De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - UEFA Champions League - 2020/2021 - Home

Voetbal - UEFA Champions League - 2020/2021 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

UEFA Champions League 2020/2021 - Home

Voorronde (08/08/2020 - 11/08/2020)


Halve Finale
8 Augustus 2020
15h00Linfield FC (NIR)Linfield FC2 - 0Tre FioriTre Fiori (SMR)
18h00KF Drita (KOS)KF Drita2 - 1Inter Club d'EscaldesInter Club d'Escaldes (AND)

Finale
11 Augustus 2020
18h00Linfield FC (NIR)Linfield FCUitgesteldKF DritaKF Drita (KOS)

Detail van de uitslagen


Eerste Kwalificatieronde (18/08/2020 - 21/08/2020)

18 Augustus 2020
18h00FK Qarabag Agdam (AZE)FK Qarabag Agdam4 - 0FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo (MAC)
19h00Legia Warsaw (POL)Legia Warsaw1 - 0Linfield FCLinfield FC (NIR)
20h00FC Dinamo Brest (BLR)FC Dinamo Brest6 - 3FC AstanaFC Astana (KAZ)
20h45Celtic Glasgow (SCO)Celtic Glasgow6 - 0KR ReykjavikKR Reykjavik (ISL)
21h00Crvena Zvezda Beograd (SRB)Crvena Zvezda Beograd5 - 0Europa FCEuropa FC (GIB)
19 Augustus 2020
17h00FC Ararat-Armenia (ARM)FC Ararat-Armenia0 - 1 verlengingenOmonia NicosiaOmonia Nicosia (CYP)
18h00Molde FK (NOR)Molde FK5 - 0KuPS KuopioKuPS Kuopio (FIN)
18h30FC Flora Tallinn (EST)FC Flora Tallinn1 - 1 (2 str 4)FK Suduva MarijampoleFK Suduva Marijampole (LTU)
19h00Dinamo Tbilisi (GEO)Dinamo Tbilisi0 - 2KF TiranaKF Tirana (ALB)
19h00Maccabi Tel-Aviv (ISR)Maccabi Tel-Aviv2 - 0Riga FCRiga FC (LAT)
19h00Ferencváros TC (HUN)Ferencváros TC2 - 0Djurgårdens IFDjurgårdens IF (SWE)
19h00NK MIK CM Celje (SLO)NK MIK CM Celje3 - 0Dundalk FCDundalk FC (IRL)
20h00Connah's Quay Nomads FC (WAL)Connah's Quay Nomads FC0 - 2FC SarajevoFC Sarajevo (BIH)
20h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica1 - 3Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad (BUL)
20h00FC Sheriff Tiraspol (MDA)FC Sheriff Tiraspol2 - 0CS Fola EschCS Fola Esch (LUX)
21h00FC Floriana (MLT)FC Floriana0 - 2CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj (ROU)
21 Augustus 2020
18h00KI Klaksvik (FAR)KI Klaksvik3 - 0 (Federatie besluit)Slovan BratislavaSlovan Bratislava (SVK)

Detail van de uitslagen


Tweede Kwalificatieronde (25/08/2020 - 26/08/2020)

25 Augustus 2020
20h00KF Tirana (ALB)KF Tirana0 - 1Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd (SRB)
20h00PAOK FC (GRE)PAOK FC3 - 1Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
26 Augustus 2020
16h30AZ Alkmaar (NED)AZ Alkmaar3 - 1 verlengingenViktoria PlzenViktoria Plzen (CZE)
18h00FK Suduva Marijampole (LTU)FK Suduva Marijampole0 - 3Maccabi Tel-AvivMaccabi Tel-Aviv (ISR)
18h00NK MIK CM Celje (SLO)NK MIK CM Celje1 - 2Molde FKMolde FK (NOR)
18h00FK Qarabag Agdam (AZE)FK Qarabag Agdam2 - 1FC Sheriff TiraspolFC Sheriff Tiraspol (MDA)
19h00NK Lokomotiva Zagreb (CRO)NK Lokomotiva Zagreb0 - 1SK Rapid WienSK Rapid Wien (AUT)
19h30Ludogorets 1947 Razgrad (BUL)Ludogorets 1947 Razgrad0 - 1FC MidtjyllandFC Midtjylland (DEN)
20h00Legia Warsaw (POL)Legia Warsaw0 - 2 verlengingenOmonia NicosiaOmonia Nicosia (CYP)
20h00CFR 1907 Cluj (ROU)CFR 1907 Cluj2 - 2 (5 str 6)Dinamo ZagrebDinamo Zagreb (CRO)
20h00FC Dinamo Brest (BLR)FC Dinamo Brest2 - 1FC SarajevoFC Sarajevo (BIH)
20h15Young Boys Berne (SUI)Young Boys Berne3 - 1KI KlaksvikKI Klaksvik (FAR)
20h45Celtic Glasgow (SCO)Celtic Glasgow1 - 2Ferencváros TCFerencváros TC (HUN)

Detail van de uitslagen


Derde Kwalificatieronde (15/09/2020 - 16/09/2020)

15 September 2020
19h00Dinamo Kyiv (UKR)Dinamo Kyiv2 - 0AZ AlkmaarAZ Alkmaar (NED)
20h00PAOK FC (GRE)PAOK FC2 - 1Benfica LisbonBenfica Lisbon (POR)
20h30KAA Gent (BEL)KAA Gent2 - 1SK Rapid WienSK Rapid Wien (AUT)
16 September 2020
17h00Omonia Nicosia (CYP)Omonia Nicosia1 - 1 (4 str 2)Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd (SRB)
19h00FK Qarabag Agdam (AZE)FK Qarabag Agdam0 - 0 (5 str 6)Molde FKMolde FK (NOR)
19h00Maccabi Tel-Aviv (ISR)Maccabi Tel-Aviv1 - 0FC Dinamo BrestFC Dinamo Brest (BLR)
19h00Ferencváros TC (HUN)Ferencváros TC2 - 1Dinamo ZagrebDinamo Zagreb (CRO)
20h30FC Midtjylland (DEN)FC Midtjylland3 - 0Young Boys BerneYoung Boys Berne (SUI)

Detail van de uitslagen


Kwalificaties finale (22/09/2020 - 30/09/2020)

22 September 2020
21h00Slavia Prague (CZE)Slavia Prague0 - 0FC MidtjyllandFC Midtjylland (DEN)
21h00Maccabi Tel-Aviv (ISR)Maccabi Tel-Aviv1 - 2FC Red Bull SalzburgFC Red Bull Salzburg (AUT)
21h00FC Krasnodar (RUS)FC Krasnodar2 - 1PAOK FCPAOK FC (GRE)
23 September 2020
21h00KAA Gent (BEL)KAA Gent1 - 2Dinamo KyivDinamo Kyiv (UKR)
21h00Olympiakos Piraeus (GRE)Olympiakos Piraeus2 - 0Omonia NicosiaOmonia Nicosia (CYP)
21h00Molde FK (NOR)Molde FK3 - 3Ferencváros TCFerencváros TC (HUN)
29 September 2020
21h00Omonia Nicosia (CYP)Omonia Nicosia0 - 0Olympiakos PiraeusOlympiakos Piraeus (GRE)
21h00Ferencváros TC (HUN)Ferencváros TC0 - 0Molde FKMolde FK (NOR)
21h00Dinamo Kyiv (UKR)Dinamo Kyiv3 - 0KAA GentKAA Gent (BEL)
30 September 2020
21h00PAOK FC (GRE)PAOK FC1 - 2FC KrasnodarFC Krasnodar (RUS)
21h00FC Red Bull Salzburg (AUT)FC Red Bull Salzburg3 - 1Maccabi Tel-AvivMaccabi Tel-Aviv (ISR)
21h00FC Midtjylland (DEN)FC Midtjylland4 - 1Slavia PragueSlavia Prague (CZE)

Detail van de uitslagen


Groep A (21/10/2020 - 09/12/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Bayern Munchen (GER)166510185+13
2Atletico Madrid (ESP)9623178-1
3FC Red Bull Salzburg (AUT)461141017-7
4FC Lokomotiv Moscow (RUS)36033510-5
21 Oktober 2020
18h55FC Red Bull Salzburg (AUT)FC Red Bull Salzburg2 - 2FC Lokomotiv MoscowFC Lokomotiv Moscow (RUS)
21h00Bayern Munchen (GER)Bayern Munchen4 - 0Atletico MadridAtletico Madrid (ESP)
27 Oktober 2020
18h55FC Lokomotiv Moscow (RUS)FC Lokomotiv Moscow1 - 2Bayern MunchenBayern Munchen (GER)
21h00Atletico Madrid (ESP)Atletico Madrid3 - 2FC Red Bull SalzburgFC Red Bull Salzburg (AUT)
3 November 2020
18h55FC Lokomotiv Moscow (RUS)FC Lokomotiv Moscow1 - 1Atletico MadridAtletico Madrid (ESP)
21h00FC Red Bull Salzburg (AUT)FC Red Bull Salzburg2 - 6Bayern MunchenBayern Munchen (GER)
25 November 2020
21h00Atletico Madrid (ESP)Atletico Madrid0 - 0FC Lokomotiv MoscowFC Lokomotiv Moscow (RUS)
21h00Bayern Munchen (GER)Bayern Munchen3 - 1FC Red Bull SalzburgFC Red Bull Salzburg (AUT)
1 December 2020
18h55FC Lokomotiv Moscow (RUS)FC Lokomotiv Moscow1 - 3FC Red Bull SalzburgFC Red Bull Salzburg (AUT)
21h00Atletico Madrid (ESP)Atletico Madrid1 - 1Bayern MunchenBayern Munchen (GER)
9 December 2020
21h00FC Red Bull Salzburg (AUT)FC Red Bull Salzburg0 - 2Atletico MadridAtletico Madrid (ESP)
21h00Bayern Munchen (GER)Bayern Munchen2 - 0FC Lokomotiv MoscowFC Lokomotiv Moscow (RUS)

Detail van de uitslagen


Groep B (21/10/2020 - 09/12/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Real Madrid (ESP)106312119+2
2Borussia Mönchengladbach (GER)86222169+7
3Shakhtar Donetsk (UKR)86222512-7
4Inter Milan (ITA)6613279-2
21 Oktober 2020
18h55Real Madrid (ESP)Real Madrid2 - 3Shakhtar DonetskShakhtar Donetsk (UKR)
21h00Inter Milan (ITA)Inter Milan2 - 2Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach (GER)
27 Oktober 2020
18h55Shakhtar Donetsk (UKR)Shakhtar Donetsk0 - 0Inter MilanInter Milan (ITA)
21h00Borussia Mönchengladbach (GER)Borussia Mönchengladbach2 - 2Real MadridReal Madrid (ESP)
3 November 2020
18h55Shakhtar Donetsk (UKR)Shakhtar Donetsk0 - 6Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach (GER)
21h00Real Madrid (ESP)Real Madrid3 - 2Inter MilanInter Milan (ITA)
25 November 2020
18h55Borussia Mönchengladbach (GER)Borussia Mönchengladbach4 - 0Shakhtar DonetskShakhtar Donetsk (UKR)
21h00Inter Milan (ITA)Inter Milan0 - 2Real MadridReal Madrid (ESP)
1 December 2020
18h55Shakhtar Donetsk (UKR)Shakhtar Donetsk2 - 0Real MadridReal Madrid (ESP)
21h00Borussia Mönchengladbach (GER)Borussia Mönchengladbach2 - 3Inter MilanInter Milan (ITA)
9 December 2020
21h00Inter Milan (ITA)Inter Milan0 - 0Shakhtar DonetskShakhtar Donetsk (UKR)
21h00Real Madrid (ESP)Real Madrid2 - 0Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach (GER)

Detail van de uitslagen


Groep C (21/10/2020 - 09/12/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Manchester City (ENG)166510131+12
2FC Porto (POR)136411103+7
3Olympiakos Piraeus (GRE)36105210-8
4Marseille (FRA)36105213-11
21 Oktober 2020
21h00Olympiakos Piraeus (GRE)Olympiakos Piraeus1 - 0MarseilleMarseille (FRA)
21h00Manchester City (ENG)Manchester City3 - 1FC PortoFC Porto (POR)
27 Oktober 2020
21h00Marseille (FRA)Marseille0 - 3Manchester CityManchester City (ENG)
21h00FC Porto (POR)FC Porto2 - 0Olympiakos PiraeusOlympiakos Piraeus (GRE)
3 November 2020
21h00FC Porto (POR)FC Porto3 - 0MarseilleMarseille (FRA)
21h00Manchester City (ENG)Manchester City3 - 0Olympiakos PiraeusOlympiakos Piraeus (GRE)
25 November 2020
18h55Olympiakos Piraeus (GRE)Olympiakos Piraeus0 - 1Manchester CityManchester City (ENG)
21h00Marseille (FRA)Marseille0 - 2FC PortoFC Porto (POR)
1 December 2020
21h00FC Porto (POR)FC Porto0 - 0Manchester CityManchester City (ENG)
21h00Marseille (FRA)Marseille2 - 1Olympiakos PiraeusOlympiakos Piraeus (GRE)
9 December 2020
21h00Olympiakos Piraeus (GRE)Olympiakos Piraeus0 - 2FC PortoFC Porto (POR)
21h00Manchester City (ENG)Manchester City3 - 0MarseilleMarseille (FRA)

Detail van de uitslagen


Groep D (21/10/2020 - 09/12/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Liverpool FC (ENG)136411103+7
2Atalanta Bergamo (ITA)116321108+2
3Ajax Amsterdam (NED)76213770
4FC Midtjylland (DEN)26024413-9
21 Oktober 2020
21h00Ajax Amsterdam (NED)Ajax Amsterdam0 - 1Liverpool FCLiverpool FC (ENG)
21h00FC Midtjylland (DEN)FC Midtjylland0 - 4Atalanta BergamoAtalanta Bergamo (ITA)
27 Oktober 2020
21h00Atalanta Bergamo (ITA)Atalanta Bergamo2 - 2Ajax AmsterdamAjax Amsterdam (NED)
21h00Liverpool FC (ENG)Liverpool FC2 - 0FC MidtjyllandFC Midtjylland (DEN)
3 November 2020
21h00Atalanta Bergamo (ITA)Atalanta Bergamo0 - 5Liverpool FCLiverpool FC (ENG)
21h00FC Midtjylland (DEN)FC Midtjylland1 - 2Ajax AmsterdamAjax Amsterdam (NED)
25 November 2020
21h00Liverpool FC (ENG)Liverpool FC0 - 2Atalanta BergamoAtalanta Bergamo (ITA)
21h00Ajax Amsterdam (NED)Ajax Amsterdam3 - 1FC MidtjyllandFC Midtjylland (DEN)
1 December 2020
21h00Atalanta Bergamo (ITA)Atalanta Bergamo1 - 1FC MidtjyllandFC Midtjylland (DEN)
21h00Liverpool FC (ENG)Liverpool FC1 - 0Ajax AmsterdamAjax Amsterdam (NED)
9 December 2020
18h55Ajax Amsterdam (NED)Ajax Amsterdam0 - 1Atalanta BergamoAtalanta Bergamo (ITA)
18h55FC Midtjylland (DEN)FC Midtjylland1 - 1Liverpool FCLiverpool FC (ENG)

Detail van de uitslagen


Groep E (20/10/2020 - 08/12/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Chelsea FC (ENG)146420142+12
2Sevilla FC (ESP)13641198+1
3FC Krasnodar (RUS)56123611-5
4Rennes (FRA)16015311-8
20 Oktober 2020
21h00Chelsea FC (ENG)Chelsea FC0 - 0Sevilla FCSevilla FC (ESP)
21h00Rennes (FRA)Rennes1 - 1FC KrasnodarFC Krasnodar (RUS)
28 Oktober 2020
18h55FC Krasnodar (RUS)FC Krasnodar0 - 4Chelsea FCChelsea FC (ENG)
21h00Sevilla FC (ESP)Sevilla FC1 - 0RennesRennes (FRA)
4 November 2020
21h00Chelsea FC (ENG)Chelsea FC3 - 0RennesRennes (FRA)
21h00Sevilla FC (ESP)Sevilla FC3 - 2FC KrasnodarFC Krasnodar (RUS)
24 November 2020
18h55Rennes (FRA)Rennes1 - 2Chelsea FCChelsea FC (ENG)
18h55FC Krasnodar (RUS)FC Krasnodar1 - 2Sevilla FCSevilla FC (ESP)
2 December 2020
18h55FC Krasnodar (RUS)FC Krasnodar1 - 0RennesRennes (FRA)
21h00Sevilla FC (ESP)Sevilla FC0 - 4Chelsea FCChelsea FC (ENG)
8 December 2020
21h00Chelsea FC (ENG)Chelsea FC1 - 1FC KrasnodarFC Krasnodar (RUS)
21h00Rennes (FRA)Rennes1 - 3Sevilla FCSevilla FC (ESP)

Detail van de uitslagen


Groep F (20/10/2020 - 08/12/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Borussia Dortmund (GER)136411125+7
2Lazio Rome (ITA)106240117+4
3Club Brugge (BEL)86222810-2
4Zenith Saint-Petersburg (RUS)16015413-9
20 Oktober 2020
18h55Zenith Saint-Petersburg (RUS)Zenith Saint-Petersburg1 - 2Club BruggeClub Brugge (BEL)
21h00Lazio Rome (ITA)Lazio Rome3 - 1Borussia DortmundBorussia Dortmund (GER)
28 Oktober 2020
21h00Club Brugge (BEL)Club Brugge1 - 1Lazio RomeLazio Rome (ITA)
21h00Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund2 - 0Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg (RUS)
4 November 2020
18h55Zenith Saint-Petersburg (RUS)Zenith Saint-Petersburg1 - 1Lazio RomeLazio Rome (ITA)
21h00Club Brugge (BEL)Club Brugge0 - 3Borussia DortmundBorussia Dortmund (GER)
24 November 2020
21h00Lazio Rome (ITA)Lazio Rome3 - 1Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg (RUS)
21h00Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund3 - 0Club BruggeClub Brugge (BEL)
2 December 2020
21h00Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund1 - 1Lazio RomeLazio Rome (ITA)
21h00Club Brugge (BEL)Club Brugge3 - 0Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg (RUS)
8 December 2020
18h55Zenith Saint-Petersburg (RUS)Zenith Saint-Petersburg1 - 2Borussia DortmundBorussia Dortmund (GER)
18h55Lazio Rome (ITA)Lazio Rome2 - 2Club BruggeClub Brugge (BEL)

Detail van de uitslagen


Groep G (20/10/2020 - 08/12/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1FC Barcelona (ESP)156501165+11
2Juventus Turin (ITA)156501144+10
3Dinamo Kyiv (UKR)46114413-9
4Ferencváros TC (HUN)16015517-12
20 Oktober 2020
18h55Dinamo Kyiv (UKR)Dinamo Kyiv0 - 2Juventus TurinJuventus Turin (ITA)
21h00FC Barcelona (ESP)FC Barcelona5 - 1Ferencváros TCFerencváros TC (HUN)
28 Oktober 2020
21h00Juventus Turin (ITA)Juventus Turin0 - 2FC BarcelonaFC Barcelona (ESP)
21h00Ferencváros TC (HUN)Ferencváros TC2 - 2Dinamo KyivDinamo Kyiv (UKR)
4 November 2020
21h00Ferencváros TC (HUN)Ferencváros TC1 - 4Juventus TurinJuventus Turin (ITA)
21h00FC Barcelona (ESP)FC Barcelona2 - 1Dinamo KyivDinamo Kyiv (UKR)
24 November 2020
21h00Dinamo Kyiv (UKR)Dinamo Kyiv0 - 4FC BarcelonaFC Barcelona (ESP)
21h00Juventus Turin (ITA)Juventus Turin2 - 1Ferencváros TCFerencváros TC (HUN)
2 December 2020
21h00Ferencváros TC (HUN)Ferencváros TC0 - 3FC BarcelonaFC Barcelona (ESP)
21h00Juventus Turin (ITA)Juventus Turin3 - 0Dinamo KyivDinamo Kyiv (UKR)
8 December 2020
21h00FC Barcelona (ESP)FC Barcelona0 - 3Juventus TurinJuventus Turin (ITA)
21h00Dinamo Kyiv (UKR)Dinamo Kyiv1 - 0Ferencváros TCFerencváros TC (HUN)

Detail van de uitslagen


Groep H (20/10/2020 - 09/12/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Paris SG (FRA)126402136+7
2RB Leipzig (GER)1264021112-1
3Manchester United (ENG)963031510+5
4Istanbul B.B. (TUR)36105718-11
20 Oktober 2020
21h00Paris SG (FRA)Paris SG1 - 2Manchester UnitedManchester United (ENG)
21h00RB Leipzig (GER)RB Leipzig2 - 0Istanbul B.B.Istanbul B.B. (TUR)
28 Oktober 2020
18h55Istanbul B.B. (TUR)Istanbul B.B.0 - 2Paris SGParis SG (FRA)
21h00Manchester United (ENG)Manchester United5 - 0RB LeipzigRB Leipzig (GER)
4 November 2020
18h55Istanbul B.B. (TUR)Istanbul B.B.2 - 1Manchester UnitedManchester United (ENG)
21h00RB Leipzig (GER)RB Leipzig2 - 1Paris SGParis SG (FRA)
24 November 2020
21h00Paris SG (FRA)Paris SG1 - 0RB LeipzigRB Leipzig (GER)
21h00Manchester United (ENG)Manchester United4 - 1Istanbul B.B.Istanbul B.B. (TUR)
2 December 2020
18h55Istanbul B.B. (TUR)Istanbul B.B.3 - 4RB LeipzigRB Leipzig (GER)
21h00Manchester United (ENG)Manchester United1 - 3Paris SGParis SG (FRA)
8 December 2020
21h00RB Leipzig (GER)RB Leipzig3 - 2Manchester UnitedManchester United (ENG)
9 December 2020
18h55Paris SG (FRA)Paris SG5 - 1Istanbul B.B.Istanbul B.B. (TUR)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (16/02/2021 - 17/03/2021)


Achtste finales
16 Februari 2021
21h00RB Leipzig (GER)RB Leipzig0 - 2Liverpool FCLiverpool FC (ENG)
21h00FC Barcelona (ESP)FC Barcelona1 - 4Paris SGParis SG (FRA)
17 Februari 2021
21h00Sevilla FC (ESP)Sevilla FC2 - 3Borussia DortmundBorussia Dortmund (GER)
21h00FC Porto (POR)FC Porto2 - 1Juventus TurinJuventus Turin (ITA)
23 Februari 2021
21h00Atletico Madrid (ESP)Atletico Madrid0 - 1Chelsea FCChelsea FC (ENG)
21h00Lazio Rome (ITA)Lazio Rome1 - 4Bayern MunchenBayern Munchen (GER)
24 Februari 2021
21h00Atalanta Bergamo (ITA)Atalanta Bergamo0 - 1Real MadridReal Madrid (ESP)
21h00Borussia Mönchengladbach (GER)Borussia Mönchengladbach0 - 2Manchester CityManchester City (ENG)
9 Maart 2021
21h00Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund - Sevilla FCSevilla FC (ESP)
21h00Juventus Turin (ITA)Juventus Turin - FC PortoFC Porto (POR)
10 Maart 2021
21h00Paris SG (FRA)Paris SG - FC BarcelonaFC Barcelona (ESP)
21h00Liverpool FC (ENG)Liverpool FC - RB LeipzigRB Leipzig (GER)
16 Maart 2021
21h00Manchester City (ENG)Manchester City - Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach (GER)
21h00Real Madrid (ESP)Real Madrid - Atalanta BergamoAtalanta Bergamo (ITA)
17 Maart 2021
21h00Chelsea FC (ENG)Chelsea FC - Atletico MadridAtletico Madrid (ESP)
21h00Bayern Munchen (GER)Bayern Munchen - Lazio RomeLazio Rome (ITA)

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden