De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Frankrijk - 29 Februari 1992
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Australian Open Heren van 8 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Santiago Fa Rodríguez Taverna | 6-4 7-6 | |
Ottignies - Louvain-la-Neuve van 23 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jan Choinski | 6-3 7-6 | |
Montpellier van 28 Januari tot 4 Februari 2024 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Hugo Grenier | 7-5 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Daniel Rincon | 6-1 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Alexandre Muller | 7-6 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Segovia)
Samenvatting : 36 Overwinningen / 25 Nederlagen
Nonthaburi van 2 Januari tot 8 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Shintaro Mochizuki | 6-4 6-7 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Sho Shimabukuro | 2-6 7-6 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Max Purcell | 6-2 7-6 | |
Halve Finale | verslagen door | Dennis Novak | 6-3 6-2 | |
Australian Open Heren van 9 Januari tot 29 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Zsombor Piros | 2-6 6-3 7-5 | |
Nonthaburi 3 van 16 Januari tot 22 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Stefano Travaglia | 6-1 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Daniel Michalski | 6-3 4-6 6-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Giovanni Fonio | 7-5 6-7 2-1 ab. | |
Koblenz van 30 Januari tot 5 Februari 2023 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Marko Topo | 6-4 6-7 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Roman Safiullin | 6-3 4-6 7-6 | |
Vilnius van 6 Februari tot 12 Februari 2023 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Edas Butvilas | 1-6 7-5 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Otto Virtanen | 6-2 0-0 ab. | |
Kwartfinales | verslagen door | Zdenek Kolar | 6-3 4-6 6-4 | |
Cherbourg van 13 Februari tot 19 Februari 2023 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Laurent Lokoli | 6-2 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Evan Furness | 6-7 6-1 7-5 | |
Kwartfinales | verslaat | Luca Van Assche | 6-4 5-7 7-6 | |
Halve Finale | verslagen door | Titouan Droguet | 6-3 6-4 | |
Rovereto van 20 Februari tot 26 Februari 2023 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Raphaël Collignon | 4-6 7-5 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Marius Copil | 6-1 7-5 | |
Kwartfinales | verslagen door | Giulio Zeppieri | 2-6 6-3 6-2 | |
Lugano van 6 Maart tot 12 Maart 2023 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Zizou Bergs | 6-2 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Adrian Andreev | 7-6 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Mika Brunold | 6-0 6-3 | |
Halve Finale | verslagen door | Cem Ilkel | 7-6 4-6 6-3 | |
Saint-Brieux van 20 Maart tot 26 Maart 2023 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Clément Chidekh | 6-2 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Maxime Janvier | 6-4 4-6 7-6 | |
Kwartfinales | verslagen door | Ricardas Berankis | 2-6 6-3 6-2 | |
Lille van 27 Maart tot 2 April 2023 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Altug Çelikbilek | 6-4 6-2 | |
Léon van 10 April tot 16 April 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Nicolas Mejia | 6-1 6-7 6-3 | |
Morelos van 17 April tot 23 April 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Beibit Zhukayev | 6-4 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Bu Yunchaokete | 4-6 7-5 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Christian Langmo | 6-4 5-7 7-5 | |
Bordeaux van 15 Mei tot 21 Mei 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Mattéo Martineau | 6-3 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Ugo Blanchet | 6-3 6-2 | |
Roland Garros Heren van 22 Mei tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Otto Virtanen | 6-4 6-4 | |
Little Rock van 29 Mei tot 4 Juni 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Aidan Mayo | 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Nathan Ponwith | 6-1 6-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Thai-Son Kwiatkowski | 6-1 3-6 7-5 | |
Halve Finale | verslagen door | Mark Lajal | 4-6 6-3 6-2 | |
Tyler van 5 Juni tot 11 Juni 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Mark Lajal | 6-2 6-4 | |
Palmas Del Mar van 12 Juni tot 18 Juni 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Marius Copil | 7-6 6-4 | |
Ikley van 18 Juni tot 24 Juni 2023 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Luca Pow | 6-4 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Laurent Lokoli | 6-0 6-2 | |
Wimbledon Heren van 26 Juni tot 16 Juli 2023 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Elias Ymer | 6-4 6-4 | |
Pozoblanco van 17 Juli tot 23 Juli 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Dominik Palan | 6-4 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Daniel Masur | 6-4 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Hugo Grenier | 6-4 6-3 | |
Segovia van 24 Juli tot 30 Juli 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Inaki Montes-De La Torre | 7-5 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Luca Potenza | 6-1 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | David Jorda Sanchis | 6-3 6-1 | |
Halve Finale | verslaat | Terence Atmane | 6-4 6-7 6-3 | |
Finale | verslagen door | Pablo Llamas Ruiz | 7-6 7-6 | |
Porto van 31 Juli tot 6 Augustus 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Lorenzo Giustino | 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Altug Çelikbilek | 6-4 7-6 | |
Kwartfinales | verslaat | Steven Diez | 6-3 6-4 | |
Halve Finale | verslagen door | Luca Nardi | 7-6 6-4 | |
US Open Heren van 22 Augustus tot 10 September 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Hugo Gaston | 4-6 6-4 6-1 | |
Mallorca van 28 Augustus tot 3 September 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Adria Soriano Barrera | 6-2 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Alejandro Moro Canas | 2-6 6-4 6-0 | |
Kwartfinales | verslagen door | Daniel Rincon | 3-6 6-3 7-5 | |
Antwerp van 15 Oktober tot 22 Oktober 2023 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Giovanni Mpetshi Perricard | 6-1 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 32 Overwinningen / 29 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 5 Nederlagen
Lille van 22 Maart tot 29 Maart 2021 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Tak Khunn Wang | 5-7 6-4 6-4 | |
Biella 7 van 31 Mei tot 6 Juni 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Filippo Baldi | 6-1 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Jacopo Berrettini | 2-6 6-4 7-5 | |
Rennes van 13 September tot 19 September 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Clément Chidekh | 6-4 3-6 6-1 | |
Biel van 20 September tot 26 September 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Antoine Bellier | 6-20 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Alexander Shevchenko | 6-4 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Jérôme Kym | 6-4 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Alexander Shevchenko | 6-4 7-6 | |
Kwartfinales | verslagen door | Marc-Andrea Hüsler | 5-7 6-1 6-2 | |
Manama van 22 November tot 28 November 2021 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Maximilian Neuchrist | 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Goncalo Oliveira | 7-6 3-6 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 4 Nederlagen
Rennes van 20 Januari tot 26 Januari 2020 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Manuel Guinard | 6-4 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Lukas Lacko | 7-5 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Cem Ilkel | 6-3 2-6 6-3 | |
Quimper van 27 Januari tot 2 Februari 2020 (Indoor) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Arthur Rinderknech | 7-6 7-6 | |
Drummondville van 16 Februari tot 23 Februari 2020 (Indoor) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Alexis Galarneau | 2-6 6-2 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Christopher O'Connell | 6-3 6-4 | |
Columbus van 24 Februari tot 1 Maart 2020 (Indoor) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Martin Redlicki | 7-6 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Aleksandar Vukic | 6-3 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 11 Overwinningen / 13 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 4 Nederlagen
Chennai van 12 Februari tot 17 Februari 2018 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Sumit Nagal | 6-3 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Gerard Granollers-Pujol | 7-6 6-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Duck Hee Lee | 6-2 3-6 6-3 | |
Drummondville van 13 Maart tot 18 Maart 2018 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Denis Kudla | 1-6 6-3 6-4 | |
Lille van 19 Maart tot 25 Maart 2018 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Corentin Moutet | 4-6 6-3 6-2 | |
Washington - Washington van 30 Juli tot 5 Augustus 2018 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Filip Peliwo | 7-5 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Thai-Son Kwiatkowski | 3-6 6-1 5-2 ab. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Pune van 13 November tot 18 November 2017 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Pedja Krstin | 6-4 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Gimcheon van 18 Juli tot 24 Juli 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Temur Ismailov | 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Aix-en-Provence van 4 Mei tot 10 Mei 2015 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Quentin Halys | 6-1 6-1 |