De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - UEFA Europa League - Derde Ronde - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Voetbal - UEFA Europa League - Derde Ronde - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Home

Gedetailleerde uitslagen

6 Augustus 2019 - 15 Augustus 2019

Uitslagen

Espanyol Barcelona (ESP)Espanyol Barcelona (ESP)3 - 0FC Luzern (SUI)FC Luzern (SUI)
08/08/2019 - 21h00FC Luzern (SUI)FC Luzern0 - 3Espanyol BarcelonaEspanyol Barcelona (ESP) 
15/08/2019 - 21h00Espanyol Barcelona (ESP)Espanyol Barcelona - FC LuzernFC Luzern (SUI) 

Wolverhampton Wanderers (ENG)Wolverhampton Wanderers  (ENG)4 - 0Pyunik Erevan (ARM)Pyunik Erevan (ARM)
08/08/2019 - 18h00Pyunik Erevan (ARM)Pyunik Erevan0 - 4Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers (ENG) 
15/08/2019 - 20h45Wolverhampton Wanderers (ENG)Wolverhampton Wanderers - Pyunik ErevanPyunik Erevan (ARM) 

Sporting Braga (POR)Sporting Braga (POR)4 - 2Brøndby IF (DEN)Brøndby IF (DEN)
08/08/2019 - 18h30Brøndby IF (DEN)Brøndby IF2 - 4Sporting BragaSporting Braga (POR) 
15/08/2019 - 20h45Sporting Braga (POR)Sporting Braga - Brøndby IFBrøndby IF (DEN) 

Glasgow Rangers (SCO)Glasgow Rangers (SCO)4 - 2FC Midtjylland (DEN)FC Midtjylland (DEN)
08/08/2019 - 20h00FC Midtjylland (DEN)FC Midtjylland2 - 4Glasgow RangersGlasgow Rangers (SCO) 
15/08/2019 - 20h45Glasgow Rangers (SCO)Glasgow Rangers - FC MidtjyllandFC Midtjylland (DEN) 

Aberdeen (SCO)Aberdeen (SCO)0 - 2HNK Rijeka (CRO)HNK Rijeka (CRO)
08/08/2019 - 20h00HNK Rijeka (CRO)HNK Rijeka2 - 0AberdeenAberdeen (SCO) 
15/08/2019 - 20h45Aberdeen (SCO)Aberdeen - HNK RijekaHNK Rijeka (CRO) 

RC Strasbourg Alsace (FRA)RC Strasbourg Alsace (FRA)1 - 0Lokomotiv Plovdiv (BUL)Lokomotiv Plovdiv (BUL)
08/08/2019 - 19h30Lokomotiv Plovdiv (BUL)Lokomotiv Plovdiv0 - 1RC Strasbourg AlsaceRC Strasbourg Alsace (FRA) 
15/08/2019 - 20h30RC Strasbourg Alsace (FRA)RC Strasbourg Alsace - Lokomotiv PlovdivLokomotiv Plovdiv (BUL) 

KAA Gent (BEL)KAA Gent (BEL)1 - 1AEK Larnaca (CYP)AEK Larnaca (CYP)
08/08/2019 - 17h30AEK Larnaca (CYP)AEK Larnaca1 - 1KAA GentKAA Gent (BEL) 
15/08/2019 - 20h30KAA Gent (BEL)KAA Gent - AEK LarnacaAEK Larnaca (CYP) 

Eintracht Frankfurt (GER)Eintracht Frankfurt (GER)5 - 0FC Vaduz (LIE)FC Vaduz (LIE)
08/08/2019 - 20h30FC Vaduz (LIE)FC Vaduz0 - 5Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt (GER) 
15/08/2019 - 20h30Eintracht Frankfurt (GER)Eintracht Frankfurt - FC VaduzFC Vaduz (LIE) 

AZ Alkmaar (NED)AZ Alkmaar (NED)0 - 0FC Mariupol (UKR)FC Mariupol (UKR)
08/08/2019 - 19h00FC Mariupol (UKR)FC Mariupol0 - 0AZ AlkmaarAZ Alkmaar (NED) 
15/08/2019 - 20h30AZ Alkmaar (NED)AZ Alkmaar - FC MariupolFC Mariupol (UKR) 

Aris Thessaloniki (GRE)Aris Thessaloniki (GRE)0 - 3Molde FK (NOR)Molde FK (NOR)
08/08/2019 - 19h00Molde FK (NOR)Molde FK3 - 0Aris ThessalonikiAris Thessaloniki (GRE) 
15/08/2019 - 20h30Aris Thessaloniki (GRE)Aris Thessaloniki - Molde FKMolde FK (NOR) 

NK Zrinjski Mostar (BIH)NK Zrinjski Mostar (BIH)0 - 3Malmö FF (SWE)Malmö FF (SWE)
08/08/2019 - 19h00Malmö FF (SWE)Malmö FF3 - 0NK Zrinjski MostarNK Zrinjski Mostar (BIH) 
15/08/2019 - 20h00NK Zrinjski Mostar (BIH)NK Zrinjski Mostar - Malmö FFMalmö FF (SWE) 

Viktoria Plzen (CZE)Viktoria Plzen (CZE)0 - 1Royal Antwerp FC (BEL)Royal Antwerp FC (BEL)
08/08/2019 - 19h30Royal Antwerp FC (BEL)Royal Antwerp FC1 - 0Viktoria PlzenViktoria Plzen (CZE) 
15/08/2019 - 20h00Viktoria Plzen (CZE)Viktoria Plzen - Royal Antwerp FCRoyal Antwerp FC (BEL) 

Valletta FC (MLT)Valletta FC (MLT)1 - 5FC Astana (KAZ)FC Astana (KAZ)
08/08/2019 - 16h00FC Astana (KAZ)FC Astana5 - 1Valletta FCValletta FC (MLT) 
15/08/2019 - 20h00Valletta FC (MLT)Valletta FC - FC AstanaFC Astana (KAZ) 

PSV Eindhoven (NED)PSV Eindhoven (NED)1 - 0FK Haugesund (NOR)FK Haugesund (NOR)
08/08/2019 - 19h00FK Haugesund (NOR)FK Haugesund0 - 1PSV EindhovenPSV Eindhoven (NED) 
15/08/2019 - 20h00PSV Eindhoven (NED)PSV Eindhoven - FK HaugesundFK Haugesund (NOR) 

AEK Athens (GRE)AEK Athens (GRE)2 - 0CS Universitatea Craiova (ROU)CS Universitatea Craiova (ROU)
08/08/2019 - 18h15CS Universitatea Craiova (ROU)CS Universitatea Craiova0 - 2AEK AthensAEK Athens (GRE) 
15/08/2019 - 20h00AEK Athens (GRE)AEK Athens - CS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova (ROU) 

Trabzonspor (TUR)Trabzonspor (TUR)2 - 2Sparta Praha (CZE)Sparta Praha (CZE)
08/08/2019 - 18h00Sparta Praha (CZE)Sparta Praha2 - 2TrabzonsporTrabzonspor (TUR) 
15/08/2019 - 19h30Trabzonspor (TUR)Trabzonspor - Sparta PrahaSparta Praha (CZE) 

The New Saints FC (WAL)The New Saints FC (WAL)0 - 5Ludogorets 1947 Razgrad (BUL)Ludogorets 1947 Razgrad (BUL)
08/08/2019 - 19h30Ludogorets 1947 Razgrad (BUL)Ludogorets 1947 Razgrad5 - 0The New Saints FCThe New Saints FC (WAL) 
15/08/2019 - 19h30The New Saints FC (WAL)The New Saints FC - Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad (BUL) 

Hapoel Be'er Shevah (ISR)Hapoel Be'er Shevah (ISR)1 - 1IFK Norrköping (SWE)IFK Norrköping (SWE)
08/08/2019 - 20h00IFK Norrköping (SWE)IFK Norrköping1 - 1Hapoel Be'er ShevahHapoel Be'er Shevah (ISR) 
15/08/2019 - 19h30Hapoel Be'er Shevah (ISR)Hapoel Be'er Shevah - IFK NorrköpingIFK Norrköping (SWE) 

FC Zorya Luhansk (UKR)FC Zorya Luhansk (UKR)1 - 1CSKA Sofia (BUL)CSKA Sofia (BUL)
08/08/2019 - 19h30CSKA Sofia (BUL)CSKA Sofia1 - 1FC Zorya LuhanskFC Zorya Luhansk (UKR) 
15/08/2019 - 19h00FC Zorya Luhansk (UKR)FC Zorya Luhansk - CSKA SofiaCSKA Sofia (BUL) 

Yeni Malatyaspor (TUR)Yeni Malatyaspor (TUR)1 - 3FK Partizan Belgrad (SRB)FK Partizan Belgrad (SRB)
08/08/2019 - 21h00FK Partizan Belgrad (SRB)FK Partizan Belgrad3 - 1Yeni MalatyasporYeni Malatyaspor (TUR) 
15/08/2019 - 19h00Yeni Malatyaspor (TUR)Yeni Malatyaspor - FK Partizan BelgradFK Partizan Belgrad (SRB) 

FK Suduva Marijampole (LTU)FK Suduva Marijampole (LTU)2 - 1Maccabi Tel-Aviv (ISR)Maccabi Tel-Aviv (ISR)
08/08/2019 - 19h30Maccabi Tel-Aviv (ISR)Maccabi Tel-Aviv1 - 2FK Suduva MarijampoleFK Suduva Marijampole (LTU) 
15/08/2019 - 19h00FK Suduva Marijampole (LTU)FK Suduva Marijampole - Maccabi Tel-AvivMaccabi Tel-Aviv (ISR) 

Shakhtyor Soligorsk (BLR)Shakhtyor Soligorsk (BLR)0 - 5Torino FC (ITA)Torino FC (ITA)
08/08/2019 - 21h00Torino FC (ITA)Torino FC5 - 0Shakhtyor SoligorskShakhtyor Soligorsk (BLR) 
15/08/2019 - 19h00Shakhtyor Soligorsk (BLR)Shakhtyor Soligorsk - Torino FCTorino FC (ITA) 

Mladá Boleslav (CZE)Mladá Boleslav (CZE)0 - 0Steaua Bucuresti (ROU)Steaua Bucuresti (ROU)
08/08/2019 - 20h30Steaua Bucuresti (ROU)Steaua Bucuresti0 - 0Mladá BoleslavMladá Boleslav (CZE) 
15/08/2019 - 19h00Mladá Boleslav (CZE)Mladá Boleslav - Steaua BucurestiSteaua Bucuresti (ROU) 

Dinamo Tbilisi (GEO)Dinamo Tbilisi (GEO)0 - 4Feyenoord Rotterdam (NED)Feyenoord Rotterdam (NED)
08/08/2019 - 19h30Feyenoord Rotterdam (NED)Feyenoord Rotterdam4 - 0Dinamo TbilisiDinamo Tbilisi (GEO) 
15/08/2019 - 19h00Dinamo Tbilisi (GEO)Dinamo Tbilisi - Feyenoord RotterdamFeyenoord Rotterdam (NED) 

Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR)Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR)2 - 2Neftchi Baku (AZE)Neftchi Baku (AZE)
08/08/2019 - 19h00Neftchi Baku (AZE)Neftchi Baku2 - 2Bnei Yehuda Tel-AvivBnei Yehuda Tel-Aviv (ISR) 
15/08/2019 - 19h00Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR)Bnei Yehuda Tel-Aviv - Neftchi BakuNeftchi Baku (AZE) 

FC BATE Borisov (BLR)FC BATE Borisov (BLR)2 - 1FC Sarajevo (BIH)FC Sarajevo (BIH)
08/08/2019 - 19h45FC Sarajevo (BIH)FC Sarajevo1 - 2FC BATE BorisovFC BATE Borisov (BLR) 
15/08/2019 - 19h00FC BATE Borisov (BLR)FC BATE Borisov - FC SarajevoFC Sarajevo (BIH) 

Apollon Limassol (CYP)Apollon Limassol (CYP)2 - 1Austria Wien (AUT)Austria Wien (AUT)
08/08/2019 - 20h30Austria Wien (AUT)Austria Wien1 - 2Apollon LimassolApollon Limassol (CYP) 
15/08/2019 - 19h00Apollon Limassol (CYP)Apollon Limassol - Austria WienAustria Wien (AUT) 

AIK Fotboll (SWE)AIK Fotboll (SWE)2 - 1FC Sheriff Tiraspol (MDA)FC Sheriff Tiraspol (MDA)
08/08/2019 - 19h00FC Sheriff Tiraspol (MDA)FC Sheriff Tiraspol1 - 2AIK FotbollAIK Fotboll (SWE) 
15/08/2019 - 19h00AIK Fotboll (SWE)AIK Fotboll - FC Sheriff TiraspolFC Sheriff Tiraspol (MDA) 

Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow (RUS)3 - 2FC Thun (SUI)FC Thun (SUI)
08/08/2019 - 19h00FC Thun (SUI)FC Thun2 - 3Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS) 
15/08/2019 - 18h45Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow - FC ThunFC Thun (SUI) 

HJK Helsinki (FIN)HJK Helsinki (FIN)1 - 1Riga FC (LAT)Riga FC (LAT)
06/08/2019 - 18h00Riga FC (LAT)Riga FC1 - 1HJK HelsinkiHJK Helsinki (FIN) 
15/08/2019 - 18h00HJK Helsinki (FIN)HJK Helsinki - Riga FCRiga FC (LAT) 

Vitória Guimarães (POR)Vitória Guimarães (POR)3 - 0FK Ventspils (LAT)FK Ventspils (LAT)
08/08/2019 - 18h45FK Ventspils (LAT)FK Ventspils0 - 3Vitória GuimarãesVitória Guimarães (POR) 
14/08/2019 - 18h00Vitória Guimarães (POR)Vitória Guimarães - FK VentspilsFK Ventspils (LAT) 

FC Saburtalo Tbilisi (GEO)FC Saburtalo Tbilisi (GEO)2 - 1FC Ararat-Armenia (ARM)FC Ararat-Armenia (ARM)
06/08/2019 - 17h00FC Ararat-Armenia (ARM)FC Ararat-Armenia1 - 2FC Saburtalo TbilisiFC Saburtalo Tbilisi (GEO) 
14/08/2019 - 18h00FC Saburtalo Tbilisi (GEO)FC Saburtalo Tbilisi - FC Ararat-ArmeniaFC Ararat-Armenia (ARM) 

Atromitos FC (GRE)Atromitos FC (GRE)0 - 0Legia Warsaw (POL)Legia Warsaw (POL)
08/08/2019 - 21h00Legia Warsaw (POL)Legia Warsaw0 - 0Atromitos FCAtromitos FC (GRE) 
14/08/2019 - 18h00Atromitos FC (GRE)Atromitos FC - Legia WarsawLegia Warsaw (POL) 

Dundalk FC (IRL)Dundalk FC (IRL)0 - 1Slovan Bratislava (SVK)Slovan Bratislava (SVK)
07/08/2019 - 20h15Slovan Bratislava (SVK)Slovan Bratislava1 - 0Dundalk FCDundalk FC (IRL) 
13/08/2019 - 21h00Dundalk FC (IRL)Dundalk FC - Slovan BratislavaSlovan Bratislava (SVK) 

Linfield FC (NIR)Linfield FC (NIR)2 - 1FK Sutjeska Niksic (MNE)FK Sutjeska Niksic (MNE)
06/08/2019 - 20h15FK Sutjeska Niksic (MNE)FK Sutjeska Niksic1 - 2Linfield FCLinfield FC (NIR) 
13/08/2019 - 20h45Linfield FC (NIR)Linfield FC - FK Sutjeska NiksicFK Sutjeska Niksic (MNE) 

Nõmme Kalju FC (EST)Nõmme Kalju FC (EST)1 - 4F91 Dudelange (LUX)F91 Dudelange (LUX)
08/08/2019 - 20h00F91 Dudelange (LUX)F91 Dudelange3 - 1Nõmme Kalju FCNõmme Kalju FC (EST) 
13/08/2019 - 18h00Nõmme Kalju FC (EST)Nõmme Kalju FC0 - 1F91 DudelangeF91 Dudelange (LUX) 

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden