De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - UEFA Europa League - Eerste Kwalificatieronde - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Voetbal - UEFA Europa League - Eerste Kwalificatieronde - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Home

Gedetailleerde uitslagen

Eerste Kwalificatieronde

9 Juli 2019 - 18 Juli 2019

Uitslagen

Malmö FF (SWE)Malmö FF (SWE)11 - 0Ballymena United FC (NIR)Ballymena United FC (NIR)
11/07/2019 - 19h00Malmö FF (SWE)Malmö FF7 - 0Ballymena United FCBallymena United FC (NIR) 
18/07/2019 - 20h45Ballymena United FC (NIR)Ballymena United FC0 - 4Malmö FFMalmö FF (SWE) 

Molde FK (NOR)Molde FK (NOR)7 - 1KR Reykjavik (ISL)KR Reykjavik (ISL)
11/07/2019 - 19h00Molde FK (NOR)Molde FK7 - 1KR ReykjavikKR Reykjavik (ISL) 
18/07/2019 - 21h00KR Reykjavik (ISL)KR Reykjavik0 - 0Molde FKMolde FK (NOR) 

FK Radnik Bijeljina (BIH)FK Radnik Bijeljina (BIH)2 - 2Spartak Trnava (SVK)Spartak Trnava (SVK)
11/07/2019 - 19h00FK Radnik Bijeljina (BIH)FK Radnik Bijeljina2 - 0Spartak TrnavaSpartak Trnava (SVK) 
18/07/2019 - 20h45Spartak Trnava (SVK)Spartak Trnava2 - 0 (3 str 0)FK Radnik BijeljinaFK Radnik Bijeljina (BIH) 

Shakhtyor Soligorsk (BLR)Shakhtyor Soligorsk (BLR)2 - 0Hibernians F.C. (MLT)Hibernians F.C. (MLT)
11/07/2019 - 19h00Shakhtyor Soligorsk (BLR)Shakhtyor Soligorsk1 - 0Hibernians F.C.Hibernians F.C. (MLT) 
18/07/2019 - 20h00Hibernians F.C. (MLT)Hibernians F.C.0 - 1Shakhtyor SoligorskShakhtyor Soligorsk (BLR) 

Speranta Nisporeni (MDA)Speranta Nisporeni (MDA)0 - 9Neftchi Baku (AZE)Neftchi Baku (AZE)
11/07/2019 - 19h00Speranta Nisporeni (MDA)Speranta Nisporeni0 - 3Neftchi BakuNeftchi Baku (AZE) 
18/07/2019 - 19h00Neftchi Baku (AZE)Neftchi Baku6 - 0Speranta NisporeniSperanta Nisporeni (MDA) 

CS Fola Esch (LUX)CS Fola Esch (LUX)2 - 4FC Chikhura Sachkhere (GEO)FC Chikhura Sachkhere (GEO)
11/07/2019 - 19h30CS Fola Esch (LUX)CS Fola Esch1 - 2FC Chikhura SachkhereFC Chikhura Sachkhere (GEO) 
17/07/2019 - 18h00FC Chikhura Sachkhere (GEO)FC Chikhura Sachkhere2 - 1CS Fola EschCS Fola Esch (LUX) 

Gap Connah's Quay F.C. (WAL)Gap Connah's Quay F.C. (WAL)3 - 2Kilmarnock (SCO)Kilmarnock (SCO)
11/07/2019 - 20h00Gap Connah's Quay F.C. (WAL)Gap Connah's Quay F.C.1 - 2KilmarnockKilmarnock (SCO) 
18/07/2019 - 20h45Kilmarnock (SCO)Kilmarnock0 - 2Gap Connah's Quay F.C.Gap Connah's Quay F.C. (WAL) 

Olimpia Ljubljana (SLO)Olimpia Ljubljana (SLO)4 - 3FK Rigas Futbola Skola (LAT)FK Rigas Futbola Skola (LAT)
11/07/2019 - 20h00Olimpia Ljubljana (SLO)Olimpia Ljubljana2 - 3FK Rigas Futbola SkolaFK Rigas Futbola Skola (LAT) 
18/07/2019 - 18h00FK Rigas Futbola Skola (LAT)FK Rigas Futbola Skola0 - 2Olimpia LjubljanaOlimpia Ljubljana (SLO) 

FK Cukaricki Stankom (SRB)FK Cukaricki Stankom (SRB)8 - 0Banants Erevan (ARM)Banants Erevan (ARM)
11/07/2019 - 20h30FK Cukaricki Stankom (SRB)FK Cukaricki Stankom3 - 0Banants ErevanBanants Erevan (ARM) 
16/07/2019 - 17h00Banants Erevan (ARM)Banants Erevan0 - 5FK Cukaricki StankomFK Cukaricki Stankom (SRB) 

DAC Dunajska Streda (SVK)DAC Dunajska Streda (SVK)3 - 3Cracovia Kraków (POL)Cracovia Kraków (POL)
11/07/2019 - 20h30DAC Dunajska Streda (SVK)DAC Dunajska Streda1 - 1Cracovia KrakówCracovia Kraków (POL) 
18/07/2019 - 19h00Cracovia Kraków (POL)Cracovia Kraków2 - 2 verlengingenDAC Dunajska StredaDAC Dunajska Streda (SVK) 

Europa FC (GIB)Europa FC (GIB)0 - 3Legia Warsaw (POL)Legia Warsaw (POL)
11/07/2019 - 20h30Europa FC (GIB)Europa FC0 - 0Legia WarsawLegia Warsaw (POL) 
18/07/2019 - 21h00Legia Warsaw (POL)Legia Warsaw3 - 0Europa FCEuropa FC (GIB) 

Steaua Bucuresti (ROU)Steaua Bucuresti (ROU)4 - 1FC Milsami Orhei (MDA)FC Milsami Orhei (MDA)
11/07/2019 - 20h30Steaua Bucuresti (ROU)Steaua Bucuresti2 - 0FC Milsami OrheiFC Milsami Orhei (MDA) 
18/07/2019 - 19h00FC Milsami Orhei (MDA)FC Milsami Orhei1 - 2Steaua BucurestiSteaua Bucuresti (ROU) 

FK Zeta Golubovci (MNE)FK Zeta Golubovci (MNE)1 - 5MOL Vidi FC (HUN)MOL Vidi FC (HUN)
11/07/2019 - 20h30FK Zeta Golubovci (MNE)FK Zeta Golubovci1 - 5MOL Vidi FCMOL Vidi FC (HUN) 
18/07/2019 - 20h00MOL Vidi FC (HUN)MOL Vidi FC0 - 0FK Zeta GolubovciFK Zeta Golubovci (MNE) 

Aberdeen (SCO)Aberdeen (SCO)4 - 2Rovaniemi RoPS (FIN)Rovaniemi RoPS (FIN)
11/07/2019 - 20h45Aberdeen (SCO)Aberdeen2 - 1Rovaniemi RoPSRovaniemi RoPS (FIN) 
18/07/2019 - 18h00Rovaniemi RoPS (FIN)Rovaniemi RoPS1 - 2AberdeenAberdeen (SCO) 

Cliftonville FC (NIR)Cliftonville FC (NIR)1 - 6FK Haugesund (NOR)FK Haugesund (NOR)
11/07/2019 - 20h45Cliftonville FC (NIR)Cliftonville FC0 - 1FK HaugesundFK Haugesund (NOR) 
18/07/2019 - 19h00FK Haugesund (NOR)FK Haugesund5 - 1Cliftonville FCCliftonville FC (NIR) 

Cork City (IRL)Cork City (IRL)2 - 3FC Progrès Niederkorn (LUX)FC Progrès Niederkorn (LUX)
11/07/2019 - 20h45Cork City (IRL)Cork City0 - 2FC Progrès NiederkornFC Progrès Niederkorn (LUX) 
18/07/2019 - 19h30FC Progrès Niederkorn (LUX)FC Progrès Niederkorn1 - 2Cork CityCork City (IRL) 

St Patrick's Athletic (IRL)St Patrick's Athletic (IRL)1 - 4IFK Norrköping (SWE)IFK Norrköping (SWE)
11/07/2019 - 20h45St Patrick's Athletic (IRL)St Patrick's Athletic0 - 2IFK NorrköpingIFK Norrköping (SWE) 
18/07/2019 - 20h00IFK Norrköping (SWE)IFK Norrköping2 - 1St Patrick's AthleticSt Patrick's Athletic (IRL) 

Budapest Honvéd FC (HUN)Budapest Honvéd FC (HUN)4 - 2Zalgiris Vilnius (LTU)Zalgiris Vilnius (LTU)
11/07/2019 - 21h00Budapest Honvéd FC (HUN)Budapest Honvéd FC3 - 1Zalgiris VilniusZalgiris Vilnius (LTU) 
18/07/2019 - 19h00Zalgiris Vilnius (LTU)Zalgiris Vilnius1 - 1Budapest Honvéd FCBudapest Honvéd FC (HUN) 

Inter Turku (FIN)Inter Turku (FIN)3 - 4Brondby IF (DEN)Brondby IF (DEN)
11/07/2019 - 19h00Brondby IF (DEN)Brondby IF4 - 1Inter TurkuInter Turku (FIN) 
18/07/2019 - 17h30Inter Turku (FIN)Inter Turku2 - 0Brondby IFBrondby IF (DEN) 

FC Levadia Tallinn (EST)FC Levadia Tallinn (EST)4 - 4Stjarnan FC (ISL)Stjarnan FC (ISL)
11/07/2019 - 22h00Stjarnan FC (ISL)Stjarnan FC2 - 1FC Levadia TallinnFC Levadia Tallinn (EST) 
18/07/2019 - 18h00FC Levadia Tallinn (EST)FC Levadia Tallinn3 - 2 verlengingenStjarnan FCStjarnan FC (ISL) 

Dinamo Minsk (BLR)Dinamo Minsk (BLR)2 - 3FK Liepaja (LAT)FK Liepaja (LAT)
11/07/2019 - 19h00FK Liepaja (LAT)FK Liepaja1 - 1Dinamo MinskDinamo Minsk (BLR) 
18/07/2019 - 18h30Dinamo Minsk (BLR)Dinamo Minsk1 - 2FK LiepajaFK Liepaja (LAT) 

Levski Sofia (BUL)Levski Sofia (BUL)4 - 0Ruzomberok (SVK)Ruzomberok (SVK)
11/07/2019 - 18h30Ruzomberok (SVK)Ruzomberok0 - 2Levski SofiaLevski Sofia (BUL) 
18/07/2019 - 18h30Levski Sofia (BUL)Levski Sofia2 - 0RuzomberokRuzomberok (SVK) 

Apollon Limassol (CYP)Apollon Limassol (CYP)6 - 0FK Kauno Zalgiris (LTU)FK Kauno Zalgiris (LTU)
11/07/2019 - 19h00FK Kauno Zalgiris (LTU)FK Kauno Zalgiris0 - 2Apollon LimassolApollon Limassol (CYP) 
18/07/2019 - 19h00Apollon Limassol (CYP)Apollon Limassol4 - 0FK Kauno ZalgirisFK Kauno Zalgiris (LTU) 

Shamrock Rovers (IRL)Shamrock Rovers (IRL)4 - 3SK Brann Bergen (NOR)SK Brann Bergen (NOR)
11/07/2019 - 19h00SK Brann Bergen (NOR)SK Brann Bergen2 - 2Shamrock RoversShamrock Rovers (IRL) 
18/07/2019 - 21h00Shamrock Rovers (IRL)Shamrock Rovers2 - 1SK Brann BergenSK Brann Bergen (NOR) 

Glasgow Rangers (SCO)Glasgow Rangers (SCO)10 - 0St Joseph's FC (GIB)St Joseph's FC (GIB)
09/07/2019 - 17h55St Joseph's FC (GIB)St Joseph's FC0 - 4Glasgow RangersGlasgow Rangers (SCO) 
18/07/2019 - 20h45Glasgow Rangers (SCO)Glasgow Rangers6 - 0St Joseph's FCSt Joseph's FC (GIB) 

Radnicki Nis (SRB)Radnicki Nis (SRB)2 - 4FC Flora Tallinn (EST)FC Flora Tallinn (EST)
11/07/2019 - 18h00FC Flora Tallinn (EST)FC Flora Tallinn2 - 0Radnicki NisRadnicki Nis (SRB) 
18/07/2019 - 20h45Radnicki Nis (SRB)Radnicki Nis2 - 2FC Flora TallinnFC Flora Tallinn (EST) 

NK Domzale (SLO)NK Domzale (SLO)5 - 3Balzan Youths FC (MLT)Balzan Youths FC (MLT)
11/07/2019 - 18h30Balzan Youths FC (MLT)Balzan Youths FC3 - 4NK DomzaleNK Domzale (SLO) 
18/07/2019 - 20h45NK Domzale (SLO)NK Domzale1 - 0Balzan Youths FCBalzan Youths FC (MLT) 

Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica (MNE)6 - 1FC Narva Trans (EST)FC Narva Trans (EST)
11/07/2019 - 17h30FC Narva Trans (EST)FC Narva Trans0 - 2Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE) 
18/07/2019 - 20h45Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica4 - 1FC Narva TransFC Narva Trans (EST) 

FC Vitebsk (BLR)FC Vitebsk (BLR)1 - 3KuPS Kuopio (FIN)KuPS Kuopio (FIN)
11/07/2019 - 18h00KuPS Kuopio (FIN)KuPS Kuopio2 - 0FC VitebskFC Vitebsk (BLR) 
18/07/2019 - 20h30FC Vitebsk (BLR)FC Vitebsk1 - 1KuPS KuopioKuPS Kuopio (FIN) 

FK Shkupi (MAC)FK Shkupi (MAC)4 - 5Pyunik Erevan (ARM)Pyunik Erevan (ARM)
11/07/2019 - 15h30Pyunik Erevan (ARM)Pyunik Erevan3 - 3FK ShkupiFK Shkupi (MAC) 
18/07/2019 - 20h30FK Shkupi (MAC)FK Shkupi1 - 2Pyunik ErevanPyunik Erevan (ARM) 

NS Mura (SLO)NS Mura (SLO)2 - 5Maccabi Haïfa (ISR)Maccabi Haïfa (ISR)
11/07/2019 - 19h00Maccabi Haïfa (ISR)Maccabi Haïfa2 - 0NS MuraNS Mura (SLO) 
18/07/2019 - 20h00NS Mura (SLO)NS Mura2 - 3Maccabi HaïfaMaccabi Haïfa (ISR) 

FK Kukësi (ALB)FK Kukësi (ALB)1 - 4Debreceni VSC (HUN)Debreceni VSC (HUN)
11/07/2019 - 19h00Debreceni VSC (HUN)Debreceni VSC3 - 0FK KukësiFK Kukësi (ALB) 
18/07/2019 - 20h00FK Kukësi (ALB)FK Kukësi1 - 1Debreceni VSCDebreceni VSC (HUN) 

Hajduk Split (CRO)Hajduk Split (CRO)3 - 3Gzira United FC (MLT)Gzira United FC (MLT)
09/07/2019 - 18h00Gzira United FC (MLT)Gzira United FC0 - 2Hajduk SplitHajduk Split (CRO) 
18/07/2019 - 20h00Hajduk Split (CRO)Hajduk Split1 - 3Gzira United FCGzira United FC (MLT) 

B36 Tórshavn (FAR)B36 Tórshavn (FAR)2 - 5Crusaders Belfast (NIR)Crusaders Belfast (NIR)
11/07/2019 - 19h00Crusaders Belfast (NIR)Crusaders Belfast2 - 0B36 TórshavnB36 Tórshavn (FAR) 
18/07/2019 - 20h00B36 Tórshavn (FAR)B36 Tórshavn2 - 3Crusaders BelfastCrusaders Belfast (NIR) 

UE Engordany (AND)UE Engordany (AND)0 - 7Dinamo Tbilisi (GEO)Dinamo Tbilisi (GEO)
11/07/2019 - 19h00Dinamo Tbilisi (GEO)Dinamo Tbilisi6 - 0UE EngordanyUE Engordany (AND) 
18/07/2019 - 19h30UE Engordany (AND)UE Engordany0 - 1Dinamo TbilisiDinamo Tbilisi (GEO) 

Hapoel Be'er Shevah (ISR)Hapoel Be'er Shevah (ISR)2 - 1KF Laçi (ALB)KF Laçi (ALB)
11/07/2019 - 17h30KF Laçi (ALB)KF Laçi1 - 1Hapoel Be'er ShevahHapoel Be'er Shevah (ISR) 
18/07/2019 - 19h30Hapoel Be'er Shevah (ISR)Hapoel Be'er Shevah1 - 0KF LaçiKF Laçi (ALB) 

NK Zrinjski Mostar (BIH)NK Zrinjski Mostar (BIH)6 - 0Akademija Pandev (MAC)Akademija Pandev (MAC)
11/07/2019 - 19h00Akademija Pandev (MAC)Akademija Pandev0 - 3NK Zrinjski MostarNK Zrinjski Mostar (BIH) 
18/07/2019 - 19h00NK Zrinjski Mostar (BIH)NK Zrinjski Mostar3 - 0Akademija PandevAkademija Pandev (MAC) 

FC Vaduz (LIE)FC Vaduz (LIE)2 - 1Breidablik UBK (ISL)Breidablik UBK (ISL)
11/07/2019 - 22h00Breidablik UBK (ISL)Breidablik UBK0 - 0FC VaduzFC Vaduz (LIE) 
18/07/2019 - 19h00FC Vaduz (LIE)FC Vaduz2 - 1Breidablik UBKBreidablik UBK (ISL) 

CS Universitatea Craiova (ROU)CS Universitatea Craiova (ROU)6 - 4Sebail FK (AZE)Sebail FK (AZE)
11/07/2019 - 18h00Sebail FK (AZE)Sebail FK2 - 3CS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova (ROU) 
18/07/2019 - 18h00CS Universitatea Craiova (ROU)CS Universitatea Craiova3 - 2Sebail FKSebail FK (AZE) 

Torpedo Kutaisi (GEO)Torpedo Kutaisi (GEO)0 - 3FC Ordabasy Shymkent (KAZ)FC Ordabasy Shymkent (KAZ)
11/07/2019 - 16h00FC Ordabasy Shymkent (KAZ)FC Ordabasy Shymkent1 - 0Torpedo KutaisiTorpedo Kutaisi (GEO) 
18/07/2019 - 19h00Torpedo Kutaisi (GEO)Torpedo Kutaisi0 - 2FC Ordabasy ShymkentFC Ordabasy Shymkent (KAZ) 

FC Petrocub Sarata-Galbena (MDA)FC Petrocub Sarata-Galbena (MDA)0 - 2AEK Larnaca (CYP)AEK Larnaca (CYP)
11/07/2019 - 17h30AEK Larnaca (CYP)AEK Larnaca1 - 0FC Petrocub Sarata-GalbenaFC Petrocub Sarata-Galbena (MDA) 
18/07/2019 - 19h00FC Petrocub Sarata-Galbena (MDA)FC Petrocub Sarata-Galbena0 - 1AEK LarnacaAEK Larnaca (CYP) 

KS Teuta (ALB)KS Teuta (ALB)1 - 3FK Ventspils (LAT)FK Ventspils (LAT)
11/07/2019 - 16h45FK Ventspils (LAT)FK Ventspils3 - 0KS TeutaKS Teuta (ALB) 
18/07/2019 - 17h00KS Teuta (ALB)KS Teuta1 - 0FK VentspilsFK Ventspils (LAT) 

FK Macedonia Gjorce Petrov (MAC)FK Macedonia Gjorce Petrov (MAC)1 - 6FC Alashkert (ARM)FC Alashkert (ARM)
11/07/2019 - 17h00FC Alashkert (ARM)FC Alashkert3 - 1FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov (MAC) 
18/07/2019 - 16h30FK Macedonia Gjorce Petrov (MAC)FK Macedonia Gjorce Petrov0 - 3FC AlashkertFC Alashkert (ARM) 

FC Kairat Almaty (KAZ)FC Kairat Almaty (KAZ)4 - 2NK Siroki Brijeg (BIH)NK Siroki Brijeg (BIH)
11/07/2019 - 21h00NK Siroki Brijeg (BIH)NK Siroki Brijeg1 - 2FC Kairat AlmatyFC Kairat Almaty (KAZ) 
18/07/2019 - 16h30FC Kairat Almaty (KAZ)FC Kairat Almaty2 - 1NK Siroki BrijegNK Siroki Brijeg (BIH) 

FC Tobol Kostanay (KAZ)FC Tobol Kostanay (KAZ)1 - 1Esch Jeunesse (LUX)Esch Jeunesse (LUX)
10/07/2019 - 17h55Esch Jeunesse (LUX)Esch Jeunesse0 - 0FC Tobol KostanayFC Tobol Kostanay (KAZ) 
18/07/2019 - 14h00FC Tobol Kostanay (KAZ)FC Tobol Kostanay1 - 1Esch JeunesseEsch Jeunesse (LUX) 

OFK Titograd Podgorica (MNE)OFK Titograd Podgorica (MNE)0 - 4CSKA Sofia (BUL)CSKA Sofia (BUL)
09/07/2019 - 19h30CSKA Sofia (BUL)CSKA Sofia4 - 0OFK Titograd PodgoricaOFK Titograd Podgorica (MNE) 
16/07/2019 - 20h30OFK Titograd Podgorica (MNE)OFK Titograd Podgorica0 - 0CSKA SofiaCSKA Sofia (BUL) 

KI Klaksvik (FAR)KI Klaksvik (FAR)1 - 1FK Trakai - FK Riteriai (LTU)FK Trakai - FK Riteriai (LTU)
11/07/2019 - 18h30FK Trakai - FK Riteriai (LTU)FK Trakai - FK Riteriai1 - 1KI KlaksvikKI Klaksvik (FAR) 
16/07/2019 - 19h00KI Klaksvik (FAR)KI Klaksvik0 - 0FK Trakai - FK RiteriaiFK Trakai - FK Riteriai (LTU) 

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden