De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de Suisse - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de Suisse - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2022

Tour de Suisse 2022

ZwitserlandZwitserland - 12 Juni 2022 - 19 Juni 2022


Algemeen klassement - 19 Juni 2022


1GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers33:07:09
2COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohe1:12
3DENJakob Fuglsang (DEN)Israel - Premier Tech1:16
4USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypost2:10
5SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj2:25
6LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroën2:59
7AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe3:37
8COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers3:39
9ITADomenico Pozzovivo (ITA)3:42
10GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe3:45
11BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team4:04
12SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj4:10
13NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsm4:26
14FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj6:49
15CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Tech6:57
16DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudal7:07
17FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergies8:37
18ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)9:57
19KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team12:03
20ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team16:20
21AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange - Jayco20:36
22FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroën20:52
23ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis21:33
24SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg27:08
25PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar29:24
26FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën31:15
27FRARemy Rochas (FRA)Cofidis31:56
28ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Movistar35:02
29GERNiklas Arndt (GER)Team Dsm38:49
30BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal40:35
31ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux41:48
32USAGavin Mannion (USA)Human Powered Health42:42
33SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroën42:55
34ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Cofidis43:20
35SUIYannis Voisard (SUI)Swiss Racing Academy45:57
36FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën49:31
37LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Tech51:05
38NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchange - Jayco52:39
39GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypost55:03
40GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal58:53
41SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdj59:35
42BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudal1:00:11
43CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj1:00:37
44USAQuinn Simmons (USA)1:02:00
45SUISimon Pellaud (SUI)Trek - Segafredo1:02:09
46FRAPaul Ourselin (FRA)Totalenergies1:03:01
47GERNico Denz (GER)Team Dsm1:07:08
48BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal1:07:57
49USAKeegan Swirbul (USA)Human Powered Health1:08:47
50KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Team1:11:49
51NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Tech1:15:26
52NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jayco1:17:29
53FRABryan Coquard (FRA)Cofidis1:18:38
54NORKristian Aasvold (NOR)Human Powered Health1:19:11
55NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers1:21:46
56BELTim Declercq (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:23:06
57SUISimon Vitzthum (SUI)1:23:36
58NORMarkus Hoelgård (NOR)Trek - Segafredo1:23:41
59ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Team1:24:17
60ITAAntonio Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Team1:25:16
61ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar1:30:28
62FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroën1:30:41
63DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredo1:34:32
64SUIMatthias Reutimann (SUI)Vorarlberg1:35:25
65SUIJohan Jacobs (SUI)Movistar1:36:26
66BELBaptiste Planckaert (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:37:39
67FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies1:40:29
68USAChad Haga (USA)Human Powered Health1:43:15
69ITADaniel Oss (ITA)Totalenergies1:45:41
70SUIRobin Froidevaux (SUI)Swiss Racing Academy1:47:23
71NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:51:06
72GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdj1:53:47
73GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:57:13
74SUITom Bohli (SUI)Cofidis1:57:34
75FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:00:09
76FRALorenzo Manzin (FRA)Totalenergies2:12:19

Etappe 1 - Küsnacht - Küsnacht 178km - 12 Juni 2022Medium berg

Image Cycling Unlimited. Source : Site officiel du Tour de Suisse.


1GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victorious4:16:51
2GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
3DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
4SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
5KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
6BELIlan Van Wilder (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
7SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
8COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
9USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
10ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
11GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
12RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
13DENJakob Fuglsang (DEN)Israel - Premier Techzt
14GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
15BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
16DENKasper Asgreen (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:24
17FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroënzt
18USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
19SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
20ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
21AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
22GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal0:51
23ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenixzt
24NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
25BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
26ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistarzt
27FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
28ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
29FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
30NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
31NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
32COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
33LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
34COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
35FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
36AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
37SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
38ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:19
39CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
40AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
41AUTMichael Gogl (AUT)Alpecin - Fenixzt
42GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
43USALawrence Warbasse (USA)zt
44GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
45ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
46ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)zt
47GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohe1:52
48ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
49ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
50PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
51ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Movistarzt
52GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
53BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
54GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
55NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
56ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypost2:10
57FRAPaul Ourselin (FRA)Totalenergieszt
58ITAEdoardo Zambanini (ITA)zt
59ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
60SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenix4:07
61SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
62FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
63SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
64SUISimon Vitzthum (SUI)4:39
65SUILukas Rüegg (SUI)Vorarlbergzt
66SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlbergzt
67FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
68FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
69FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
70ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates5:17
71DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsm5:36
72SUISimon Pellaud (SUI)Trek - Segafredo6:14
73FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
74NEDSjoerd Bax (NED)Alpecin - Fenixzt
75NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma6:22
76NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
77CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
78BELLouis Vervaeke (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
79BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
80NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
81AUSSebastian Berwick (AUS)Israel - Premier Techzt
82PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirates6:45
83GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypost7:37
84USAJoey Rosskopf (USA)Human Powered Healthzt
85JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
86SUIYannis Voisard (SUI)Swiss Racing Academyzt
87DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsmzt
88DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohezt
89AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange - Jayco7:42
90RSADaryl Impey (RSA)Israel - Premier Tech8:32
91ITADaniel Oss (ITA)Totalenergieszt
92POLFilip Maciejuk (POL)Bahrain Victoriouszt
93POLMaciej Bodnar (POL)Totalenergieszt
94ITAManuele Boaro (ITA)Astana Qazaqstan Team9:08
95ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredo9:42
96GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
97SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
98ITALeonardo Basso (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
99NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Techzt
100USAChad Haga (USA)Human Powered Healthzt
101USAQuinn Simmons (USA)zt
102NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
103USAGavin Mannion (USA)Human Powered Healthzt
104AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchange - Jayco9:59
105BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal10:07
106BELBaptiste Planckaert (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
107KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
108KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
109SUITom Bohli (SUI)Cofidis11:55
110NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
111LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Tech12:12
112AUSRohan Dennis (AUS)Jumbo - Visma12:17
113FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroën12:48
114NEDJan Maas (NED)Team Bikeexchange - Jayco13:55
115NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
116NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
117FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
118NORKristian Aasvold (NOR)Human Powered Healthzt
119DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredozt
120NORMarkus Hoelgård (NOR)Trek - Segafredozt
121ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates14:29
122ITAAntonio Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
123GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdjzt
124SUIRobin Froidevaux (SUI)Swiss Racing Academyzt
125SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
126SUIJoel Suter (SUI)Uae Team Emirateszt
127SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergieszt
128SUIMatthias Reutimann (SUI)Vorarlbergzt
129BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
130AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenixzt
131ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
132BELTim Declercq (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
133ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
134BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
135GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
136AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohe15:24
137ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)Movistarzt
138POLKamil Malecki (POL)Lotto - Soudalzt
139BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
140NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Easypostzt
141USAKeegan Swirbul (USA)Human Powered Healthzt
142GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
143ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
144ITADavide Villella (ITA)Cofidis17:21
145DENJohan Price-Pejtersen (DEN)Bahrain Victorious19:21
146SUIClaudio Imhof (SUI)zt
147SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
148USAKyle Murphy (USA)Human Powered Healthzt
149BELSander Armée (BEL)Cofidis19:46
150ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
151FRALorenzo Manzin (FRA)Totalenergies21:24
152NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
153USABenjamin King (USA)Human Powered Health

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Küsnacht - Aesch 199km - 13 Juni 2022Ontsnapping

Image Cycling Unlimited. Source : Site officiel du Tour de Suisse.


1NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsm4:46:22
2ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypost0:38
3AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
4ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
5ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
6GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
7SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
8ITAEdoardo Zambanini (ITA)zt
9ITADaniel Oss (ITA)Totalenergieszt
10ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenixzt
11USAQuinn Simmons (USA)zt
12NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
13ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistarzt
14ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
15DENKasper Asgreen (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
16LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
17SUILukas Rüegg (SUI)Vorarlbergzt
18KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
19GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victoriouszt
20USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
21FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
22CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
23USAGavin Mannion (USA)Human Powered Healthzt
24NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
25USALawrence Warbasse (USA)zt
26ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
27SUISimon Pellaud (SUI)Trek - Segafredozt
28FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroënzt
29FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
30NEDJan Maas (NED)Team Bikeexchange - Jaycozt
31SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
32BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
33ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
34ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
35AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
36RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
37RSADaryl Impey (RSA)Israel - Premier Techzt
38ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
39FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
40SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
41DENJakob Fuglsang (DEN)Israel - Premier Techzt
42ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Movistarzt
43USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
44LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
45SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
46AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
47BELIlan Van Wilder (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
48COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
49SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlbergzt
50GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
51BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
52GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
53NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
54SUIYannis Voisard (SUI)Swiss Racing Academyzt
55GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
56SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
57GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
58COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
59GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
60AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
61DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
62ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)zt
63ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
64BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
65COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
66GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypostzt
67ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
68PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
69FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
70FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
71AUTMichael Gogl (AUT)Alpecin - Fenixzt
72NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
73GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
74NEDSjoerd Bax (NED)Alpecin - Fenixzt
75ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates0:48
76DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsmzt
77BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenix1:09
78USAKeegan Swirbul (USA)Human Powered Health1:28
79FRAPaul Ourselin (FRA)Totalenergies1:47
80CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj2:12
81NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
82SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenix2:14
83SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
84JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
85ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)Movistarzt
86BELSander Armée (BEL)Cofidiszt
87FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
88AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
89NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
90ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
91FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
92AUSSebastian Berwick (AUS)Israel - Premier Tech2:26
93FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies2:47
94ITADavide Villella (ITA)Cofidis3:11
95GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal3:18
96GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohe4:19
97USAJoey Rosskopf (USA)Human Powered Healthzt
98NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
99SUIRobin Froidevaux (SUI)Swiss Racing Academyzt
100GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
101ITAAntonio Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
102DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohezt
103USAChad Haga (USA)Human Powered Health5:17
104NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma5:25
105SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
106NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
107FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
108NORMarkus Hoelgård (NOR)Trek - Segafredozt
109NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Techzt
110BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
111BELBaptiste Planckaert (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
112BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
113ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
114BELLouis Vervaeke (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
115SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
116POLFilip Maciejuk (POL)Bahrain Victorious6:15
117FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
118SUIMatthias Reutimann (SUI)Vorarlbergzt
119GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdjzt
120SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
121ITAManuele Boaro (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
122BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
123PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
124SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
125NORKristian Aasvold (NOR)Human Powered Healthzt
126SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergieszt
127AUSRohan Dennis (AUS)Jumbo - Vismazt
128KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
129AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
130ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
131ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
132GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
133POLMaciej Bodnar (POL)Totalenergieszt
134DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsmzt
135DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredozt
136BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal10:05
137KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Team10:19
138POLKamil Malecki (POL)Lotto - Soudalzt
139FRALorenzo Manzin (FRA)Totalenergieszt
140NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Easypostzt
141NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
142SUISimon Vitzthum (SUI)zt
143DENJohan Price-Pejtersen (DEN)Bahrain Victoriouszt
144AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenix10:56
145SUIJoel Suter (SUI)Uae Team Emirates12:04
146BELTim Declercq (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
147NEDCees Bol (NED)Team Dsm12:05
148USAKyle Murphy (USA)Human Powered Health14:36
149GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
150SUIClaudio Imhof (SUI)20:42
151ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredo
152ITALeonardo Basso (ITA)Astana Qazaqstan Team

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Aesch - Grenchen 177km - 14 Juni 2022Medium berg

Image Cycling Unlimited. Source : Site officiel du Tour de Suisse.


1SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergies4:28:38
2FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
3NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
4GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
5ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistarzt
6ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
7NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
8AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
9NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
10ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
11CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
12AUTMichael Gogl (AUT)Alpecin - Fenixzt
13GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdjzt
14SUILukas Rüegg (SUI)Vorarlbergzt
15ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
16GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
17ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
18RSADaryl Impey (RSA)Israel - Premier Techzt
19USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
20NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
21SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
22GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypostzt
23FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroënzt
24NORKristian Aasvold (NOR)Human Powered Healthzt
25DENJakob Fuglsang (DEN)Israel - Premier Techzt
26NORMarkus Hoelgård (NOR)Trek - Segafredozt
27USALawrence Warbasse (USA)zt
28USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
29SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
30FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
31RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
32AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
33GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
34GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victoriouszt
35LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
36ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)zt
37DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
38SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
39SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
40COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
41SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
42NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
43FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
44ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Movistarzt
45GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
46COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
47BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
48SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
49AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
50COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
51GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
52SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
53NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
54SUIYannis Voisard (SUI)Swiss Racing Academyzt
55NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
56FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
57FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
58KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
59NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
60ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenix0:31
61SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
62ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
63BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
64USAJoey Rosskopf (USA)Human Powered Healthzt
65ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates0:35
66AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victorious0:39
67SUIRobin Froidevaux (SUI)Swiss Racing Academyzt
68BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
69SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlbergzt
70DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsm0:51
71GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe0:53
72ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
73ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
74NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jayco1:07
75GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohezt
76PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar1:12
77USAGavin Mannion (USA)Human Powered Healthzt
78CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
79FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
80BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredo1:18
81NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
82NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma1:37
83LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
84FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën1:46
85FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
86ITADaniel Oss (ITA)Totalenergies1:54
87ITAEdoardo Zambanini (ITA)zt
88ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Cofidis2:19
89BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudal2:25
90BELLouis Vervaeke (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
91SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
92POLMaciej Bodnar (POL)Totalenergieszt
93GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
94NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Tech2:47
95SUISimon Pellaud (SUI)Trek - Segafredozt
96DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredo2:52
97GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
98FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:55
99FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj2:57
100AUSRohan Dennis (AUS)Jumbo - Visma3:02
101ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers3:23
102GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadiers0:01
103AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
104SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
105USAQuinn Simmons (USA)0:02
106NEDSjoerd Bax (NED)Alpecin - Fenix3:36
107ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
108BELSander Armée (BEL)Cofidiszt
109NEDJan Maas (NED)Team Bikeexchange - Jaycozt
110ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
111PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
112SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
113ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
114SUISimon Vitzthum (SUI)zt
115DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsmzt
116BELIlan Van Wilder (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team4:17
117BELTim Declercq (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
118DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohezt
119DENKasper Asgreen (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
120KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Team4:33
121KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
122BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenix4:43
123AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchange - Jayco4:51
124POLFilip Maciejuk (POL)Bahrain Victoriouszt
125USAChad Haga (USA)Human Powered Healthzt
126ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Team5:02
127ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar6:32
128ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)Movistarzt
129FRALorenzo Manzin (FRA)Totalenergieszt
130FRAPaul Ourselin (FRA)Totalenergieszt
131BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
132BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
133BELBaptiste Planckaert (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
134USAKeegan Swirbul (USA)Human Powered Healthzt
135GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
136GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
137SUIJoel Suter (SUI)Uae Team Emirateszt
138NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Easypostzt
139NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
140ITAAntonio Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
141JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
142DENJohan Price-Pejtersen (DEN)Bahrain Victoriouszt
143SUIMatthias Reutimann (SUI)Vorarlberg10:05
144ITAManuele Boaro (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
145AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenixzt
146AUSSebastian Berwick (AUS)Israel - Premier Techzt
147USAKyle Murphy (USA)Human Powered Health15:13
148SUIClaudio Imhof (SUI)26:14
149ITADavide Villella (ITA)Cofidis
150POLKamil Malecki (POL)Lotto - Soudal

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Grenchen - Brunnen 191km - 15 Juni 2022Sprint

Image Cycling Unlimited. Source : Site officiel du Tour de Suisse.


1RSADaryl Impey (RSA)Israel - Premier Tech4:14:09
2AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
3DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsmzt
4ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
5GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
6ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistarzt
7AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
8ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
9FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
10SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
11GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
12FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroënzt
13DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
14ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
15SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
16FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
17AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
18DENJakob Fuglsang (DEN)Israel - Premier Techzt
19RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
20GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
21COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
22ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
23GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
24USALawrence Warbasse (USA)zt
25USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
26NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
27ITAEdoardo Zambanini (ITA)zt
28CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
29GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victoriouszt
30FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
31FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
32SUIYannis Voisard (SUI)Swiss Racing Academyzt
33NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
34COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
35SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
36FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
37KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
38GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
39NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
40COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
41PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
42USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
43ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Movistarzt
44AUSSebastian Berwick (AUS)Israel - Premier Techzt
45BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
46ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
47LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
48NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
49GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
50ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenixzt
51GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohezt
52SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
53GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
54ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)zt
55USAGavin Mannion (USA)Human Powered Healthzt
56ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
57BELIlan Van Wilder (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
58AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
59NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
60PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirates0:27
61ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates0:28
62FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj0:39
63BELLouis Vervaeke (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:53
64SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg1:06
65SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
66GERNico Denz (GER)Team Dsm1:11
67ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates1:55
68ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis2:11
69ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
70ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:51
71NORKristian Aasvold (NOR)Human Powered Healthzt
72BELSander Armée (BEL)Cofidiszt
73SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
74SUILukas Rüegg (SUI)Vorarlbergzt
75BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
76FRAPaul Ourselin (FRA)Totalenergieszt
77LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
78SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypost2:54
79BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal4:29
80BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
81BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
82BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
83NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
84ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux5:27
85NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
86NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Techzt
87FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën7:24
88GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypostzt
89NEDSjoerd Bax (NED)Alpecin - Fenixzt
90SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
91ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)Movistarzt
92ITAManuele Boaro (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
93NORMarkus Hoelgård (NOR)Trek - Segafredozt
94SUIMatthias Reutimann (SUI)Vorarlbergzt
95AUTMichael Gogl (AUT)Alpecin - Fenixzt
96KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
97GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
98ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
99BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
100ITAAntonio Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
101POLFilip Maciejuk (POL)Bahrain Victorious8:24
102CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
103SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
104USAChad Haga (USA)Human Powered Healthzt
105USAJoey Rosskopf (USA)Human Powered Healthzt
106BELTim Declercq (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
107JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
108FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
109USAKeegan Swirbul (USA)Human Powered Healthzt
110BELBaptiste Planckaert (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
111NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
112SUISimon Vitzthum (SUI)zt
113SUIRobin Froidevaux (SUI)Swiss Racing Academyzt
114FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
115NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux10:09
116SUISimon Pellaud (SUI)Trek - Segafredozt
117NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
118POLMaciej Bodnar (POL)Totalenergieszt
119ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
120GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
121SUIClaudio Imhof (SUI)zt
122ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
123GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
124DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsmzt
125DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredozt
126USAQuinn Simmons (USA)zt
127SUIJoel Suter (SUI)Uae Team Emirateszt
128AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
129AUSRohan Dennis (AUS)Jumbo - Vismazt
130BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
131SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
132KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
133FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
134SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergieszt
135ITADaniel Oss (ITA)Totalenergieszt
136FRALorenzo Manzin (FRA)Totalenergieszt
137AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
138NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm
139AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenix
140NEDJan Maas (NED)Team Bikeexchange - Jayco
141DENKasper Asgreen (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team
142DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohe

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Ambri - Novazzano 193km - 16 Juni 2022Medium berg

Image Cycling Unlimited. Source : Site officiel du Tour de Suisse.


1RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohe4:30:28
2USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
3DENJakob Fuglsang (DEN)Israel - Premier Techzt
4GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
5ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates0:05
6AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe0:06
7SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
8COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
9GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
10SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj0:09
11DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
12ITADomenico Pozzovivo (ITA)0:10
13COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
14ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Cofidis0:21
15CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Tech0:29
16GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadiers0:37
17LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
18NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
19GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
20COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers0:53
21SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
22ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo1:44
23FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergies1:46
24AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange - Jayco1:49
25ITAEdoardo Zambanini (ITA)zt
26ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)zt
27FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
28BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team2:12
29GERNiklas Arndt (GER)Team Dsm4:44
30FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
31ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistarzt
32FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroënzt
33KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team6:06
34SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdj6:23
35ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
36USAGavin Mannion (USA)Human Powered Healthzt
37SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenix6:39
38ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team6:42
39LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
40FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën8:01
41BELIlan Van Wilder (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
42GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
43GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohe8:20
44BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
45RSADaryl Impey (RSA)Israel - Premier Tech11:06
46PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
47SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg13:13
48BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
49ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates13:24
50USALawrence Warbasse (USA)13:38
51NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchange - Jayco14:00
52NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Techzt
53DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredozt
54NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
55BELLouis Vervaeke (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
56AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohe14:18
57USAQuinn Simmons (USA)14:46
58ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux16:06
59BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
60CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
61SUISimon Pellaud (SUI)Trek - Segafredozt
62BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
63SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
64FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
65FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
66BELBaptiste Planckaert (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
67GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypostzt
68BELTim Declercq (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
69BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
70KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
71ITAAntonio Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
72ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenix27:19
73ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
74ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
75NORKristian Aasvold (NOR)Human Powered Healthzt
76PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
77NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
78NORMarkus Hoelgård (NOR)Trek - Segafredozt
79GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
80POLFilip Maciejuk (POL)Bahrain Victoriouszt
81SUIJoel Suter (SUI)Uae Team Emirateszt
82SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergieszt
83NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
84SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
85SUIMatthias Reutimann (SUI)Vorarlbergzt
86ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
87SUISimon Vitzthum (SUI)zt
88SUILukas Rüegg (SUI)Vorarlbergzt
89ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)Movistarzt
90GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
91SUIYannis Voisard (SUI)Swiss Racing Academyzt
92BELSander Armée (BEL)Cofidiszt
93ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
94GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
95ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
96SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
97ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
98GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdjzt
99GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victoriouszt
100GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
101AUTMichael Gogl (AUT)Alpecin - Fenix
102BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredo
103NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma
104NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma
105NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma
106AUSRohan Dennis (AUS)Jumbo - Visma
107NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma
108USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma
109NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma
110NEDCees Bol (NED)Team Dsm
111DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsm
112DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsm
113KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Team
114GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadiers
115AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victorious
116SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Locarno - Moosalp 180km - 17 Juni 2022Berg

Image Cycling Unlimited. Source : Site officiel du Tour de Suisse.


1GERNico Denz (GER)Team Dsm5:11:14
2FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
3ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
4USAQuinn Simmons (USA)zt
5ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:11
6FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdj1:33
7SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg1:46
8GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers2:14
9COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
10DENJakob Fuglsang (DEN)Israel - Premier Techzt
11AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
12FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
13ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
14COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers2:18
15LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
16USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
17NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsm2:22
18USALawrence Warbasse (USA)2:50
19SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj2:53
20KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team2:55
21ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)zt
22BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team3:06
23GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
24CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
25USAKeegan Swirbul (USA)Human Powered Healthzt
26DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudalzt
27SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
28AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange - Jayco4:12
29FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
30FRARemy Rochas (FRA)Cofidis4:22
31SUIYannis Voisard (SUI)Swiss Racing Academy6:06
32ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux6:22
33ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Movistar6:41
34FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroën8:01
35SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
36PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar8:17
37LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Tech8:41
38ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar10:21
39GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypost10:56
40NORMarkus Hoelgård (NOR)Trek - Segafredo11:47
41BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
42ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Cofidis12:53
43BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal13:28
44BELSander Armée (BEL)Cofidis13:40
45CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
46FRAPaul Ourselin (FRA)Totalenergieszt
47GERNiklas Arndt (GER)Team Dsm13:53
48BELTim Declercq (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team14:33
49SUISimon Pellaud (SUI)Trek - Segafredozt
50NORKristian Aasvold (NOR)Human Powered Health15:49
51GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal15:58
52NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jayco16:06
53BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
54SUIMatthias Reutimann (SUI)Vorarlberg16:23
55SUISimon Vitzthum (SUI)zt
56SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdj17:05
57ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
58KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Team17:26
59NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
60ITAAntonio Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
61SUIJohan Jacobs (SUI)Movistar17:47
62FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën19:41
63FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
64BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
65NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Tech21:44
66RSADaryl Impey (RSA)Israel - Premier Techzt
67NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
68GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
69USAGavin Mannion (USA)Human Powered Healthzt
70AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohe22:43
71USAChad Haga (USA)Human Powered Health24:16
72DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredo24:19
73FRABryan Coquard (FRA)Cofidis24:35
74GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdj24:50
75BELIlan Van Wilder (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team24:52
76ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers25:28
77GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadiers27:06
78SUILukas Rüegg (SUI)Vorarlberg27:43
79SUIRobin Froidevaux (SUI)Swiss Racing Academyzt
80BELBaptiste Planckaert (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux29:00
81ITADaniel Oss (ITA)Totalenergies29:25
82SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
83FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
84FRALorenzo Manzin (FRA)Totalenergieszt
85FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
86NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
87SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergieszt
88POLMaciej Bodnar (POL)Totalenergies
89USAKyle Murphy (USA)Human Powered Health
90ITAManuele Boaro (ITA)Astana Qazaqstan Team
91GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
92SUIClaudio Imhof (SUI)
93ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)Movistar
94ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenix
95BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenix
96SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenix
97BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenix
98NEDSjoerd Bax (NED)Alpecin - Fenix
99ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates
100ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates
101ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates
102SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirates
103SUIJoel Suter (SUI)Uae Team Emirates
104PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirates
105ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates
106ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo
107BELLouis Vervaeke (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team
108RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohe
109GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohe
110GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadiers
111ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
112ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Movistar
113SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Tech
114AUSSebastian Berwick (AUS)Israel - Premier Tech
115DENJohan Price-Pejtersen (DEN)Bahrain Victorious
116GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victorious
117JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victorious
118POLFilip Maciejuk (POL)Bahrain Victorious
119ITAEdoardo Zambanini (ITA)
120COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypost
121GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypost
122SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypost
123ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypost

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Ambri - Malbun 196km - 18 Juni 2022Berg

Image Cycling Unlimited. Source : Site officiel du Tour de Suisse.


1FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj5:06:39
2ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Movistar0:25
3KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team0:38
4COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohe1:19
5GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers1:30
6FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën1:40
7DENJakob Fuglsang (DEN)Israel - Premier Tech1:48
8ITADomenico Pozzovivo (ITA)1:59
9SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj2:09
10USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypost2:19
11LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroën2:24
12BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team2:30
13ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Cofidis2:32
14BELIlan Van Wilder (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team2:37
15FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergies2:43
16GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe2:53
17COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
18SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj2:59
19NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsm3:42
20AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
21CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Tech4:02
22USAGavin Mannion (USA)Human Powered Health4:44
23ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)zt
24DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudal5:03
25BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal5:14
26USAKeegan Swirbul (USA)Human Powered Health5:18
27SUIYannis Voisard (SUI)Swiss Racing Academy5:50
28USALawrence Warbasse (USA)6:02
29SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg6:50
30PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar8:11
31FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroën8:27
32ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team9:20
33AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange - Jayco9:31
34FRARemy Rochas (FRA)Cofidis9:38
35ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
36NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchange - Jayco10:12
37FRAPaul Ourselin (FRA)Totalenergies10:52
38SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroën12:13
39ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux12:51
40SUISimon Pellaud (SUI)Trek - Segafredozt
41ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
42CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj14:20
43SUIMatthias Reutimann (SUI)Vorarlberg15:01
44BELTim Declercq (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
45SUISimon Vitzthum (SUI)zt
46GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypostzt
47NORKristian Aasvold (NOR)Human Powered Healthzt
48GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal15:27
49FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën16:25
50FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroënzt
51KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Team17:08
52NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Tech17:11
53ITAAntonio Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Team19:28
54BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudal19:34
55NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
56NORMarkus Hoelgård (NOR)Trek - Segafredozt
57LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Techzt
58FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
59BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
60NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers19:43
61GERNiklas Arndt (GER)Team Dsm20:20
62ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers20:49
63SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdj21:51
64BELBaptiste Planckaert (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux22:36
65SUIJohan Jacobs (SUI)Movistar23:00
66GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team23:19
67DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredo23:50
68GERNico Denz (GER)Team Dsm24:45
69USAQuinn Simmons (USA)zt
70USAChad Haga (USA)Human Powered Health26:25
71SUIRobin Froidevaux (SUI)Swiss Racing Academyzt
72GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdj28:03
73ITADaniel Oss (ITA)Totalenergies28:36
74ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
75SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
76FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies28:42
77FRALorenzo Manzin (FRA)Totalenergieszt
78NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux28:50
79SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergies29:10
80RSADaryl Impey (RSA)Israel - Premier Tech30:47
81FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux30:53
82GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadiers
83SUILukas Rüegg (SUI)Vorarlberg
84BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal
85BELSander Armée (BEL)Cofidis
86FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdj
87AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohe

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8 - Vaduz - Vaduz 25,6km - 19 Juni 2022Individuele Tijdrit

Image Cycling Unlimited. Source : Site officiel du Tour de Suisse.


1BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:28:26
2GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers0:03
3SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj0:11
4COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers0:28
5LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroën0:33
6GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe0:39
7AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe0:55
8USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypost0:59
9DENJakob Fuglsang (DEN)Israel - Premier Tech1:02
10NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers1:05
11COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohe1:17
12USAChad Haga (USA)Human Powered Health1:25
13ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
14AUSMichael Matthews (AUS)Team Bikeexchange - Jayco1:28
15NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsm1:32
16GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
17NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange - Jayco1:38
18KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team1:39
19ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:40
20GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypost1:43
21GERNiklas Arndt (GER)Team Dsm1:44
22CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Tech1:45
23KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
24SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
25SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj2:06
26ITADomenico Pozzovivo (ITA)2:10
27ITAGianni Moscon (ITA)Astana Qazaqstan Team2:11
28FRAPaul Ourselin (FRA)Totalenergies2:12
29FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj2:14
30BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal2:15
31SUISimon Vitzthum (SUI)2:18
32NORKristian Aasvold (NOR)Human Powered Health2:23
33FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R Citroën2:25
34SUIRobin Froidevaux (SUI)Swiss Racing Academy2:27
35NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchange - Jayco2:29
36PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar2:30
37GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team2:32
38BELTim Declercq (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team2:34
39ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Movistar2:35
40DENAndreas Kron (DEN)Lotto - Soudal2:38
41BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal2:39
42FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën2:40
43SUITom Bohli (SUI)Cofidis2:41
44USAGavin Mannion (USA)Human Powered Healthzt
45SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
46SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg2:42
47NORMarkus Hoelgård (NOR)Trek - Segafredozt
48CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj2:43
49SUIYannis Voisard (SUI)Swiss Racing Academy2:49
50FRALorenzo Manzin (FRA)Totalenergies2:51
51FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergies2:52
52ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)2:54
53SUIMatthias Reutimann (SUI)Vorarlbergzt
54ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:56
55FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroën3:00
56FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën3:05
57USAQuinn Simmons (USA)3:10
58LATKrists Neilands (LAT)Israel - Premier Tech3:12
59SUISimon Pellaud (SUI)Trek - Segafredo3:13
60BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudal3:23
61ITADaniel Oss (ITA)Totalenergies3:30
62NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Tech3:32
63FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies3:35
64NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
65DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredo3:36
66BELBaptiste Planckaert (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:51
67ITAAntonio Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Team3:54
68GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdj3:55
69SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdj4:24
70ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis4:26
71FRAAdrien Petit (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:30
72FRARemy Rochas (FRA)Cofidis4:43
73FRABryan Coquard (FRA)Cofidis4:45
74USAKeegan Swirbul (USA)Human Powered Health5:38
75GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal5:54
76ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar5:59
77BELIlan Van Wilder (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team
78USALawrence Warbasse (USA)
79SVKPeter Sagan (SVK)Totalenergies
80ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers
81RSADaryl Impey (RSA)Israel - Premier Tech

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden