De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - UEFA Champions League - Eerste Kwalificatieronde - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Voetbal - UEFA Champions League - Eerste Kwalificatieronde - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 
  • AIK Fotboll
  • BK Rosenborg Trondheim
  • Celtic Glasgow
  • CFR 1907 Cluj
  • Crvena Zvezda Beograd
  • Dundalk FC
  • F91 Dudelange
  • FC Ararat-Armenia
  • FC Astana
  • FC BATE Borisov
  • FC Saburtalo Tbilisi
  • FC Sarajevo
  • FC Sheriff Tiraspol
  • Ferencváros TC
  • FK Qarabag Agdam
  • FK Shkëndija
  • FK Suduva Marijampole
  • FK Sutjeska Niksic
  • HB Torshavn
  • HJK Helsinki
  • KF Ferronikeli
  • Linfield FC
  • Ludogorets 1947 Razgrad
  • NK Maribor
  • Nõmme Kalju FC
  • Partizani Tirana
  • Piast Gliwice
  • Riga FC
  • Slovan Bratislava
  • The New Saints FC
  • Valletta FC
  • Valur Reykjavik

Home

Gedetailleerde uitslagen

Eerste Kwalificatieronde

9 Juli 2019 - 17 Juli 2019

Uitslagen - - Eerste Kwalificatieronde 2019/2020

Linfield FC (NIR)Linfield FC (NIR)0 - 6BK Rosenborg Trondheim (NOR)BK Rosenborg Trondheim (NOR)
10/07/2019 - 20h45Linfield FC (NIR)Linfield FC0 - 2BK Rosenborg TrondheimBK Rosenborg Trondheim (NOR) 
17/07/2019 - 19h00BK Rosenborg Trondheim (NOR)BK Rosenborg Trondheim4 - 0Linfield FCLinfield FC (NIR) 

Ferencváros TC (HUN)Ferencváros TC (HUN)5 - 3Ludogorets 1947 Razgrad (BUL)Ludogorets 1947 Razgrad (BUL)
10/07/2019 - 20h00Ferencváros TC (HUN)Ferencváros TC2 - 1Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad (BUL) 
17/07/2019 - 19h30Ludogorets 1947 Razgrad (BUL)Ludogorets 1947 Razgrad2 - 3Ferencváros TCFerencváros TC (HUN) 

FC Sheriff Tiraspol (MDA)FC Sheriff Tiraspol (MDA)3 - 4FC Saburtalo Tbilisi (GEO)FC Saburtalo Tbilisi (GEO)
10/07/2019 - 19h00FC Sheriff Tiraspol (MDA)FC Sheriff Tiraspol0 - 3FC Saburtalo TbilisiFC Saburtalo Tbilisi (GEO) 
16/07/2019 - 19h30FC Saburtalo Tbilisi (GEO)FC Saburtalo Tbilisi1 - 3FC Sheriff TiraspolFC Sheriff Tiraspol (MDA) 

F91 Dudelange (LUX)F91 Dudelange (LUX)3 - 3Valletta FC (MLT)Valletta FC (MLT)
09/07/2019 - 20h00F91 Dudelange (LUX)F91 Dudelange2 - 2Valletta FCValletta FC (MLT) 
16/07/2019 - 20h00Valletta FC (MLT)Valletta FC1 - 1F91 DudelangeF91 Dudelange (LUX) 

FC Sarajevo (BIH)FC Sarajevo (BIH)2 - 5Celtic Glasgow (SCO)Celtic Glasgow (SCO)
09/07/2019 - 19h45FC Sarajevo (BIH)FC Sarajevo1 - 3Celtic GlasgowCeltic Glasgow (SCO) 
17/07/2019 - 20h45Celtic Glasgow (SCO)Celtic Glasgow2 - 1FC SarajevoFC Sarajevo (BIH) 

Valur Reykjavik (ISL)Valur Reykjavik (ISL)0 - 5NK Maribor (SLO)NK Maribor (SLO)
10/07/2019 - 22h00Valur Reykjavik (ISL)Valur Reykjavik0 - 3NK MariborNK Maribor (SLO) 
17/07/2019 - 20h15NK Maribor (SLO)NK Maribor2 - 0Valur ReykjavikValur Reykjavik (ISL) 

FK Suduva Marijampole (LTU)FK Suduva Marijampole (LTU)1 - 2Crvena Zvezda Beograd (SRB)Crvena Zvezda Beograd (SRB)
09/07/2019 - 20h00FK Suduva Marijampole (LTU)FK Suduva Marijampole0 - 0Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd (SRB) 
16/07/2019 - 20h45Crvena Zvezda Beograd (SRB)Crvena Zvezda Beograd2 - 1FK Suduva MarijampoleFK Suduva Marijampole (LTU) 

Slovan Bratislava (SVK)Slovan Bratislava (SVK)2 - 2FK Sutjeska Niksic (MNE)FK Sutjeska Niksic (MNE)
10/07/2019 - 20h15Slovan Bratislava (SVK)Slovan Bratislava1 - 1FK Sutjeska NiksicFK Sutjeska Niksic (MNE) 
17/07/2019 - 20h15FK Sutjeska Niksic (MNE)FK Sutjeska Niksic1 - 1 (2 str 1)Slovan BratislavaSlovan Bratislava (SVK) 

Partizani Tirana (ALB)Partizani Tirana (ALB)0 - 2FK Qarabag Agdam (AZE)FK Qarabag Agdam (AZE)
10/07/2019 - 17h30Partizani Tirana (ALB)Partizani Tirana0 - 0FK Qarabag AgdamFK Qarabag Agdam (AZE) 
17/07/2019 - 19h00FK Qarabag Agdam (AZE)FK Qarabag Agdam2 - 0Partizani TiranaPartizani Tirana (ALB) 

Nõmme Kalju FC (EST)Nõmme Kalju FC (EST)2 - 2FK Shkëndija (MAC)FK Shkëndija (MAC)
09/07/2019 - 18h00Nõmme Kalju FC (EST)Nõmme Kalju FC0 - 1FK ShkëndijaFK Shkëndija (MAC) 
16/07/2019 - 17h00FK Shkëndija (MAC)FK Shkëndija1 - 2Nõmme Kalju FCNõmme Kalju FC (EST) 

HJK Helsinki (FIN)HJK Helsinki (FIN)5 - 2HB Torshavn (FAR)HB Torshavn (FAR)
09/07/2019 - 18h00HJK Helsinki (FIN)HJK Helsinki3 - 0HB TorshavnHB Torshavn (FAR) 
16/07/2019 - 20h00HB Torshavn (FAR)HB Torshavn2 - 2HJK HelsinkiHJK Helsinki (FIN) 

Dundalk FC (IRL)Dundalk FC (IRL)0 - 0Riga FC (LAT)Riga FC (LAT)
10/07/2019 - 20h45Dundalk FC (IRL)Dundalk FC0 - 0Riga FCRiga FC (LAT) 
17/07/2019 - 18h30Riga FC (LAT)Riga FC0 - 0 (4 str 5)Dundalk FCDundalk FC (IRL) 

FC BATE Borisov (BLR)FC BATE Borisov (BLR)3 - 2Piast Gliwice (POL)Piast Gliwice (POL)
10/07/2019 - 19h00FC BATE Borisov (BLR)FC BATE Borisov1 - 1Piast GliwicePiast Gliwice (POL) 
17/07/2019 - 20h00Piast Gliwice (POL)Piast Gliwice1 - 2FC BATE BorisovFC BATE Borisov (BLR) 

FC Ararat-Armenia (ARM)FC Ararat-Armenia (ARM)3 - 4AIK Fotboll (SWE)AIK Fotboll (SWE)
09/07/2019 - 16h00FC Ararat-Armenia (ARM)FC Ararat-Armenia2 - 1AIK FotbollAIK Fotboll (SWE) 
17/07/2019 - 19h00AIK Fotboll (SWE)AIK Fotboll3 - 1FC Ararat-ArmeniaFC Ararat-Armenia (ARM) 

FC Astana (KAZ)FC Astana (KAZ)2 - 3CFR 1907 Cluj (ROU)CFR 1907 Cluj (ROU)
09/07/2019 - 15h00FC Astana (KAZ)FC Astana1 - 0CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj (ROU) 
17/07/2019 - 20h00CFR 1907 Cluj (ROU)CFR 1907 Cluj3 - 1FC AstanaFC Astana (KAZ) 

The New Saints FC (WAL)The New Saints FC (WAL)3 - 2KF Ferronikeli (KOS)KF Ferronikeli (KOS)
09/07/2019 - 20h00The New Saints FC (WAL)The New Saints FC2 - 2KF FerronikeliKF Ferronikeli (KOS) 
16/07/2019 - 20h45KF Ferronikeli (KOS)KF Ferronikeli0 - 1The New Saints FCThe New Saints FC (WAL) 

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden