA)Astana - Premier Techzt
144ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
145ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
146SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
147FRALorenzo Manzin (FRA)Total Direct énergiezt
148ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
149ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
150GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
151FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdjzt
152NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippozt
153BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
154COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
155BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
156COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
157IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredozt
158ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
159ITAMarco Canola (ITA)Gazprom - Rusvelozt
160LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Cofidiszt
161CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
162RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelozt
163BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assoszt
164NEDNiki Terpstra (NED)Total Direct énergiezt
165RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
166GBRJohn Archibald (GBR)Eolo - Kometazt
167ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct énergiezt
168GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
169BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenix
170POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assos

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Castelraimondo›Lido di Fermo 169km - 15 Maart 2021Ontsnapping

Image © RCS MEDIAGROUP S.P.A. . Source : Site officiel du Tirreno-Adriatico.


1DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel Start-Up Nation3:42:09
2BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
3ITASimone Velasco (ITA)Gazprom - Rusvelozt
4BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
5PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
6LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredo0:25
7BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenix1:09
8ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
9ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
10GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
11FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
12ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
13BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
14SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
15USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredozt
16PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
17ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
18ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
19GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
20FRALorenzo Manzin (FRA)Total Direct énergiezt
21FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
22CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Techzt
23PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
24BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
25SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
26ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
27ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
28ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
29BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
30NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
31BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
32ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
33COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippozt
34ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
35SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
36BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
37ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
38ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
39COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
40ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
41NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
42ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
43ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
44POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
45COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
46NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
47ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
48ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
49LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
50BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroënzt
51ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
52FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
53SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
54ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
55ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
56ITADavide Villella (ITA)Movistarzt
57FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
58BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
59AUSRobert Stannard (AUS)Team Bikeexchangezt
60DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
61NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchangezt
62CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenixzt
63ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergiezt
64AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
65SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
66ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
67POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsiczt
68USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
69FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
70AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
71FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
72BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
73FRAThomas Boudat (FRA)Arkéa - Samsiczt
74ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
75GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
76DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Team Qhubeka Assoszt
77ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
78RUSPavel Kochetkov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
79COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
80KAZAndrey Zeits (KAZ)Team Bikeexchangezt
81RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
82CZERoman Kreuziger (CZE)Gazprom - Rusvelozt
83RUSIlnur Zakarin (RUS)Gazprom - Rusvelozt
84ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
85DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
86FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
87ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
88ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
89FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
90ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
91ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
92GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohezt
93NEDMathieu Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
94NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
95ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
96ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)zt
97BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
98BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
99COLDaniel Felipe Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
100CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nationzt
101ESPAlejandro Ropero Molina (ESP)Eolo - Kometazt
102ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
103AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
104DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
105CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
106ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct énergie1:30
107POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe1:33
108ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis1:37
109FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct énergie1:39
110ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma1:40
111GERNico Denz (GER)Team Dsm1:46
112NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
113GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
114ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippozt
115BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis1:52
116GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal2:11
117ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermec2:50
118FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
119CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
120NEDNiki Terpstra (NED)Total Direct énergiezt
121POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
122SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
123GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
124FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsiczt
125FRALaurent Pichon (FRA)Arkéa - Samsiczt
126BELJenthe Biermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
127FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdjzt
128GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
129NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assos2:53
130BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assoszt
131BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
132NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippozt
133ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers3:09
134LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj3:13
135FRAThibault Guernalec (FRA)Arkéa - Samsiczt
136AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assos3:25
137BELOtto Vergaerde (BEL)Alpecin - Fenix3:32
138ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Tech4:32
139SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj5:39
140IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredozt
141ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
142BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenix10:08
143BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
144ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
145ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
146SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
147ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious10:31
148ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victoriouszt
149UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victoriouszt
150RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
151NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippozt
152FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
153GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
154GBRJohn Archibald (GBR)Eolo - Kometazt
155SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
156ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometa12:01
157ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsiczt
158RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelozt
159ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
160ITADavide Martinelli (ITA)Astana - Premier Techzt
161ITAMarco Canola (ITA)Gazprom - Rusvelozt
162GBRSimon Carr (GBR)zt
163USAAlex Howes (USA)EF Education - Nippozt
164ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
165LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Cofidis
166COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step
167AUTMichael Gogl (AUT)Team Qhubeka Assos
168ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistar

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - San Benedetto del Tronto›San Benedetto del Tronto 10,1km - 16 Maart 2021Individuele Tijdrit

Image © RCS MEDIAGROUP S.P.A. . Source : Site officiel du Tirreno-Adriatico.


1BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma0:11:06
2SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj0:06
3ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers0:11
4SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates0:12
5FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj0:16
6ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippo0:18
7PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step0:24
8DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step0:26
9AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchange0:27
10SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj0:28
11GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
12NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippo0:30
13ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma0:32
14SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious0:33
15FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj0:35
16ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assos0:36
17PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
18NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
19POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe0:37
20PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
21SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates0:38
22ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Tech0:39
23DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel Start-Up Nation0:40
24ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
25COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippo0:42
26BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
27POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers0:44
28LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
29ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Tech0:45
30BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Visma0:46
31USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredozt
32RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadiers0:47
33FRAThibault Guernalec (FRA)Arkéa - Samsiczt
34ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadiers0:48
35GBRSimon Carr (GBR)zt
36ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
37FRALaurent Pichon (FRA)Arkéa - Samsic0:50
38BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
39GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
40ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers0:51
41NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
42BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroën0:52
43NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippozt
44CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Techzt
45ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
46ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
47BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
48SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
49ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)0:53
50DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange0:54
51USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
52NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma0:55
53COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
54GBRJohn Archibald (GBR)Eolo - Kometazt
55ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
56LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
57DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Tech0:56
58ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
59POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates0:57
60GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
61IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredozt
62ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar0:58
63FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm0:59
64GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
65ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
66SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroën1:00
67NEDMathieu Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenix1:01
68NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
69BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Step1:02
70ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
71FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step1:03
72CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
73COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic1:05
74ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
75BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assoszt
76ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
77ITADario Cataldo (ITA)Movistar1:07
78UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victoriouszt
79ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious1:09
80AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe1:10
81FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj1:11
82POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsic1:13
83ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo1:14
84ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometa1:15
85GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
86FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën1:16
87NEDNiki Terpstra (NED)Total Direct énergiezt
88FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën1:17
89ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
90BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
91FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct énergie1:18
92BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
93FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj1:19
94ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsic1:20
95DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Team Qhubeka Assoszt
96ITADavide Martinelli (ITA)Astana - Premier Tech1:21
97COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
98RUSIlnur Zakarin (RUS)Gazprom - Rusvelo1:22
99KAZAndrey Zeits (KAZ)Team Bikeexchangezt
100FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
101LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredozt
102CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
103ITASimone Velasco (ITA)Gazprom - Rusvelozt
104FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nation1:24
105ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
106AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
107ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step1:25
108SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe1:26
109ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën1:27
110BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis1:28
111ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo1:29
112BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
113CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Start-Up Nation1:30
114AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assos1:31
115BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
116ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct énergiezt
117BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
118ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victorious1:33
119ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergie1:34
120AUSRobert Stannard (AUS)Team Bikeexchangezt
121FRAThomas Boudat (FRA)Arkéa - Samsic1:35
122FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroën1:36
123ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermec1:37
124BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
125ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
126FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic1:38
127GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
128NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
129ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
130ITADavide Villella (ITA)Movistarzt
131ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermec1:40
132ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
133RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
134USAAlex Howes (USA)EF Education - Nippozt
135ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:42
136CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenixzt
137BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal1:44
138NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
139BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal1:48
140ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
141ESPAlejandro Ropero Molina (ESP)Eolo - Kometa1:50
142RUSPavel Kochetkov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
143RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelozt
144FRALorenzo Manzin (FRA)Total Direct énergie1:52
145ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
146BELOtto Vergaerde (BEL)Alpecin - Fenix1:55
147BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenix1:57
148CZERoman Kreuziger (CZE)Gazprom - Rusvelozt
149ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nation1:58
150GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe2:00
151ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometa2:01
152ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidis2:02
153SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec2:06
154ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:08
155ITAMarco Canola (ITA)Gazprom - Rusvelo2:11
156ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
157COLDaniel Felipe Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec2:19
158GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal2:22
159ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis2:24
160ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech
161NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange
162BELJenthe Biermans (BEL)Israel Start-Up Nation
163GERNico Denz (GER)Team Dsm
164GERMax Kanter (GER)Team Dsm

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden