De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Le Triptyque des Monts et Châteaux - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Le Triptyque des Monts et Châteaux - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2017

Uitslagen voor etappe

Etappe 3b - Ath - Chièvres - 2 April 2017Sprint

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling2:13:22
2GERLeon Rohde (GER)Sunweb Development0:00
3GBRChristopher Lawless (GBR)Axeon - Hagens Berman0:00
4BELJasper Philipsen (BEL)BMC Development0:00
5GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling0:00
6AUTDaniel Auer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:00
7BELMilan Menten (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
8BELJordi Warlop (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:00
9NEDDennis Van Der Horst (NED)Metec - TKH0:00
10NEDBob Olieslager (NED)Metec - TKH0:00
11NEDJim Lindenburg (NED)Metec - TKH0:00
12DENMichael Svendgaard (DEN)0:00
13BELJulien Mortier (BEL)AGO - Aquaservice0:00
14BELMaximilien Picoux (BEL)T.palm - Pole Continental Wallon0:00
15IRLMatthew Teggart (IRL)AN Post - Chainreaction0:00
16NEDJan Maas (NED)Seg Racing Academy0:00
17BELSteven Haerinck (BEL)0:00
18NEDHartthijs de Vries (NED)Seg Racing Academy0:00
19BELTom Verhaegen (BEL)Profel - United0:00
20BELJulian Mertens (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek0:00
21GERJonas Bokeloh (GER)AN Post - Chainreaction0:00
22NEDStefan Kreder (NED)Metec - TKH0:00
23FRATanguy Turgis (FRA)BMC Development0:00
24USANeilson Powless (USA)Axeon - Hagens Berman0:00
25BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
26IRLEdward Dunbar (IRL)Axeon - Hagens Berman0:00
27BELCedric Defreyne (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:00
28BELJacob Relaes (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:00
29GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling0:00
30BELMaxime De Poorter (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:00
31BELPierre Goebeert (BEL)AGO - Aquaservice0:00
32BELSenne Leysen (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
33BELJens Reynders (BEL)Leopard Pro Cycling0:00
34BELMerlijn Decoster (BEL)T.palm - Pole Continental Wallon0:00
35DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Lotto - Soudal Espoirs0:00
36BELSasha Weemaes (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:00
37ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Differdange - Lösch0:00
38NEDNils Eekhoff (NED)Sunweb Development0:00
39GBRStephen Williams (GBR)Seg Racing Academy0:00
40USAWilliam Barta (USA)Axeon - Hagens Berman0:00
41GBRNathan Draper (GBR)Wiggins0:00
42BELMichiel Broes (BEL)Profel - United0:00
43LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling0:00
44BELCédric Raymackers (BEL)Differdange - Lösch0:00
45BELKenn Simon (BEL)Home Solutions - Anmapa - Soenens0:00
46BELRuben Apers (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
47BELCédric Beullens (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:00
48GBRScott Davies (GBR)Wiggins0:00
49BELDries Lehaen (BEL)Profel - United0:00
50NEDLars Van de Berg (NED)Metec - TKH0:00
51NEDMartijn De Jong (NED)Seg Racing Academy0:00
52LUXIvan Centrone (LUX)Differdange - Lösch0:00
53SWEHampus Anderberg (SWE)Copenhagen0:00
54SUIMarc Hirschi (SUI)BMC Development0:00
55BELMassimo Vanderaerden (BEL)AN Post - Chainreaction0:00
56IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins0:00
57BELCedric Beck (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek0:00
58BELMarvin Tasset (BEL)AGO - Aquaservice0:00
59AUSCallum Scotson (AUS)BMC Development0:00
60BELJeroen Eyskens (BEL)Home Solutions - Anmapa - Soenens0:00
61MDAMaxim Rusnac (MDA)Differdange - Lösch0:00
62BELBjarne Vanacker (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:00
63CANSean Mackinnon (CAN)AN Post - Chainreaction0:00
64IRLSean McKenna (IRL)AN Post - Chainreaction0:00
65GBRJames Knox (GBR)Wiggins0:00
66GERJohannes Schinnagel (GER)Felbermayr - Simplon Wels0:00
67DENKasper Asgreen (DEN)Veloconcept0:00
68BELThomas Demolder (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek0:00
69DENAnthon Charmig (DEN)Veloconcept0:00
70GERGeorg Zimmermann (GER)Felbermayr - Simplon Wels0:00
71BELGlenn Loenders (BEL)Profel - United0:00
72GBRJoey Walker (GBR)Wiggins0:00
73BELFab Sinoy (BEL)Profel - United0:00
74BELLennert Teugels (BEL)Profel - United0:00
75AUTLukas Schlemmer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:00
76BELYoni Lagneaux (BEL)Baguet - Miba - Indulek - Derito0:00
77GERJannik Steimle (GER)Felbermayr - Simplon Wels0:00
78GERMax Kanter (GER)Sunweb Development0:00
79GERFlorian Stork (GER)Sunweb Development0:00
80BELMaarten Desair (BEL)Profel - United0:00
81GERMartin Salomon (GER)Sunweb Development0:00
82SUIPatrick Müller (SUI)BMC Development0:00
83DENMads Corell (DEN)0:00
84BELYves Coolen (BEL)Home Solutions - Anmapa - Soenens0:00
85DENAlexander Kamp Egested (DEN)Veloconcept0:00
86BELMathijs Paasschens (BEL)Home Solutions - Anmapa - Soenens0:00
87DENNicolaj Steen (DEN)Veloconcept0:55
88USAAdrien Costa (USA)Axeon - Hagens Berman1:43
89PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Axeon - Hagens Berman1:43
90USALogan Owen (USA)Axeon - Hagens Berman1:43
91NEDIde Schelling (NED)Seg Racing Academy3:27
92GBRMichael Thompson (GBR)Wiggins3:35
93SUIMario Spengler (SUI)BMC Development6:44
DNFBELLawrence Schotte (BEL)-
DNFBELMichiel Vanderbauwhede (BEL)-
DNFNEDJelle Nieuwpoort (NED)Metec - TKH-
DNFNEDMaarten Van Trijp (NED)Metec - TKH-
DNFROUDaniel Crista (ROU)Copenhagen-
DNFBELUgo d'Angelo (BEL)-
DNFGBRJake Coward (GBR)-
DNFNORVik Sverre Dyngeland (NOR)-
DNFNZLSam Dobbs (NZL)BMC Development-
DNFUSAEric Voigt (USA)Baguet - Miba - Indulek - Derito-
DNFBRAVitor Zucco Schizzi (BRA)Baguet - Miba - Indulek - Derito-
DNFGBRTaylor Johnstone (GBR)Baguet - Miba - Indulek - Derito-
DNFBELJorden Bothuyne (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek-
DNFBELRuben Van Der Haeghen (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek-
DNFBELJovanj Van Ondenhove (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek-
DNFBELAurélien Biebuyck (BEL)-
DNFBELAngelo Van Den Bossche (BEL)-
DNFBELJaron Wydooghe (BEL)Home Solutions - Anmapa - Soenens-
DNFHUNBalázs Rózsa (HUN)Differdange - Lösch-
DNFLUXTiago Da Silva (LUX)Differdange - Lösch-
DNFITALeonardo Fedrigo (ITA)Wiggins-
DNFITAEdoardo Affini (ITA)Seg Racing Academy-
DNFLUXPit Leyder (LUX)Leopard Pro Cycling-
DNFBELMathias Van Gompel (BEL)Lotto - Soudal Espoirs-
DNFBELAaron Verwilst (BEL)Lotto - Soudal Espoirs-
DNFBELAnthony Debuy (BEL)AGO - Aquaservice-
DNFBELLionel Taminiaux (BEL)AGO - Aquaservice-
DNFBELFranklin Six (BEL)AGO - Aquaservice-
DNFCANHendrik Pineda (CAN)-
DNFBELGuillaume Delvaux (BEL)T.palm - Pole Continental Wallon-
DNFFRAAnthony Vandrepotte (FRA)T.palm - Pole Continental Wallon-
DNFBELMaxime Vekeman (BEL)T.palm - Pole Continental Wallon-
DNFGBRJosh Teasdale (GBR)Differdange - Lösch-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden