De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - UEFA Europa League - 2019/2020 - Home

Voetbal - UEFA Europa League - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

UEFA Europa League 2019/2020 - Home

Voorronde (27/06/2019 - 04/07/2019)

27 Juni 2019
19h30Barry Town United FC (WAL)Barry Town United FC0 - 0Cliftonville FCCliftonville FC (NIR)
19h30FC Progrès Niederkorn (LUX)FC Progrès Niederkorn1 - 0Cardiff Metropolitan University FCCardiff Metropolitan University FC (WAL)
20h00UE Sant Julià (AND)UE Sant Julià3 - 2Europa FCEuropa FC (GIB)
20h00KI Klaksvik (FAR)KI Klaksvik5 - 1Tre FioriTre Fiori (SMR)
20h45SP La Fiorita (SMR)SP La Fiorita0 - 1UE EngordanyUE Engordany (AND)
20h45FC Prishtina (KOS)FC Prishtina1 - 1St Joseph's FCSt Joseph's FC (GIB)
20h45Ballymena United FC (NIR)Ballymena United FC2 - 0NSÍ RunavíkNSÍ Runavík (FAR)
2 Juli 2019
17h45St Joseph's FC (GIB)St Joseph's FC2 - 0FC PrishtinaFC Prishtina (KOS)
4 Juli 2019
19h30Cardiff Metropolitan University FC (WAL)Cardiff Metropolitan University FC2 - 1FC Progrès NiederkornFC Progrès Niederkorn (LUX)
19h30UE Engordany (AND)UE Engordany2 - 1SP La FioritaSP La Fiorita (SMR)
20h00NSÍ Runavík (FAR)NSÍ Runavík0 - 0Ballymena United FCBallymena United FC (NIR)
20h30Europa FC (GIB)Europa FC4 - 0UE Sant JuliàUE Sant Julià (AND)
20h45Tre Fiori (SMR)Tre Fiori0 - 4KI KlaksvikKI Klaksvik (FAR)
20h45Cliftonville FC (NIR)Cliftonville FC4 - 0Barry Town United FCBarry Town United FC (WAL)

Detail van de uitslagen


Eerste Kwalificatieronde (09/07/2019 - 18/07/2019)

9 Juli 2019
17h55St Joseph's FC (GIB)St Joseph's FC0 - 4Glasgow RangersGlasgow Rangers (SCO)
18h00Gzira United FC (MLT)Gzira United FC0 - 2Hajduk SplitHajduk Split (CRO)
19h30CSKA Sofia (BUL)CSKA Sofia4 - 0OFK Titograd PodgoricaOFK Titograd Podgorica (MNE)
10 Juli 2019
17h55Esch Jeunesse (LUX)Esch Jeunesse0 - 0FC Tobol KostanayFC Tobol Kostanay (KAZ)
11 Juli 2019
15h30Pyunik Erevan (ARM)Pyunik Erevan3 - 3FK ShkupiFK Shkupi (MAC)
16h00FC Ordabasy Shymkent (KAZ)FC Ordabasy Shymkent1 - 0Torpedo KutaisiTorpedo Kutaisi (GEO)
16h45FK Ventspils (LAT)FK Ventspils3 - 0KS TeutaKS Teuta (ALB)
17h00FC Alashkert (ARM)FC Alashkert3 - 1FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov (MAC)
17h30FC Narva Trans (EST)FC Narva Trans0 - 2Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
17h30KF Laçi (ALB)KF Laçi1 - 1Hapoel Be'er ShevahHapoel Be'er Shevah (ISR)
17h30AEK Larnaca (CYP)AEK Larnaca1 - 0FC Petrocub Sarata-GalbenaFC Petrocub Sarata-Galbena (MDA)
18h00Sebail FK (AZE)Sebail FK2 - 3CS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova (ROU)
18h00KuPS Kuopio (FIN)KuPS Kuopio2 - 0FC VitebskFC Vitebsk (BLR)
18h00FC Flora Tallinn (EST)FC Flora Tallinn2 - 0Radnicki NisRadnicki Nis (SRB)
18h30Ruzomberok (SVK)Ruzomberok0 - 2Levski SofiaLevski Sofia (BUL)
18h30FK Trakai - FK Riteriai (LTU)FK Trakai - FK Riteriai1 - 1KI KlaksvikKI Klaksvik (FAR)
18h30Balzan Youths FC (MLT)Balzan Youths FC3 - 4NK DomzaleNK Domzale (SLO)
19h00FK Kauno Zalgiris (LTU)FK Kauno Zalgiris0 - 2Apollon LimassolApollon Limassol (CYP)
19h00Speranta Nisporeni (MDA)Speranta Nisporeni0 - 3Neftchi BakuNeftchi Baku (AZE)
19h00Akademija Pandev (MAC)Akademija Pandev0 - 3HSK Zrinjski MostarHSK Zrinjski Mostar (BIH)
19h00Shakhtyor Soligorsk (BLR)Shakhtyor Soligorsk1 - 0Hibernians F.C.Hibernians F.C. (MLT)
19h00FK Liepaja (LAT)FK Liepaja1 - 1Dinamo MinskDinamo Minsk (BLR)
19h00Maccabi Haïfa (ISR)Maccabi Haïfa2 - 0NS MuraNS Mura (SLO)
19h00FK Radnik Bijeljina (BIH)FK Radnik Bijeljina2 - 0Spartak TrnavaSpartak Trnava (SVK)
19h00SK Brann Bergen (NOR)SK Brann Bergen2 - 2Shamrock RoversShamrock Rovers (IRL)
19h00Crusaders Belfast (NIR)Crusaders Belfast2 - 0B36 TórshavnB36 Tórshavn (FAR)
19h00Debreceni VSC (HUN)Debreceni VSC3 - 0FK KukësiFK Kukësi (ALB)
19h00Brøndby IF (DEN)Brøndby IF4 - 1Inter TurkuInter Turku (FIN)
19h00Dinamo Tbilisi (GEO)Dinamo Tbilisi6 - 0UE EngordanyUE Engordany (AND)
19h00Malmö FF (SWE)Malmö FF7 - 0Ballymena United FCBallymena United FC (NIR)
19h00Molde FK (NOR)Molde FK7 - 1KR ReykjavikKR Reykjavik (ISL)
19h30CS Fola Esch (LUX)CS Fola Esch1 - 2FC Chikhura SachkhereFC Chikhura Sachkhere (GEO)
20h00Gap Connah's Quay F.C. (WAL)Gap Connah's Quay F.C.1 - 2KilmarnockKilmarnock (SCO)
20h00Olimpia Ljubljana (SLO)Olimpia Ljubljana2 - 3FK Rigas Futbola SkolaFK Rigas Futbola Skola (LAT)
20h30Europa FC (GIB)Europa FC0 - 0Legia WarsawLegia Warsaw (POL)
20h30FK Zeta Golubovci (MNE)FK Zeta Golubovci1 - 5MOL Vidi FCMOL Vidi FC (HUN)
20h30DAC Dunajska Streda (SVK)DAC Dunajska Streda1 - 1Cracovia KrakówCracovia Kraków (POL)
20h30Steaua Bucuresti (ROU)Steaua Bucuresti2 - 0FC Milsami OrheiFC Milsami Orhei (MDA)
20h30FK Cukaricki Stankom (SRB)FK Cukaricki Stankom3 - 0Urartu FCUrartu FC (ARM)
20h45Cliftonville FC (NIR)Cliftonville FC0 - 1FK HaugesundFK Haugesund (NOR)
20h45Cork City (IRL)Cork City0 - 2FC Progrès NiederkornFC Progrès Niederkorn (LUX)
20h45St Patrick's Athletic (IRL)St Patrick's Athletic0 - 2IFK NorrköpingIFK Norrköping (SWE)
20h45Aberdeen (SCO)Aberdeen2 - 1Rovaniemi RoPSRovaniemi RoPS (FIN)
21h00NK Siroki Brijeg (BIH)NK Siroki Brijeg1 - 2FC Kairat AlmatyFC Kairat Almaty (KAZ)
21h00Budapest Honvéd FC (HUN)Budapest Honvéd FC3 - 1Zalgiris VilniusZalgiris Vilnius (LTU)
22h00Breidablik UBK (ISL)Breidablik UBK0 - 0FC VaduzFC Vaduz (LIE)
22h00Stjarnan FC (ISL)Stjarnan FC2 - 1FC Levadia TallinnFC Levadia Tallinn (EST)
16 Juli 2019
17h00Urartu FC (ARM)Urartu FC0 - 5FK Cukaricki StankomFK Cukaricki Stankom (SRB)
19h00KI Klaksvik (FAR)KI Klaksvik0 - 0FK Trakai - FK RiteriaiFK Trakai - FK Riteriai (LTU)
20h30OFK Titograd Podgorica (MNE)OFK Titograd Podgorica0 - 0CSKA SofiaCSKA Sofia (BUL)
17 Juli 2019
18h00FC Chikhura Sachkhere (GEO)FC Chikhura Sachkhere2 - 1CS Fola EschCS Fola Esch (LUX)
18 Juli 2019
14h00FC Tobol Kostanay (KAZ)FC Tobol Kostanay1 - 1Esch JeunesseEsch Jeunesse (LUX)
16h30FK Macedonia Gjorce Petrov (MAC)FK Macedonia Gjorce Petrov0 - 3FC AlashkertFC Alashkert (ARM)
16h30FC Kairat Almaty (KAZ)FC Kairat Almaty2 - 1NK Siroki BrijegNK Siroki Brijeg (BIH)
17h00KS Teuta (ALB)KS Teuta1 - 0FK VentspilsFK Ventspils (LAT)
17h30Inter Turku (FIN)Inter Turku2 - 0Brøndby IFBrøndby IF (DEN)
18h00FK Rigas Futbola Skola (LAT)FK Rigas Futbola Skola0 - 2Olimpia LjubljanaOlimpia Ljubljana (SLO)
18h00Rovaniemi RoPS (FIN)Rovaniemi RoPS1 - 2AberdeenAberdeen (SCO)
18h00FC Levadia Tallinn (EST)FC Levadia Tallinn3 - 2 verlengingenStjarnan FCStjarnan FC (ISL)
18h00CS Universitatea Craiova (ROU)CS Universitatea Craiova3 - 2Sebail FKSebail FK (AZE)
18h30Dinamo Minsk (BLR)Dinamo Minsk1 - 2FK LiepajaFK Liepaja (LAT)
18h30Levski Sofia (BUL)Levski Sofia2 - 0RuzomberokRuzomberok (SVK)
19h00Torpedo Kutaisi (GEO)Torpedo Kutaisi0 - 2FC Ordabasy ShymkentFC Ordabasy Shymkent (KAZ)
19h00FC Petrocub Sarata-Galbena (MDA)FC Petrocub Sarata-Galbena0 - 1AEK LarnacaAEK Larnaca (CYP)
19h00FC Milsami Orhei (MDA)FC Milsami Orhei1 - 2Steaua BucurestiSteaua Bucuresti (ROU)
19h00Zalgiris Vilnius (LTU)Zalgiris Vilnius1 - 1Budapest Honvéd FCBudapest Honvéd FC (HUN)
19h00Cracovia Kraków (POL)Cracovia Kraków2 - 2 verlengingenDAC Dunajska StredaDAC Dunajska Streda (SVK)
19h00FC Vaduz (LIE)FC Vaduz2 - 1Breidablik UBKBreidablik UBK (ISL)
19h00HSK Zrinjski Mostar (BIH)HSK Zrinjski Mostar3 - 0Akademija PandevAkademija Pandev (MAC)
19h00Apollon Limassol (CYP)Apollon Limassol4 - 0FK Kauno ZalgirisFK Kauno Zalgiris (LTU)
19h00FK Haugesund (NOR)FK Haugesund5 - 1Cliftonville FCCliftonville FC (NIR)
19h00Neftchi Baku (AZE)Neftchi Baku6 - 0Speranta NisporeniSperanta Nisporeni (MDA)
19h30UE Engordany (AND)UE Engordany0 - 1Dinamo TbilisiDinamo Tbilisi (GEO)
19h30FC Progrès Niederkorn (LUX)FC Progrès Niederkorn1 - 2Cork CityCork City (IRL)
19h30Hapoel Be'er Shevah (ISR)Hapoel Be'er Shevah1 - 0KF LaçiKF Laçi (ALB)
20h00Hibernians F.C. (MLT)Hibernians F.C.0 - 1Shakhtyor SoligorskShakhtyor Soligorsk (BLR)
20h00MOL Vidi FC (HUN)MOL Vidi FC0 - 0FK Zeta GolubovciFK Zeta Golubovci (MNE)
20h00FK Kukësi (ALB)FK Kukësi1 - 1Debreceni VSCDebreceni VSC (HUN)
20h00Hajduk Split (CRO)Hajduk Split1 - 3Gzira United FCGzira United FC (MLT)
20h00IFK Norrköping (SWE)IFK Norrköping2 - 1St Patrick's AthleticSt Patrick's Athletic (IRL)
20h00NS Mura (SLO)NS Mura2 - 3Maccabi HaïfaMaccabi Haïfa (ISR)
20h00B36 Tórshavn (FAR)B36 Tórshavn2 - 3Crusaders BelfastCrusaders Belfast (NIR)
20h30FK Shkupi (MAC)FK Shkupi1 - 2Pyunik ErevanPyunik Erevan (ARM)
20h30FC Vitebsk (BLR)FC Vitebsk1 - 1KuPS KuopioKuPS Kuopio (FIN)
20h45Ballymena United FC (NIR)Ballymena United FC0 - 4Malmö FFMalmö FF (SWE)
20h45Kilmarnock (SCO)Kilmarnock0 - 2Gap Connah's Quay F.C.Gap Connah's Quay F.C. (WAL)
20h45NK Domzale (SLO)NK Domzale1 - 0Balzan Youths FCBalzan Youths FC (MLT)
20h45Spartak Trnava (SVK)Spartak Trnava2 - 0 (3 str 2)FK Radnik BijeljinaFK Radnik Bijeljina (BIH)
20h45Radnicki Nis (SRB)Radnicki Nis2 - 2FC Flora TallinnFC Flora Tallinn (EST)
20h45Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica4 - 1FC Narva TransFC Narva Trans (EST)
20h45Glasgow Rangers (SCO)Glasgow Rangers6 - 0St Joseph's FCSt Joseph's FC (GIB)
21h00KR Reykjavik (ISL)KR Reykjavik0 - 0Molde FKMolde FK (NOR)
21h00Shamrock Rovers (IRL)Shamrock Rovers2 - 1SK Brann BergenSK Brann Bergen (NOR)
21h00Legia Warsaw (POL)Legia Warsaw3 - 0Europa FCEuropa FC (GIB)

Detail van de uitslagen


Tweede Kwalificatieronde (23/07/2019 - 01/08/2019)

23 Juli 2019
17h00FC Ararat-Armenia (ARM)FC Ararat-Armenia2 - 0Lincoln Red Imps FCLincoln Red Imps FC (GIB)
17h45HB Torshavn (FAR)HB Torshavn2 - 2Linfield FCLinfield FC (NIR)
17h55FK Shkëndija (MAC)FK Shkëndija1 - 2F91 DudelangeF91 Dudelange (LUX)
20h00FC Santa Coloma (AND)FC Santa Coloma0 - 0FC AstanaFC Astana (KAZ)
20h30S.P. Tre Penne (SMR)S.P. Tre Penne0 - 5FK Suduva MarijampoleFK Suduva Marijampole (LTU)
24 Juli 2019
18h00Slovan Bratislava (SVK)Slovan Bratislava2 - 1KF FerronikeliKF Ferronikeli (KOS)
25 Juli 2019
15h30Pyunik Erevan (ARM)Pyunik Erevan2 - 1FK JablonecFK Jablonec (CZE)
16h45FK Ventspils (LAT)FK Ventspils4 - 0Gzira United FCGzira United FC (MLT)
17h00Gabala FK (AZE)Gabala FK0 - 2Dinamo TbilisiDinamo Tbilisi (GEO)
17h30Partizani Tirana (ALB)Partizani Tirana0 - 1FC Sheriff TiraspolFC Sheriff Tiraspol (MDA)
17h30AEK Larnaca (CYP)AEK Larnaca3 - 0Levski SofiaLevski Sofia (BUL)
18h30FC Utrecht (NED)FC Utrecht1 - 1HSK Zrinjski MostarHSK Zrinjski Mostar (BIH)
18h45FC Chikhura Sachkhere (GEO)FC Chikhura Sachkhere1 - 1AberdeenAberdeen (SCO)
18h55Budapest Honvéd FC (HUN)Budapest Honvéd FC0 - 0CS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova (ROU)
19h00FC Alashkert (ARM)FC Alashkert0 - 3Steaua BucurestiSteaua Bucuresti (ROU)
19h00Arsenal Tula (RUS)Arsenal Tula0 - 1Neftchi BakuNeftchi Baku (AZE)
19h00Molde FK (NOR)Molde FK0 - 0FK Cukaricki StankomFK Cukaricki Stankom (SRB)
19h00FC Flora Tallinn (EST)FC Flora Tallinn1 - 2Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt (GER)
19h00Mladá Boleslav (CZE)Mladá Boleslav1 - 1FC Ordabasy ShymkentFC Ordabasy Shymkent (KAZ)
19h00Yeni Malatyaspor (TUR)Yeni Malatyaspor2 - 2Olimpia LjubljanaOlimpia Ljubljana (SLO)
19h00Shakhtyor Soligorsk (BLR)Shakhtyor Soligorsk2 - 0Esbjerg FBEsbjerg FB (DEN)
19h00Lechia Gdansk (POL)Lechia Gdansk2 - 1Brøndby IFBrøndby IF (DEN)
19h00FK Haugesund (NOR)FK Haugesund2 - 0SK Sturm GrazSK Sturm Graz (AUT)
19h30Gap Connah's Quay F.C. (WAL)Gap Connah's Quay F.C.0 - 1FK Partizan BelgradFK Partizan Belgrad (SRB)
19h30CSKA Sofia (BUL)CSKA Sofia1 - 0NK OsijekNK Osijek (CRO)
19h30Hapoel Be'er Shevah (ISR)Hapoel Be'er Shevah2 - 0FC Kairat AlmatyFC Kairat Almaty (KAZ)
19h30Lokomotiv Plovdiv (BUL)Lokomotiv Plovdiv2 - 0Spartak TrnavaSpartak Trnava (SVK)
20h00MOL Vidi FC (HUN)MOL Vidi FC1 - 0FC VaduzFC Vaduz (LIE)
20h00IFK Norrköping (SWE)IFK Norrköping2 - 0FK LiepajaFK Liepaja (LAT)
20h00Piast Gliwice (POL)Piast Gliwice3 - 2Riga FCRiga FC (LAT)
20h15FC Luzern (SUI)FC Luzern1 - 0KI KlaksvikKI Klaksvik (FAR)
20h30Esch Jeunesse (LUX)Esch Jeunesse0 - 1Vitória GuimarãesVitória Guimarães (POR)
20h30Aris Thessaloniki (GRE)Aris Thessaloniki0 - 0AEL LimassolAEL Limassol (CYP)
20h30AZ Alkmaar (NED)AZ Alkmaar0 - 0BK HäckenBK Häcken (SWE)
20h30DAC Dunajska Streda (SVK)DAC Dunajska Streda1 - 2Atromitos FCAtromitos FC (GRE)
20h30KAA Gent (BEL)KAA Gent6 - 3Viitorul ConstantaViitorul Constanta (ROU)
20h45Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica1 - 3FC Zorya LuhanskFC Zorya Luhansk (UKR)
20h45NK Domzale (SLO)NK Domzale2 - 2Malmö FFMalmö FF (SWE)
20h45Glasgow Rangers (SCO)Glasgow Rangers2 - 0FC Progrès NiederkornFC Progrès Niederkorn (LUX)
20h45Wolverhampton Wanderers (ENG)Wolverhampton Wanderers 2 - 0Crusaders BelfastCrusaders Belfast (NIR)
20h45RC Strasbourg Alsace (FRA)RC Strasbourg Alsace3 - 1Maccabi HaïfaMaccabi Haïfa (ISR)
21h00Legia Warsaw (POL)Legia Warsaw1 - 0KuPS KuopioKuPS Kuopio (FIN)
21h00Valur Reykjavik (ISL)Valur Reykjavik1 - 1Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad (BUL)
21h00Shamrock Rovers (IRL)Shamrock Rovers2 - 1Apollon LimassolApollon Limassol (CYP)
21h00Torino FC (ITA)Torino FC3 - 0Debreceni VSCDebreceni VSC (HUN)
21h00Espanyol Barcelona (ESP)Espanyol Barcelona4 - 0Stjarnan FCStjarnan FC (ISL)
30 Juli 2019
17h45Lincoln Red Imps FC (GIB)Lincoln Red Imps FC1 - 2FC Ararat-ArmeniaFC Ararat-Armenia (ARM)
17h45FK Suduva Marijampole (LTU)FK Suduva Marijampole5 - 0S.P. Tre PenneS.P. Tre Penne (SMR)
17h55F91 Dudelange (LUX)F91 Dudelange1 - 1FK ShkëndijaFK Shkëndija (MAC)
18h00KF Ferronikeli (KOS)KF Ferronikeli0 - 2Slovan BratislavaSlovan Bratislava (SVK)
31 Juli 2019
20h45FK Cukaricki Stankom (SRB)FK Cukaricki Stankom1 - 3Molde FKMolde FK (NOR)
1 Augustus 2019
16h00FC Ordabasy Shymkent (KAZ)FC Ordabasy Shymkent2 - 3Mladá BoleslavMladá Boleslav (CZE)
16h00FC Astana (KAZ)FC Astana4 - 1FC Santa ColomaFC Santa Coloma (AND)
16h30FC Kairat Almaty (KAZ)FC Kairat Almaty1 - 1Hapoel Be'er ShevahHapoel Be'er Shevah (ISR)
17h00Viitorul Constanta (ROU)Viitorul Constanta2 - 1KAA GentKAA Gent (BEL)
18h00KuPS Kuopio (FIN)KuPS Kuopio0 - 0Legia WarsawLegia Warsaw (POL)
18h00FC Zorya Luhansk (UKR)FC Zorya Luhansk1 - 0Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
18h15CS Universitatea Craiova (ROU)CS Universitatea Craiova0 - 0 (3 str 1)Budapest Honvéd FCBudapest Honvéd FC (HUN)
18h30Levski Sofia (BUL)Levski Sofia0 - 4AEK LarnacaAEK Larnaca (CYP)
18h30BK Häcken (SWE)BK Häcken0 - 3AZ AlkmaarAZ Alkmaar (NED)
18h30Debreceni VSC (HUN)Debreceni VSC1 - 4Torino FCTorino FC (ITA)
18h30Riga FC (LAT)Riga FC2 - 1Piast GliwicePiast Gliwice (POL)
19h00AEL Limassol (CYP)AEL Limassol0 - 1Aris ThessalonikiAris Thessaloniki (GRE)
19h00FK Jablonec (CZE)FK Jablonec0 - 0Pyunik ErevanPyunik Erevan (ARM)
19h00FK Liepaja (LAT)FK Liepaja0 - 1IFK NorrköpingIFK Norrköping (SWE)
19h00KI Klaksvik (FAR)KI Klaksvik0 - 1FC LuzernFC Luzern (SUI)
19h00FC Sheriff Tiraspol (MDA)FC Sheriff Tiraspol1 - 1Partizani TiranaPartizani Tirana (ALB)
19h00Maccabi Haïfa (ISR)Maccabi Haïfa2 - 1RC Strasbourg AlsaceRC Strasbourg Alsace (FRA)
19h00HSK Zrinjski Mostar (BIH)HSK Zrinjski Mostar2 - 1 verlengingenFC UtrechtFC Utrecht (NED)
19h00FC Vaduz (LIE)FC Vaduz2 - 0 verlengingenMOL Vidi FCMOL Vidi FC (HUN)
19h00Atromitos FC (GRE)Atromitos FC3 - 2DAC Dunajska StredaDAC Dunajska Streda (SVK)
19h00Malmö FF (SWE)Malmö FF3 - 2NK DomzaleNK Domzale (SLO)
19h00Neftchi Baku (AZE)Neftchi Baku3 - 0Arsenal TulaArsenal Tula (RUS)
19h00Apollon Limassol (CYP)Apollon Limassol3 - 1 verlengingenShamrock RoversShamrock Rovers (IRL)
19h00Dinamo Tbilisi (GEO)Dinamo Tbilisi3 - 0Gabala FKGabala FK (AZE)
19h30FC Progrès Niederkorn (LUX)FC Progrès Niederkorn0 - 0Glasgow RangersGlasgow Rangers (SCO)
19h30Ludogorets 1947 Razgrad (BUL)Ludogorets 1947 Razgrad4 - 0Valur ReykjavikValur Reykjavik (ISL)
19h30Brøndby IF (DEN)Brøndby IF4 - 1 verlengingenLechia GdanskLechia Gdansk (POL)
19h45Esbjerg FB (DEN)Esbjerg FB0 - 0Shakhtyor SoligorskShakhtyor Soligorsk (BLR)
20h00Olimpia Ljubljana (SLO)Olimpia Ljubljana0 - 1Yeni MalatyasporYeni Malatyaspor (TUR)
20h00Gzira United FC (MLT)Gzira United FC2 - 2FK VentspilsFK Ventspils (LAT)
20h30SK Sturm Graz (AUT)SK Sturm Graz2 - 1FK HaugesundFK Haugesund (NOR)
20h30Steaua Bucuresti (ROU)Steaua Bucuresti2 - 3FC AlashkertFC Alashkert (ARM)
20h30Eintracht Frankfurt (GER)Eintracht Frankfurt2 - 1FC Flora TallinnFC Flora Tallinn (EST)
20h45Linfield FC (NIR)Linfield FC1 - 0HB TorshavnHB Torshavn (FAR)
20h45NK Osijek (CRO)NK Osijek1 - 1CSKA SofiaCSKA Sofia (BUL)
20h45Spartak Trnava (SVK)Spartak Trnava3 - 1Lokomotiv PlovdivLokomotiv Plovdiv (BUL)
20h45Aberdeen (SCO)Aberdeen5 - 0FC Chikhura SachkhereFC Chikhura Sachkhere (GEO)
21h00Crusaders Belfast (NIR)Crusaders Belfast1 - 4Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers (ENG)
21h00FK Partizan Belgrad (SRB)FK Partizan Belgrad3 - 0Gap Connah's Quay F.C.Gap Connah's Quay F.C. (WAL)
21h00Vitória Guimarães (POR)Vitória Guimarães4 - 0Esch JeunesseEsch Jeunesse (LUX)
21h15Stjarnan FC (ISL)Stjarnan FC1 - 3Espanyol BarcelonaEspanyol Barcelona (ESP)

Detail van de uitslagen


Derde Ronde (06/08/2019 - 15/08/2019)

6 Augustus 2019
17h00FC Ararat-Armenia (ARM)FC Ararat-Armenia1 - 2FC Saburtalo TbilisiFC Saburtalo Tbilisi (GEO)
18h00Riga FC (LAT)Riga FC1 - 1HJK HelsinkiHJK Helsinki (FIN)
20h15FK Sutjeska Niksic (MNE)FK Sutjeska Niksic1 - 2Linfield FCLinfield FC (NIR)
7 Augustus 2019
20h15Slovan Bratislava (SVK)Slovan Bratislava1 - 0Dundalk FCDundalk FC (IRL)
8 Augustus 2019
16h00FC Astana (KAZ)FC Astana5 - 1Valletta FCValletta FC (MLT)
17h30AEK Larnaca (CYP)AEK Larnaca1 - 1KAA GentKAA Gent (BEL)
18h00Pyunik Erevan (ARM)Pyunik Erevan0 - 4Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers (ENG)
18h00Sparta Praha (CZE)Sparta Praha2 - 2TrabzonsporTrabzonspor (TUR)
18h15CS Universitatea Craiova (ROU)CS Universitatea Craiova0 - 2AEK AthensAEK Athens (GRE)
18h30Brøndby IF (DEN)Brøndby IF2 - 4Sporting BragaSporting Braga (POR)
18h45FK Ventspils (LAT)FK Ventspils0 - 3Vitória GuimarãesVitória Guimarães (POR)
19h00FC Mariupol (UKR)FC Mariupol0 - 0AZ AlkmaarAZ Alkmaar (NED)
19h00FK Haugesund (NOR)FK Haugesund0 - 1PSV EindhovenPSV Eindhoven (NED)
19h00FC Sheriff Tiraspol (MDA)FC Sheriff Tiraspol1 - 2AIK FotbollAIK Fotboll (SWE)
19h00FC Thun (SUI)FC Thun2 - 3Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
19h00Neftchi Baku (AZE)Neftchi Baku2 - 2Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv (ISR)
19h00Malmö FF (SWE)Malmö FF3 - 0HSK Zrinjski MostarHSK Zrinjski Mostar (BIH)
19h00Molde FK (NOR)Molde FK3 - 0Aris ThessalonikiAris Thessaloniki (GRE)
19h30Lokomotiv Plovdiv (BUL)Lokomotiv Plovdiv0 - 1RC Strasbourg AlsaceRC Strasbourg Alsace (FRA)
19h30Maccabi Tel-Aviv (ISR)Maccabi Tel-Aviv1 - 2FK Suduva MarijampoleFK Suduva Marijampole (LTU)
19h30CSKA Sofia (BUL)CSKA Sofia1 - 1FC Zorya LuhanskFC Zorya Luhansk (UKR)
19h30Royal Antwerp FC (BEL)Royal Antwerp FC1 - 0Viktoria PlzenViktoria Plzen (CZE)
19h30Feyenoord Rotterdam (NED)Feyenoord Rotterdam4 - 0Dinamo TbilisiDinamo Tbilisi (GEO)
19h30Ludogorets 1947 Razgrad (BUL)Ludogorets 1947 Razgrad5 - 0The New Saints FCThe New Saints FC (WAL)
19h45FC Sarajevo (BIH)FC Sarajevo1 - 2FC BATE BorisovFC BATE Borisov (BLR)
20h00IFK Norrköping (SWE)IFK Norrköping1 - 1Hapoel Be'er ShevahHapoel Be'er Shevah (ISR)
20h00HNK Rijeka (CRO)HNK Rijeka2 - 0AberdeenAberdeen (SCO)
20h00FC Midtjylland (DEN)FC Midtjylland2 - 4Glasgow RangersGlasgow Rangers (SCO)
20h00F91 Dudelange (LUX)F91 Dudelange3 - 1Nõmme Kalju FCNõmme Kalju FC (EST)
20h30Steaua Bucuresti (ROU)Steaua Bucuresti0 - 0Mladá BoleslavMladá Boleslav (CZE)
20h30FC Vaduz (LIE)FC Vaduz0 - 5Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt (GER)
20h30Austria Wien (AUT)Austria Wien1 - 2Apollon LimassolApollon Limassol (CYP)
21h00FC Luzern (SUI)FC Luzern0 - 3Espanyol BarcelonaEspanyol Barcelona (ESP)
21h00Legia Warsaw (POL)Legia Warsaw0 - 0Atromitos FCAtromitos FC (GRE)
21h00FK Partizan Belgrad (SRB)FK Partizan Belgrad3 - 1Yeni MalatyasporYeni Malatyaspor (TUR)
21h00Torino FC (ITA)Torino FC5 - 0Shakhtyor SoligorskShakhtyor Soligorsk (BLR)
13 Augustus 2019
18h00Nõmme Kalju FC (EST)Nõmme Kalju FC0 - 1F91 DudelangeF91 Dudelange (LUX)
20h45Linfield FC (NIR)Linfield FC3 - 2FK Sutjeska NiksicFK Sutjeska Niksic (MNE)
21h00Dundalk FC (IRL)Dundalk FC1 - 3Slovan BratislavaSlovan Bratislava (SVK)
14 Augustus 2019
18h00Atromitos FC (GRE)Atromitos FC0 - 2Legia WarsawLegia Warsaw (POL)
18h00FC Saburtalo Tbilisi (GEO)FC Saburtalo Tbilisi0 - 2FC Ararat-ArmeniaFC Ararat-Armenia (ARM)
18h00Vitória Guimarães (POR)Vitória Guimarães6 - 0FK VentspilsFK Ventspils (LAT)
15 Augustus 2019
18h00HJK Helsinki (FIN)HJK Helsinki2 - 2Riga FCRiga FC (LAT)
18h30Dinamo Tbilisi (GEO)Dinamo Tbilisi1 - 1Feyenoord RotterdamFeyenoord Rotterdam (NED)
18h45Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow2 - 1FC ThunFC Thun (SUI)
19h00FC BATE Borisov (BLR)FC BATE Borisov0 - 0FC SarajevoFC Sarajevo (BIH)
19h00Mladá Boleslav (CZE)Mladá Boleslav0 - 1Steaua BucurestiSteaua Bucuresti (ROU)
19h00HSK Zrinjski Mostar (BIH)HSK Zrinjski Mostar1 - 0Malmö FFMalmö FF (SWE)
19h00FC Zorya Luhansk (UKR)FC Zorya Luhansk1 - 0CSKA SofiaCSKA Sofia (BUL)
19h00Yeni Malatyaspor (TUR)Yeni Malatyaspor1 - 0FK Partizan BelgradFK Partizan Belgrad (SRB)
19h00Shakhtyor Soligorsk (BLR)Shakhtyor Soligorsk1 - 1Torino FCTorino FC (ITA)
19h00AIK Fotboll (SWE)AIK Fotboll1 - 1FC Sheriff TiraspolFC Sheriff Tiraspol (MDA)
19h00FK Suduva Marijampole (LTU)FK Suduva Marijampole2 - 1Maccabi Tel-AvivMaccabi Tel-Aviv (ISR)
19h00Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR)Bnei Yehuda Tel-Aviv2 - 1Neftchi BakuNeftchi Baku (AZE)
19h00Apollon Limassol (CYP)Apollon Limassol3 - 1Austria WienAustria Wien (AUT)
19h30The New Saints FC (WAL)The New Saints FC0 - 4Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad (BUL)
19h30Trabzonspor (TUR)Trabzonspor2 - 1Sparta PrahaSparta Praha (CZE)
19h30Hapoel Be'er Shevah (ISR)Hapoel Be'er Shevah3 - 1IFK NorrköpingIFK Norrköping (SWE)
20h00Valletta FC (MLT)Valletta FC0 - 4FC AstanaFC Astana (KAZ)
20h00AEK Athens (GRE)AEK Athens1 - 1CS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova (ROU)
20h00Viktoria Plzen (CZE)Viktoria Plzen2 - 1 verlengingenRoyal Antwerp FCRoyal Antwerp FC (BEL)
20h30PSV Eindhoven (NED)PSV Eindhoven0 - 0FK HaugesundFK Haugesund (NOR)
20h30RC Strasbourg Alsace (FRA)RC Strasbourg Alsace1 - 0Lokomotiv PlovdivLokomotiv Plovdiv (BUL)
20h30Eintracht Frankfurt (GER)Eintracht Frankfurt1 - 0FC VaduzFC Vaduz (LIE)
20h30KAA Gent (BEL)KAA Gent3 - 0AEK LarnacaAEK Larnaca (CYP)
20h30Aris Thessaloniki (GRE)Aris Thessaloniki3 - 1 verlengingenMolde FKMolde FK (NOR)
20h30AZ Alkmaar (NED)AZ Alkmaar4 - 0FC MariupolFC Mariupol (UKR)
20h45Aberdeen (SCO)Aberdeen0 - 2HNK RijekaHNK Rijeka (CRO)
20h45Glasgow Rangers (SCO)Glasgow Rangers3 - 1FC MidtjyllandFC Midtjylland (DEN)
20h45Sporting Braga (POR)Sporting Braga3 - 1Brøndby IFBrøndby IF (DEN)
20h45Wolverhampton Wanderers (ENG)Wolverhampton Wanderers 4 - 0Pyunik ErevanPyunik Erevan (ARM)
21h00Espanyol Barcelona (ESP)Espanyol Barcelona3 - 0FC LuzernFC Luzern (SUI)

Detail van de uitslagen


Play-Off (22/08/2019 - 29/08/2019)

22 Augustus 2019
16h00FC Astana (KAZ)FC Astana3 - 0FC BATE BorisovFC BATE Borisov (BLR)
17h00FC Ararat-Armenia (ARM)FC Ararat-Armenia2 - 1F91 DudelangeF91 Dudelange (LUX)
19h00FK Suduva Marijampole (LTU)FK Suduva Marijampole0 - 0Ferencváros TCFerencváros TC (HUN)
19h00Malmö FF (SWE)Malmö FF3 - 0Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv (ISR)
19h30Ludogorets 1947 Razgrad (BUL)Ludogorets 1947 Razgrad0 - 0NK MariborNK Maribor (SLO)
19h30Feyenoord Rotterdam (NED)Feyenoord Rotterdam3 - 0Hapoel Be'er ShevahHapoel Be'er Shevah (ISR)
19h45FC Copenhagen (DEN)FC Copenhagen3 - 1Riga FCRiga FC (LAT)
20h00Legia Warsaw (POL)Legia Warsaw0 - 0Glasgow RangersGlasgow Rangers (SCO)
20h00AEK Athens (GRE)AEK Athens1 - 3TrabzonsporTrabzonspor (TUR)
20h30Steaua Bucuresti (ROU)Steaua Bucuresti0 - 0Vitória GuimarãesVitória Guimarães (POR)
20h30AZ Alkmaar (NED)AZ Alkmaar1 - 1Royal Antwerp FCRoyal Antwerp FC (BEL)
20h30RC Strasbourg Alsace (FRA)RC Strasbourg Alsace1 - 0Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt (GER)
20h30KAA Gent (BEL)KAA Gent2 - 1HNK RijekaHNK Rijeka (CRO)
20h30PSV Eindhoven (NED)PSV Eindhoven3 - 0Apollon LimassolApollon Limassol (CYP)
20h45Sporting Braga (POR)Sporting Braga1 - 0Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
20h45Celtic Glasgow (SCO)Celtic Glasgow2 - 0AIK FotbollAIK Fotboll (SWE)
20h45Linfield FC (NIR)Linfield FC3 - 2FK Qarabag AgdamFK Qarabag Agdam (AZE)
21h00Slovan Bratislava (SVK)Slovan Bratislava1 - 0PAOK FCPAOK FC (GRE)
21h00Torino FC (ITA)Torino FC2 - 3Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers (ENG)
21h00FK Partizan Belgrad (SRB)FK Partizan Belgrad2 - 1Molde FKMolde FK (NOR)
21h00Espanyol Barcelona (ESP)Espanyol Barcelona3 - 1FC Zorya LuhanskFC Zorya Luhansk (UKR)
29 Augustus 2019
18h00FK Qarabag Agdam (AZE)FK Qarabag Agdam2 - 1Linfield FCLinfield FC (NIR)
18h45Riga FC (LAT)Riga FC1 - 0FC CopenhagenFC Copenhagen (DEN)
19h00Apollon Limassol (CYP)Apollon Limassol0 - 4PSV EindhovenPSV Eindhoven (NED)
19h00Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR)Bnei Yehuda Tel-Aviv0 - 1Malmö FFMalmö FF (SWE)
19h00Molde FK (NOR)Molde FK1 - 1FK Partizan BelgradFK Partizan Belgrad (SRB)
19h00AIK Fotboll (SWE)AIK Fotboll1 - 4Celtic GlasgowCeltic Glasgow (SCO)
19h00FC BATE Borisov (BLR)FC BATE Borisov2 - 0FC AstanaFC Astana (KAZ)
19h00FC Zorya Luhansk (UKR)FC Zorya Luhansk2 - 2Espanyol BarcelonaEspanyol Barcelona (ESP)
19h00PAOK FC (GRE)PAOK FC3 - 2Slovan BratislavaSlovan Bratislava (SVK)
19h15Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow1 - 2Sporting BragaSporting Braga (POR)
19h30Hapoel Be'er Shevah (ISR)Hapoel Be'er Shevah0 - 3Feyenoord RotterdamFeyenoord Rotterdam (NED)
19h30Trabzonspor (TUR)Trabzonspor0 - 2AEK AthensAEK Athens (GRE)
19h30Royal Antwerp FC (BEL)Royal Antwerp FC1 - 4 verlengingenAZ AlkmaarAZ Alkmaar (NED)
20h00HNK Rijeka (CRO)HNK Rijeka1 - 1KAA GentKAA Gent (BEL)
20h00F91 Dudelange (LUX)F91 Dudelange2 - 1 (5 str 4)FC Ararat-ArmeniaFC Ararat-Armenia (ARM)
20h00Ferencváros TC (HUN)Ferencváros TC4 - 2FK Suduva MarijampoleFK Suduva Marijampole (LTU)
20h15NK Maribor (SLO)NK Maribor2 - 2Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad (BUL)
20h30Eintracht Frankfurt (GER)Eintracht Frankfurt3 - 0RC Strasbourg AlsaceRC Strasbourg Alsace (FRA)
20h45Glasgow Rangers (SCO)Glasgow Rangers1 - 0Legia WarsawLegia Warsaw (POL)
20h45Wolverhampton Wanderers (ENG)Wolverhampton Wanderers 2 - 1Torino FCTorino FC (ITA)
21h00Vitória Guimarães (POR)Vitória Guimarães1 - 0Steaua BucurestiSteaua Bucuresti (ROU)

Detail van de uitslagen


Groep A (19/09/2019 - 12/12/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Sevilla FC (ESP)124400122+10
2Apoel FC Nicosia (CYP)4411278-1
-FK Qarabag Agdam (AZE)4411278-1
4F91 Dudelange (LUX)34103715-8
19 September 2019
18h55FK Qarabag Agdam (AZE)FK Qarabag Agdam0 - 3Sevilla FCSevilla FC (ESP)
18h55Apoel FC Nicosia (CYP)Apoel FC Nicosia3 - 4F91 DudelangeF91 Dudelange (LUX)
3 Oktober 2019
21h00Sevilla FC (ESP)Sevilla FC1 - 0Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia (CYP)
21h00F91 Dudelange (LUX)F91 Dudelange1 - 4FK Qarabag AgdamFK Qarabag Agdam (AZE)
24 Oktober 2019
18h55FK Qarabag Agdam (AZE)FK Qarabag Agdam2 - 2Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia (CYP)
21h00Sevilla FC (ESP)Sevilla FC3 - 0F91 DudelangeF91 Dudelange (LUX)
7 November 2019
18h55F91 Dudelange (LUX)F91 Dudelange2 - 5Sevilla FCSevilla FC (ESP)
18h55Apoel FC Nicosia (CYP)Apoel FC Nicosia2 - 1FK Qarabag AgdamFK Qarabag Agdam (AZE)
28 November 2019
21h00F91 Dudelange (LUX)F91 Dudelange - Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia (CYP)
21h00Sevilla FC (ESP)Sevilla FC - FK Qarabag AgdamFK Qarabag Agdam (AZE)
12 December 2019
18h55Apoel FC Nicosia (CYP)Apoel FC Nicosia - Sevilla FCSevilla FC (ESP)
18h55FK Qarabag Agdam (AZE)FK Qarabag Agdam - F91 DudelangeF91 Dudelange (LUX)

Detail van de uitslagen


Groep B (19/09/2019 - 12/12/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1FC Copenhagen (DEN)6413043+1
2Dinamo Kyiv (UKR)6413032+1
3Malmö FF (SWE)54121330
4FC Lugano (SUI)2402213-2
19 September 2019
18h55Dinamo Kyiv (UKR)Dinamo Kyiv1 - 0Malmö FFMalmö FF (SWE)
18h55FC Copenhagen (DEN)FC Copenhagen1 - 0FC LuganoFC Lugano (SUI)
3 Oktober 2019
21h00FC Lugano (SUI)FC Lugano0 - 0Dinamo KyivDinamo Kyiv (UKR)
21h00Malmö FF (SWE)Malmö FF1 - 1FC CopenhagenFC Copenhagen (DEN)
24 Oktober 2019
21h00Dinamo Kyiv (UKR)Dinamo Kyiv1 - 1FC CopenhagenFC Copenhagen (DEN)
21h00Malmö FF (SWE)Malmö FF2 - 1FC LuganoFC Lugano (SUI)
7 November 2019
18h55FC Lugano (SUI)FC Lugano0 - 0Malmö FFMalmö FF (SWE)
18h55FC Copenhagen (DEN)FC Copenhagen1 - 1Dinamo KyivDinamo Kyiv (UKR)
28 November 2019
21h00FC Lugano (SUI)FC Lugano - FC CopenhagenFC Copenhagen (DEN)
21h00Malmö FF (SWE)Malmö FF - Dinamo KyivDinamo Kyiv (UKR)
12 December 2019
18h55Dinamo Kyiv (UKR)Dinamo Kyiv - FC LuganoFC Lugano (SUI)
18h55FC Copenhagen (DEN)FC Copenhagen - Malmö FFMalmö FF (SWE)

Detail van de uitslagen


Groep C (19/09/2019 - 12/12/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1FC Basel (SUI)104310103+7
2Getafe CF (ESP)64202440
3FC Krasnodar (RUS)6420268-2
4Trabzonspor (TUR)1401338-5
19 September 2019
18h55Getafe CF (ESP)Getafe CF1 - 0TrabzonsporTrabzonspor (TUR)
18h55FC Basel (SUI)FC Basel5 - 0FC KrasnodarFC Krasnodar (RUS)
3 Oktober 2019
21h00FC Krasnodar (RUS)FC Krasnodar1 - 2Getafe CFGetafe CF (ESP)
21h00Trabzonspor (TUR)Trabzonspor2 - 2FC BaselFC Basel (SUI)
24 Oktober 2019
21h00Getafe CF (ESP)Getafe CF0 - 1FC BaselFC Basel (SUI)
21h00Trabzonspor (TUR)Trabzonspor0 - 2FC KrasnodarFC Krasnodar (RUS)
7 November 2019
18h55FC Basel (SUI)FC Basel2 - 1Getafe CFGetafe CF (ESP)
18h55FC Krasnodar (RUS)FC Krasnodar3 - 1TrabzonsporTrabzonspor (TUR)
28 November 2019
16h50FC Krasnodar (RUS)FC Krasnodar - FC BaselFC Basel (SUI)
16h50Trabzonspor (TUR)Trabzonspor - Getafe CFGetafe CF (ESP)
12 December 2019
18h55FC Basel (SUI)FC Basel - TrabzonsporTrabzonspor (TUR)
18h55Getafe CF (ESP)Getafe CF - FC KrasnodarFC Krasnodar (RUS)

Detail van de uitslagen


Groep D (19/09/2019 - 12/12/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Sporting Lisbon (POR)9430174+3
2LASK Linz (AUT)7421163+3
3PSV Eindhoven (NED)7421187+1
4BK Rosenborg Trondheim (NOR)0400418-7
19 September 2019
18h55LASK Linz (AUT)LASK Linz1 - 0BK Rosenborg TrondheimBK Rosenborg Trondheim (NOR)
18h55PSV Eindhoven (NED)PSV Eindhoven3 - 2Sporting LisbonSporting Lisbon (POR)
3 Oktober 2019
21h00BK Rosenborg Trondheim (NOR)BK Rosenborg Trondheim1 - 4PSV EindhovenPSV Eindhoven (NED)
21h00Sporting Lisbon (POR)Sporting Lisbon2 - 1LASK LinzLASK Linz (AUT)
24 Oktober 2019
21h00PSV Eindhoven (NED)PSV Eindhoven0 - 0LASK LinzLASK Linz (AUT)
21h00Sporting Lisbon (POR)Sporting Lisbon1 - 0BK Rosenborg TrondheimBK Rosenborg Trondheim (NOR)
7 November 2019
18h55BK Rosenborg Trondheim (NOR)BK Rosenborg Trondheim0 - 2Sporting LisbonSporting Lisbon (POR)
18h55LASK Linz (AUT)LASK Linz4 - 1PSV EindhovenPSV Eindhoven (NED)
28 November 2019
21h00BK Rosenborg Trondheim (NOR)BK Rosenborg Trondheim - LASK LinzLASK Linz (AUT)
21h00Sporting Lisbon (POR)Sporting Lisbon - PSV EindhovenPSV Eindhoven (NED)
12 December 2019
18h55LASK Linz (AUT)LASK Linz - Sporting LisbonSporting Lisbon (POR)
18h55PSV Eindhoven (NED)PSV Eindhoven - BK Rosenborg TrondheimBK Rosenborg Trondheim (NOR)

Detail van de uitslagen


Groep E (19/09/2019 - 12/12/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Celtic Glasgow (SCO)10431073+4
2CFR 1907 Cluj (ROU)9430143+1
3Lazio Rome (ITA)3410357-2
4Rennes (FRA)1401325-3
19 September 2019
18h55Rennes (FRA)Rennes1 - 1Celtic GlasgowCeltic Glasgow (SCO)
18h55CFR 1907 Cluj (ROU)CFR 1907 Cluj2 - 1Lazio RomeLazio Rome (ITA)
3 Oktober 2019
21h00Celtic Glasgow (SCO)Celtic Glasgow2 - 0CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj (ROU)
21h00Lazio Rome (ITA)Lazio Rome2 - 1RennesRennes (FRA)
24 Oktober 2019
21h00Rennes (FRA)Rennes0 - 1CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj (ROU)
21h00Celtic Glasgow (SCO)Celtic Glasgow2 - 1Lazio RomeLazio Rome (ITA)
7 November 2019
18h55Lazio Rome (ITA)Lazio Rome1 - 2Celtic GlasgowCeltic Glasgow (SCO)
18h55CFR 1907 Cluj (ROU)CFR 1907 Cluj1 - 0RennesRennes (FRA)
28 November 2019
21h00Celtic Glasgow (SCO)Celtic Glasgow - RennesRennes (FRA)
21h00Lazio Rome (ITA)Lazio Rome - CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj (ROU)
12 December 2019
18h55CFR 1907 Cluj (ROU)CFR 1907 Cluj - Celtic GlasgowCeltic Glasgow (SCO)
18h55Rennes (FRA)Rennes - Lazio RomeLazio Rome (ITA)

Detail van de uitslagen


Groep F (19/09/2019 - 12/12/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Arsenal FC (ENG)104310113+8
2Standard Luik (BEL)6420257-2
3Eintracht Frankfurt (GER)6420246-2
4Vitória Guimarães (POR)1401337-4
19 September 2019
18h55Eintracht Frankfurt (GER)Eintracht Frankfurt0 - 3Arsenal FCArsenal FC (ENG)
18h55Standard Luik (BEL)Standard Luik2 - 0Vitória GuimarãesVitória Guimarães (POR)
3 Oktober 2019
21h00Vitória Guimarães (POR)Vitória Guimarães0 - 1Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt (GER)
21h00Arsenal FC (ENG)Arsenal FC4 - 0Standard LuikStandard Luik (BEL)
24 Oktober 2019
21h00Eintracht Frankfurt (GER)Eintracht Frankfurt2 - 1Standard LuikStandard Luik (BEL)
21h00Arsenal FC (ENG)Arsenal FC3 - 2Vitória GuimarãesVitória Guimarães (POR)
6 November 2019
16h50Vitória Guimarães (POR)Vitória Guimarães1 - 1Arsenal FCArsenal FC (ENG)
7 November 2019
18h55Standard Luik (BEL)Standard Luik2 - 1Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt (GER)
27 November 2019
16h50Vitória Guimarães (POR)Vitória Guimarães - Standard LuikStandard Luik (BEL)
28 November 2019
21h00Arsenal FC (ENG)Arsenal FC - Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt (GER)
12 December 2019
18h55Eintracht Frankfurt (GER)Eintracht Frankfurt - Vitória GuimarãesVitória Guimarães (POR)
18h55Standard Luik (BEL)Standard Luik - Arsenal FCArsenal FC (ENG)

Detail van de uitslagen


Groep G (19/09/2019 - 12/12/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Young Boys Berne (SUI)7421164+2
2Glasgow Rangers (SCO)7421153+2
3Feyenoord Rotterdam (NED)4411234-1
4FC Porto (POR)4411236-3
19 September 2019
21h00Glasgow Rangers (SCO)Glasgow Rangers1 - 0Feyenoord RotterdamFeyenoord Rotterdam (NED)
21h00FC Porto (POR)FC Porto2 - 1Young Boys BerneYoung Boys Berne (SUI)
3 Oktober 2019
18h55Feyenoord Rotterdam (NED)Feyenoord Rotterdam2 - 0FC PortoFC Porto (POR)
18h55Young Boys Berne (SUI)Young Boys Berne2 - 1Glasgow RangersGlasgow Rangers (SCO)
24 Oktober 2019
18h55FC Porto (POR)FC Porto1 - 1Glasgow RangersGlasgow Rangers (SCO)
18h55Young Boys Berne (SUI)Young Boys Berne2 - 0Feyenoord RotterdamFeyenoord Rotterdam (NED)
7 November 2019
21h00Feyenoord Rotterdam (NED)Feyenoord Rotterdam1 - 1Young Boys BerneYoung Boys Berne (SUI)
21h00Glasgow Rangers (SCO)Glasgow Rangers2 - 0FC PortoFC Porto (POR)
28 November 2019
18h55Feyenoord Rotterdam (NED)Feyenoord Rotterdam - Glasgow RangersGlasgow Rangers (SCO)
18h55Young Boys Berne (SUI)Young Boys Berne - FC PortoFC Porto (POR)
12 December 2019
21h00FC Porto (POR)FC Porto - Feyenoord RotterdamFeyenoord Rotterdam (NED)
21h00Glasgow Rangers (SCO)Glasgow Rangers - Young Boys BerneYoung Boys Berne (SUI)

Detail van de uitslagen


Groep H (19/09/2019 - 12/12/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Espanyol Barcelona (ESP)104310101+9
2Ludogorets 1947 Razgrad (BUL)64202880
3Ferencváros TC (HUN)5412124-2
4CSKA Moscow (RUS)1401318-7
19 September 2019
21h00Espanyol Barcelona (ESP)Espanyol Barcelona1 - 1Ferencváros TCFerencváros TC (HUN)
21h00Ludogorets 1947 Razgrad (BUL)Ludogorets 1947 Razgrad5 - 1CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
3 Oktober 2019
18h55CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow0 - 2Espanyol BarcelonaEspanyol Barcelona (ESP)
18h55Ferencváros TC (HUN)Ferencváros TC0 - 3Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad (BUL)
24 Oktober 2019
18h55CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow0 - 1Ferencváros TCFerencváros TC (HUN)
18h55Ludogorets 1947 Razgrad (BUL)Ludogorets 1947 Razgrad0 - 1Espanyol BarcelonaEspanyol Barcelona (ESP)
7 November 2019
21h00Ferencváros TC (HUN)Ferencváros TC0 - 0CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
21h00Espanyol Barcelona (ESP)Espanyol Barcelona6 - 0Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad (BUL)
28 November 2019
18h55CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow - Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad (BUL)
18h55Ferencváros TC (HUN)Ferencváros TC - Espanyol BarcelonaEspanyol Barcelona (ESP)
12 December 2019
21h00Espanyol Barcelona (ESP)Espanyol Barcelona - CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
21h00Ludogorets 1947 Razgrad (BUL)Ludogorets 1947 Razgrad - Ferencváros TCFerencváros TC (HUN)

Detail van de uitslagen


Groep I (19/09/2019 - 12/12/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1KAA Gent (BEL)8422096+3
2VfL Wolfsburg (GER)54121770
3Saint-Etienne (FRA)3403167-1
4FC Oleksandriya (UKR)3403157-2
19 September 2019
21h00KAA Gent (BEL)KAA Gent3 - 2Saint-EtienneSaint-Etienne (FRA)
21h00VfL Wolfsburg (GER)VfL Wolfsburg3 - 1FC OleksandriyaFC Oleksandriya (UKR)
3 Oktober 2019
18h55FC Oleksandriya (UKR)FC Oleksandriya1 - 1KAA GentKAA Gent (BEL)
18h55Saint-Etienne (FRA)Saint-Etienne1 - 1VfL WolfsburgVfL Wolfsburg (GER)
24 Oktober 2019
18h55Saint-Etienne (FRA)Saint-Etienne1 - 1FC OleksandriyaFC Oleksandriya (UKR)
18h55KAA Gent (BEL)KAA Gent2 - 2VfL WolfsburgVfL Wolfsburg (GER)
7 November 2019
21h00VfL Wolfsburg (GER)VfL Wolfsburg1 - 3KAA GentKAA Gent (BEL)
21h00FC Oleksandriya (UKR)FC Oleksandriya2 - 2Saint-EtienneSaint-Etienne (FRA)
28 November 2019
18h55FC Oleksandriya (UKR)FC Oleksandriya - VfL WolfsburgVfL Wolfsburg (GER)
18h55Saint-Etienne (FRA)Saint-Etienne - KAA GentKAA Gent (BEL)
12 December 2019
21h00KAA Gent (BEL)KAA Gent - FC OleksandriyaFC Oleksandriya (UKR)
21h00VfL Wolfsburg (GER)VfL Wolfsburg - Saint-EtienneSaint-Etienne (FRA)

Detail van de uitslagen


Groep J (19/09/2019 - 12/12/2019)

19 September 2019
21h00Borussia Mönchengladbach (GER)Borussia Mönchengladbach0 - 4Wolfsberger AC / St. AndräWolfsberger AC / St. Andrä (AUT)
21h00AS Roma (ITA)AS Roma4 - 0Istanbul B.B.Istanbul B.B. (TUR)
3 Oktober 2019
18h55Wolfsberger AC / St. Andrä (AUT)Wolfsberger AC / St. Andrä1 - 1AS RomaAS Roma (ITA)
18h55Istanbul B.B. (TUR)Istanbul B.B.1 - 1Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach (GER)
24 Oktober 2019
18h55AS Roma (ITA)AS Roma1 - 1Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach (GER)
18h55Istanbul B.B. (TUR)Istanbul B.B.1 - 0Wolfsberger AC / St. AndräWolfsberger AC / St. Andrä (AUT)
7 November 2019
21h00Wolfsberger AC / St. Andrä (AUT)Wolfsberger AC / St. Andrä0 - 3Istanbul B.B.Istanbul B.B. (TUR)
21h00Borussia Mönchengladbach (GER)Borussia Mönchengladbach2 - 1AS RomaAS Roma (ITA)
28 November 2019
18h55Wolfsberger AC / St. Andrä (AUT)Wolfsberger AC / St. Andrä - Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach (GER)
18h55Istanbul B.B. (TUR)Istanbul B.B. - AS RomaAS Roma (ITA)
12 December 2019
21h00AS Roma (ITA)AS Roma - Wolfsberger AC / St. AndräWolfsberger AC / St. Andrä (AUT)
21h00Borussia Mönchengladbach (GER)Borussia Mönchengladbach - Istanbul B.B.Istanbul B.B. (TUR)

Detail van de uitslagen


Groep K (19/09/2019 - 12/12/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Sporting Braga (POR)10431084+4
2Wolverhampton Wanderers (ENG)9430142+2
3Slovan Bratislava (SVK)44112770
4Besiktas Istanbul (TUR)04004410-6
19 September 2019
21h00Wolverhampton Wanderers (ENG)Wolverhampton Wanderers 0 - 1Sporting BragaSporting Braga (POR)
21h00Slovan Bratislava (SVK)Slovan Bratislava4 - 2Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
3 Oktober 2019
18h55Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul0 - 1Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers (ENG)
18h55Sporting Braga (POR)Sporting Braga2 - 2Slovan BratislavaSlovan Bratislava (SVK)
24 Oktober 2019
18h55Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul1 - 2Sporting BragaSporting Braga (POR)
18h55Slovan Bratislava (SVK)Slovan Bratislava1 - 2Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers (ENG)
7 November 2019
21h00Wolverhampton Wanderers (ENG)Wolverhampton Wanderers 1 - 0Slovan BratislavaSlovan Bratislava (SVK)
21h00Sporting Braga (POR)Sporting Braga3 - 1Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
28 November 2019
18h55Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul - Slovan BratislavaSlovan Bratislava (SVK)
18h55Sporting Braga (POR)Sporting Braga - Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers (ENG)
12 December 2019
21h00Slovan Bratislava (SVK)Slovan Bratislava - Sporting BragaSporting Braga (POR)
21h00Wolverhampton Wanderers (ENG)Wolverhampton Wanderers - Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)

Detail van de uitslagen


Groep L (19/09/2019 - 12/12/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Manchester United (ENG)10431050+5
2AZ Alkmaar (NED)84220132+11
3FK Partizan Belgrad (SRB)4411247-3
4FC Astana (KAZ)04004114-13
19 September 2019
21h00Manchester United (ENG)Manchester United1 - 0FC AstanaFC Astana (KAZ)
21h00FK Partizan Belgrad (SRB)FK Partizan Belgrad2 - 2AZ AlkmaarAZ Alkmaar (NED)
3 Oktober 2019
16h50FC Astana (KAZ)FC Astana1 - 2FK Partizan BelgradFK Partizan Belgrad (SRB)
18h55AZ Alkmaar (NED)AZ Alkmaar0 - 0Manchester UnitedManchester United (ENG)
24 Oktober 2019
18h55FK Partizan Belgrad (SRB)FK Partizan Belgrad0 - 1Manchester UnitedManchester United (ENG)
18h55AZ Alkmaar (NED)AZ Alkmaar6 - 0FC AstanaFC Astana (KAZ)
7 November 2019
16h50FC Astana (KAZ)FC Astana0 - 5AZ AlkmaarAZ Alkmaar (NED)
21h00Manchester United (ENG)Manchester United3 - 0FK Partizan BelgradFK Partizan Belgrad (SRB)
28 November 2019
16h50FC Astana (KAZ)FC Astana - Manchester UnitedManchester United (ENG)
18h55AZ Alkmaar (NED)AZ Alkmaar - FK Partizan BelgradFK Partizan Belgrad (SRB)
12 December 2019
21h00Manchester United (ENG)Manchester United - AZ AlkmaarAZ Alkmaar (NED)
21h00FK Partizan Belgrad (SRB)FK Partizan Belgrad - FC AstanaFC Astana (KAZ)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (12/02/2020 - 29/05/2020)



1/16de finales (12/02/2020)

Achtste finales

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden