De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - UEFA Champions League - 2020/2021 - Home

Voetbal - UEFA Champions League - 2020/2021 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

UEFA Champions League 2020/2021 - Home

Voorronde (08/08/2020 - 11/08/2020)


Halve Finale
8 Augustus 2020
15h00Linfield FC (NIR)Linfield FC2 - 0Tre FioriTre Fiori (SMR)
18h00KF Drita (KOS)KF Drita2 - 1Inter Club d'EscaldesInter Club d'Escaldes (AND)

Finale
11 Augustus 2020
18h00Linfield FC (NIR)Linfield FCUitgesteldKF DritaKF Drita (KOS)

Detail van de uitslagen


Eerste Kwalificatieronde (18/08/2020 - 21/08/2020)

18 Augustus 2020
18h00FK Qarabag Agdam (AZE)FK Qarabag Agdam4 - 0FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo (MAC)
19h00Legia Warsaw (POL)Legia Warsaw1 - 0Linfield FCLinfield FC (NIR)
20h00FC Dinamo Brest (BLR)FC Dinamo Brest6 - 3FC AstanaFC Astana (KAZ)
20h45Celtic Glasgow (SCO)Celtic Glasgow6 - 0KR ReykjavikKR Reykjavik (ISL)
21h00Crvena Zvezda Beograd (SRB)Crvena Zvezda Beograd5 - 0Europa FCEuropa FC (GIB)
19 Augustus 2020
17h00FC Ararat-Armenia (ARM)FC Ararat-Armenia0 - 1 verlengingenOmonia NicosiaOmonia Nicosia (CYP)
18h00Molde FK (NOR)Molde FK5 - 0KuPS KuopioKuPS Kuopio (FIN)
18h30FC Flora Tallinn (EST)FC Flora Tallinn1 - 1 (2 str 4)FK Suduva MarijampoleFK Suduva Marijampole (LTU)
19h00Dinamo Tbilisi (GEO)Dinamo Tbilisi0 - 2KF TiranaKF Tirana (ALB)
19h00Maccabi Tel-Aviv (ISR)Maccabi Tel-Aviv2 - 0Riga FCRiga FC (LAT)
19h00Ferencváros TC (HUN)Ferencváros TC2 - 0Djurgårdens IFDjurgårdens IF (SWE)
19h00NK MIK CM Celje (SLO)NK MIK CM Celje3 - 0Dundalk FCDundalk FC (IRL)
20h00Connah's Quay Nomads FC (WAL)Connah's Quay Nomads FC0 - 2FC SarajevoFC Sarajevo (BIH)
20h00Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica1 - 3Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad (BUL)
20h00FC Sheriff Tiraspol (MDA)FC Sheriff Tiraspol2 - 0CS Fola EschCS Fola Esch (LUX)
21h00FC Floriana (MLT)FC Floriana0 - 2CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj (ROU)
21 Augustus 2020
18h00KI Klaksvik (FAR)KI Klaksvik3 - 0 (Federatie besluit)Slovan BratislavaSlovan Bratislava (SVK)

Detail van de uitslagen


Tweede Kwalificatieronde (25/08/2020 - 26/08/2020)

25 Augustus 2020
20h00KF Tirana (ALB)KF Tirana0 - 1Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd (SRB)
20h00PAOK FC (GRE)PAOK FC3 - 1Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
26 Augustus 2020
16h30AZ Alkmaar (NED)AZ Alkmaar3 - 1 verlengingenViktoria PlzenViktoria Plzen (CZE)
18h00FK Suduva Marijampole (LTU)FK Suduva Marijampole0 - 3Maccabi Tel-AvivMaccabi Tel-Aviv (ISR)
18h00NK MIK CM Celje (SLO)NK MIK CM Celje1 - 2Molde FKMolde FK (NOR)
18h00FK Qarabag Agdam (AZE)FK Qarabag Agdam2 - 1FC Sheriff TiraspolFC Sheriff Tiraspol (MDA)
19h00NK Lokomotiva Zagreb (CRO)NK Lokomotiva Zagreb0 - 1SK Rapid WienSK Rapid Wien (AUT)
19h30Ludogorets 1947 Razgrad (BUL)Ludogorets 1947 Razgrad0 - 1FC MidtjyllandFC Midtjylland (DEN)
20h00Legia Warsaw (POL)Legia Warsaw0 - 2 verlengingenOmonia NicosiaOmonia Nicosia (CYP)
20h00CFR 1907 Cluj (ROU)CFR 1907 Cluj2 - 2 (5 str 6)Dinamo ZagrebDinamo Zagreb (CRO)
20h00FC Dinamo Brest (BLR)FC Dinamo Brest2 - 1FC SarajevoFC Sarajevo (BIH)
20h15Young Boys Berne (SUI)Young Boys Berne3 - 1KI KlaksvikKI Klaksvik (FAR)
20h45Celtic Glasgow (SCO)Celtic Glasgow1 - 2Ferencváros TCFerencváros TC (HUN)

Detail van de uitslagen


Derde Kwalificatieronde (15/09/2020 - 16/09/2020)

15 September 2020
19h00Dinamo Kyiv (UKR)Dinamo Kyiv2 - 0AZ AlkmaarAZ Alkmaar (NED)
20h00PAOK FC (GRE)PAOK FC2 - 1Benfica LisbonBenfica Lisbon (POR)
20h30KAA Gent (BEL)KAA Gent2 - 1SK Rapid WienSK Rapid Wien (AUT)
16 September 2020
17h00Omonia Nicosia (CYP)Omonia Nicosia1 - 1 (4 str 2)Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd (SRB)
19h00FK Qarabag Agdam (AZE)FK Qarabag Agdam0 - 0 (5 str 6)Molde FKMolde FK (NOR)
19h00Maccabi Tel-Aviv (ISR)Maccabi Tel-Aviv1 - 0FC Dinamo BrestFC Dinamo Brest (BLR)
19h00Ferencváros TC (HUN)Ferencváros TC2 - 1Dinamo ZagrebDinamo Zagreb (CRO)
20h30FC Midtjylland (DEN)FC Midtjylland3 - 0Young Boys BerneYoung Boys Berne (SUI)

Detail van de uitslagen


Kwalificaties finale (22/09/2020 - 30/09/2020)

22 September 2020
21h00Slavia Prague (CZE)Slavia Prague0 - 0FC MidtjyllandFC Midtjylland (DEN)
21h00Maccabi Tel-Aviv (ISR)Maccabi Tel-Aviv1 - 2FC Red Bull SalzburgFC Red Bull Salzburg (AUT)
21h00FC Krasnodar (RUS)FC Krasnodar2 - 1PAOK FCPAOK FC (GRE)
23 September 2020
21h00KAA Gent (BEL)KAA Gent1 - 2Dinamo KyivDinamo Kyiv (UKR)
21h00Olympiakos Piraeus (GRE)Olympiakos Piraeus2 - 0Omonia NicosiaOmonia Nicosia (CYP)
21h00Molde FK (NOR)Molde FK3 - 3Ferencváros TCFerencváros TC (HUN)
29 September 2020
21h00Omonia Nicosia (CYP)Omonia Nicosia0 - 0Olympiakos PiraeusOlympiakos Piraeus (GRE)
21h00Ferencváros TC (HUN)Ferencváros TC0 - 0Molde FKMolde FK (NOR)
21h00Dinamo Kyiv (UKR)Dinamo Kyiv3 - 0KAA GentKAA Gent (BEL)
30 September 2020
21h00PAOK FC (GRE)PAOK FC1 - 2FC KrasnodarFC Krasnodar (RUS)
21h00FC Red Bull Salzburg (AUT)FC Red Bull Salzburg3 - 1Maccabi Tel-AvivMaccabi Tel-Aviv (ISR)
21h00FC Midtjylland (DEN)FC Midtjylland4 - 1Slavia PragueSlavia Prague (CZE)

Detail van de uitslagen


Groep A (21/10/2020 - 09/12/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Bayern Munchen (GER)135410165+11
2Atletico Madrid (ESP)6513158-3
3FC Red Bull Salzburg (AUT)451131015-5
4FC Lokomotiv Moscow (RUS)3503258-3
21 Oktober 2020
18h55FC Red Bull Salzburg (AUT)FC Red Bull Salzburg2 - 2FC Lokomotiv MoscowFC Lokomotiv Moscow (RUS)
21h00Bayern Munchen (GER)Bayern Munchen4 - 0Atletico MadridAtletico Madrid (ESP)
27 Oktober 2020
18h55FC Lokomotiv Moscow (RUS)FC Lokomotiv Moscow1 - 2Bayern MunchenBayern Munchen (GER)
21h00Atletico Madrid (ESP)Atletico Madrid3 - 2FC Red Bull SalzburgFC Red Bull Salzburg (AUT)
3 November 2020
18h55FC Lokomotiv Moscow (RUS)FC Lokomotiv Moscow1 - 1Atletico MadridAtletico Madrid (ESP)
21h00FC Red Bull Salzburg (AUT)FC Red Bull Salzburg2 - 6Bayern MunchenBayern Munchen (GER)
25 November 2020
21h00Atletico Madrid (ESP)Atletico Madrid0 - 0FC Lokomotiv MoscowFC Lokomotiv Moscow (RUS)
21h00Bayern Munchen (GER)Bayern Munchen3 - 1FC Red Bull SalzburgFC Red Bull Salzburg (AUT)
1 December 2020
18h55FC Lokomotiv Moscow (RUS)FC Lokomotiv Moscow1 - 3FC Red Bull SalzburgFC Red Bull Salzburg (AUT)
21h00Atletico Madrid (ESP)Atletico Madrid1 - 1Bayern MunchenBayern Munchen (GER)
9 December 2020
21h00Bayern Munchen (GER)Bayern Munchen - FC Lokomotiv MoscowFC Lokomotiv Moscow (RUS)
21h00FC Red Bull Salzburg (AUT)FC Red Bull Salzburg - Atletico MadridAtletico Madrid (ESP)

Detail van de uitslagen


Groep B (21/10/2020 - 09/12/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Borussia Mönchengladbach (GER)85221167+9
2Real Madrid (ESP)75212990
3Shakhtar Donetsk (UKR)75212512-7
4Inter Milan (ITA)5512279-2
21 Oktober 2020
18h55Real Madrid (ESP)Real Madrid2 - 3Shakhtar DonetskShakhtar Donetsk (UKR)
21h00Inter Milan (ITA)Inter Milan2 - 2Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach (GER)
27 Oktober 2020
18h55Shakhtar Donetsk (UKR)Shakhtar Donetsk0 - 0Inter MilanInter Milan (ITA)
21h00Borussia Mönchengladbach (GER)Borussia Mönchengladbach2 - 2Real MadridReal Madrid (ESP)
3 November 2020
18h55Shakhtar Donetsk (UKR)Shakhtar Donetsk0 - 6Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach (GER)
21h00Real Madrid (ESP)Real Madrid3 - 2Inter MilanInter Milan (ITA)
25 November 2020
18h55Borussia Mönchengladbach (GER)Borussia Mönchengladbach4 - 0Shakhtar DonetskShakhtar Donetsk (UKR)
21h00Inter Milan (ITA)Inter Milan0 - 2Real MadridReal Madrid (ESP)
1 December 2020
18h55Shakhtar Donetsk (UKR)Shakhtar Donetsk2 - 0Real MadridReal Madrid (ESP)
21h00Borussia Mönchengladbach (GER)Borussia Mönchengladbach2 - 3Inter MilanInter Milan (ITA)
9 December 2020
21h00Inter Milan (ITA)Inter Milan - Shakhtar DonetskShakhtar Donetsk (UKR)
21h00Real Madrid (ESP)Real Madrid - Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach (GER)

Detail van de uitslagen


Groep C (21/10/2020 - 09/12/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Manchester City (ENG)135410101+9
2FC Porto (POR)10531183+5
3Olympiakos Piraeus (GRE)3510428-6
4Marseille (FRA)35104210-8
21 Oktober 2020
21h00Olympiakos Piraeus (GRE)Olympiakos Piraeus1 - 0MarseilleMarseille (FRA)
21h00Manchester City (ENG)Manchester City3 - 1FC PortoFC Porto (POR)
27 Oktober 2020
21h00Marseille (FRA)Marseille0 - 3Manchester CityManchester City (ENG)
21h00FC Porto (POR)FC Porto2 - 0Olympiakos PiraeusOlympiakos Piraeus (GRE)
3 November 2020
21h00FC Porto (POR)FC Porto3 - 0MarseilleMarseille (FRA)
21h00Manchester City (ENG)Manchester City3 - 0Olympiakos PiraeusOlympiakos Piraeus (GRE)
25 November 2020
18h55Olympiakos Piraeus (GRE)Olympiakos Piraeus0 - 1Manchester CityManchester City (ENG)
21h00Marseille (FRA)Marseille0 - 2FC PortoFC Porto (POR)
1 December 2020
21h00FC Porto (POR)FC Porto0 - 0Manchester CityManchester City (ENG)
21h00Marseille (FRA)Marseille2 - 1Olympiakos PiraeusOlympiakos Piraeus (GRE)
9 December 2020
21h00Manchester City (ENG)Manchester City - MarseilleMarseille (FRA)
21h00Olympiakos Piraeus (GRE)Olympiakos Piraeus - FC PortoFC Porto (POR)

Detail van de uitslagen


Groep D (21/10/2020 - 09/12/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Liverpool FC (ENG)12540192+7
2Atalanta Bergamo (ITA)8522198+1
3Ajax Amsterdam (NED)7521276+1
4FC Midtjylland (DEN)15014312-9
21 Oktober 2020
21h00Ajax Amsterdam (NED)Ajax Amsterdam0 - 1Liverpool FCLiverpool FC (ENG)
21h00FC Midtjylland (DEN)FC Midtjylland0 - 4Atalanta BergamoAtalanta Bergamo (ITA)
27 Oktober 2020
21h00Atalanta Bergamo (ITA)Atalanta Bergamo2 - 2Ajax AmsterdamAjax Amsterdam (NED)
21h00Liverpool FC (ENG)Liverpool FC2 - 0FC MidtjyllandFC Midtjylland (DEN)
3 November 2020
21h00Atalanta Bergamo (ITA)Atalanta Bergamo0 - 5Liverpool FCLiverpool FC (ENG)
21h00FC Midtjylland (DEN)FC Midtjylland1 - 2Ajax AmsterdamAjax Amsterdam (NED)
25 November 2020
21h00Liverpool FC (ENG)Liverpool FC0 - 2Atalanta BergamoAtalanta Bergamo (ITA)
21h00Ajax Amsterdam (NED)Ajax Amsterdam3 - 1FC MidtjyllandFC Midtjylland (DEN)
1 December 2020
21h00Atalanta Bergamo (ITA)Atalanta Bergamo1 - 1FC MidtjyllandFC Midtjylland (DEN)
21h00Liverpool FC (ENG)Liverpool FC1 - 0Ajax AmsterdamAjax Amsterdam (NED)
9 December 2020
18h55Ajax Amsterdam (NED)Ajax Amsterdam - Atalanta BergamoAtalanta Bergamo (ITA)
18h55FC Midtjylland (DEN)FC Midtjylland - Liverpool FCLiverpool FC (ENG)

Detail van de uitslagen


Groep E (20/10/2020 - 08/12/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Chelsea FC (ENG)135410131+12
2Sevilla FC (ESP)10531167-1
3FC Krasnodar (RUS)45113510-5
4Rennes (FRA)1501428-6
20 Oktober 2020
21h00Chelsea FC (ENG)Chelsea FC0 - 0Sevilla FCSevilla FC (ESP)
21h00Rennes (FRA)Rennes1 - 1FC KrasnodarFC Krasnodar (RUS)
28 Oktober 2020
18h55FC Krasnodar (RUS)FC Krasnodar0 - 4Chelsea FCChelsea FC (ENG)
21h00Sevilla FC (ESP)Sevilla FC1 - 0RennesRennes (FRA)
4 November 2020
21h00Chelsea FC (ENG)Chelsea FC3 - 0RennesRennes (FRA)
21h00Sevilla FC (ESP)Sevilla FC3 - 2FC KrasnodarFC Krasnodar (RUS)
24 November 2020
18h55Rennes (FRA)Rennes1 - 2Chelsea FCChelsea FC (ENG)
18h55FC Krasnodar (RUS)FC Krasnodar1 - 2Sevilla FCSevilla FC (ESP)
2 December 2020
18h55FC Krasnodar (RUS)FC Krasnodar1 - 0RennesRennes (FRA)
21h00Sevilla FC (ESP)Sevilla FC0 - 4Chelsea FCChelsea FC (ENG)
8 December 2020
21h00Chelsea FC (ENG)Chelsea FC - FC KrasnodarFC Krasnodar (RUS)
21h00Rennes (FRA)Rennes - Sevilla FCSevilla FC (ESP)

Detail van de uitslagen


Groep F (20/10/2020 - 08/12/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Borussia Dortmund (GER)105311104+6
2Lazio Rome (ITA)9523095+4
3Club Brugge (BEL)7521268-2
4Zenith Saint-Petersburg (RUS)15014311-8
20 Oktober 2020
18h55Zenith Saint-Petersburg (RUS)Zenith Saint-Petersburg1 - 2Club BruggeClub Brugge (BEL)
21h00Lazio Rome (ITA)Lazio Rome3 - 1Borussia DortmundBorussia Dortmund (GER)
28 Oktober 2020
21h00Club Brugge (BEL)Club Brugge1 - 1Lazio RomeLazio Rome (ITA)
21h00Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund2 - 0Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg (RUS)
4 November 2020
18h55Zenith Saint-Petersburg (RUS)Zenith Saint-Petersburg1 - 1Lazio RomeLazio Rome (ITA)
21h00Club Brugge (BEL)Club Brugge0 - 3Borussia DortmundBorussia Dortmund (GER)
24 November 2020
21h00Lazio Rome (ITA)Lazio Rome3 - 1Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg (RUS)
21h00Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund3 - 0Club BruggeClub Brugge (BEL)
2 December 2020
21h00Borussia Dortmund (GER)Borussia Dortmund1 - 1Lazio RomeLazio Rome (ITA)
21h00Club Brugge (BEL)Club Brugge3 - 0Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg (RUS)
8 December 2020
18h55Lazio Rome (ITA)Lazio Rome - Club BruggeClub Brugge (BEL)
18h55Zenith Saint-Petersburg (RUS)Zenith Saint-Petersburg - Borussia DortmundBorussia Dortmund (GER)

Detail van de uitslagen


Groep G (20/10/2020 - 08/12/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1FC Barcelona (ESP)155500162+14
2Juventus Turin (ITA)125401114+7
3Dinamo Kyiv (UKR)15014313-10
4Ferencváros TC (HUN)15014516-11
20 Oktober 2020
18h55Dinamo Kyiv (UKR)Dinamo Kyiv0 - 2Juventus TurinJuventus Turin (ITA)
21h00FC Barcelona (ESP)FC Barcelona5 - 1Ferencváros TCFerencváros TC (HUN)
28 Oktober 2020
21h00Juventus Turin (ITA)Juventus Turin0 - 2FC BarcelonaFC Barcelona (ESP)
21h00Ferencváros TC (HUN)Ferencváros TC2 - 2Dinamo KyivDinamo Kyiv (UKR)
4 November 2020
21h00Ferencváros TC (HUN)Ferencváros TC1 - 4Juventus TurinJuventus Turin (ITA)
21h00FC Barcelona (ESP)FC Barcelona2 - 1Dinamo KyivDinamo Kyiv (UKR)
24 November 2020
21h00Dinamo Kyiv (UKR)Dinamo Kyiv0 - 4FC BarcelonaFC Barcelona (ESP)
21h00Juventus Turin (ITA)Juventus Turin2 - 1Ferencváros TCFerencváros TC (HUN)
2 December 2020
21h00Ferencváros TC (HUN)Ferencváros TC0 - 3FC BarcelonaFC Barcelona (ESP)
21h00Juventus Turin (ITA)Juventus Turin3 - 0Dinamo KyivDinamo Kyiv (UKR)
8 December 2020
21h00FC Barcelona (ESP)FC Barcelona - Juventus TurinJuventus Turin (ITA)
21h00Dinamo Kyiv (UKR)Dinamo Kyiv - Ferencváros TCFerencváros TC (HUN)

Detail van de uitslagen


Groep H (20/10/2020 - 08/12/2020)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Manchester United (ENG)95302137+6
2Paris SG (FRA)9530285+3
3RB Leipzig (GER)95302810-2
4Istanbul B.B. (TUR)35104613-7
20 Oktober 2020
21h00Paris SG (FRA)Paris SG1 - 2Manchester UnitedManchester United (ENG)
21h00RB Leipzig (GER)RB Leipzig2 - 0Istanbul B.B.Istanbul B.B. (TUR)
28 Oktober 2020
18h55Istanbul B.B. (TUR)Istanbul B.B.0 - 2Paris SGParis SG (FRA)
21h00Manchester United (ENG)Manchester United5 - 0RB LeipzigRB Leipzig (GER)
4 November 2020
18h55Istanbul B.B. (TUR)Istanbul B.B.2 - 1Manchester UnitedManchester United (ENG)
21h00RB Leipzig (GER)RB Leipzig2 - 1Paris SGParis SG (FRA)
24 November 2020
21h00Paris SG (FRA)Paris SG1 - 0RB LeipzigRB Leipzig (GER)
21h00Manchester United (ENG)Manchester United4 - 1Istanbul B.B.Istanbul B.B. (TUR)
2 December 2020
18h55Istanbul B.B. (TUR)Istanbul B.B.3 - 4RB LeipzigRB Leipzig (GER)
21h00Manchester United (ENG)Manchester United1 - 3Paris SGParis SG (FRA)
8 December 2020
21h00Paris SG (FRA)Paris SG - Istanbul B.B.Istanbul B.B. (TUR)
21h00RB Leipzig (GER)RB Leipzig - Manchester UnitedManchester United (ENG)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (18/02/2021 - 12/08/2021)

Deelnemende teams

ClubLandStadStadion
Bayern MunchenBayern MunchenDuitslandMünchenAllianz Arena
Borussia DortmundBorussia DortmundDuitslandDortmundSignal Iduna Park
Chelsea FCChelsea FCEngelandLondenStamford Bridge
FC BarcelonaFC BarcelonaSpanjeBarcelonaCamp Nou
FC PortoFC PortoPortugalPortoEstádio do Dragão
Juventus TurinJuventus TurinItaliëTurijnAllianz Stadium
Liverpool FCLiverpool FCEngelandLiverpoolAnfield
Manchester CityManchester CityEngelandManchesterCity of Manchester Stadium
Manchester UnitedManchester UnitedEngelandManchesterOld Trafford
Paris SGParis SGFrankrijkParijsParc des Princes
Sevilla FCSevilla FCSpanjeSevillaRamón Sánchez Pizjuán


Achtste finales

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden