De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - UEFA Champions League - 2019/2020 - Home

Voetbal - UEFA Champions League - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

UEFA Champions League - Home

Voorronde (25/06/2019 - 28/06/2019)


Halve Finale (25/06/2019)
25 Juni 2019
15h00S.P. Tre Penne (SMR)S.P. Tre Penne0 - 1FC Santa ColomaFC Santa Coloma (AND)
20h45KF Ferronikeli (KOS)KF Ferronikeli1 - 0Lincoln Red Imps FCLincoln Red Imps FC (GIB)

Finale (28/06/2019)
28 Juni 2019
20h45FC Santa Coloma (AND)FC Santa Coloma1 - 2KF FerronikeliKF Ferronikeli (KOS)

Detail van de uitslagen


Eerste Kwalificatieronde (09/07/2019 - 17/07/2019)

9 Juli 2019
15h00FC Astana (KAZ)FC Astana1 - 0CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj (ROU)
16h00FC Ararat-Armenia (ARM)FC Ararat-Armenia2 - 1AIK FotbollAIK Fotboll (SWE)
18h00Nõmme Kalju FC (EST)Nõmme Kalju FC0 - 1FK ShkëndijaFK Shkëndija (MAC)
18h00HJK Helsinki (FIN)HJK Helsinki3 - 0HB TorshavnHB Torshavn (FAR)
19h45FC Sarajevo (BIH)FC Sarajevo1 - 3Celtic GlasgowCeltic Glasgow (SCO)
20h00FK Suduva Marijampole (LTU)FK Suduva Marijampole0 - 0Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd (SRB)
20h00The New Saints FC (WAL)The New Saints FC2 - 2KF FerronikeliKF Ferronikeli (KOS)
20h00F91 Dudelange (LUX)F91 Dudelange2 - 2Valletta FCValletta FC (MLT)
10 Juli 2019
17h30Partizani Tirana (ALB)Partizani Tirana0 - 0FK Qarabag AgdamFK Qarabag Agdam (AZE)
19h00FC Sheriff Tiraspol (MDA)FC Sheriff Tiraspol0 - 3FC Saburtalo TbilisiFC Saburtalo Tbilisi (GEO)
19h00FC BATE Borisov (BLR)FC BATE Borisov1 - 1Piast GliwicePiast Gliwice (POL)
20h00Ferencváros TC (HUN)Ferencváros TC2 - 1Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad (BUL)
20h15Slovan Bratislava (SVK)Slovan Bratislava1 - 1FK Sutjeska NiksicFK Sutjeska Niksic (MNE)
20h45Dundalk FC (IRL)Dundalk FC0 - 0Riga FCRiga FC (LAT)
20h45Linfield FC (NIR)Linfield FC0 - 2BK Rosenborg TrondheimBK Rosenborg Trondheim (NOR)
22h00Valur Reykjavik (ISL)Valur Reykjavik0 - 3NK MariborNK Maribor (SLO)
16 Juli 2019
17h00FK Shkëndija (MAC)FK Shkëndija1 - 2Nõmme Kalju FCNõmme Kalju FC (EST)
19h30FC Saburtalo Tbilisi (GEO)FC Saburtalo Tbilisi1 - 3FC Sheriff TiraspolFC Sheriff Tiraspol (MDA)
20h00Valletta FC (MLT)Valletta FC1 - 1F91 DudelangeF91 Dudelange (LUX)
20h00HB Torshavn (FAR)HB Torshavn2 - 2HJK HelsinkiHJK Helsinki (FIN)
20h45KF Ferronikeli (KOS)KF Ferronikeli0 - 1The New Saints FCThe New Saints FC (WAL)
20h45Crvena Zvezda Beograd (SRB)Crvena Zvezda Beograd2 - 1FK Suduva MarijampoleFK Suduva Marijampole (LTU)
17 Juli 2019
18h30Riga FC (LAT)Riga FC0 - 0 (4 str 5)Dundalk FCDundalk FC (IRL)
19h00FK Qarabag Agdam (AZE)FK Qarabag Agdam2 - 0Partizani TiranaPartizani Tirana (ALB)
19h00AIK Fotboll (SWE)AIK Fotboll3 - 1FC Ararat-ArmeniaFC Ararat-Armenia (ARM)
19h00BK Rosenborg Trondheim (NOR)BK Rosenborg Trondheim4 - 0Linfield FCLinfield FC (NIR)
19h30Ludogorets 1947 Razgrad (BUL)Ludogorets 1947 Razgrad2 - 3Ferencváros TCFerencváros TC (HUN)
20h00Piast Gliwice (POL)Piast Gliwice1 - 2FC BATE BorisovFC BATE Borisov (BLR)
20h00CFR 1907 Cluj (ROU)CFR 1907 Cluj3 - 1FC AstanaFC Astana (KAZ)
20h15FK Sutjeska Niksic (MNE)FK Sutjeska Niksic1 - 1 (2 str 1)Slovan BratislavaSlovan Bratislava (SVK)
20h15NK Maribor (SLO)NK Maribor2 - 0Valur ReykjavikValur Reykjavik (ISL)
20h45Celtic Glasgow (SCO)Celtic Glasgow2 - 1FC SarajevoFC Sarajevo (BIH)

Detail van de uitslagen


Tweede Kwalificatieronde (23/07/2019 - 31/07/2019)

23 Juli 2019
19h00Viktoria Plzen (CZE)Viktoria Plzen0 - 0Olympiakos PiraeusOlympiakos Piraeus (GRE)
19h30FC Saburtalo Tbilisi (GEO)FC Saburtalo Tbilisi0 - 2Dinamo ZagrebDinamo Zagreb (CRO)
20h00The New Saints FC (WAL)The New Saints FC0 - 2FC CopenhagenFC Copenhagen (DEN)
20h00PSV Eindhoven (NED)PSV Eindhoven3 - 2FC BaselFC Basel (SUI)
20h15FK Sutjeska Niksic (MNE)FK Sutjeska Niksic0 - 1Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia (CYP)
24 Juli 2019
19h00FC BATE Borisov (BLR)FC BATE Borisov2 - 1BK Rosenborg TrondheimBK Rosenborg Trondheim (NOR)
20h00CFR 1907 Cluj (ROU)CFR 1907 Cluj1 - 0Maccabi Tel-AvivMaccabi Tel-Aviv (ISR)
20h00Ferencváros TC (HUN)Ferencváros TC3 - 1Valletta FCValletta FC (MLT)
20h15NK Maribor (SLO)NK Maribor2 - 1AIK FotbollAIK Fotboll (SWE)
20h45Dundalk FC (IRL)Dundalk FC1 - 1FK Qarabag AgdamFK Qarabag Agdam (AZE)
20h45Crvena Zvezda Beograd (SRB)Crvena Zvezda Beograd2 - 0HJK HelsinkiHJK Helsinki (FIN)
20h45Celtic Glasgow (SCO)Celtic Glasgow5 - 0Nõmme Kalju FCNõmme Kalju FC (EST)
30 Juli 2019
19h00Nõmme Kalju FC (EST)Nõmme Kalju FC0 - 2Celtic GlasgowCeltic Glasgow (SCO)
19h00Maccabi Tel-Aviv (ISR)Maccabi Tel-Aviv2 - 2CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj (ROU)
19h00Apoel FC Nicosia (CYP)Apoel FC Nicosia3 - 0FK Sutjeska NiksicFK Sutjeska Niksic (MNE)
20h00Valletta FC (MLT)Valletta FC1 - 1Ferencváros TCFerencváros TC (HUN)
20h00FC Basel (SUI)FC Basel2 - 1PSV EindhovenPSV Eindhoven (NED)
20h00Dinamo Zagreb (CRO)Dinamo Zagreb3 - 0FC Saburtalo TbilisiFC Saburtalo Tbilisi (GEO)
20h30Olympiakos Piraeus (GRE)Olympiakos Piraeus4 - 0Viktoria PlzenViktoria Plzen (CZE)
31 Juli 2019
18h00HJK Helsinki (FIN)HJK Helsinki2 - 1Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd (SRB)
19h00BK Rosenborg Trondheim (NOR)BK Rosenborg Trondheim2 - 0FC BATE BorisovFC BATE Borisov (BLR)
19h00FK Qarabag Agdam (AZE)FK Qarabag Agdam3 - 0Dundalk FCDundalk FC (IRL)
19h00AIK Fotboll (SWE)AIK Fotboll3 - 2 verlengingenNK MariborNK Maribor (SLO)
19h45FC Copenhagen (DEN)FC Copenhagen1 - 0The New Saints FCThe New Saints FC (WAL)

Detail van de uitslagen


Derde Kwalificatieronde (06/08/2019 - 13/08/2019)

6 Augustus 2019
19h00Apoel FC Nicosia (CYP)Apoel FC Nicosia1 - 2FK Qarabag AgdamFK Qarabag Agdam (AZE)
19h00PAOK FC (GRE)PAOK FC2 - 2Ajax AmsterdamAjax Amsterdam (NED)
20h00Dinamo Zagreb (CRO)Dinamo Zagreb1 - 1Ferencváros TCFerencváros TC (HUN)
20h30Club Brugge (BEL)Club Brugge1 - 0Dinamo KyivDinamo Kyiv (UKR)
20h45Crvena Zvezda Beograd (SRB)Crvena Zvezda Beograd1 - 1FC CopenhagenFC Copenhagen (DEN)
7 Augustus 2019
19h00FC Krasnodar (RUS)FC Krasnodar0 - 1FC PortoFC Porto (POR)
19h45Istanbul B.B. (TUR)Istanbul B.B.0 - 1Olympiakos PiraeusOlympiakos Piraeus (GRE)
20h00CFR 1907 Cluj (ROU)CFR 1907 Cluj1 - 1Celtic GlasgowCeltic Glasgow (SCO)
20h00FC Basel (SUI)FC Basel1 - 2LASK LinzLASK Linz (AUT)
20h15NK Maribor (SLO)NK Maribor1 - 3BK Rosenborg TrondheimBK Rosenborg Trondheim (NOR)
13 Augustus 2019
18h30FK Qarabag Agdam (AZE)FK Qarabag Agdam0 - 2Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia (CYP)
19h00BK Rosenborg Trondheim (NOR)BK Rosenborg Trondheim3 - 1NK MariborNK Maribor (SLO)
19h30Dinamo Kyiv (UKR)Dinamo Kyiv3 - 3Club BruggeClub Brugge (BEL)
20h00Ferencváros TC (HUN)Ferencváros TC0 - 4Dinamo ZagrebDinamo Zagreb (CRO)
20h00FC Copenhagen (DEN)FC Copenhagen1 - 1 (6 str 7)Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd (SRB)
20h30Olympiakos Piraeus (GRE)Olympiakos Piraeus2 - 0Istanbul B.B.Istanbul B.B. (TUR)
20h30Ajax Amsterdam (NED)Ajax Amsterdam3 - 2PAOK FCPAOK FC (GRE)
20h30LASK Linz (AUT)LASK Linz3 - 1FC BaselFC Basel (SUI)
20h45Celtic Glasgow (SCO)Celtic Glasgow3 - 4CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj (ROU)
21h00FC Porto (POR)FC Porto2 - 3FC KrasnodarFC Krasnodar (RUS)

Detail van de uitslagen


Play-Off (20/08/2019 - 28/08/2019)

20 Augustus 2019
21h00Apoel FC Nicosia (CYP)Apoel FC Nicosia0 - 0Ajax AmsterdamAjax Amsterdam (NED)
21h00LASK Linz (AUT)LASK Linz0 - 1Club BruggeClub Brugge (BEL)
21h00CFR 1907 Cluj (ROU)CFR 1907 Cluj0 - 1Slavia PragueSlavia Prague (CZE)
21 Augustus 2019
21h00Young Boys Berne (SUI)Young Boys Berne2 - 2Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd (SRB)
21h00Dinamo Zagreb (CRO)Dinamo Zagreb2 - 0BK Rosenborg TrondheimBK Rosenborg Trondheim (NOR)
21h00Olympiakos Piraeus (GRE)Olympiakos Piraeus4 - 0FC KrasnodarFC Krasnodar (RUS)
27 Augustus 2019
21h00BK Rosenborg Trondheim (NOR)BK Rosenborg Trondheim1 - 1Dinamo ZagrebDinamo Zagreb (CRO)
21h00FC Krasnodar (RUS)FC Krasnodar1 - 2Olympiakos PiraeusOlympiakos Piraeus (GRE)
21h00Crvena Zvezda Beograd (SRB)Crvena Zvezda Beograd1 - 1Young Boys BerneYoung Boys Berne (SUI)
28 Augustus 2019
21h00Slavia Prague (CZE)Slavia Prague1 - 0CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj (ROU)
21h00Ajax Amsterdam (NED)Ajax Amsterdam2 - 0Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia (CYP)
21h00Club Brugge (BEL)Club Brugge2 - 1LASK LinzLASK Linz (AUT)

Detail van de uitslagen


Groep A (18/09/2019 - 11/12/2019)

Deelnemende teams

ClubLandStadStadion
Club BruggeClub BruggeBelgiëBruggeJan Breydel Stadium
GalatasarayGalatasarayTurkijeIstanbulTürk Telekom Stadi
Paris SGParis SGFrankrijkParijsParc des Princes
Real MadridReal MadridSpanjeMadridSantiago Bernabéu

18 September 2019
18h55Club Brugge (BEL)Club Brugge - GalatasarayGalatasaray (TUR)
21h00Paris SG (FRA)Paris SG - Real MadridReal Madrid (ESP)
1 Oktober 2019
18h55Real Madrid (ESP)Real Madrid - Club BruggeClub Brugge (BEL)
21h00Galatasaray (TUR)Galatasaray - Paris SGParis SG (FRA)
22 Oktober 2019
21h00Club Brugge (BEL)Club Brugge - Paris SGParis SG (FRA)
21h00Galatasaray (TUR)Galatasaray - Real MadridReal Madrid (ESP)
6 November 2019
21h00Real Madrid (ESP)Real Madrid - GalatasarayGalatasaray (TUR)
21h00Paris SG (FRA)Paris SG - Club BruggeClub Brugge (BEL)
26 November 2019
18h55Galatasaray (TUR)Galatasaray - Club BruggeClub Brugge (BEL)
21h00Real Madrid (ESP)Real Madrid - Paris SGParis SG (FRA)
11 December 2019
21h00Club Brugge (BEL)Club Brugge - Real MadridReal Madrid (ESP)
21h00Paris SG (FRA)Paris SG - GalatasarayGalatasaray (TUR)

Detail van de uitslagen


Groep B (18/09/2019 - 11/12/2019)

Deelnemende teams

ClubLandStadStadion
Bayern MunchenBayern MunchenDuitslandMünchenAllianz Arena
Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda BeogradServiëBelgradeGround Crvena Zvezda
Olympiakos PiraeusOlympiakos PiraeusGriekenlandPiraeusKaraiskakis Stadium
Tottenham Hotspur FCTottenham Hotspur FCEngelandTottenhamWembley Stadium

18 September 2019
18h55Olympiakos Piraeus (GRE)Olympiakos Piraeus - Tottenham Hotspur FCTottenham Hotspur FC (ENG)
21h00Bayern Munchen (GER)Bayern Munchen - Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd (SRB)
1 Oktober 2019
21h00Crvena Zvezda Beograd (SRB)Crvena Zvezda Beograd - Olympiakos PiraeusOlympiakos Piraeus (GRE)
21h00Tottenham Hotspur FC (ENG)Tottenham Hotspur FC - Bayern MunchenBayern Munchen (GER)
22 Oktober 2019
21h00Olympiakos Piraeus (GRE)Olympiakos Piraeus - Bayern MunchenBayern Munchen (GER)
21h00Tottenham Hotspur FC (ENG)Tottenham Hotspur FC - Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd (SRB)
6 November 2019
18h55Bayern Munchen (GER)Bayern Munchen - Olympiakos PiraeusOlympiakos Piraeus (GRE)
21h00Crvena Zvezda Beograd (SRB)Crvena Zvezda Beograd - Tottenham Hotspur FCTottenham Hotspur FC (ENG)
26 November 2019
21h00Crvena Zvezda Beograd (SRB)Crvena Zvezda Beograd - Bayern MunchenBayern Munchen (GER)
21h00Tottenham Hotspur FC (ENG)Tottenham Hotspur FC - Olympiakos PiraeusOlympiakos Piraeus (GRE)
11 December 2019
21h00Bayern Munchen (GER)Bayern Munchen - Tottenham Hotspur FCTottenham Hotspur FC (ENG)
21h00Olympiakos Piraeus (GRE)Olympiakos Piraeus - Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd (SRB)

Detail van de uitslagen


Groep C (18/09/2019 - 11/12/2019)

Deelnemende teams

ClubLandStadStadion
Atalanta BergamoAtalanta BergamoItaliëBergamoStadio Atleti Azzurri d'Italia
Dinamo ZagrebDinamo ZagrebKroatiëZagrebMaksimir Stadium
Manchester CityManchester CityEngelandManchesterCity of Manchester Stadium
Shakhtar DonetskShakhtar DonetskOekraïneDonetskDonbass Arena

18 September 2019
21h00Dinamo Zagreb (CRO)Dinamo Zagreb - Atalanta BergamoAtalanta Bergamo (ITA)
21h00Shakhtar Donetsk (UKR)Shakhtar Donetsk - Manchester CityManchester City (ENG)
1 Oktober 2019
18h55Atalanta Bergamo (ITA)Atalanta Bergamo - Shakhtar DonetskShakhtar Donetsk (UKR)
21h00Manchester City (ENG)Manchester City - Dinamo ZagrebDinamo Zagreb (CRO)
22 Oktober 2019
18h55Shakhtar Donetsk (UKR)Shakhtar Donetsk - Dinamo ZagrebDinamo Zagreb (CRO)
21h00Manchester City (ENG)Manchester City - Atalanta BergamoAtalanta Bergamo (ITA)
6 November 2019
21h00Dinamo Zagreb (CRO)Dinamo Zagreb - Shakhtar DonetskShakhtar Donetsk (UKR)
21h00Atalanta Bergamo (ITA)Atalanta Bergamo - Manchester CityManchester City (ENG)
26 November 2019
21h00Atalanta Bergamo (ITA)Atalanta Bergamo - Dinamo ZagrebDinamo Zagreb (CRO)
21h00Manchester City (ENG)Manchester City - Shakhtar DonetskShakhtar Donetsk (UKR)
11 December 2019
18h55Dinamo Zagreb (CRO)Dinamo Zagreb - Manchester CityManchester City (ENG)
18h55Shakhtar Donetsk (UKR)Shakhtar Donetsk - Atalanta BergamoAtalanta Bergamo (ITA)

Detail van de uitslagen


Groep D (18/09/2019 - 11/12/2019)

Deelnemende teams

ClubLandStadStadion
Atletico MadridAtletico MadridSpanjeMadridStade Vicente Calderón
Bayer LeverkusenBayer LeverkusenDuitslandLeverkusenBayArena
FC Lokomotiv MoscowFC Lokomotiv MoscowRuslandMoscowLokomotiv Stadium
Juventus TurinJuventus TurinItaliëTurijnJuventus Arena

18 September 2019
21h00Atletico Madrid (ESP)Atletico Madrid - Juventus TurinJuventus Turin (ITA)
21h00Bayer Leverkusen (GER)Bayer Leverkusen - FC Lokomotiv MoscowFC Lokomotiv Moscow (RUS)
1 Oktober 2019
21h00Juventus Turin (ITA)Juventus Turin - Bayer LeverkusenBayer Leverkusen (GER)
21h00FC Lokomotiv Moscow (RUS)FC Lokomotiv Moscow - Atletico MadridAtletico Madrid (ESP)
22 Oktober 2019
18h55Atletico Madrid (ESP)Atletico Madrid - Bayer LeverkusenBayer Leverkusen (GER)
21h00Juventus Turin (ITA)Juventus Turin - FC Lokomotiv MoscowFC Lokomotiv Moscow (RUS)
6 November 2019
18h55FC Lokomotiv Moscow (RUS)FC Lokomotiv Moscow - Juventus TurinJuventus Turin (ITA)
21h00Bayer Leverkusen (GER)Bayer Leverkusen - Atletico MadridAtletico Madrid (ESP)
26 November 2019
18h55FC Lokomotiv Moscow (RUS)FC Lokomotiv Moscow - Bayer LeverkusenBayer Leverkusen (GER)
21h00Juventus Turin (ITA)Juventus Turin - Atletico MadridAtletico Madrid (ESP)
11 December 2019
21h00Atletico Madrid (ESP)Atletico Madrid - FC Lokomotiv MoscowFC Lokomotiv Moscow (RUS)
21h00Bayer Leverkusen (GER)Bayer Leverkusen - Juventus TurinJuventus Turin (ITA)

Detail van de uitslagen


Groep E (17/09/2019 - 10/12/2019)

Deelnemende teams

ClubLandStadStadion
FC Red Bull SalzburgFC Red Bull SalzburgOostenrijkSalzburgRed Bull Arena
KRC GenkKRC GenkBelgiëGenkLuminus Arena
Liverpool FCLiverpool FCEngelandLiverpoolAnfield
SSC NapoliSSC NapoliItaliëNapoliStadio San Paolo

17 September 2019
21h00SSC Napoli (ITA)SSC Napoli - Liverpool FCLiverpool FC (ENG)
21h00FC Red Bull Salzburg (AUT)FC Red Bull Salzburg - KRC GenkKRC Genk (BEL)
2 Oktober 2019
18h55KRC Genk (BEL)KRC Genk - SSC NapoliSSC Napoli (ITA)
21h00Liverpool FC (ENG)Liverpool FC - FC Red Bull SalzburgFC Red Bull Salzburg (AUT)
23 Oktober 2019
21h00KRC Genk (BEL)KRC Genk - Liverpool FCLiverpool FC (ENG)
21h00FC Red Bull Salzburg (AUT)FC Red Bull Salzburg - SSC NapoliSSC Napoli (ITA)
5 November 2019
21h00SSC Napoli (ITA)SSC Napoli - FC Red Bull SalzburgFC Red Bull Salzburg (AUT)
21h00Liverpool FC (ENG)Liverpool FC - KRC GenkKRC Genk (BEL)
27 November 2019
21h00KRC Genk (BEL)KRC Genk - FC Red Bull SalzburgFC Red Bull Salzburg (AUT)
21h00Liverpool FC (ENG)Liverpool FC - SSC NapoliSSC Napoli (ITA)
10 December 2019
18h55SSC Napoli (ITA)SSC Napoli - KRC GenkKRC Genk (BEL)
18h55FC Red Bull Salzburg (AUT)FC Red Bull Salzburg - Liverpool FCLiverpool FC (ENG)

Detail van de uitslagen


Groep F (17/09/2019 - 10/12/2019)

Deelnemende teams

ClubLandStadStadion
Borussia DortmundBorussia DortmundDuitslandDortmundSignal Iduna Park
FC BarcelonaFC BarcelonaSpanjeBarcelonaCamp Nou
Inter MilanInter MilanItaliëMilanoSan Siro
Slavia PragueSlavia PragueTsjechiëPraagSinobo Stadium

17 September 2019
18h55Inter Milan (ITA)Inter Milan - Slavia PragueSlavia Prague (CZE)
21h00Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund - FC BarcelonaFC Barcelona (ESP)
2 Oktober 2019
18h55Slavia Prague (CZE)Slavia Prague - Borussia DortmundBorussia Dortmund (GER)
21h00FC Barcelona (ESP)FC Barcelona - Inter MilanInter Milan (ITA)
23 Oktober 2019
21h00Inter Milan (ITA)Inter Milan - Borussia DortmundBorussia Dortmund (GER)
21h00Slavia Prague (CZE)Slavia Prague - FC BarcelonaFC Barcelona (ESP)
5 November 2019
18h55FC Barcelona (ESP)FC Barcelona - Slavia PragueSlavia Prague (CZE)
21h00Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund - Inter MilanInter Milan (ITA)
27 November 2019
21h00FC Barcelona (ESP)FC Barcelona - Borussia DortmundBorussia Dortmund (GER)
21h00Slavia Prague (CZE)Slavia Prague - Inter MilanInter Milan (ITA)
10 December 2019
21h00Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund - Slavia PragueSlavia Prague (CZE)
21h00Inter Milan (ITA)Inter Milan - FC BarcelonaFC Barcelona (ESP)

Detail van de uitslagen


Groep G (17/09/2019 - 10/12/2019)

Deelnemende teams

ClubLandStadStadion
Benfica LisbonBenfica LisbonPortugalLisboaEstádio da Luz
LyonLyonFrankrijkLyonGroupama Stadium
RB LeipzigRB LeipzigDuitslandLeipzigRed Bull Arena
Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-PetersburgRuslandSaint PetersburgPetrovsky Stadium

17 September 2019
18h55Lyon (FRA)Lyon - Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg (RUS)
21h00Benfica Lisbon (POR)Benfica Lisbon - RB LeipzigRB Leipzig (GER)
2 Oktober 2019
21h00RB Leipzig (GER)RB Leipzig - LyonLyon (FRA)
21h00Zenith Saint-Petersburg (RUS)Zenith Saint-Petersburg - Benfica LisbonBenfica Lisbon (POR)
23 Oktober 2019
18h55RB Leipzig (GER)RB Leipzig - Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg (RUS)
21h00Benfica Lisbon (POR)Benfica Lisbon - LyonLyon (FRA)
5 November 2019
18h55Zenith Saint-Petersburg (RUS)Zenith Saint-Petersburg - RB LeipzigRB Leipzig (GER)
21h00Lyon (FRA)Lyon - Benfica LisbonBenfica Lisbon (POR)
27 November 2019
18h55Zenith Saint-Petersburg (RUS)Zenith Saint-Petersburg - LyonLyon (FRA)
21h00RB Leipzig (GER)RB Leipzig - Benfica LisbonBenfica Lisbon (POR)
10 December 2019
21h00Benfica Lisbon (POR)Benfica Lisbon - Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg (RUS)
21h00Lyon (FRA)Lyon - RB LeipzigRB Leipzig (GER)

Detail van de uitslagen


Groep H (17/09/2019 - 10/12/2019)

Deelnemende teams

ClubLandStadStadion
Ajax AmsterdamAjax AmsterdamNederlandAmsterdamAmsterdam ArenA
Chelsea FCChelsea FCEngelandLondenStamford Bridge
Lille OSCLille OSCFrankrijkLilleStade Pierre-Mauroy
Valence ASOAValence ASOAFrankrijkValence

17 September 2019
21h00Ajax Amsterdam (NED)Ajax Amsterdam - Lille OSCLille OSC (FRA)
21h00Chelsea FC (ENG)Chelsea FC - Valence ASOAValence ASOA (FRA)
2 Oktober 2019
21h00Lille OSC (FRA)Lille OSC - Chelsea FCChelsea FC (ENG)
21h00Valence ASOA (FRA)Valence ASOA - Ajax AmsterdamAjax Amsterdam (NED)
23 Oktober 2019
18h55Ajax Amsterdam (NED)Ajax Amsterdam - Chelsea FCChelsea FC (ENG)
21h00Lille OSC (FRA)Lille OSC - Valence ASOAValence ASOA (FRA)
5 November 2019
21h00Valence ASOA (FRA)Valence ASOA - Lille OSCLille OSC (FRA)
21h00Chelsea FC (ENG)Chelsea FC - Ajax AmsterdamAjax Amsterdam (NED)
27 November 2019
18h55Valence ASOA (FRA)Valence ASOA - Chelsea FCChelsea FC (ENG)
21h00Lille OSC (FRA)Lille OSC - Ajax AmsterdamAjax Amsterdam (NED)
10 December 2019
21h00Ajax Amsterdam (NED)Ajax Amsterdam - Valence ASOAValence ASOA (FRA)
21h00Chelsea FC (ENG)Chelsea FC - Lille OSCLille OSC (FRA)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (12/02/2020 - 01/06/2020)



Achtste finales (12/02/2020)

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden